Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#301 19. 10. 2010 22:26

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Len, to je moc dobre, ze uz jsi doma, bude to ted snad utikat a bude Ti lip a lip!!!!
Mas super, ze jsou holky vycviceny a nechteji treba nosit atd., ja vubec nevim, co by se v takove situaci u nas delo, Eva by se asi urvala, kdyz neni za den 30x v naruci, tak neni neco v poradku..

A teda s nemocnyma holkama, to je fakt des.. Drzim pesti, at uz je to v poradku, nezapomen po ATB davat lactobacilus, ja davam Lactobacilky, Eve jeste porad sypu do mlika, pro vetsi deti delaji myslim na cucani...

Zuzi, ja mam to bricho takovy vypouleny se spekem, no tehotensky asi ne, ale fakt hnusny, takze verim, ze ji to napadlo a ted si asi rika - proboha, ta je teda tlusta lol Tak jsem taky rada, ze ji to za par tydnu (snad) potvrdime a ona si me preskatulkuje z tluste na tehotnou lol
Jinak - deset kilo ted je dobry, ja myslim, ze vic nez dve uz nenaberes!!


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#302 20. 10. 2010 23:01

speedy81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 24. 11. 2006
Příspěvky: 2671
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahojky, bylo teď nějaké nepsací období. rodna Babinet jsem četla, sledovala, jak to vypadá se Saďourkem, na psaní už ale nedošlo rodna
Zuzi, 10 kilo navrch je super. S dvěma dětma to půjde dolů samo wink
Blíženko, a když jdeš k doktorce, čekáš až rovnou na srdíčko? A co nevolnosti, netrápí?
Len, myslela jsem na tebe pussa Ať to ležení rychle utíká a jsi fit s krásnou nožkou tongue To marodění holek je fakt dlouhé. Chuděrky, to je pořád něco pussa

U nás klidové období, žádné velké změny, všechno klape (snad to tímto nezakřiknu vissla)
Simča je zdravá, chodíme často ven i za hnusného počasí. Pořád teda peru a nejen kvůli bahnu usch Zkouším jí zase doma bez plen. Zatím jsme ve fázi, že hned hlásí mokré tepláky a chce převléct, což je úspěch. Pár týdnů zpátky jí to bylo šumák. Uvidíme, jak dál. Tepláků a punčocháčů mám zásobu big_smile

S mluvením je pořád na štíru. Občas vypustí dvouslovné spojení, ale převažují stále jen první slabiky slov nebo její vymyšlené výrazy. To nás doktorka na prohlídce pochválí...

Objednala jsem jedlý papír s krtečkem na narozeninový dort. Snad bude ten výtvor k jídlu lol Hlavně musí být nahoře lentilky tongue
Pak na konci listopadu má albert třicítky, tak jsem nechala udělat ještě jeden papír s fotky motorky, co jsi s předstihem nadělil. Upeču mu jeho milovaný medovník, na to fotku, dostane pusu a šmitec. Už má vybráno big_smile Jednu výhodu to má, nemusím si lámat hlavu, co na vánoce, je takových "nesmyslů" co na tu motorku nutně nutně potřebuje dumbom


http://img813.imageshack.us/img813/2974/95449965.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cCDf0g410010Mjg5ZHwzMzBqZHxTaW1vbmthIG1h.gif
Simonka narozena 3.11.2008 2,68kg 45cm
http://img694.imageshack.us/img694/8679/img0829bb.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cJZz0g411110MjAxZHwxMThkfFZpa3RvcmthIG1h.gif
Viktorka narozena 3.12.2011 2,79kg 45cm

Není tady

 

#303 21. 10. 2010 13:57

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ja odplenkovani asi vzdavam a nechavam na jaro, pokud si sama nerekne, ze je nechce.. Vubec si to venku nedokazu predstavit v zime a zase nutit ji doma, at cura do zachodu a venku ji rikat, at cura do pleny, to mi prijde divny.. Tak uvidime..
K dr. jdu v utery, budu 6+0, tak uz by srdicko mohlo byt videt.. Kez by. Dnes jsem malinko zaspinila, ale fakt jen trosku, nevolnosti zatim nejsou, ale teprve zacinam sesty tyden, takze myslim, ze se to ted nejpozdeji do 14ti dnu rozhodne.. Porad doufam, ze me to tentokrat mine, fakt bych byla rada.....
Ja dort objednam, ale teda to jsou castky tady, drsny!!! va Tisicovka neni zadnej peniz..


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#304 21. 10. 2010 23:50

jkajka
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2010
Příspěvky: 16

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj holky, přítel je pořád v práci, i víkendy, od rána do večera a já sama se synem (. 1rok) jsme pořád samy, ráda bych chodila na výlety, prostě se projít, na nákupy a tak. Najdu? Pardubice...


http://winq.pudr.com/ms.php

Není tady

 

#305 22. 10. 2010 9:19

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Len tak super, že už jsi doma, v Bohunicích není o co stát, ležela jsem tam několikrát na různých odd a fak děs běs dumbom U nás kašlou taky obě děti, ale hůř je na tom Baruš a to máme jít za 14 dní na trhání mandle, tak to nevidím moc růžově a zase budeme čekat v pořadníku další 3 měsíce na termín, chjo dumbom
Holky, fakt vám závidím, jak máte šikovné děti. Matýsek se na nočník jenom dívá, ale sedět ani náhodou butter


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#306 22. 10. 2010 15:21

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Romi, netrap se tim, ja myslim, ze je ve vysledku jedno, jestli Eva na nocniku sedi a obcas se vycura nebo se na nej Matysek jen diva.. Oba maji cely dny a noci pleny, takze je to jedno lol
Vsak na prvni rande v plence nepujdou wink


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#307 25. 10. 2010 12:05

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Teda holky, kde všechny jste, tady chcípl pes! yikeskapitulation


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#308 25. 10. 2010 16:21

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 1076
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj Len, já makám, pustila jsem se do praní mimi oblečků, kompletování výbavičky a tak styrka
Jak ti jde válení? big_smile A jak to zvládaj holky?


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

 

#309 25. 10. 2010 18:34

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Zuzi - no jo, teď koukám na tvůj metřík a ty už to máš za pár, co? va To tak hrozně letí...
Válení už mě krutě nebaví, blbý je to, že když vstanu a dám nohu dolů, tak mě to hned začne hrozně bolet a úplně cítím, jak mi to tam natíká, takže fakt většinu dne musím ležet sad Ale albert to zvládá fakt skvěle, musím mu tu dát veřejnou pochvalu! hjarta "Užívá" si to ale opravdu se vším všudy - obě holky jsou už druhý týden nemocný, navíc s Natálkou lítá ještě po nemocnicích a vyšetřeních kvůli tomu neustálému kašli - už byli na plicním (na rtg vše v pořádku), na odběrech krve (to prý byla naprostá hrůza, odběr trval víc jak půl hodiny, brali to Natálce ze hřbetu ruky, ta chudinka byla tak vystresovaná, že z ní nemohli vytáhnout ani kapku - no ve finále prý bulel jak albert, tak i sestřička, o Natálce samozřejmě nemluvě grater ), zítra nebo pozítří musí ještě na ORL a pak asi ještě i na alergologii... Takže asi tak u nás dumbom
Já jdu ve středu na vyndání stehů, tak jsem zvědavá, jak bude noha vypadat, pak mě ještě čeká nechodící sádra minimálně na 5 týdnů dumbom


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#310 25. 10. 2010 18:43

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Jo a aby toho nebylo málo, tak si mi dneska ještě podařilo si parádně ukopnout malíček od té zdravé nohy o berli - už ho mám pěkně nateklej a modrej - takže jsem teď chromá rovnou na obě nohy dumbomlol
albert si ze mě furt dělá pr...l, že jsem s těma berlama jak důchodkyně a fakt že jo, měly byste mě vidět, jak si s jejich pomocí otvírám třeba dveře nebo na něco ukazuju a tak lol lol


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#311 25. 10. 2010 22:57

speedy81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 24. 11. 2006
Příspěvky: 2671
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Viki, klukům k zítřejším narozeninám vše nejlepší hjarta Je to tady, naše nedávno miminka budou mít 2 roky. Strašně to letí, co.
Blíženko, držím pěsti na zítřejší kontrolu tummenupp
Len, ach jo to si teda užíváte. albert by měl dostat metál, jak to skvěle všechno zvládá godlike Chuďátko Natálka s odběrem krve, snad brzy na ten zážitek zapomene pussa To je naprd, že stále neví čím je to dlouhé kašlání sad
A tobě foukám na malíček sjuk
Blíženko, s těma plenama... opět to odsouvám na pozdějc. vissla Neříká si, přijde až když je mokrá dumbom Když posazuju já, udržím jí suchou, ale o to přeci nejde, je potřeba, aby si říkala sama, ne. A s tím doma/venku. Přijde mi, že v tom musí mít dítka v hlavičce zmatek, kdy můžou, kdy ne.
Teď o víkendu mě "potěšila" tchýně, prý měl albert pleny snad do 2,5 let (na tu dobu!) takže Simča bude i v tomto asi po něm big_smile Já si prý říkala už od 15-ti měsíců.

V sobotu Simča spala ráno do čtvrt na deset! va Nechápu čím to bylo. Nikdy takto dlouho nespala, usnula klasicky v sedm večer, den před tím i noc byly normální. Nemoc se z toho taky nevyklubala. Jsem si vůbec poprvé mohla pospat (albert s ní nevstává) a já už od sedmi byla jak na trní, jestli vůbec dýchá.

Holky, jedí vaše ratolesti už samy nebo jsou stále krmeny jako naše Simča dumbom Umí to, ale jídlo není nejoblíbenejší činností, tak stále krmím já, ať je najezená.


http://img813.imageshack.us/img813/2974/95449965.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cCDf0g410010Mjg5ZHwzMzBqZHxTaW1vbmthIG1h.gif
Simonka narozena 3.11.2008 2,68kg 45cm
http://img694.imageshack.us/img694/8679/img0829bb.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cJZz0g411110MjAxZHwxMThkfFZpa3RvcmthIG1h.gif
Viktorka narozena 3.12.2011 2,79kg 45cm

Není tady

 

#312 26. 10. 2010 12:21

Cat858
♥♥♥♥♥--
Místo: Ostrava
Registrovaný: 17. 4. 2008
Příspěvky: 591
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoji, po dlouhé době zdravím. Měli jsme skoro měsíc počítač v opravě a pak jsem musela dodělávat resty...
Blíženko, moc gratuluju a přeju hodně štěstí na kontrole.
Viki, taky přejeme klukům všechno nej, nej, nej. To tak strašně letí, kde jsou ti naši mrňousci?
Len, vy si to teda užíváte, nezbývá než popřát brzké zahojení. Natálka se snad taky brzo uzdraví. S tím odběrem krve to je hotový horor sad
Speedy, to odráželo je super, taky jsem se už po nějakém dívali (malé kolo už máme po děckách od švagrové a do léta na něho Adu těžko doroste). Včera jsem se zkoušela taky dívat po starších, ale skoro nikde není napsané jak je veliké sad a to  potřebujeme taky co nejmenší - Adélka je zhruba stejně velká jako Simonka.
Adu se umí sama najíst, ale baví ji tak 2 lžičky a pak chce, ať ji krmíme. Je to pro ni pohodlnější a hlavně rychlejší, pak může jít o to dřív zase lumpačit.
A už zase nevím, na co všechno jsem chtěla reagovat sad
Včera jsme byli na poslední očkování, kupodivu to Adu zvládla bez jediné slzičky, už k dr. šla s tím, že ji paní doktorka štípne a celé dopoledne chodila a chtěla ať ji štípu.
S plínkama jsme na tom taky pořád stejně. Občas si řekne, ale to jsou vyjímky, většinou přijde s tím, že čůrala, nebo dělala "kakoša". Už jsem se i párkrát kvůli tomu pohádala s okolím sad Neustále slyším, že my už jsme dávno na nočník chodili...

Upravil(a) Cat858 (26. 10. 2010 12:23)


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/YSXnieW.jpghttp://lb4f.lilypie.com/YSXnp1.png

http://lbdf.lilypie.com/neB5p1.png

Není tady

 

#313 27. 10. 2010 13:57

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 1076
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Blíženko - tak co kontrola? Buší hjarta?
Len - teda to je fakt černej humor, že si ještě k tomu nakopneš zdravou nohu lol To tě fakt lituju.. A můžeš třeba v posteli aspoň malovat - jde to v leže? Nebo jen čteš knížky a tak? S těma holkama a nemocema je to fakt děsný, jak se vám to pořád vleče, to jsem zvědavá, jestli už doktoři konečně na něco přijdou..
Speedy - to si Simča hezky pospala. Já to mám to samý - občas se stává, že Danielka spí celou noc ve svojí posteli, že nepřijde v noci k nám. No a já místo toho, abych se hezky vyspala, tak se pořád budim a jsem nervózní, co s ní je big_smile Daňule jí už dávno sama, už jsem to tu psala, ale zase naopak v žádném případě nechce pomáhat, takže často je po jídle děsný nadělení. Vůbec to teď dělá ve spoustě věcí, do schodů jí nesmím pomáhat, chce sama, mydlit se ve vaně taky sama, zkouší se oblíkat.. A když jí to nejde, tak se vzteká a když jí pomůžu, tak se vzteká ještě víc lol
U nás nočník taky pořád nic, ale vůbec kapitulation


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

 

#314 27. 10. 2010 13:59

zuzík22
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 1076
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Jo a Viki, opožděně taky přeju klukům všechno nejlepší!! pussa To je fakt síla, dva roky, už jenom osmkrát tolik a budou dospělý, to není zas tak moc, co? valol


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29651.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/29652.png

Není tady

 

#315 27. 10. 2010 19:30

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahoj holky,
tak dneska byl albert s Natálkou na ORL a verdikt zní - zánět vedlejších nosních dutin sad Dostala další atb a ještě něco, tak jsem zvědavá, jestli to už konečně zabere! Vyšetření bylo opět horrorové - museli jí udělat rtg hlavy, takže musela ležet a albert ji držel, no vztekala se tak, že se jim to tam celý poblila usch Chudinka moje malá, je mi jí fakt líto, hlavně už aby to pomohlo a byla zase zdravá! kapitulation

Zuzi - to znám, u nás je slovo "sama" jedno z nejoblíbenějších už docela dlouho, chce dělat sama úplně všechno dumbom
Viki - opožděně všechno nejlepší klukům k 2. narozeninám! storstarkstorstark Je to fakt neuvěřitelný, jak to letí! va
Blíženko, Suny - kde jste, těhulky naše četstvé? smile Snad je všechno v pořádku! pussa

Dneska jsem byla v nemocnici na vyndání stehů, noha se hezky hojí, ale vyfásla jsem sádru až do konce listopadu sad Nejhorší je, že nechodící, s čímž jsem teda počítala, i když ať teď poznávám, jak je to s těma berlama na prd. Nejhorší na tom je to, že nedokážu vůbec nic přenést z bodu A do bodu B, protože v rukách držím berle dumbom Takže jsem defakto jak bez nohou, tak i bez rukou hmm
S malováním mám taky útrum, protože malovat v posteli fakt nemůžu, potřebuju u toho sedět u stolu, což teď ještě taky nemůžu, protože jakmile dám nohu dolů a jde mi do ní krev, tak to hned  začne bolet sad No takže asi takhle u nás, ale budeme to muset nějak vydržet, když už jsem se do toho jednou dala smile


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#316 28. 10. 2010 11:14

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Ahooj!
Holky nevim cim to bylo, ale me sem nechtel pustit pocitac!! vissla va lol
Hlasilo mi to nebezpecnou stranku a i kdyz jsem klikla na variantu ignorovat, stejne me to sem nepustilo! Az dnes, pritom jsem zadnou zmenu v nastaveni neudelala...

Taaakze:
Viki, vsechno nejlepsi klukum!!!!!!!!!!!!!!! hjartahjarta
Len, no comment, co se u vas deje, ja Ti uz tak dlouho drzim pesti, at jste konecne vsichni zdravi!! Tak budu drzet dal, musi se to zlepsit! A albert fakt dobrej - klobouk dolu!!!
Zuzi, no jo, uz je potreba vsechno nachystat...blizi se to! wink

Na me prisly od vikendu nevolnosti..vcera jsem poprve zvracela..resp. se davila.. moc prijemnej zazitek.. usch U dr. uz bylo videt srdicko, ale mimco nejaky mensi..pry asi mladsi, coz jsem ale hned rekla, ze neni mozny, protoze jsme pak nemeli dost dlouho sex od te doby, od ktere to pocitam... Navic tam mam vedle neco, nejakou boulicku nebo jak to nazvat - v deloze - brala mi z toho i vzorek hvuli histologii a jdu tam za 3 tydny na kontrolu. Sice mi porad rikala, ze je vse OK, ze je tam srdicko a je to v deloze, ne nikde mimo, ale nejsem uplne klidna.. Navic to chci rict moji mamce pristi tyden, ma narozky a tak celkove, kdyz je mi ted zle, je to divny tajit, kdyz tu bude s nama.. Tak doufam, ze nebude pak nejaky problem.
Jo a albert si je desne jistej, ze to bude kluk.. Nevim, kam na to chodi, ja mam intuici v tomhle uplne mimo, netusim ani nahodou, ale on se uz o holce vubec nebavi..pritom to neni tak, ze by kluka nejak moc chtel a proto to rikal.proste tvrdi, ze tusi, tak zacinam byt fakt napnuta wink


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#317 28. 10. 2010 19:27

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Blíženko - tak to jsem ráda, že už tě to sem za náma pustilo, už jsem si říkala, kde se touláš wink Držím moc palce, ať je s dudlik všechno v pořádku a taky ať tě ty nevolnosti moc netrápí! pussa A jsem zvědavá, jestli se fakt albert s tím klukem trefí! wink A děkuju moc, že na nás myslíš hjarta

Holky, mě už to ležení tak neba, já vím, že bych si toho měla spíš užívat, ale spíš se tím užírám než užívám dumbom Včera jsem dokonce technikou skákání po jedné noze vysála celej byt - no mám pocit, že až mi sundají sádru, tak budu mít tu druhou nohu jako Rambo! lol Nejdřív si ze mě albert dělal srandu, že s těma berlama vypadám jak důchodka, teď už mě pro změnu přejmenoval na Kung-fu Panda! dumbomlol

Upravil(a) len (28. 10. 2010 19:28)


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#318 28. 10. 2010 20:30

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Haha, Len, albert je dobrej, ze ma pri tom vsem jeste porad chut vtipkovat lol
Ja teda nevim proc nekdo to tehotenstvi vymyslet tak otravny! Unavena jsem jak prase, kdyz mi zrovna neni na bliti, pali me zaha.. Fakt lahudka.. Copak by to nemohlo byt prijemny obdobi??? Jako by nestacilo to, co me ceka, az se to narodi.. dumbom


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#319 29. 10. 2010 15:57

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Kung-Fu Panda, Len lol No jo clovek se nejak zabavit musi, ze? Verim, ze je ti to lezeni dlouhy, ale fakt ber to jako takovou dovolenou. Pak zase budes makat a makat, vzdyt te zname wink A taky smekam pred tvym albert ! Hlavne at uz jsou holky zdrave, uz se to s vama tak dlouho tahne pussa

Zuzi, nahod nejakou fotecku pupiku. Prosim, prosim smile

Speedy, Gabinka se krmi zasadne sama, jakoukoliv asistenci nebo pomoc odmita. Uz jsem si zvykla na ten neporadek okolo a ze ji to dlouho trva smile

Romi, tak nase Gabu je s nocnikem jak Matysek, vlastne se uz na neho ani nediva, ale vesele ignoruje.

Viki
, vsechno nejlepsi tvym dvouletakum!!! hjarta

Není tady

 

#320 31. 10. 2010 18:44

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Do haje co je to za blbej napad, ze musi byt tehotnymu cloveku tak zle??? uschuschusch


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#321 31. 10. 2010 20:13

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Blženko,bude líp,neboj hjarta


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 

#322 31. 10. 2010 22:12

speedy81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 24. 11. 2006
Příspěvky: 2671
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Kdy dnes dětičky vstávaly? Viki, tobě kluci vstávají i tak hodně brzy, co? cool U nás se vstávalo podle hodinek, klasicky 6:15, jen nového času, takže mamince dopřála hodinu spánku k dobru tongue Den jsem jí prostě natáhla na nový čas, takže změna nepocítěna. Jen já jsem už teď nějaká unavená, tak brzy zapluju do peřin.

Jak jste si užili nádherné dny volna? Takové sluníčkové počasí bych si nechala líbit ještě dlooouho stolt My jsme vyrazili do Třeboně. Bylo krásně, spadané listí, rybníky, výlovy, procházky v parcích. Zbylé dny jsme trávili na zahrádce nebo na hřišti, domů jen na jídlo a spaní, paráda.

Blíženko, gratuluju k hjarta A že je miminko menší... Může to být třeba i tím, že po oplodnění dýl putovalo, než se pořádně uhnízdilo a začlo se vyvíjet. Bude to dobré pussa A ať nevolnosti ukazují, že je vše v pořádku, ale nemusí trápit tolik, že usch
Len, Kung-fu Panda godlike godlike Dovedu si tě představit lol
Cat, nevím, jestli jsi při pátrání po odrážedlech narazila na tohle http://www.neobycejne.cz/aktualita.php?id=12177 Nakonec jsme teda natrefili na úplně jiné, ale udělala jsem si alespoň dobrý přehled.
To jsem netušila, že Adélka je taky takový prcek... ale tááák statečná, očkování bez slzičky tummenupp

Máme teď už nějakou dobu období "NENE" Chceš čurat, chceš pít, chceš jít ven.... "ne ne". dumbom Musím se ptát x-krát, než se dozvím skutečnou odpověď, a to jen někdy. I kvůli tomu jsem odplenkování opět odložila, zatím na neurčito big_smile No máme ta naše Zimňata (kromě šikovných Vikinčiných kluků) nějaká "pohodlná" tongue A to nemluvím o dudlíku. To je další kapitola roll S tím půjdem snad i do školy. Šílený denní zavislák. V noci ho ani nepotřebuje, ale před den, hlavně doma, ho nechce dát z pusy. Když seberu, řve "dudííí" a cpe do pusy prsty, hračky, pastelky, prostě něco v té papule mít skurt


http://img813.imageshack.us/img813/2974/95449965.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cCDf0g410010Mjg5ZHwzMzBqZHxTaW1vbmthIG1h.gif
Simonka narozena 3.11.2008 2,68kg 45cm
http://img694.imageshack.us/img694/8679/img0829bb.jpghttp://www.ticker.7910.org/as1cJZz0g411110MjAxZHwxMThkfFZpa3RvcmthIG1h.gif
Viktorka narozena 3.12.2011 2,79kg 45cm

Není tady

 

#323 31. 10. 2010 22:21

Blizenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 5845
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Dudlik je snad jedina vec, ktera nas minula (odlozila ho sama uz v 10ti mesicich), tak zaplatPanbuh za to!!!! smile
Eva vstavala dnes novyho casu v 7hod.. a usinala novyho casu ve 21:30 wink


Eva 23.11.2008  49cm/3,08kg // Nela 20.06.2011  51cm/4,02kg   

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/cf73Nnp.jpghttp://lbym.lilypie.com/cf73p2.png

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/s4Thqjp.jpghttp://lbym.lilypie.com/s4Thp2.png

Není tady

 

#324 31. 10. 2010 23:22

len
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4018

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Tak u nás změna času nezaznamenána - vstávali jsme v 8, Natálka šla spát klasicky okolo 19hod a Eliška po 20hod smile Takže dobrý smile
Zítra už jde Ela zase do školky, tak bude mít albert na pár hodin denně o starost míň smile

Včera večer jsme měli zase dobrou "akci" dumbom Eliška odněkud vyštrachala takový gelový srdíčko, který když se chvilku povaří ve vodě, tak pak nějakou dobu hřeje - no tak jí ho albert, jak už Eliška spala, dal do hrnce povařit, no a samozřejmě na to zapomněl dumbom Byli jsme v ložnici a najednou jsem zaslechla takový malý lupnutí (myslela jsem, že Eliška šla na záchod a že to byly dveře), ale albert najednou vylítl jak na pérku a s řevem "já jsem idiot" utíkal do kuchyně. Jenom, co otevřel dveře z ložnice, tak mě ovanul příšernej puch, takže jsem osedlala berle a doskákala za ním. No kuchyň byla plná bílýho dýmu a naprosto nepředstavitelnýho dusivýho smradu, srdíčko samozřejmě na sr.... a hrnec na vyhození. Ještě štěstí, že na něj dal aspoň pokličku, protože kdyby se nám to rozprsklo po celé kuchyni, tak by mě asi vážně kleplo! A to raději nemluvím ani o tom, že jsme se klidně mohli všichni udusit, kdyby jsme to lupnutí přeslechli a šli spát dumbomdumbom No takže jsme to tu včera asi do půlnoci větrali, zimu jsme tu měli jak v Rusku, ale ještě že to nedopadlo hůř kapitulation

Blíženko - chudáčku malej, ty nevolnosti musejí být hnus usch Držím palce, ať to brzo přejde! pussa Jo a na pálení žáhy (teda pokud to neznáš), tak můžu vřele doporučit sníst pár mandlí - já na to v těhu taky strašně trpěla a ze začátku mi to hodně pomáhalo, pak už teda ani to ne sad Tak vyzkoušej, třeba se ti aspoň trošku uleví smile
Speedy - tak to je super, že jste si tak hezky užili sluníčka! tummenupp S dudlíkem neporadím, u nás ho neměla ani jedna z holek, ale třeba by mohlo zabrat, kdyby ho Simonka na Mikuláše odevzdala čertovi? Vím, že to tak pár mamin dělalo a zabralo to smile
Viki - kupovali jste klukům na narozky nakonec ty kola?
Suny - a co ty? Jak je?


http://lilypie.com/pic/2010/04/20/MO7R.jpghttp://lb4f.lilypie.com/gOUop2.png
http://lilypie.com/pic/2010/04/20/5pNF.jpghttp://lb2f.lilypie.com/MrrAp2.png

Není tady

 

#325 1. 11. 2010 8:57

Vikinka23
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Key West
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 9436
Web

Re: CHAT:ZIMŇÁTKA 2008/2009

Bré ráno reta
Speedy my stáváme ted tak kolem sedmé,když se zadaří,tak i v půl osmé visslatummenupp
Len,oni je snad dostanou na vánoce,albert je proti,že budou zbytečně do jara ležet,ale všechny dárky nechává na mě,tak ať si nestěžuje reta
Jinak dudlík big_smile si kluci vyhrabali s hraček,ani nevím,že ho tam měli lol je jen jeden,tak se o něj perou lollol
Jo a holky,v Brně bude předvánoční sraz,tak kdo by jste chtěl,tak mrkněte na tehotenství tummenupp


http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/1/1607/1607624_4dfb415b9971aee9202fd0e692c446e2/images/babinet.JPG[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů