Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 29. 10. 2010 14:52

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: nevím, proč furt nepodal žádost o rozvod

Já bych si tipla, že je línej (jak tak vidím pány kolem sebe) smile

Není tady

 

#202 29. 10. 2010 16:41

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Tercila napsal(a):

posel:... a přestože je moje maminka slušná a měkká, tentokrát jí to nandala: řekla jí "to s tebou tedy úplně nesouhlasím".

tummenupp krásné, poslíčku, rozumím Ti. U vás sehrála roli absolutní odlišnost rodin v nazírání na soužití... Co s tím - no asi bych byla ráda, že je to za mnou (i proto jsem se optala, zda bys ho vzala zpět).
Bude to dobrý, uvidíš.

javena: než by se v reálu nadál, byl by na mizině a ona mu zdrhla i s brilianty.

Ježiš, Javi, buď trochu pozitivní big_smile big_smile big_smile. Všechny ženské nejsou na prachy big_smile, pro mě je např. Petrova poznámka o tom, že HRABSTVÍ (Kiaro) big_smile patřívá JEMU, naprosto nová - na ty filmy se moc nedívám, ale když jo, tak jsem si nikdy toho hrdinova majetku nevšímala big_smile. Sledovala jsem úsměvy, hadry, koně, krajinku... A to už jsem dost stará, už bych mohla být i chytrá (alias majetkově vychytralá, poučená, zkušená), že? big_smile big_smile
Ne, já se přiznám: nikdy jsem ani jeden ten film neviděla úplně celý.

No jo Terci, ale ve velkém počtu případů to Hrabství patřívalo jeho matce, která se tam ale furt nějak ochomejtá a pořád straší, že to tomu synáčkovi sebere lol To aby se fakt synáček co otáčel, aby přivedl na panství přesně tu pravou - pro matku. A jak víme, muž téměř vždy umírá dřív, takže a tak, či onak, kdo si počká, ten se dočká, jak se říká... lol a zase tam bude vdova a její synek (je to téměž vždy synek, ne?)  a hledání té šikovné a hodící se do krámu gloriahjartagloria


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#203 29. 10. 2010 16:50

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Javena napsal(a):

...že ani netuší, že to, co jí tlačí, je ve skutečnosti batoh se srábkem, lenochem na zádech...

mlátím se tu smíchy....ta čeština je fakt kouzelná řeč...pořád jsem četla, s batohem na zádech lollollol a pořád mi vrtalo v hlavě - proč proboha s batohem...no asi aby tomu dodala patřičný důraz, jak to pořádně tlačí..ta tíha lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#204 29. 10. 2010 17:09

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Tercila napsal(a):

posel: takový člověk po dvaceti letech řekne, že odchází, protože jsi málo tolerantní

Posli, já na to mám jen jeden náhled: v tom případě je potřeba mu umožnit tu tolerantnější polovičku wink.
Bránění si takového partnera by byla jen Tvoje ztráta drahocenného životního času smile.
Kamarád se mě nedávno ptal, jak bych se zachovala, kdyby muž řekl "odcházím" - odpověděla jsem: řekla bych "běž". Kamarád zůstal hledět big_smile a hned mě nazval tolerantní. Smála jsem se, že kdepáááák big_smile wink. To není tolerance. Já už dnes vím, proč bych to řekla.  Protože to právě takhle má být a bylo by to dobře PRO MĚ.

tummenupptummenupptummenupp


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#205 31. 10. 2010 10:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

To není tolerance.
Tak tak... to je prostej pud sebezáchovy a způsob, jak si uchovat zdravej rozum a možná i zdravý tělo big_smile

Upravil(a) helena (31. 10. 2010 10:51)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#206 31. 10. 2010 20:50

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Zklamaná napsal(a):

Javena napsal(a):

...že ani netuší, že to, co jí tlačí, je ve skutečnosti batoh se srábkem, lenochem na zádech...

mlátím se tu smíchy....ta čeština je fakt kouzelná řeč...pořád jsem četla, s batohem na zádech lollollol a pořád mi vrtalo v hlavě - proč proboha s batohem...no asi aby tomu dodala patřičný důraz, jak to pořádně tlačí..ta tíha lol

Ale ono jí to zatím netíží, neví, co z toho vzejde. Třeba si ten batoh srovná tak, že jí tlačit nebude... když ne, začne jí tížit, nebo ho shodí aniž by cokoli přerovnávala... wink

Není tady

 

#207 31. 10. 2010 22:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Javena: Třeba si ten batoh srovná tak, že jí tlačit nebude... když ne, začne jí tížit, nebo ho shodí aniž by cokoli přerovnávala... wink

Vééélmi hezky řečeno, Javi smile.

Není tady

 

#208 1. 11. 2010 7:30

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Možná nebude muset ani rovnat. Nyní je to člověk bez závazků, bez starostí. za její děcko odpovídat nemusí a poklábosí s ním jenom, když se mu bude chtít. pokud  bude mít náladičku. taky teď míň pije. moje maminka mluvila s dětmi, ani jeden z nich nechce, aby se vrátil. strašně se mi ulevilo. a světe div se - ex se svěřil klukovi, že je nesmírně rád, že má klid od babiček. on utekl fakt od všeho.

Není tady

 

#209 1. 11. 2010 13:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: ex se svěřil klukovi, že je nesmírně rád, že má klid od babiček.

big_smile big_smile A to je škoda, že kluk neměl u sebe diktafon big_smile, to by se babičky podivily big_smile

Není tady

 

#210 1. 11. 2010 17:17

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

myslím, že ex klid od babiček nemá. minimálně, když jim nezvedá telefon, leze mu na nervy už to zvonění.

Není tady

 

#211 1. 11. 2010 18:53

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

No, ale klid si člověk nevytvoří tím, že uteče. tongue To se přepočítal. Jestli mu něco vadilo v minulosti - ty, jeho rodina, práce - měl to řešit. Ale protože to nedělal, byl nespokojený (sám se sebou ale myslel, že s něčím jiným) a změnil to geniálně tím, že před tím utekl. Kdyby stál za to, mohl zůstat a mít klid. Utečence nebrat, poslíčku, táhnou si problémy s sebou - neřeší je, trošku jim poutečou a jak je to zase začne kousat do zadku, začnou zase utíkat. A vždycky za to může někdo jiný. wink

Není tady

 

#212 1. 11. 2010 18:56

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

to sedí. hlavně aby utíkal jiným směrem, než ke mně. jsme doma tři a nikdo z nás nechce, aby se vrátil. snad ho to nenapadne

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů