Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 9. 2010 17:42

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

někdy je lepší nekomunikovat než se hádat.
Raději mysli na svou budoucnost

Není tady

 

#27 28. 9. 2010 17:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Kiara napsal(a):

Ale to nevíš, jestli ho ta nová popichuje, na vlastní oči jsi to přece neslyšela wink třeba tvůj muž ani popichovat nepotřebuje a celé je to jen z jeho hlavy (tím hůř pro něj!)
A co bys z toho měla, kdyby ses k nim na chvilinku jukla jako malá muška na stěně?!? Nic, jen by Tě to zbytečně trápilo. Oni nejsou pořád rozhádaní, tomu nevěř wink

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#28 1. 10. 2010 10:06

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Tak já doplňuji po osmi týdnech. Včera jsme spolu mluvili telefonem a já koukala jako blázen. Ti chlapi fakt uvažují úplně jinak. On tedy odejde po dvaceti letech, protože má babu.Nechá mě vykoupat psychicky, postarat se o děti, o problémového psa, kterého pořídil on bez mého vědomí. Protože se přepisovaly energie v domečku na mě, musel přirozeně doplatit ten rozdíl. Teď chce po mně půlku uhradit. Já mu odmítám svoje parohy spolufinancovat. On má nějak pocit, že se zachoval velkoryse. Nechal mi barák, jeho babička platila nová okna, nu to byl tedy výčet. A poslední dobou prý stejně nebyl skoro doma, takže žádné energie nečerpal.  Dále za velkorysé považuje, že mi vůbec platí alimenty, protože jsou otcové, kteří to nedělají. Ten člověk normálně žije mimo realitu. Nemá prachy, ptal se mě, kolik beru, chtěl mi ukazovat výpis z účtu, že je na tom opravdu ale opravdu špatně. Plácá se v tom, ale dnes holt už nepřijdu a neřeknu: tako, nějak to zvládnem. Myslím, že ani tu žádost o rozvod nepodá. Je línej si to oběhat, asi to časem budu muset udělat já.

Není tady

 

#29 1. 10. 2010 20:38

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel napsal(a):

Tak já doplňuji po osmi týdnech. Včera jsme spolu mluvili telefonem a já koukala jako blázen. Ti chlapi fakt uvažují úplně jinak. On tedy odejde po dvaceti letech, protože má babu.Nechá mě vykoupat psychicky, postarat se o děti, o problémového psa, kterého pořídil on bez mého vědomí. Protože se přepisovaly energie v domečku na mě, musel přirozeně doplatit ten rozdíl. Teď chce po mně půlku uhradit. Já mu odmítám svoje parohy spolufinancovat. On má nějak pocit, že se zachoval velkoryse. Nechal mi barák, jeho babička platila nová okna, nu to byl tedy výčet. A poslední dobou prý stejně nebyl skoro doma, takže žádné energie nečerpal.  Dále za velkorysé považuje, že mi vůbec platí alimenty, protože jsou otcové, kteří to nedělají. Ten člověk normálně žije mimo realitu. Nemá prachy, ptal se mě, kolik beru, chtěl mi ukazovat výpis z účtu, že je na tom opravdu ale opravdu špatně. Plácá se v tom, ale dnes holt už nepřijdu a neřeknu: tako, nějak to zvládnem. Myslím, že ani tu žádost o rozvod nepodá. Je línej si to oběhat, asi to časem budu muset udělat já.

...no vidiš vybodni se na něj nic mu nedávej, alimenty platit bude jinak mu je postrhává exekutor i s přirážkou za exekuci, ty mᚠdomeček a on má mladou milenku, je to moula a jednou se chytne za strašně dlouhej nos wink Ty budeš mít za chvíli taky nový masíčko a tý jeho kopretině ještě poděkuješ wink


dum spiro spero

Není tady

 

#30 1. 10. 2010 21:21

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: Teď chce po mně půlku uhradit. Já mu odmítám svoje parohy spolufinancovat. On má nějak pocit, že se zachoval velkoryse.... Dále za velkorysé považuje, že mi vůbec platí alimenty,

big_smile big_smile vytučněná věta je skvostná.
A to, co popisuješ, já už považuji u některých mužů za normální. hmm Takhle i hůř jich uvažuje skutečně spousta, ne-li většina.

Není tady

 

#31 2. 10. 2010 9:45

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Já v tom nemám úplně jasno - on ti nechal barák, který máte ve společném vlastnictví? Jakože bude jen tvůj? Jestli je to takhle, tak to celkem velkorysý je... wink  Ale třeba je to jinak..

Není tady

 

#32 2. 10. 2010 11:19

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Kubula napsal(a):

Já v tom nemám úplně jasno - on ti nechal barák, který máte ve společném vlastnictví? Jakože bude jen tvůj? Jestli je to takhle, tak to celkem velkorysý je... wink  Ale třeba je to jinak..

My jsme měli byt a barák ve společném vlastnictví. Když se s ním ještě první měsíc po rozchodu dalo ještě mluvit, podepsali jsme tzv. zúžení společného vlastnictví a rozdělili si ty nemovitosti. Je to notářský zápis a pak se data vloží do katastru. Ještě v té dohodě je napsané, že od jejího podpisu jsme dvě samostatné účetní jednotky. To znamená, když si on třeba naseká nějaké dluhy, budou jenom jeho a já je jako manželka nebudu splácet. Nejsme totiž ještě rozvedení. Rozvod by se táhl několik měsíců a do té doby se on může parádně zadlužit, protože, jak říkala právnička, tenhle typ lidí neumí slevit ze svých potřeb, když se nedaří a bere si půjčky, i ty nebankovní. Z jeho pohledu mi sice po chlapsku nechal barák a odnesl si igelitku s oblečením a 3 cédéčka, co má rád. Z mého pohledu je to asi tak, že na baráku visí hypotéka, kterou budu splácet až do důchodu já sama. On je řemeslník na živnostenský list, to znamená, že by mu určitě nedali žádnou hypotéku, protože všichni obecně víme, jak vypadá daňové přiznání těchhle malých podnikatelů. Nehledě na to, že jsem v domku zůstala s našimi dětmi. Z domečku odnesl veškerou elektroniku, nářadí, vybavení na zahradu, nechal si vozík za auto, i ta auta. Rozhodně na tom netratil. Do toho bytu, kde bydlí s tou novou, jsme investovali poměrně dost peněz. Kuchyňská linka na míru, plastová okna... Takže suma sumárum, když se od dnešní tržní hodnotky domku odečte hypotéka a náklady na opravy a rekonstrukce (to není novostavba, je to 80 let stará budova), tak on je tím pádem bez závazků, bez práce a bez starostí.

Není tady

 

#33 2. 10. 2010 11:48

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

No, bez starostí.. jestli jsi doteď řešila všechno ty, tak mu nějaký čoromoro asi začne, viz fond oprav a podobný lahůdky.. ne že bych ho teda litovala big_smile

Není tady

 

#34 2. 10. 2010 11:50

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

A fakt štěstí, že jste se "účetně" oddělili, to byl fakt dobrej krok.

Není tady

 

#35 2. 10. 2010 11:58

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

kubula: já jsem měla chladnější hlavu a mám skvělou a zkušenouprávničku. on by se taky mohl poradit s právníkem, asi na něj ale nemá a tak žije v jisté deziluzi. maximálně se poradí se svými druhy v hospodě u píva. myslím, že ta jeho nová mu s tím asi moc nepomáhá.

Není tady

 

#36 2. 10. 2010 12:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: jak to tak vidím, tvůj manžel asi patří mezi ten typ lidí, kteří žádného právníka nepotřebují, protože všechno vědí nejlíp i bez právníka wink což je tvoje velké štěstí.
Nebo naopak není hloupej a moc dobře si spočítal, že by měl finančně z případného rozvodu hodně hlavu v pejru wink proto na rozvod moc nespěchá a nejradši by to nechal běžet tak, jak to je. A že by ti nejradši na děti a vůbec nedal nic ... inu, to někteří chlapi sice zkoušejí, ale není jim to nic platný big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#37 2. 10. 2010 13:16

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

kaira: já si nějak myslím, že ani jedno ani druhý. já bych řekla, že si to fakt představoval hrozně jednoduše. alimenty dávat myslím chce. je línej si to naštudovat a čeká, že všechno se vyřeší tak nějak samo. rozvodem nic nezíská ani neztratí, když máme majetek rozdělený. výše alimentů odpovídá, stejnou částku by platil i po rozvodu. celý problém je v tom, že má málo peněz a nehodlá si připustit, že na to, aby člověk mohl denně urazit 10 piv musí mít. ale předtím si musí splnit finanční závazky. podle mně vůbec netuší, že prochlastá 10 000 měsíčně. možná teď s tou novou pije míň, ale tipuju to na 6 kousků denně a to taky něco stojí.na pivko chodí stále. kdyby chodil obden nebo 3 x týdně, asi by byl překvapen, že mu ty korunky tolik neubývají. Já jsem to dřív neřešila, abych zachovala rodinu, měli jsme dva platy a pronajímali byt. Chtěla jsem mu to tak nějak dopřát, je to fakt muzikant a bohém.

Není tady

 

#38 2. 10. 2010 13:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: vypije 10 piv denně va ?!? Děvče zlaté, když jsi o takového manžela přišla, tak si myslím, že jsi celkem o nic nepřišla stolt
Nu a zapomněla jsi, že finančně na tom Tvůj manžel není stejně, ale dělá živitele druhé rodině, což taky něco stojí a proto se mu jaksi těch penízků nedostává. I kdyby si utáh´opasek a chodil na jedno pivo jednou tejdně, pořád na tom bude hůř, panč s ním v jedné domácnosti žijou dva hladový krky navíc (přítelkyně s dítětem). Jistě, že má přítelkyně velmi pravděpodobně svůj vlastní příjem, pravděpodobně dostává i na dítě výživné, ale do společného hnízda musí přinášet poměrně dostatečnou částku i Tvůj muž ... a to je to, oč tu běží. Už to není tak, že jste měli dva platy PLUS příjem z pronájmu, ale teď je živ z jednoho platu a v pronajímaném bytě sám bydlí, což znamená výdaje navíc za režii za bydlení. I kdyby Tvůj muž odteďka začal pít akorát sodovku, pořád bude mít hluboko do kapsy. Inu ... každý svého života strůjcem ... big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#39 2. 10. 2010 13:53

Zina
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2010
Příspěvky: 35

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Vypadá to, že to mám doma dost podobné a jsem přesvědčená o tom, že tvůj jájínek prostě šel za babou a absolutně nepřemýšlel hlavou. Jen jsem zvědavá, jestli nová přítelkyně bude také tak benevolentní jako ty a aby nakonec chlapík jednou nezůstal na ocet...... On nyní potřebuje peníze a jedno jestli na úkor vlastních dětí, hlavně ne na úkor sebe, že jo.

Není tady

 

#40 2. 10. 2010 13:57

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

kaira: myslím, že mu to právě teď po těch dvou měsících začíná docházet. a já mu s tím už nepomůžu. podle mě do něj šourají ještě babičky - nechals jí barák, tolik ses tam nadřel. asi mu docvaklo, co podepsal. ona totiž tchyně a její maminka bydlí naproti mému domku. čili mám dvě tchyně. pět let byly zvyklé chodit si sem jako domů, tchyně třeba volala 18 letému klukovi ve dvě ráno, a už zhasne a jde spát. hrozně se nám vměšovaly do života. já brala ohledy, přece jenom to byla manželova maminka a babičky a chovala jsem se slušně. ale šíleně mě to drtilo. jednou mi tchyně vlezla do koupelny, když jsem se sprchovala. byla bych ji zabila.chtěla jsem mít soukromí, chtěla jsem po manželovi, aby ty vlezlé ženské zarazil, ale on - jak jinak - nic neřešil. babky sem teď přístup nemají a jsou bez informací. jsou dvě v baráku, obě v důchodu, jsou příšerně zvědavé a teď nevědí, kam kdo a kam jde.

Není tady

 

#41 2. 10. 2010 14:02

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

zina: to je naprosto přesný. je to sobec. ta nová bude to samý, asi to nebude tak, že by mezi nimi vznikla osudová láska.

Není tady

 

#42 2. 10. 2010 14:21

Zina
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2010
Příspěvky: 35

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Ještě mě napadá, že bys ty dvě vypečené tchyňky mohla odeslat expres na novou adresu,ne ? :-)))

Není tady

 

#43 2. 10. 2010 14:31

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

zina: ale jak? jako aby lezly do jeho bytu?

Není tady

 

#44 2. 10. 2010 14:35

Zina
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2010
Příspěvky: 35

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

Neber to vážně. Jen jsem si představila ty stejné situace s tchyněmi u nové baby.
Jinak ono je to špízování časem přestane bavit.

Není tady

 

#45 2. 10. 2010 14:40

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

oni mu do bytu nepolezou, mně kecaly do všeho od 20 let , tohleto je vyzrálá ženská, k té si to nedovolí. stejně si myslím, že manželovi volají a ty informace chtějí po něm, ale za prvé žádné o mně s dětmi nemá, za druhé s nimi nebude chtít nic rozebírat a za třetí si myslím, že jim ty telefony nezvedá. z těch babek by mohl být chvíli nervózní zase on.

Není tady

 

#46 2. 10. 2010 22:42

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel big_smile, musím se tu smát a hlavně Ti pogratulovat - jsi chytrá ženská. Tak a se Ti daří i dál. smile

Není tady

 

#47 3. 10. 2010 0:32

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel, ne abys babky k němu posílala! Co kdyby si to ta jeho nová rozmyslela  a on by začal otravovat Tebe, že chce zpátky? Mysli na sebe smile

Není tady

 

#48 3. 10. 2010 6:51

posel
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 137

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

no, chytrá zas tak nejsem, když se mi rozpadlo manželství. ale po osmi týdnech - ta samota má taky něco do sebe. opravdu moc mi pomáhá tahle diskuze, ještě že to vymysleli. na internetu čtu zkušenosti a rady a nejvíc mi snad pomohlo přirovnání, že si mám představit, že ten můj je na hadičkách a v komatu. prostě se chovat skoro jako vdova. rozumem ho zpátky jistě nechci, ale odpoutat se emocionálně  není po 20 letech manželství snadné. tak ho zatím necháme na těch hadičkách a až přijde čas, tak ho odpojíme úplně.

Není tady

 

#49 3. 10. 2010 10:35

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: no, chytrá zas tak nejsem, když se mi rozpadlo manželství.

Poslííí, chytrost nemá s rozpadem manželství vůbec nic společného, takhle to neber. Tedy bráno v tom smyslu, že když je někdo chytrý, manželství by mu mělo vydržet. To opravdu ne.

posel: ... že si mám představit, že ten můj je na hadičkách a v komatu.

big_smilebig_smilebig_smile já se z Tebe picnu big_smile Málem jsem tu vyprskla kafe big_smile

P.S. musela jsem opravit překlepy, vždy to vypadalo, že v sobě mám 5 velkých big_smile big_smile

Upravil(a) Tercila (3. 10. 2010 13:04)

Není tady

 

#50 3. 10. 2010 11:27

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Na co myslí po rozchodu chlap?

posel: Tercila Ti to napsala velmi správně - to, že manžel odešel, nemá nic společného s tím, jestli jsi nebo nejsi "chytrá". Když se někdo rozhodne svého partnera opustit, může mít ten opouštěný IQ třeba 140, diplom vzorné manželky a matky a nad hlavou třeba svatozář - a stejně mu to není nic platné. MMCH konkrétně Tvůj muž se měl u Tebe jako v bavlnce - málokterá ženská by mu tolerovala to, že každodenně vysedává v hospodě a je schopen za večer udloubnout deset piv, chlastem si ničí zdraví, propíjí se do závislosti a ještě peníze z rodinného rozpočtu utíkají proudem.
Já Ti jen schvaluju, že si představuješ, že Tvůj manžel leží v kómatu na hadičkách big_smile i když to možná zní sadisticky, je to v tuhle chvíli pro Tebe jediný možný obranný mechanismus stolt
A nakonec sama vidíš, že bez manžela se doma cítíš o mnoho líp - ještě kdyby nebylo toho nechutného dohadování o penězích okolo, tak by se Ti status "slaměné vdovy" docela určitě zalíbil wink

Upravil(a) Kiara (3. 10. 2010 11:28)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů