|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Ahoj kočenečky!!!
Není tady
Ahoj miláčci 
Dadulko, moc gratuluju!!!!
Lili, přesně jak píše Dadu, tím tvým měřením nic nevydedukuješ...já to dělala tak, že sem si dávala budíka na 5, našmátrala teploměr, změřila, zapsala do tel. a spala dál...ona se teplota může změnit i tím, že v noci vstaneš na záchod....
adi vítej
holky, nechcete někdo něco upravit na nástěnce...náhodou? 
a vy nový holky mrkněte na nástěnku a pošlete mi něco o sobě 
Není tady
misha88 napsal(a):
Adi a Samuelek je nakonec zcela zdravý? Takže šlo o falešnou pozitivitu??
Ano,Samko je nastastie uplne zdravy.....
Není tady
Ahoj kočky, všem moc děkuju za gratulace a já na oplátku přeji, ať se brzy zadaří Vám 
Anýzku, moc mě to mrzí .... jednu zkušenost mám už taky za sebou a taky v 11tt, tohle je prostě na levačku. Drž se holka.
Sluni, tak jestli chceš, tak mi na tu nástěnku připíchni nové info - písnu Ti to v SZ, ju ???
Ať je brzičko líp marode 
Není tady
Ahoj kočeny,
se hlásím po delší odmlce .... Dneska jsem byla na KO a máme!!!!!!
Jinak jsem totálně KO, dostavily se těhu nevolnosti, zatím bez zvracení, není to tak strašný jako ten Utrogestan - příšerný motolice a jsem grogy. Ještě že A. začala chodit do školky, takže dopo přežiju, odpo si ji občas bere mamča .... tohle je fakt strašný, ale ráda si to přetrpím pro zdravé
Jéééžiškotéééééé sousedko, co to vidim?
Posílám oooooobr gratulace k
Jen tak dál 

Upravil(a) kikinecek (16. 9. 2010 11:10)
Není tady

Čau babuchy,
Sluni to jsou asi nejaký erupce na slunci, to je v háji. Já včera touhle dobou ještě nic a odpolko pak škrábání v krku...ráno už rýma a skleněný oči. To znamená že až se to nachlazení rozjede pořádně, tak bude akorát sobota a svatba. No líp si to ani naplánovat asi nešlo
. Takže jdu dneska na kosmetiku a (kých) budu tam posmrkávat a v So utírat odřenej nos..bomba!!!!!!!!!!!! To je v háju..
Dadul, a na kdy ti vychází TP? To už bude květen?Nebo přelom?
Není tady

Kikino ty už to můžeš mít taky každou chvilku venku, co, 3týdny zbývají , to už je nic:D...ať to jde snadno v ten správný čas. A já ani nevím, čekáte kluka x holku x nevíte x neřeknete
?
Upravil(a) misha88 (16. 9. 2010 12:36)
Není tady
Ahoj holky,
už jsem delší dobu zase snažilka
chtěli bysme druhé
ale opět to zase nějak nejde
snažíme se celý rok 2009 až do dneška a nic
no a napíšu vám něco o sobě
bude mě 28, o aničku jsme se snažili od roku 2005, v r.2007 jsme šli do car, plánovaný sex, clostylbegyt, IUI, nic nevyšlo, v 11/2007 IVF-ICSI, 26vajíček, zůstaly 2
žádný mrazáček , povedlo se to a v 07/2008 se narodila Any.
v červenci jsme byli na dovči a měla jsem slabé // které postupně slábly a přišla ms. minulý cyklus byl anovulák
přála bych si aby to šlo přirozeně, ale to bude zřejmě jen moje přání ...
23.9. jdu na konzultaci do car, aby se začalo zase něco dít 
já mám PCO, manža horší SPG (morfologie, pohyb), takže nic moc vyhlídky
ale to PCO se moho porodem spravit, no uvidím v car, co mě řeknou.
budu ráda, když za vám budu moct někdy nakouknout 

Není tady

Gabko...ahoj, vítám tě tu. Holčičku máš fakt krásnou, prolezla jsem ti letem světem s dovolením rajče...
Koukám, že jste se začli snažit tako jako mladí..v 23letech?
Není tady
Anýzku
grater: to mě mrzí!!!!!
Gabko vítej a zkopčím to na nástěnku, ju?!
HOlky, dík za SZ, během dneška, max zítřka se na to vrhnu...
Mishi, njn, přesně jak píšeš....a kiki čekaj holčičku a je pr... dolů, tak čeká až se otočí 
Upravil(a) slunicko (16. 9. 2010 14:24)
Není tady
holky díky 
mish, jojo bylo mě čerstvě 23 let když jsme si řekly po 5leté známosti že se začneme snažit
začaly jsme v lednu, na květen jsme měli nachystanou svatbu, tak jsem doufala že budu do té doby těhu a ono nic. ted mě je vlastně ještě 27, narozky mám až v prosinci
mish a ty se ted budeš někdy vdávat?
sluní, klidně to na nástěnku dej 
anýzku, je mi to líto, jak to dopadlo 
dadul, gratuluji k těhu a


Není tady
v říjnu jsme spolu s manžou 10let, tak bych si tu fazolku v bříšku moc přála
Anička je z miminek nadšená a doma by sourozenečka určitě taky brala
chodíme na kukandu ke kamarádce, má 3týdenního chlapečka, tak je z něj anička celá pryč, pořád ho sleduje, hladí, pusinkuje, okukuje kamošku jak kojí
pak to chce doma taky 

Není tady

Holky dneska jsem si vzpoměla na Kerstinku, jak se jí asi daří.
Není tady

slunicko napsal(a):
dino, daří se jí dobře
občas si napíšem a mají se fajn
to je dobře, že se jim daří. Taky jsem si říkala, že se někde ztratila, dycky tu byla skoro celý den a najednou nic 
Není tady
Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.
Upravil(a) verynka (16. 9. 2010 19:43)
Není tady

Hmmm, tož tak je to

Není tady

verynka napsal(a):
Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.
Nějaké problémy ju? 
Není tady

hhanca napsal(a):
verynka napsal(a):
Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.
Nějaké problémy ju?
Dyť se to tu řešilo snad dva týdny. 


Není tady

dinosaurus napsal(a):
hhanca napsal(a):
verynka napsal(a):
Kerstin nedávno napsala do těhulí.... čeká holčičku. Holky a popravdě, mě je pořád líto Marka, pač ho z toho otcovství pěkně vystrčila. Jo a nechce sem moc psát, protože ví, že to čte Marek.
Nějaké problémy ju?
Dyť se to tu řešilo snad dva týdny.
A jeje..tak to se omlouvám, jsem mimo 
Není tady
Holky moc Vám děkuju jste zlatíčka!!!
Mám nechutnej dotaz v pondělí mám jít na revizi a dnes jsem měla hrozný křeče a ve srpše jsem do vany potratila.Nemáte s tím někdo zkušenost?Myslíte,že musím podstoupit revizi nebo se mám zkusit tomu vyhnout?Byl to opravdu celý obal i s miminkem,já vím,že je to nechutný,ale nevím co mám dělat a koho se zeptat,nezlobte se na mě!!!!!!!!!!!!!!
Není tady