Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#426 2. 12. 2011 14:48

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Re: Proletáři všech zemí spojte se!

Zklamčo, říkᚠmi, co už dávno dělám, prostě je nečtu. To jsem ostatně psal i ve svém minulém příspěvku. Piš si co chceš a jak dlouhé chceš, ale jestli chceš ode mě odpověď piš stručně a jasně.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#427 2. 12. 2011 14:48

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

tak ještě navíkendové přemýšlení:
„Všechna práva spočívají na etice egoismu. Práva jsou sobeckým vlastnictvím jednotlivce – jsou jeho nárokem na vlastní život a svobodu, na vlastní majetek a sledování štěstí. Jen bytost, která je sama sobě cílem, může mít morální nárok na nezávislé jednání. Kdyby člověk existoval proto, aby sloužil jiné entitě mimo sebe, a Bohu nebo společnosti, pak by neměl práva, nýbrž jen povinnosti sluhy.“
Leonard Peikoff, Objektivismus

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#428 2. 12. 2011 14:58

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Zklamaná napsal(a):

tak ještě navíkendové přemýšlení:
„Všechna práva spočívají na etice egoismu. Práva jsou sobeckým vlastnictvím jednotlivce – jsou jeho nárokem na vlastní život a svobodu, na vlastní majetek a sledování štěstí. Jen bytost, která je sama sobě cílem, může mít morální nárok na nezávislé jednání. Kdyby člověk existoval proto, aby sloužil jiné entitě mimo sebe, a Bohu nebo společnosti, pak by neměl práva, nýbrž jen povinnosti sluhy.“
Leonard Peikoff, Objektivismus

No vidíš že to jde, stručně a jasně (částečně), škoda že to není z tebe. Vůbec nevím, co si představit pod pojmem etika egoismu, připadá mi to jako protimluv. Obecně jsem myslel, že si zastánce práva nejsilnějšího a najednou tady mluvíš o právech lidí. Nebo to mám skutečně chápat, že práva má opravdu jen jeden jednotlivec? Potom je to tak myšleno, o čemž předpokládám, že to tak je, dle tvých předchozích úvah, nikdo jiný než vítěz (ten nejsilnější) nemá žádná práva, neba jen ta, co mu nejsilnější dovolí. Pak to ovšem není svoboda. Právo na majetek a život do toho spadá taky. Právo na majetek a svobodu má pouze ten nejsilnější, všichni ostatní mají práva pouze schválená tím nejsilnějším, případně žádná. Nezávislost jednání z této pozice je taky nonsens. Navíc, pokud žijeme ve společnosti, nejsme nezávislí nikdy, protože společnost je sí vztahů. Atd. Nebudu to dále natahovat, Zklamča by to pak nečetla a ani bych se jí nedivil big_smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#429 2. 12. 2011 16:52

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno

helena napsal(a):

...A nekomanduj. Nebo te nahlasim, ze omezujes ma prava...
Viktorko, hádej, čí výkřiky mi tohle tvoje vyjádření připomíná... lol

To byl ucel. Tys to nepochopila?

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#430 2. 12. 2011 18:20

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

...
proč? Aby ses tu pak nemusela dotazovat a podivovat  nad tím, co je to hanobení národa. Není vůbec nic o mém přání, nebo že se mi něco nelíbí, je to pouze poukázání na tvůj nedostatek v chápání psaného slova.
Opravdu? A jak ti omezuju tvé právo? Není to spíše o tom, že ti rozšiřuji obzory? smile

Hahaha na entou reta Kdyby ji napsala: Jsi zapskla primitivni nana..., tak by hanobila nany?
Kolem letel komar... a nekdo volal: pozoooor, hrozi NAM nebezpeciiii!!! A ejhle, konecne se na nej VSICHNI PODIVALI... skurt

Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

#431 2. 12. 2011 18:25

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

...
Moudří lidé zase říkají - chovej se k jiným tak, jak se chovᚠsám k sobě
A klasik říká "Co sám nerad, nečiň jinému".
Ty v tom vidíš manipulaci a rozpor? Proč?

Zrejme proto, ze jeste neprisla na to, ze obe rceni rikaji totez... winksmile

Není tady

#432 2. 12. 2011 18:53

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Viktorko - tak se vra´t o pár příspěvků zpět a pořádně čti, OK? pak tu vyskakuj s nějakým haha

A proc bych to jako mela delat? Ze TY SI TO PREJES? Nebo ze TOBE SE NECO NELIBI? Co mi je po tom? Staram se JEN o to, co mne zajima. A ty to nejsi...
A nekomanduj. Nebo te nahlasim, ze omezujes ma prava...

proč? Aby ses tu pak nemusela dotazovat a podivovat  nad tím, co je to hanobení národa. Není vůbec nic o mém přání, nebo že se mi něco nelíbí, je to pouze poukázání na tvůj nedostatek v chápání psaného slova.
Opravdu? A jak ti omezuju tvé právo? Není to spíše o tom, že ti rozšiřuji obzory? smile

Neni. - Tak se vra´t o pár příspěvků zpět a pořádně čti, OK? pak tu vyskakuj s nějakým "rozsirovanim obzoru", hahaha.
Mé obzory jsou totiž nedozírné. Nikdo je neobsáhne, ale také nemůže omezit. Jsou totiž nekonečnééé. VᚠChuck Victorca...
Kurňa to ňa ale stve... reta
A zas sa nespojili... grater

Není tady

#433 2. 12. 2011 19:26

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

helena napsal(a):

Moudří lidé zase říkají - chovej se k jiným tak, jak se chovᚠsám k sobě
A klasik říká "Co sám nerad, nečiň jinému".
Ty v tom vidíš manipulaci a rozpor? Proč?

Ano, vidím. Protože za tím může následovat - já ti to "nečiním",  NEDĚLEJ (jsi POVINEN) nedělat mi to ani ty. To je přece věc protistrany, jestli se k nám chce chovat stejně, jako my k němu.
Vnímám to opravdu jako manipulaci - když já tobě nečiním toto, nesmíš ani ty mně.
Kdežto - chovej se k jiným tak, jak se chovᚠk sobě - tam vnímám, že od druhého nic neočekávám. Není to - něco za něco.

Saakris, to stoji za pozastaveni: """To je přece věc protistrany, jestli se k nám chce chovat stejně, jako my k němu...""" - VAZNE? va va va Takze kdyz ty mi vyvrazdis rodinu, je DOBRE (a ma vec), jestli udelam totez? V tom vidis rovnovahu, svobodu, lasku a stesti?
Jo, svobodu, kterou tak uprednostnujes... va

Není tady

#434 3. 12. 2011 8:30

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

... co mᚠmomentálně za zrcadlo na mysli?

Ze by zpetne zrcatko? reta

Není tady

#435 3. 12. 2011 8:50

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

helena napsal(a):

některá zrcadla nízké kvality jsou skutečně křivá
Ano. Ale zamysli se i nad tím, že některá jsou křivá záměrně http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
http://itras.cz/fotogalerie/zrcadlove-b … te-010.jpg

Záměrně? Můj syn dělá ve sklárně a záměrně fakt zmatky nedělají. lol A teď buď chytrá se smyslem pro humor. wink

Nejsem Helena, ale chytra se smyslem pro humor jo, a k tomu mam i smysl pro pochopeni "dvojsmyslu", skryte myslenky, "meziradkove napovedy", jinotaje... Takze: Majko, tva zrcadla jako dokonale rovna urcite vyrobil tvuj syn. Zakriveni vzniklo tvym vlastnim pricinenim, urcite ne mechanickym zasahem... Tim padem ti jaksi nezobrazujou podle fyzikalnich zakonu, ale podle tych vlastnich... Ke tve skode, bohuzel...

Není tady

#436 3. 12. 2011 9:05

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

...ale jdi ty - majka snad byla na někoho ošklivá? Ona fakt nemůže za to, že ostatní nepochopí, co říká ...

Ale jdi ty! Majka byva na nekoho velmi oskliva a velmi casto. Pochopit ji je velmi jednoduche, a vratit ji to s noblesou take... reta A ona se pak velmi casto velmi nastve - a "nahlasuje"... skurt
(slova "velmi" jsem velmi casto uzila velmi zamerne... gloriarodna )

Upravil(a) ViktorkaM (3. 12. 2011 9:06)

Není tady

#437 3. 12. 2011 9:09

majkafa
Host

Viktorko, prosím tě, přestaň na tomto vlákně dělat rozbor mých příspěvků tvým pohledem. Vím, že mᚠse mnou nějaký problém, nevím proč, ani mě nezajímá. Ale jestli mᚠpotřebu, piš mi to do SZ. Já to budu mazat a budeme všichni spokojeni. Mimo jiné jsi off topic. Děkuji.

Uporozňuji tě, že jestli nepřestaneš, obrátím se na adminy. Btw podívej se do zákona na stalking.

Upravil(a) majkafa (3. 12. 2011 9:10)

#438 3. 12. 2011 9:17

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

A proc bych to jako mela delat? Ze TY SI TO PREJES? Nebo ze TOBE SE NECO NELIBI? Co mi je po tom? Staram se JEN o to, co mne zajima. A ty to nejsi...
A nekomanduj. Nebo te nahlasim, ze omezujes ma prava...

Neni. - Tak se vra´t o pár příspěvků zpět a pořádně čti, OK? pak tu vyskakuj s nějakým "rozsirovanim obzoru", hahaha.
Mé obzory jsou totiž nedozírné. Nikdo je neobsáhne, ale také nemůže omezit. Jsou totiž nekonečnééé. VᚠChuck Victorca...
Kurňa to ňa ale stve... reta
A zas sa nespojili... grater

Ano Viktorko, ty už mᚠrozšířeno, samozřejmě, že mᚠpravdu tongue
Proto také tě nemůže nikdo omezit cool big_smile

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!

Není tady

#439 3. 12. 2011 9:18

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

... co mᚠmomentálně za zrcadlo na mysli?

Ze by zpetne zrcatko? reta

fakt - už ses do něj koukla? Měla bys, měla stolt

Není tady

#440 3. 12. 2011 9:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...ale jdi ty - majka snad byla na někoho ošklivá? Ona fakt nemůže za to, že ostatní nepochopí, co říká ...

Ale jdi ty! Majka byva na nekoho velmi oskliva a velmi casto. Pochopit ji je velmi jednoduche, a vratit ji to s noblesou take... reta A ona se pak velmi casto velmi nastve - a "nahlasuje"... skurt

Viktorko - ač se "honosíš" tím, že umíš číst mezi řádky, rozeznᚠjinotaje a vůbec....že dokážeš vůbec číst, tak jsi jaksi nepochopila, o čem píšu. Já nepíšu o tom, jestli byla majka někdy před rokem na někoho ošklivá, nebo jestli byla ošklivá minulý týden, nebo právě v neděli v 18.45 - ale píšu o tom, že v situaci o které píšeme, nebyla majka na nikoho ošklivá, kdežto jiní na ni ano.
Buď tak laskavá a nauč se dobře chápat psané slovo, nebo se raději nezapojuj, neb  tvé dedukce jsou hloupé a zcela mimo mísu.

Z celého tohoto tvého příspěvku vyplývá jediné - potřeba se majce mstít za nějakou kdysi ošklivost (podle tvého mínění a pocitů) - at vůči tobě, či někomu jinému a po uleželé době ji to vrátit....polemizuji nad slovem - s noblesou - ty totiž ani nevíš, co to noblesa je. stolt

Není tady

#441 3. 12. 2011 9:29

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

Viktorko, prosím tě, přestaň na tomto vlákně dělat rozbor mých příspěvků tvým pohledem. Vím, že mᚠse mnou nějaký problém, nevím proč, ani mě nezajímá. Ale jestli mᚠpotřebu, piš mi to do SZ. Já to budu mazat a budeme všichni spokojeni. Mimo jiné jsi off topic . Děkuji.

Uporozňuji tě, že jestli nepřestaneš, obrátím se na adminy. Btw podívej se do zákona na stalking.

Tys tady na poslednich x stranach snad rozebirala tema "Proletáři všech zemí spojte se!"? Nebudu ti psat SZ, kdyz chci reagovat na to, co pises zde. A zakazovat mi to nemas pravo, takze...

Není tady

#442 3. 12. 2011 9:35

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Kdyby ses raději tak velmi často a velmi záměrně začala zaobírat sama sebou, bylo by to pro tebe velmi - ale velmi mnohem jednodušší na tomto světě. gloria Zkus popřemýšlet...a nebo ne, raději spi dál tongue

Není tady

#443 3. 12. 2011 13:36

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Zklamaná napsal(a):

...Kdyby ses raději tak velmi často a velmi záměrně začala zaobírat sama sebou, bylo by to pro tebe velmi - ale velmi mnohem jednodušší na tomto světě. gloria Zkus popřemýšlet...a nebo ne, raději spi dál tongue

va Co te, Zklamco, furt nuti davat mi takoveto "instrukce"? Co te drazdi na me existenci? reta

Není tady

#444 3. 12. 2011 17:45

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Web

ViktorkaM napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

...Kdyby ses raději tak velmi často a velmi záměrně začala zaobírat sama sebou, bylo by to pro tebe velmi - ale velmi mnohem jednodušší na tomto světě. gloria Zkus popřemýšlet...a nebo ne, raději spi dál tongue

va Co te, Zklamco, furt nuti davat mi takoveto "instrukce"? Co te drazdi na me existenci? reta

va Co tě Viki, furt nutí chovat se tak, jak se chováš? Co tě dráždí na existenci mé a třeba majky? reta Tajkže ti znova říkám - raději se velmi často a velmi záměrně zaobírej sama sebou, bude to pro tebe velmi - ale velmi prospěšné. Hezký zrcadýlečko, co? big_smile Jak se ti líbí? tongue

Není tady

#445 3. 12. 2011 20:01

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Takze bez odpovedi...ok, taky odpoved...
Tva a jinych existence mi je fuck a nema na mne zadny vliv a vase pitomy kydy o zrcadlech a zrcadylkach take ne, tak nechapu, co furt resite... reta

Není tady

#446 4. 12. 2011 2:26

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-

Z jedne diskuse pod clankem:
"""Domnívám se, že kdyby lidé věděli co přijde po listopadu 89, tak by si ty klíče schovali do kapsy a šli hezky domů...
Podívejte se na Čínu. Stále u moci komunisti, stále je to "Čínská lidově demokratická republika", ale také je to nejen Asijský, ale doslova světový drak. Již vlastní 2/3 dluhopisů spojených států, zkupují dluhopisy EU, rozjíždějí investice do Afriky a na blízký východ, a ve městěch...venkov je stále venkov...pak ve městěch v posledních 20 letech stoupla životní úroveň o 400%. Za korupci je pořád kulka do hlavy, a pořádek jako nikde...
Za to celý slavný kapitalistický západ balancuje na poněkud hliněných nohou, které veselí tuneláři ještě více oslabují. A až se tento západní systém zhroutí, ukáže se, že soudruzi nakonec měli pravdu...
Konečně, tady také ještě v roce 90´měl státní rozpočet 87 miliard. A v roce 94´, i po celé slavné Klausově kupónovce??? Už 94 miliard schodek....a to se prodávalo jak o život...
Proč asi chtěla také ODS a spol. u Ústavního soudu vymoci zrušení KSČM??? Protože se obávají jen toho, že kdyby se KSČM dostala k moci, tak jim s těmi jejich tunely a nakradeným majetkem udělá krátký proces...."""
Zcela souhlasim... dumbom

Není tady

#447 4. 12. 2011 16:11

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Jen a Čína zůstane hezky v Číně.
A s těmi klíči souhlas, byla to šaškárna.

Není tady

#448 4. 12. 2011 18:26

majkafa
Host

haiel napsal(a):

Jen a Čína zůstane hezky v Číně.
A s těmi klíči souhlas, byla to šaškárna.

Haiel, tys tam byla? Všude?
Onehdá jsem četla, že mᚠsnad malé děátko, tak bych řekla, že nebyla.

#449 4. 12. 2011 20:38

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Majko, s někým si mě pleteš, jsme přibližně stejně staré a moje malé děátko má bezmála dva metry lol
A cinkání klíči byla šaškárna.

Není tady

#450 4. 12. 2011 20:51

majkafa
Host

haiel napsal(a):

Majko, s někým si mě pleteš, jsme přibližně stejně staré a moje malé děátko má bezmála dva metry lol
A cinkání klíči byla šaškárna.

Pro mě ne. Mně se splnilo, co jsem si přála. Jsem svobodná. Ale to už jsme probírali. stolt

NÁŠ TIP:

Zápatí