Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 2. 2006 23:38

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

...

Upravil(a) potvurka.prapodivna (7. 12. 2007 10:30)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#2 21. 2. 2006 0:53

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Potvurko, jsou nemoce, ktere se nedaji prokazat testy, napr. fibromyalgie. kdy te vse boli (klouby, svaly proste vsechno mozne najednou i na stridacku) a celkove se citis blbe i kdyz je to tezke prokazat. Zkus si po tom zapatrat na internetu. Jsou vselijake diagnosticke weby.

Pokud jsem se vsimla, tak ti to mysli docela dobre, takze prosim te, ten mozek nech napokoji a nezbavuj se ho.

Není tady

 

#3 21. 2. 2006 7:05

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Také si myslím, že blázen nejsi.  vissla
Potvůrko, to není možný, tak někde musí být něco v nepořádku. Sama říkáš, že v psychice to není,  že zabojovat proti tomu nejde. Já vůbec nevím, co bych poradila....


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#4 21. 2. 2006 7:24

potvurkapodivna
Host

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Potvůrko,
všimla jsem si, že takové problémy a pocity jako mᚠty má více lidí a zejména lidí, kteří právě tu hlavu nemají úplně vymletou a jsou inteligentní. Možná je to trochu i v té psychice, jsi hloubavá dušička a možná moc přemýšlíš nad nesmrtelností chrousta a tím si zadělávᚠi na fyzické potíže. Ono totiž všechno je se vším propojené. Někdy klasická medicína selhává, prášky jsou jen další berlička pokud se nezjistí příčina a v některých případech si člověk musí pomoci jen sám sobě. Možná by ti prospělo pár dní dovolené, změnit prostředí, relaxovat. Hodně síly, děvče

 

#5 21. 2. 2006 11:24

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Potvurka, a neberies nahodou HA?

Není tady

 

#6 21. 2. 2006 13:02

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Potvůrko, já Ti opravdu doporučuju ty Bohnice, což myslím naprosto v dobrém a bez legrace. Nejsem sice děd Vševěd, ale o depresi a jiných psychických nemocích jsem už něco přečetla, a i když se Ti to třeba nezdá, všechny Tvé fyzické zdravotní problémy můžou být způsobeny jen a jen psychikou. Z "pouhé" deprese může být člověk tak strašně vyčerpaný, že fyzickou slabostí třeba ani nevstane z postele, a když vstane, zkolabuje po pár metrech chůze...  Ale spíš se mi zdá, že se Ti k tomu psychiatrovi skutečně nechce. Mimochodem, psala jsi, že jsi na dnešek objednaná k psychologovi - jak to dopadlo?

Není tady

 

#7 21. 2. 2006 19:51

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

.........

Upravil(a) potvurka.prapodivna (7. 12. 2007 10:31)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#8 21. 2. 2006 20:57

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

já si mylsím že prostě nemᚠchu do života ... potřebuješ jaro, sluníčko a pořídnýho chlapa a nic jinýho by jsi neměla čas .... a budeš dravá raz dva tři čtyři pět šest sedm osm devět deset jedenáct dvanáct třináct čtrnáct patnáct šestnác :-)) taky jdu do Bohnic budu tam zametat listí už se těším.

Není tady

 

#9 21. 2. 2006 21:17

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

potvůrko, já se opravdu kloním k únavovému syndromu, skoro jako bych se poznávala. Hlava ti jede v cizím těle, že? Hlava myslí a ví ale tělo není tvoje, ty jsi přece zvládla to a to ale tohle tělo by pořád spalo, j e věčně unavený a bolavý...
na to opravdu potřebuješ vyšetření imunologem. Na obvodě se vyšetření, které to prokáží nedělají. Ani ta chu do života, jak píše Vašek, není jak bývala, hlava by chtěla i jeho argumenty uznává, lae tělo nemůže...
Já měla štěstí, lítala jsem po doktorech od čerta k ďáblu, pokaždé vyřízená a vyčerpaná a nikde nic. Až jednou jsem musela s dětmi na imunologii a tam si mne dpktorka všimla.... Dva roky jsem polykala antidepresiva a poslouchala, že jsem hypochondr. Je z toho cesta ven ale potřebuješ jiného lékaře.

Upravil(a) cilka (21. 2. 2006 21:23)

Není tady

 

#10 21. 2. 2006 21:34

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Není tady

 

#11 21. 2. 2006 22:34

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

vašek napsal(a):

já si mylsím že prostě nemᚠchu do života ... potřebuješ jaro, sluníčko a pořídnýho chlapa a nic jinýho by jsi neměla čas .... a budeš dravá raz dva tři čtyři pět šest sedm osm devět deset jedenáct dvanáct třináct čtrnáct patnáct šestnác :-)) taky jdu do Bohnic budu tam zametat listí už se těším.

Stoprocentně souhlasím


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#12 22. 2. 2006 1:09

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

?

Upravil(a) potvurka.prapodivna (7. 12. 2007 10:31)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#13 22. 2. 2006 1:13

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

kdyby byl můj život přiměřený mýmu věku, nic bych si nepřála víc, než jaro (možnost nosit minisukně), sluníčko (opálit se krásně do červena) a pořádnýho chlapa ( a vy nějakýho znáte?)... Otázka je, jestli bych jako kostlivec ( i když nejím, leč přímo žeru!) nepůsobila na ty "pořádný chlapy", jako odstrašující příklad.


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#14 22. 2. 2006 11:35

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

tak nejdřív píšeš chlapa si nech :-) a pak vy nějakýho pořádnýho znáte ?? :-)))))

já měl za to že nějakýho  mᚠ... jen potřebuješ probudit, ty příznaky co jsi psala mám taky ale já jsem tak vyřízenej že ani k tomu doktorovi nedojdu a tak funguju setrvačností ... jinak bych se ani nehnul ....

Není tady

 

#15 22. 2. 2006 11:51

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

jsem naprosto spokojený a řekla bych i veselý člověk,mám ráda legraci a ráda se směju. Loni na jaře jsem měla jeden takový problém. Kdykoli jsem se opřela o loket, vystřelila mi taková bolest do ruky a zkroutila se mi celá dlaň křečí a trvalo třeba i 10 minut, než to povolilo. Šla jsem k lékaři, když už se mi to stávalo i v noci a ten mě vyslal na několik vyšetření, která nic neobjevili. Po dalších vyšetřeních jsem dostala radu, že mi nic není a a se tedy o loket neopírám, když se mi zdá, že mě bolí. Opravdu jsem si připadala jak hypochondr a nebylo mi celkem do smíchu a byla jsem otrávená jak želva. Fakt jsem si připadala jak vygumovanek blázen. Před vánoci jsem nebyla v pořádku a tak jsem se vypravila k lékaři a on si na mě vzpoměl a zeptal se mě, jak loket. Já mu na to s vážnou tváří řekla, že mě vyléčil. Že se o loket  neopírám a když se náhodou o něj opřu v noci, tak si nadám a naplácám si na zadek a vždycky si říkám, vidíš, zase si neposlechla pana doktora. Asi si na mě dá pozor a při příští návštěvě mě zaváže do svěrací kazajky, protože ten pohled , kterým mě počastovat bych si vám přála vidět.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#16 22. 2. 2006 11:58

potvurkapodivna
Host

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

A jak to vypadá teď, Dano?

 

#17 22. 2. 2006 14:10

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

mno, to by mne taky zajímalo..... :-) Dano?


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#18 22. 2. 2006 14:22

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

...........

Upravil(a) potvurka.prapodivna (7. 12. 2007 10:32)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#19 22. 2. 2006 14:23

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

to VAŠEK: něco bych už měla, ale to by vydalo na román:-)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#20 22. 2. 2006 16:30

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

tak to napiš alespoň  v bodech :-)))

Není tady

 

#21 22. 2. 2006 17:22

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

.........

Upravil(a) potvurka.prapodivna (7. 12. 2007 10:32)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#22 12. 4. 2013 13:59

Petra Fibromyalgik
♥------
Registrovaný: 12. 4. 2013
Příspěvky: 4
Web

Re: Jsem Napoleon a jedu vyhrát bitvu u Lipan!!

Vzhledem k tomu, že se tu zmiňuje o vážném onemocnění fibromyalgie jenž je hojně rozšířeno, ale často lidé se léčí s něčím jiným dám sem odkaz na informace: http://fibromyalgik.webnode.cz/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů