Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#101 16. 9. 2010 8:22

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Ahoj kočenečky!!!


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#102 16. 9. 2010 9:25

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Ahoj miláčci smile

Dadulko, moc gratuluju!!!!

Lili, přesně jak píše Dadu, tím tvým měřením nic nevydedukuješ...já to dělala tak, že sem si dávala budíka na 5, našmátrala teploměr, změřila, zapsala do tel. a spala dál...ona se teplota může změnit i tím, že v noci vstaneš na záchod....

adi vítej

holky, nechcete někdo něco upravit na nástěnce...náhodou? vissla

a vy nový holky mrkněte na nástěnku a pošlete mi něco o sobě pussa


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#103 16. 9. 2010 9:26

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

jo, jinak mě skolila nějaká hnusná viróza, v noci sem nemohla dýchat, zacpanej nos, bolení v krku...ach jo sad


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#104 16. 9. 2010 9:36

adinka 26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 2. 2007
Příspěvky: 351

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

misha88 napsal(a):

Adi a Samuelek je nakonec zcela zdravý? Takže šlo o falešnou pozitivitu??

Ano,Samko je nastastie uplne zdravy.....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10600;31/st/20081021/n/Samuel/k/7e11/age.png   
[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704;17/st/20120201/k/eeef/preg.png
[/url

Není tady

 

#105 16. 9. 2010 10:41

lili88
♥♥-----
Registrovaný: 7. 9. 2010
Příspěvky: 64

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Ahoj a dobre rano všem smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10771;475/st/20110425/l/28/dt/6/k/a8cc/ttc.png

Není tady

 

#106 16. 9. 2010 11:00

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Ahoj kočky, všem moc děkuju za gratulace a já na oplátku přeji, ať se brzy zadaří Vám pussa

Anýzku, moc mě to mrzí .... jednu zkušenost mám už taky za sebou a taky v 11tt, tohle je prostě na levačku. Drž se holka.

Sluni, tak jestli chceš, tak mi na tu nástěnku připíchni nové info - písnu Ti to v SZ, ju ???
Ať je brzičko líp marode pussa

Není tady

 

#107 16. 9. 2010 11:08

kikinecek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Vysočina
Registrovaný: 4. 10. 2009
Příspěvky: 6623

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Ahoj kočeny,
se hlásím po delší odmlce .... Dneska jsem byla na KO a máme hjarta !!!!!!
Jinak jsem totálně KO, dostavily se těhu nevolnosti, zatím bez zvracení, není to tak strašný jako ten Utrogestan - příšerný motolice a jsem grogy. Ještě že A. začala chodit do školky, takže dopo přežiju, odpo si ji občas bere mamča .... tohle je fakt strašný, ale ráda si to přetrpím pro zdravé dudlik

Jéééžiškotéééééé sousedko, co to vidim?
Posílám oooooobr gratulace k hjarta Jen tak dál pussapussa

Upravil(a) kikinecek (16. 9. 2010 11:10)


http://www.ticker.7910.org/as1cHug0g411100MzcyZHB8MDAwMTIzNWR8QmFyY2EgLSA.gif

Není tady

 

#108 16. 9. 2010 12:33

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Čau babuchy,

Sluni to jsou asi nejaký erupce na slunci, to je v háji. Já včera touhle dobou ještě nic a odpolko pak škrábání v krku...ráno už rýma a skleněný oči. To znamená že až se to nachlazení rozjede pořádně, tak bude akorát sobota a svatba. No líp si to ani naplánovat asi nešlo hmm. Takže jdu dneska na kosmetiku a (kých) budu tam posmrkávat a v So utírat odřenej nos..bomba!!!!!!!!!!!! To je v háju..

Dadul, a na kdy ti vychází TP? To už bude květen?Nebo přelom?


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#109 16. 9. 2010 12:36

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Kikino ty už to můžeš mít taky každou chvilku venku, co, 3týdny zbývají , to už je nic:D...ať to jde snadno v ten správný čas. A já ani nevím, čekáte kluka x holku x nevíte x neřeknete smile?

Upravil(a) misha88 (16. 9. 2010 12:36)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#110 16. 9. 2010 13:55

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Ahoj holky,
už jsem delší dobu zase snažilka gloria chtěli bysme druhé dudlik ale opět to zase nějak nejde dumbom snažíme se celý rok 2009 až do dneška a nic roll
no a napíšu vám něco o sobě gloria bude mě 28, o aničku jsme se snažili od roku 2005, v r.2007 jsme šli do car, plánovaný sex, clostylbegyt, IUI, nic nevyšlo, v 11/2007 IVF-ICSI, 26vajíček, zůstaly 2 hmm žádný mrazáček , povedlo se to a v 07/2008 se narodila Any.
v červenci jsme byli na dovči a měla jsem slabé // které postupně slábly a přišla ms. minulý cyklus byl anovulák tillfreds přála bych si aby to šlo přirozeně, ale to bude zřejmě jen moje přání ...
23.9. jdu na konzultaci do car, aby se začalo zase něco dít wink
já mám PCO, manža horší SPG (morfologie, pohyb), takže nic moc vyhlídky tillfreds ale to PCO se moho porodem spravit, no uvidím v car, co mě řeknou.
budu ráda, když za vám budu moct někdy nakouknout par


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#111 16. 9. 2010 14:07

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Gabko ahoj, máš krásnou holčičku smile


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#112 16. 9. 2010 14:17

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Gabko...ahoj, vítám tě tu. Holčičku máš fakt krásnou, prolezla jsem ti letem světem s dovolením rajče...
Koukám, že jste se začli snažit tako jako mladí..v 23letech?


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#113 16. 9. 2010 14:24

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Anýzku grater grater: to mě mrzí!!!!!

Gabko vítej a zkopčím to na nástěnku, ju?!

HOlky, dík za SZ, během dneška, max zítřka se na to vrhnu...

Mishi, njn, přesně jak píšeš....a kiki čekaj holčičku a je pr... dolů, tak čeká až se otočí smile

Upravil(a) slunicko (16. 9. 2010 14:24)


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#114 16. 9. 2010 16:01

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

holky díky par

mish, jojo bylo mě čerstvě 23 let když jsme si řekly po 5leté známosti že se začneme snažit dudlik začaly jsme v lednu, na květen jsme měli nachystanou svatbu, tak jsem doufala že budu do té doby těhu a ono nic. ted mě je vlastně ještě 27, narozky mám až v prosinci gloria
mish a ty se ted budeš někdy vdávat?

sluní, klidně to na nástěnku dej wink

anýzku, je mi to líto, jak to dopadlo grater

dadul, gratuluji k těhu a hjarta tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#115 16. 9. 2010 16:05

Gabka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5513

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

v říjnu jsme spolu s manžou 10let, tak bych si tu fazolku v bříšku moc přála gloria Anička je z miminek nadšená a doma by sourozenečka určitě taky brala vissla chodíme na kukandu ke kamarádce, má 3týdenního chlapečka, tak je z něj anička celá pryč, pořád ho sleduje, hladí, pusinkuje, okukuje kamošku jak kojí smile pak to chce doma taky lol


http://lbyf.lilypie.com/Fg4Gp2.png

Není tady

 

#116 16. 9. 2010 16:05

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Gabko: jj Misha tedka v sobotu smile


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#117 16. 9. 2010 16:27

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Holky dneska jsem si vzpoměla na Kerstinku, jak se jí asi daří.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#118 16. 9. 2010 17:44

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

dino, daří se jí dobře smile občas si napíšem a mají se fajn smile


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#119 16. 9. 2010 18:32

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

slunicko napsal(a):

dino, daří se jí dobře smile občas si napíšem a mají se fajn smile

to je dobře, že se jim daří. Taky jsem si říkala, že se někde ztratila, dycky tu byla skoro celý den a najednou nic smile


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#120 16. 9. 2010 19:39

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.

Upravil(a) verynka (16. 9. 2010 19:43)

Není tady

 

#121 16. 9. 2010 19:49

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Hmmm, tož tak je to dumbom dumbom dumbom


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#122 16. 9. 2010 19:57

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

verynka napsal(a):

Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.

Nějaké problémy ju? sad


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#123 16. 9. 2010 20:11

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

hhanca napsal(a):

verynka napsal(a):

Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.

Nějaké problémy ju? sad

Dyť se to tu řešilo snad dva týdny. gloriagloriagloria


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#124 16. 9. 2010 20:12

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

dinosaurus napsal(a):

hhanca napsal(a):

verynka napsal(a):

Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.

Nějaké problémy ju? sad

Dyť se to tu řešilo snad dva týdny. gloriagloriagloria

A jeje..tak to se omlouvám, jsem mimo gloria


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#125 16. 9. 2010 20:13

maminaanýzek1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústí nad Orlicí
Registrovaný: 23. 3. 2006
Příspěvky: 1357
Web

Re: CHAT: Maminky snažilky 18

Holky moc Vám děkuju jste zlatíčka!!!hjartaMám nechutnej dotaz v pondělí mám jít na revizi a dnes jsem měla hrozný křeče a ve srpše jsem do vany potratila.Nemáte s tím někdo zkušenost?Myslíte,že musím podstoupit revizi nebo se mám zkusit tomu vyhnout?Byl to opravdu celý obal i s miminkem,já vím,že je to nechutný,ale nevím co mám dělat a koho se zeptat,nezlobte se na mě!!!!!!!!!!!!!!


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb3m.lilypie.com/kFUHp2.png" width="200" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů