Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#326 1. 11. 2010 11:30

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Len, teda vy se nenudite!! lol
Mandle mi na zahu pomahaly taky uz pri Eve.. Ted me palila zatim jen jeden den a muzu rict, ze nejaky palenmi zahy je uplna radost proti nevonostem.. Vcera mi bylo zle cely den, dnes rano taky pekelne, pak jsem se prinutila uvarit Eve cuketu s bramborama a snedla trochu s ni a je mi lip.. Mne fakt pmaha pravidelne jist, ale pritom nemam absolutne na jidlo chut, tak se ne vzdy donutim a pak je mi pod psa..


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#327 1. 11. 2010 17:57

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Hojas holky smile
Se omlouvam, ze vas ted zanedbavam, ale ja ted zanedbavam vsechny a vsechno, hlavne sebe a domacnost sjuk
Nevolnosti a zvraceni mi berou velkou cast energie, kolikrat se potacim cely den doma v pyzamu a mam strach i vyrazit s Gabinkou okolo bloku, nebot k usch nekde u stromu nepotrebuji obecenstvo. Dny, kdy je mi dobre, jsou zlatou vyjimkou a to si pak snazim plne uzivat. Vcerejsi Halloween se absolutne vydaril, Gabinka se v ulicich plnych masek a kostymu taky vyradila. smile Tak to je od nas.
Len, pridam se k Blizence...vy se fakt nenudite. Jesteze mas tak dobry sluch a predesli jste moznou tragedii.
Speedy, u nas taky na vsechno slysim ne-ne. Nekdy pochubuji, ze umi rict "ano".
Blizule, drz se smile

Není tady

 

#328 1. 11. 2010 22:28

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Taak, vycurat, vyzvracet a spat... dumbom  Dobrou vsem!!!


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#329 1. 11. 2010 23:32

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ježiš, holky, vy si to teda užíváte skurt Držím palce, ať je brzo líp! pussapussa


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#330 2. 11. 2010 7:34

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Teda holčiny,at vám ty nevolnosti brzo skončí dumbom


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 

#331 2. 11. 2010 20:21

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Speedy, jelikoz zitra se asi nedostanu na net, tak uz ted preji vasi berusce Simonce a vubec cele rodince krasne 2. narozeniny hjarta

Není tady

 

#332 2. 11. 2010 22:21

Claire
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 1649
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj holky,

tak předně, klukům od |Viky přeju se zpožděním všechno nejlepší a Simonce zas s předstihem Krásné Narozeniny!

Holkám těhulkám přeju, aby jim rychle skončily nevolnosti a bylo líp!
Zrovna dnes jsem byla ve škole a probírali jsme ontogenezi člověka, zaobírali jsme se hlavně oplodněním a pak vývojem plodu, tak jsem zavzpomínala, na závěr nám učitelka pustila klipy z porodu do vody, v jednom případě se dokonce rodila ženská sama (coby porodní asistentka už tam neměla nikoho dalšího, krom vlastních dětí přihlížejících porodu) a bylo to dost silné... myslím jako v pozitivním slova smyslu, jsem se u toho trochu dojala big_smile

Koloodrážedlo Žofce zamýšlím pořídit k druhým narozeninám, u Maty jsme to prošvihli, ta začínala hned s kolem, ale u Žofky už to nechci zanedbat... nejvíc se mi líbí Puky... jinak teď drandí o stošest na motorce. Matylda si k narozeninám také přeje kolo (holky jsou od sebe tři týdny - a tři roky smile -) tak budou oboje narozeniny kolové...

Jinak my jsme minulý týden byly (bez tatínka) v Písku, starší Matylda byla u babičky tchýně a já s Žofkou u našich, tak jsme si užívaly, já vyrazila i na skleničku večer, byl to odpočinkový týden. Jarda teď jezdí služebně přes týden pryč, tak co v Kladně. Očkování spalniček jsme prošvihly, Ž byla zrovna nějaká kašlací, tak nám to přesunuli, ale to mi nevadí, já jsem stejnak z těhle živých kultur vždycky trochu nervozní a čím dýl, tím líp wink

Len, u vás, koukám, veselo, ale asi to pro tebe není žádný med, viď...

tak se zatím mějte, já zas někdy nakouknu va


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/7z/4d/tsxmhh98ws.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzU7IGXDASvwKl41.png
http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/dh/7p/ts0i5un5wk.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzVbIGXDASvAKk30.png

Není tady

 

#333 3. 11. 2010 11:09

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Holky, mě už asi vážně šlehne, dneska jsem volali doktorce ohledně výsledků a Natálka má hraniční hodnoty na černý kašel grater Doktorka teda říkala, že to může být zvýšený v důsledku očkování, nicméně na začátku prosince nás čekají další horrorové odběry krve sad Ach jo, to je prostě neverending story, furt něco sad


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#334 3. 11. 2010 12:31

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Speedy, Simonce vše nejlepší k druhým narozeninám hjarta A pořádného pussa od kluků.
Len,ach jo.Ná vás se to pořád lepí,tak foukáme na bebí,ať je Natálce brzo líp a v prosinci už žádné problémy.


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 

#335 3. 11. 2010 14:02

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 

#336 4. 11. 2010 8:53

Claire
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 1649
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ještě jak jste tu někdo psal o tom dudlíku... Obě moje holky jsou závislačky na dudlíku. Matylda už ho samozřejmě dávno nemá, ale bylo těžké ji to odnaučit. Na to, aby ji ho tenkrát odnesl čert, jsem neměla sílu, přišlo mi to drastické a tak ho měla až do nějakých 2 a 3/4roku, to už to začalo být vážně neúnosné (do té doby ho měla jen na spaní), ale pak se kvůli němu strašně vztekala i venku, v MC,  a že ty její hysteráky stály za to.

Jednoho dne u nás zazvonil skřítek a dudlíky odnesl (to už to byla schopná pochopit), ale týden plakala a to fakt tak, že si třeba sedla na postel a propukla v pláč, proč jí ten skřítek odnesl dudlíček a že je smutná... no rvalo mi to srdce... a tak skřítek po týdnu zazvonil znovu a nechal za dveřmi krásnou vláčkodráhu. A to docela zafungovalo, já měla argument, že dudlíky skřítek vyměnil za vláčkodráhu.

Možná, že teď se Žofkou bych to zkusila s tím Mikulášem a čertem. Půjdeme celá rodina na mikulášskou a tak by ho tam Žofka mohla vyměnit za balíček wink , když vidím, jaké zle dělá ten dudlík teď - Žofka není taková vzteklina jako bbývala Maty, ale samozřejmě to taky umí a právě před chvílí mi tu vystřihla solidní scénu, že jsem řekla, že dudlík je na spinkání, tak bude v postýlce a jestli ho chce, může jít spát a a představte si, ona šla, dvacet minut se tam vztekala, až usnula... Ale nedovedu si nějak představit to usínání bez dudlíku sad


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/7z/4d/tsxmhh98ws.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzU7IGXDASvwKl41.png
http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/dh/7p/ts0i5un5wk.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzVbIGXDASvAKk30.png

Není tady

 

#337 4. 11. 2010 14:45

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 1076
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Speedy - také přeju opožděně Simonce všechno nejlepší!!!
Len - ach jo grater To je děsný, jak to nebere konce.. Snad si to holky vyberou takhle jako malý a pak už nebudou tolik nemocný..
Suny - já žádnou fotku nemám, nějak mě nikdo nefotí a já sama sebe nemám chuť fotit lol Poslední mám někdy z 26 týdne a to už je zase tak nějak pasé..
Suny a Blíženko - to vás ty nevolnosti teda pěkně trápí sad Mě taky pomáhalo jíst pravidelně a nejvíc mi pomáhaly studený věci, třeba taková ruská zmrzlina ta byla fajn smile a taky pečivo, zvlášť sladký, třeba loupák nebo vánočka. A studený ovoce, zrovna v tý době byly melouny, tak to bylo super. A vůbec jsem nemohla syrovou zeleninu a maso, blé..
Claire - ta paní rodila před dalšíma svýma dětma va To si nedovedu představit, to byly jako už velký?
Viki - hlas poslán smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

 

#338 4. 11. 2010 21:38

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Claire, ahooj! Teda chudak Maty s dudlikem tehdy, ja jsem taky takova cita, kdyz to jde, snazim se predejit kazde slze. Bohuzel mam pocit, ze pak to v praxi znamena, ze rve vic a vic, protoze vi, ze me to trapi...
S ockovanim to mam stejne.. Ted uz nas to nemine, pokud teda nebdue nemocna, coz si nepreju. Jdeme den pred jejima narozkama - 22.11. Reakce ma byt pry nejdriv za tyden, tak jen doufam, ze ji nebude bolet vpich a nepokazi se ji tim narozky..
Len, co na to rict.. Drz se!!!
Speedy, vsechno nejlepsi Simonce!!!!!!!!!!!!!!!!! hjarta At je zdrava a spokojena holcicka!!!! hjartahjarta
Viki, hlas poslan smile


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#339 4. 11. 2010 23:06

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Speedy - Simonce všechno nejlepší k narozeninám i od nás! storstarkhjarta


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#340 5. 11. 2010 15:28

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Claire, ja jsem nejak zazdila, nebo ses nam nepochlubila dumbom , ze chodis do skoly.
Jinak takovy dokumenty "pohodovych" porodu mam moc rada. smile

Zuzi, vzpominas si v kterem tydny tehu to bylo, kdyz jsi odstavila Dany? Jo studeny veci nekdy pomahaji, z toho taky nekdy zaludku nesednou. Je to nevyzpytatelny...co jeden den funguje, druhej den zase vubec.

Len, preju pevny nervy pussa. Jak vubec zvladas? Mas albert porad jeste doma?

Speedy, uz jste Simonciny narozky slavili nebo vas to ceka ted o vikendu?

Blizule
, jak je? Musim ti pisnout, vim, mam skluz. Ale myslim na tebe porad smile

Lucule, kde ty se nam toulas?

My se jdeme dneska odpoledne mrknout na domecek a vypada to, ze se budeme jeste pred vanoci stehovat kilometr na jih tady od stavajiciho bydleni. Prisla mi tahle prilezitost do cesty uplne nahodou, a kdyz to klapne tak budu skakat 3 metry vysoko. Tenhle dum neni idelani pro nasi rozrustajici se rodinu a je nam jasny, ze stejne bysme se museli drive nebo pozdeji stehovat. Takze lepsi ted, dokud netaham jeste tak velke bricho nebo nemam starosti s novorozencem. smile

Není tady

 

#341 6. 11. 2010 13:46

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 1076
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Fíha Suny, zase stěhování? usch A ještě z toho máš radost? lol Ale tak jestli je to do lepšího, tak to chápu.. Dany jsem odstavila zhruba v půlce šestého měsíce, takže odhadem cca 25. týden. Máš snad s kojením taky problémy? To mě docela nedávno překvapilo, že se Dany pořád chytá, když vidí prsa, tak říká mňam mňam a klidně by si cucla, kdyby bylo co vissla Tak jsem zvědavá co bude po porodu, je dost možný, že i když už bude tak dlouho odstavená, tak stejně bude chtít taky..


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

 

#342 7. 11. 2010 15:39

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj holky,
ted je mi dva dny zase zle, tak nejak nemam silu ani psat.. ale docitam kdyz je chvilka... smile


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#343 8. 11. 2010 13:17

Lucule
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 534
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj holky, já jsem si babinet zakázala, bo nemám čas grater Dneska ale na všechno prdím, a odpočívám. Zahraju si asi na ten vtip jak příjde manžel domů, všude bordel, jídlo rozpatlané po kuchyni, hračky všude po baráku, mokré prádlo na zemi, dítě špinavé malující po zdi fixama, apod.. a ptá se manželky, která leží ve vaně s knížkou: "Cos proboha dělala?!" a ona odpoví: "Tak dneska miláčku, dneska jsem nedělala nic" lol
Dělala jsem chleba a někam do těsta mi vypadl kamínek ze zásnubního prstýnku grater Tak přemýšlím, jestli se to bude líp hledat v těstě nebo hotovém chlebu dumbom. Při svém štěstí si o něj pak ještě vylomím zub.
Děti mi naštěstí dělají radost, malinkatý krásně roste, minulý týden už měl přes 800g a všechno v pořádku. Zítra jdu na 3Dčko i s drahouškem, tak se celkem těším. Dominiček nám včera udělal krásné překvápko večer. Vrátili jsme se z bazénu, něco pojedl.. já jsem šochtlila v kuchyni a tatínek se díval na zprávičky. Domík si našel pyžámko oznámil "Dobrou noc", šel za tatínkem, řekl si o pusinku, šel za mnou, řekl si o pusinku a šel po schodech do ložnice. My v němém úžasu za ním. Z postýlky si vyštrachal dudlíček a lehl si. Tak jsme ho teda přebalili, převlíkli a on zalehl, vypil mlíko a beze slova usnul. Normálně keců mraky. Fakt nechápu ještě teď. va Před chvílí mi odpadl v autě po cvičení.. a zase spí. Je chudák ještě zblblej ze změny času, ráno vstává v 6 dumbom
Suny a Blíženko, vy se držte holky, ještě pár týdnů a nevolnosti budou pryč, ale chápu, taky se mi to zdálo nekonečný, navíc děti pro to moc pochopení nemají, že..
Jinak mám radost, volali z účtárny, že mi teď posílají do výplaty odměnu za 10 let, 10000 a ještě si mám přijet podepsat daňovku a dostanu další asi 2 tisíce slevu na dani! Tak mám velikou radost..a jsem ráda, že naše mzdovky jsou takové pečlivky. Navíc někdy začátkem prosince má být hromadný vánoční večírek na brněnském výstavišti (jinam se kolem Brna nevlezeme), tak to bude dobrá šou big_smile
Suny, já teda to stěhování taky obdivuju, já jsem prohlásila, že mě odsud už nikdo do smrti nedostane. Ještě pořád nemáme ani vybalený všechny věci. Každej den proberu min. jednu tašku krámů a bordelu, ale pořád jich ještě pár zbývá. Fuj. Apoň že starý byt se nám už podařilo vyklidit a vypucovat a snad to brzo pronajmeme, bo takhle ty 2 hypotéky teda nic moc usch
Zuzi, prsa už jsou u nás naprosto bez zájmu.. odstavil se někdy v srpnu, prostě vůbec nechtěl, asi 2x si vzpomněl po 3 dnech a pak už vůbec. Tak jsem byla i ráda, že se nebudou s mimískem rvát o prsa big_smile. Zuzi, musímš pak napsat, jak sis zorganizovala den abys to přežila, protože já pořád nevím, jak to zvládnu, bo Domík sám zaměstná klidně 3 lidi naráz, do toho ten barák a práce kolem, aúúúú. Naštěstí jsem zjistila, že se tady dají objednat obědy do přenosek, tak do toho od února asi půjdu, abych se nemusela starat aspoň o vaření.
Len, drž se marode, a užívej si, že se můžeš chvíli válet, pak se ti to už zase dlouho nepoštěstí!
Speedy, všechno nejlepší Simonce k narozeninám, je to drsný, jak nám ty miminka vyrostly před očima va


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/mj9GKJ6.jpghttp://lb3f.lilypie.com/mj9Gp2.png
*5.2.2009, 1 rok-10.85kg, 76 cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/l7S6coS.jpghttp://lb1f.lilypie.com/l7S6p2.png
*11.2.2011, 3,54 kg; 51cm; 3M 6,5kg 64 cm

Není tady

 

#344 8. 11. 2010 14:11

speedy81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 24. 11. 2006
Příspěvky: 2671
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahojky wink
Děkujem za přání, všechny jsem vyřídila i s pusinama hjarta
Dárečky a dort byly až teď o víkendu. Simča spokojená, měla povolené mlsání a tyčinky. Tláskala všechno možné, se divím, že jí nebylo špatně big_smile Dnes jsem jí k obědu uděla dietně zeleninové rizoto lol Čekala jsem, že bude mít radost z dárků, ale bylo jí to tak nějak fuk. Hlavně, že na dortu měla "bobon" (lentilky) a přijela babička s tetou, které dlouho neviděla. Byla jak utržená ze řetězu. Usla až po deváté večer va Až dnes v klídku jsme začly nové hračky a knížky procházet a těší mě její zájem o ně stolt
Na Rajčeti jsou fotky, rozhodli jsme se je ale zaheslovat, tak kdybyste chtěly, písněte SZ wink

Luci, to vás pěkně Domík překvapil tummenupp Víc takových večerů a bude z něj velký brácha wink A finanční "dáreček" super, ten se hodí vždycky tummenupp
Blíženko a Suny, ty nevolnosti usch A to jste takhle trpěly u holek? va Si to nedovedu představit, do toho zvládat dítě a domácnost. Vydržte styrka
Suny, jak se líbil nový domeček? wink
Claire, to jste si s dudlíkem teda užily usch No, já čertem nechci strašit, ale známým se má v lednu narodit miminko, tak třeba bychom ho mohli dát miminku výměnou za hračku pro velké holky (Díky, to je dobrý nápad s tou vláčkodráhou)

Dnes jsme měly jít na očkování, ale ve čtvtek se jí spustila rýma, tak až bude úplně zdravá. Už jí téměř končí ale radši neriskovat, i tak se té reakce děsím hmm
Já šla teď dopoledne na preventivku. Byla jsem snad naposled u své dětské v 19-ti letech. Všechno vyšlo krásně v normě, zdravá jak rybička, jen mám víc jíst tongue Kdyby viděla kolik toho spořádám big_smile Je pravda, tím lítáním kolem našeho čertíka mám váhu jak na střední škole vissla


http://img813.imageshack.us/img813/2974/95449965.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cCDf0g410010Mjg5ZHwzMzBqZHxTaW1vbmthIG1h.gif
Simonka narozena 3.11.2008 2,68kg 45cm
http://img694.imageshack.us/img694/8679/img0829bb.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cJZz0g411110MjAxZHwxMThkfFZpa3RvcmthIG1h.gif
Viktorka narozena 3.12.2011 2,79kg 45cm

Není tady

 

#345 11. 11. 2010 12:12

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Holky, holky, co se děje, kde jste? vava
Blíženka se Suny asi někde usch, Lucka se Zuzíkem se připravují na porod a tady to krutě vázne gratergrater Tak šup šup, už ať jste tady big_smile

Speedy - já si jako správná zvědavka o heslo určitě řeknu a ráda se podívám, jak si Simča narozky užila smile
Luci - teda takovou prémii bych si taky nechala líbit! tummenupp Já jsem letos ve firmě taky 10let, ale dostanu leda tak kulový s přehazovačkou dumbom Když jsem slavila pětiletku, tak jsme taky dostávali odměnu 5 táců, bohužel postupem času (a hlavně postupem toho, že šla firma pěkně ke dnu), z tohoto pěkného zvyku sešlo sad Vánoční mecheche si pěkně užij, ale bacha ať tam z toho neporodíš! big_smile A Domík teda tummenupp - asi bych taky koukala jako blázen lol Vydrželo mu to ještě potom dál nebo to byl jenom takovej úlet? big_smile
Suny - teda máš můj obdiv s tím stěhováním! godlike Ale jestli to stojí za to, tak do toho, ať jste všichni spokojení smile

U nás jinak nic moc novýho, stále poskakuju o berlích a už mám z toho pěkně odrovnaný zápěstí dumbom Já jsem fakt exot, nejdřív si o berlu přerazím malíček, teď zas mám v háji zápěstí, no já se díky tomu snad úplně odrovnám lol Ale už mi zbývá jenom 14 dnů, pak kontrolní rentgen a doufám, že sádra půjde konečně dolů a berle budu moct zahodit do škarpy! (to asi bohužel ne, ale snad budu moct potom aspoň trochu na tu nohu už došlápnout)


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#346 11. 11. 2010 14:10

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Hojas maminy smile

Speedy
, taky prosim o heslo. Kdyby se ti prosim chtelo, napis sem jake darky Simonka dostala, treba se my ostatni inspirujeme co k narozeninam nebo vanocum. Ja teda inspiraci a napady jenom uvitam i od ostatnich smile Fajn, ze tu oslavu prezil Simoncim zaludek ve zdravi!

Luci, nasla jsi nakonec ten kaminek z prstynku?? Dominik je teda tummenupp, uplne jako velkej kluk smile A s vybalovanim...pomaloucku, polehoucku wink Vsak ono to neutece. My jsme vybalili docela rychle, akorat potom jsem se nejak nemohla zbavit 4 plnych krabic v rohu loznice. Ty zmizely asi az po 3-4 mesicich, vlastne az predtim nez sem dojeli na navstevu tchani. A takova necekana premie potesi, ze? smile

Zuzi, jenom tak me to zajimalo jak to bylo s odstavovanim u jinych. Priznam se, ze jsou dny, kdy me to trochu otravuje, ale na druhou stranu je Gabu takhle spokojena, tak ji to nasilne brat nebudu. Vlastne ja jsem proti nejakymu nasilnymu odstaveni, kdyby to probehlo tak idealne jak u Lucule, kdy si Domik rozhodl sam, tak to bych brala smile  No vidim to u nas na kojeni v tandemu.

Len, uz brzo budes mit to nejhorsi za sebou pussa Tech 14 dnu utece jako nic vissla Si umim predstavit, ze ti asi narostly svaliska na rukach z toho skakani o berlach, ze?

Není tady

 

#347 12. 11. 2010 20:24

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj holky,
tak jdu taky pozdravit.. Mam zrovna par nezvracecich hodin, tak toho musim vyuzit smile
Ale nic co bych chtela napsat me nenapada.. Zitra mame uz prvni oslavu narozenin, slavime to v jedne herne s kamaradcinou holcickou, ktera mela narozeniny 8.11., tak jsme zvolili datum tak nejak mezi.
Jen vic nez polovina pozvanych neprijde, bud odjeli z Prahy nebo jsou nemocni, tak jsme nakonec vdecni, ze dorazi babicky, at tam mame vic gratulantu.. a taky, ze se to promicha s pozvanymi od te kamaradky..
Jinak fakt nic novyho, nazvala bych tohle obdobi prezivani m a drzi me nad vodou jen odpocitavani, kdy by to tak mohlo skoncit.. Pocitam nejpozdeji ve 14tym tydnu, pokud ne, budu fakt hodne zklamana...
Tak se vsechny drzte (Len, Zuzi...) a piste, ja docitam, i kdyz zrovna nepisu smile


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#348 12. 11. 2010 23:03

speedy81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 24. 11. 2006
Příspěvky: 2671
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Blíženko, vydrž a říkej si, že alespoň máš uklidnění, že je vše v pořádku pussa A to ti bylo takto špatně i při Evičce?
A ať se vydaří zítřejší oslava tummenupp

Co si teď vybavuju, Simča dostala to odrážedlo, sportovní batoh, tabuli na zeď, modelínu, vaničku a židličku pro miminko, kostky, nádobíčko, dřevěné domino a pexeso, flétnu, bubínek, xylofon. Máme tu výhodu, Simča je první dítko v obou rodinách, takže hračky nikde žádné.

V pondělí jsme kvůli rýmě nešli na očkování, teď už zdá se být už dobrá, ale zvažuju kdy jí objednat. hmm Co jsem vyčetla, reakce bývá 10 - 14 den. To vychází na manželovy narozky, které budem slavit ve velkém u jeho rodičů. Představa, že budu celý večer s hořícím dítkem v "cizím" prostředí sad Je ale možné že reakce bude i dřív takže nechat naočkovat až před narozkama taky není ideální. Dost se té reakce bojím. Zkusím to probrat ještě s dětskou sestrou, snad nebude vadit, posunout to v podstatě o celý měsíc. A to nemůžu vědět, jestli nebude mít zase rýmu roll


http://img813.imageshack.us/img813/2974/95449965.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cCDf0g410010Mjg5ZHwzMzBqZHxTaW1vbmthIG1h.gif
Simonka narozena 3.11.2008 2,68kg 45cm
http://img694.imageshack.us/img694/8679/img0829bb.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cJZz0g411110MjAxZHwxMThkfFZpa3RvcmthIG1h.gif
Viktorka narozena 3.12.2011 2,79kg 45cm

Není tady

 

#349 12. 11. 2010 23:22

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Speedy, diky za tipy na darky a za heslo! Na fotkach je videt, ze jste si to vsichni uzili tummenupp
Ja byt tebou tak bych to ocko posunula o ten cely mesic a zatim ji davala neco na podporu imunity.

Blizenko, preju at se oslava vydari a ty at se citis lip a to nejen zitra!

My mate taky pekne nabity vikend, same narozeninove oslavy, taboraky a v nedeli slavi 14. narozky nase pubertacka. Zajimave je, ze spousta deti nasich znamych je narozenych v ten samy den. Ja se taky modlim, at je mi vyjimecne dobre, uz jsem se s prominutim nablila dost vissla

Tak holky piste, piste, at ma Blizule co cist tongue

P.S. My se teda za 2 tydny stehujeme ani ne kilometr od nas, fakt se tesim, budeme mit na to 4 dny a oproti tomu tisicikilometrovemu presunu (ktery se odehral naraz), si myslim, ze to bude hracka. Prekvapive z toho zadne (jeste) nervy nemam. Akorat nam delaji nejake problemy soucasni majitele, nevidi radi, ze se jim stehujeme, tak hazi klacky pod nohy. Fakt neuveritelny. Ale ono to je asi jak pri rozchodu s partnerem, potom ke konci se ukazuje prava tvar. Ale zas o to lip se nam odtud odchazi.

Není tady

 

#350 13. 11. 2010 10:47

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Speedy, my tak to ockovani posunujeme od jara smile Nemame jeste ani tu prvni vakcinu proti spalnickam aspol..
napred to z jara sama doktorka posunula na podzim kvuli tem Eviccinym ledvinam, jak jsme byly v nemocnici. Pak nas objednala na zari, ale mela rymu, tak rekla, at zavolam, az bude zdrava, jenze pak to vychazelo taky tak blbe, ze by mela reakci zrovna dnes, kdyz ma tu oslavu, tak jsem zase smlouvala, to uz se sestricka osivala, ze by to rada stihla do druhych narozenin, ale ja zase nechtela, aby mela reakci primo na narozky.. tak jsme se dohodly na terminu 22.11. (narozky ma 23.11.) a ja se modlim, aby ji den po ockovani nebolel ten vpich. Na druhou stranu uz to sama nechci oddalovat, protoze to druhy preockovani bych rada stihla jeste pred narozenim druhyho ditete, at se nevratim z porodnice a neresim jeste Eviccinu reakci na ocko.. No a to uz vychazi tak.tak.. a nebo nedej Boze aby reakce neprisla, kdyz na me prijde porod, to chce Eva byt vzdycky jen u me, kdyz je ji zle a ja bych zrovna byla uplne fuc..

Jinak teda u nas se stupnuje Eviccin rev kvuli vsemu, fakt to zacina byt peklo na zemi, rve porad a kvuli vsemu. Dnes jsme byly nakoupit, mela motorku (s tim, ze ji kdyztak dam do voziku a Eva pojede ve voziku), po chvilce nekupovani nechtela do voziku, na motorku, nikam, rev strasnej, asi 5minut jsem ji nechala dusit, ale pak to proste neslo, vubec bych nic nenakoupila, takze pekne Evu do naruce, tlacit vozik s nakupem a motorkou..parada..

A tipy na darky od nas..napisu, co Evicka vsechno dostane... od nas jen kuchynku, pak od ostatnich: pianko http://www.hrackanek.cz/podle-veku1/3-- … empi.html, kasu jako ze obchod, tabuli z jedne strany magnetickou, z druhe na kridy a jeste se pres ni prehazuje papir, ze se da malovat pastelkama (z IKEA), sedak na zidli, zehlicku, mikrovlnku, pocitac i s mysi smile, tri takovy hry na motoriku (chytani magnetickych rybicek a tak..), pak zimni boty (ty uz nosi smile ) a zimni kombinezu Reima drahou jako prase...., ale pry strasne nepromokavou a jeste bude sleva od kamosky, tak snad to bude fajn..  vzala jsem ji v neutralnich barvach, at ji vyuzijeme jeste jednou smile

Upravil(a) Blizenka (13. 11. 2010 10:48)


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů