Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Duchovní
  •  » Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

#51 31. 8. 2010 14:35

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pandorraa napsal(a):

Blossom napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Omyl Bloos. Mně je zcela fuk, co sem nebo kamkoliv jinam kdo píše - pokud si mé reakce vysvětluješ jinak, je to zase a pouze TVOJE vlastní interpretace, protože já zodpovídám za to, CO píšu, ale v žádném případě ne za to, co ty ČTEŠ, sorry -  a stejně tak je mi fuk, zda mně někdo toleruje nebo ne, to není můj problém, to je právě jak neustále přesvědčuješ pouze tvůj problém. Názory mariposy ti nedají pokoj, proto mᚠpotřebu ji neustále korigovat a ostatní před ní zachraňovat, zakládat PRO NI vlákno a v něm maripose PLEVELIT svými obhajobami.
Mariposa a její způsob komunikace ti prostě není jedno. Jenže to není problém ani můj, ani mariposy, ale čistě a pouze tvůj.

Pandorroo, v tvém stabilním výčtu obvyklých naučených frází mi tentokrát chybí to klasické závěrečné
"A co ti to zrcadlí? " big_smile
Bez něj to fakt už nějak není ono.... big_smile

Chybí ti to? Nu to mᚠale problém.... co s tím uděláš?

Udělám s tím to, co píšu: Já přijdu, teprve až budou nastavovat zrcadlo.  lol

 

#52 31. 8. 2010 14:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

lupina montana napsal(a):

cool

Blossom napsal(a):

Ad lupina: A prosím, mé dívky, buďte od té velkorysosti a uznejte alespoň to, že vám na Maripose na Pavlači (nebo kdekoli jinde) vadí ale úplně přesně to, co děláte samy na duchnách a  že jí měřte úplně stejně, jako některé duchny vám....
Dívka jsem sice již poněkud  postarší (45 let wink big_smile ), ale lupi, rozhodně nejsem dívka tvá.... vissla 

S vytučněným nesouhlasím, podle mě to není pravda: Mariposa opakovaně, i přes upozornění moderátorek a mnoha diskutujících, psala na Skuhrací (a na mnoho jiných vláken) ty své duchovní rozbory, hodnocení,atd.
Já si tady, například teď, píšu na své vlastní vlákno, mnou založené, takže můžu stoprocentně tvrdit, že nikomu jeho vlákno neplevelím. stolt big_smile

Omlouvám se, Bloss, byla to jen taková floskule - a místopřísežně a veřejně zde prohlašuji, že nejsi má dívka. cool
Ano - tady a teď - o tom taky řeč nebyla; mnohokrát předtím ale ano. Rozdíl možná tkví v tom, že jsem ještě neviděla na vlastní oko duchnu, která by se dožadovala moderátorského zásahu proti osobám, které rýpou, nípou, šourají a jinak prudí na jejich vláknech a to i přes opakované prosby a upozornění, kde jsou....
Že by nadhled, nebo co? valol

Lupiš, pokud budu mluvit za sebe, obyčejná lenost. Aktivní začínám být až při evidentních urážkách a to jen proto, že respektuji zdejší pravidla...teda nechce se mi, ráda bych si to vychutnala po svém, ale musím, musím hmm


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#53 31. 8. 2010 14:35

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

lupina montana napsal(a):

cool

Blossom napsal(a):

Ad lupina: A prosím, mé dívky, buďte od té velkorysosti a uznejte alespoň to, že vám na Maripose na Pavlači (nebo kdekoli jinde) vadí ale úplně přesně to, co děláte samy na duchnách a  že jí měřte úplně stejně, jako některé duchny vám....
Dívka jsem sice již poněkud  postarší (45 let wink big_smile ), ale lupi, rozhodně nejsem dívka tvá.... vissla 

S vytučněným nesouhlasím, podle mě to není pravda: Mariposa opakovaně, i přes upozornění moderátorek a mnoha diskutujících, psala na Skuhrací (a na mnoho jiných vláken) ty své duchovní rozbory, hodnocení,atd.
Já si tady, například teď, píšu na své vlastní vlákno, mnou založené, takže můžu stoprocentně tvrdit, že nikomu jeho vlákno neplevelím. stolt big_smile

Omlouvám se, Bloss, byla to jen taková floskule - a místopřísežně a veřejně zde prohlašuji, že nejsi má dívka. cool
Ano - tady a teď - o tom taky řeč nebyla; mnohokrát předtím ale ano. Rozdíl možná tkví v tom, že jsem ještě neviděla na vlastní oko duchnu, která by se dožadovala moderátorského zásahu proti osobám, které rýpou, nípou, šourají a jinak prudí na jejich vláknech a to i přes opakované prosby a upozornění, kde jsou....
Že by nadhled, nebo co? valol

Já tedy nechci přilévat oleje, ale.. Obávám se, že to, co vidíš na skle, je věc jedna, jak vypadá report a soukromé schránky moderátorů je věc druhá.

Není tady

 

#54 31. 8. 2010 14:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Blossom napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Blossom napsal(a):


Pandorroo, v tvém stabilním výčtu obvyklých naučených frází mi tentokrát chybí to klasické závěrečné
"A co ti to zrcadlí? " big_smile
Bez něj to fakt už nějak není ono.... big_smile

Chybí ti to? Nu to mᚠale problém.... co s tím uděláš?

Udělám s tím to, co píšu: Já přijdu, teprve až budou nastavovat zrcadlo.  lol

Celé tohle vlákno ti nastavuje zrcadlo, nebo snad nejsi jeho zakladatelkou?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#55 31. 8. 2010 14:45

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Koukám, že si stihla ještě šlehnout u Vilemíny na vlákně....mᚠtam můj odkaz a hodně ostrý! To si osobo přehnala!

Není tady

 

#56 31. 8. 2010 14:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladena napsal(a):

Koukám, že si stihla ještě šlehnout u Vilemíny na vlákně....mᚠtam můj odkaz a hodně ostrý! To si osobo přehnala!

Hodně ostrý? Opravdu si myslíš, že mi tvoje vykřičníky vadí? Ale no tak.
Pokud jde o Vilemínu, něco si nastuduj o jejich "diagnozach". Nemusím být ani vědma, abych poznala, jak vás tam všechny vodí za nos. Pravdou je, že za to nemůže - je to součást její skutečné poruchy osobnosti.
Na svůj názor mám právo a ty se s tím prostě musíš smířit. Nic jiného s tím totiž nenaděláš. Navíc nevím, proč se tak čílíš, Vilemína mne má přece v IGNORE, nebo snad neee?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#57 31. 8. 2010 15:05

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Nemocných, osamělých, zklamaných je nás tu hodně. Chtěla jsem psát dál, nemohu........neskutečně si mi rozčílila...nemám slov pro tvé jednání vůči Vilemíně...proč jsi tam vůbec lezla????!!!

Není tady

 

#58 31. 8. 2010 15:14

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

V podstatě je celkem jedno, kde kdo plevelí, protože jak si "plevel" zaseje, tak si ho i sklidí. Je to jako bumerang. Ale jak vás tak, dámy, čtu, tak z toho vzniká pomalu "Mariposin syndrom".. Každopádně ten, kdo na to nervy má, tak je nad věcí, ten, koho se "plevelení" Mariposy dotkne, tak v rámci svého vývoje zareaguje, jak uzná za vhodné a vlastně tak Maripose napomáhá sklízet si ten "plevel", co zasela. Schválně dávám slovo "plevel" do uvozovek, prottože zde je to mnohovýznamné. Někdo to považuje za plevelení, jiný za fajn počtení a někdo se z toho učí a poučí, protože vše je informace a vše má nějakou myšlenku.

No a samozřejmě ten, koho to může vytočit, tak to bumerangování znásobí pořádnou "slovní přesdrškou", aby se okolí lépe pobavilo. Zdá se, že Mariposa se učí od nás stejně, jako my od ní. Proto jsme s ní v interakci. Kdyby toho nebylo potřeba, tak bychom se tu s ní nepotkávali. Někdo se učí od ní myšlenkám, jiný zase se učí ji tolerovat, další se zase učí, že si nemá "nechat sr*át" na hlavu a bránit se a tak dále.. Zkrátka podle svého momentálního vývoje každému, co jeho jest...wink

Upravil(a) DaiTerr (31. 8. 2010 15:15)


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#59 31. 8. 2010 15:15

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladena napsal(a):

Nemocných, osamělých, zklamaných je nás tu hodně. Chtěla jsem psát dál, nemohu........neskutečně si mi rozčílila...nemám slov pro tvé jednání vůči Vilemíně...proč jsi tam vůbec lezla????!!!

A proč plevelíš vlákno určené pro něco či někoho jiného?
Pokud vím, tak zklamaná je zde jen jedna, osamělý nikdo, nemocní jsou léčeni. že ono je to hlavně o tobě samé!


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#60 31. 8. 2010 15:42

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pisatel napsal(a):

Vladena napsal(a):

Nemocných, osamělých, zklamaných je nás tu hodně. Chtěla jsem psát dál, nemohu........neskutečně si mi rozčílila...nemám slov pro tvé jednání vůči Vilemíně...proč jsi tam vůbec lezla????!!!

A proč plevelíš vlákno určené pro něco či někoho jiného?
Pokud vím, tak zklamaná je zde jen jedna, osamělý nikdo, nemocní jsou léčeni. že ono je to hlavně o tobě samé!

Panečku, Pisateli, už dlouho jsem od tebe nečetla tolik optimismu najednou. smile  tummenupp
Všechno šlape jak na drátkách, tak tedy vstříc světlým zítřkům!! big_smile

 

#61 31. 8. 2010 16:08

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladena napsal(a):

Nemocných, osamělých, zklamaných je nás tu hodně. Chtěla jsem psát dál, nemohu........neskutečně si mi rozčílila...nemám slov pro tvé jednání vůči Vilemíně...proč jsi tam vůbec lezla????!!!

Možná ano, ale těch, co si chtějí svůj status quo silou vůle udržet už tolik není. wink
To Pandora pouze  zviditelnila, o nic jiného nešlo. smile není třeba se rozčilovat a brát věci osobně.

Není tady

 

#62 31. 8. 2010 16:24

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Už se zase směju, nebo jsem se trošku napojila na myšlenkový pochod jedné osoby....A musím se tomu smát, není to choroba či závislost, je to jen obyčejná malá lidská závist, něco, co si nese z dětství-  vytočilo ji, že Vilemína pochválila Bloss, není nad to mít všechno pod kontrolou, hlavně nespadnout z pomyslného trůnu, až tak na ostatních mi nezáleží, vždy zrcadlo, zrcadlení,kouzelníčko, okouzlení,potěšeníčko,potěšení...la, la, la, lalalinky....tra la la......to je celá dnešní debata  (zpívat v Edur).lollollol

Pisateli, umíš zpívat??? To by si mi moc a moc zklamal...gratergrater

Upravil(a) Vladena (31. 8. 2010 16:33)

Není tady

 

#63 31. 8. 2010 16:24

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Blossom napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Vladena napsal(a):

Nemocných, osamělých, zklamaných je nás tu hodně. Chtěla jsem psát dál, nemohu........neskutečně si mi rozčílila...nemám slov pro tvé jednání vůči Vilemíně...proč jsi tam vůbec lezla????!!!

A proč plevelíš vlákno určené pro něco či někoho jiného?
Pokud vím, tak zklamaná je zde jen jedna, osamělý nikdo, nemocní jsou léčeni. že ono je to hlavně o tobě samé!

Panečku, Pisateli, už dlouho jsem od tebe nečetla tolik optimismu najednou. smile  tummenupp
Všechno šlape jak na drátkách, tak tedy vstříc světlým zítřkům!! big_smile

Hele od jisté doby jsem jen optimistický pesimista (pesimistický optimista do nedávna reta ), škarohlíd to celou dobu tongue .


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#64 31. 8. 2010 16:28

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Teda připomíná mi to dětské pískoviště, sorry.... reta

Není tady

 

#65 31. 8. 2010 16:35

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Ištár, samá voda, moc vodičky.......

Není tady

 

#66 31. 8. 2010 16:41

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Ištár ne, Ištar, Inanna, Aštar prosím nekomolit wink. Já ti to neberu reta.

Není tady

 

#67 31. 8. 2010 16:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

IŠTAR napsal(a):

Teda připomíná mi to dětské pískoviště, sorry.... reta

Dětské pískoviště? No vidíš, já si zase připadám jak na základce smile Ona mně tohle, tak já jí támhleto lol
Nu a největší sranda je, když vladěna, která mne nabádá, abych si nehrála na vědmu, se NAPOJUJE na něčí myšlení. Ještě dobře, že né na moje, to by si asi přečetla, jak vařit guláš, protože ho mezi jednotlivými příspěvky vařím na zítra několik litrů lollollol


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#68 31. 8. 2010 18:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladena napsal(a):

Už se zase směju, nebo jsem se trošku napojila na myšlenkový pochod jedné osoby....A musím se tomu smát, není to choroba či závislost, je to jen obyčejná malá lidská závist, něco, co si nese z dětství-  vytočilo ji, že Vilemína pochválila Bloss, není nad to mít všechno pod kontrolou, hlavně nespadnout z pomyslného trůnu, až tak na ostatních mi nezáleží, vždy zrcadlo, zrcadlení,kouzelníčko, okouzlení,potěšeníčko,potěšení...la, la, la, lalalinky....tra la la......to je celá dnešní debata  (zpívat v Edur).lollollol

vavava..........................teda takhle mimo jsem už dlouho nikoho neviděla, Vladěno. Říkám ti to proto, že když jsi takhle totáč mimo zde, můžeš být i jinde....
Nicméně je pravda, že svou tlamku si musí každý rozflákat sám - a na to já na rozdíl od Pan často zapomínám.
Ištar, to víš - kdo si hraje, nezlobí winklol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#69 31. 8. 2010 19:22

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Lupinko, od tragédie jsem přešla ke komedii. Ono je to vlastně velká hra,klamstvo, žádná pravdivost. Tak proč nebýt chvilku héérečkou, že. tongue

Upravil(a) Vladena (31. 8. 2010 19:24)

Není tady

 

#70 9. 9. 2010 12:26

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Nejde přece o oddělení duchovna od materialismu - to přece není podstata, to tvoří podle mě jeden celek. Duchovno mi nenarušuje materialistý pohled a naopak. Spíše mi ho doplňuje..
Jestli není podstatou spíše lidská závist, zlost, hloupost, malost..., která se může představit v celé své kráse na jakémkoliv vlákně - od vaření a ž po kosmonautiku (nebo lupíninu hlavonautiku big_smile)

Upravil(a) Wiki (9. 9. 2010 12:27)

Není tady

 

#71 9. 9. 2010 13:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Jasně že jo, Wiki....omílám to taky dokolečka dokola. Protože lidi mají pocit, že co se snese na vaření, nemělo by se snést na duchnách. ALe proč, to jsem se od nikoho chytrýho ještě nedověděla dumbom


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#72 9. 9. 2010 15:52

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

lupina montana napsal(a):

Jasně že jo, Wiki....omílám to taky dokolečka dokola. Protože lidi mají pocit, že co se snese na vaření, nemělo by se snést na duchnách. ALe proč, to jsem se od nikoho chytrýho ještě nedověděla dumbom

ale to je jasné...podle návyků a očekávání.

Mně teda vadily vstupy Rozmarily - ty byly zlé, útočné,urážlivé  a mlátila kolem sebe hlava nehlava. Nedávno jsem si dočítala Soraju, a tak jsem se znechutila, až jsem toho nechala. Přitom mě zrovna Sor zajímala... Jinak bych nikoho nevykázala do kouta. big_smile

Není tady

 

#73 9. 9. 2010 17:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Rozmarilu jsem nečetla, přišlo mně to hloupý. Víc mi vadila Zklamča, která zcela jasně věděla co dělá...
Ale co, taky ji nemusím číst, když na to přijde, žejo.
Nojo - podle návyků a očekávání...to bych mohla "očekávat" že na vařícím budou jen samý primitivky, protože koho tak asi může zajímat nějaký žrádlo, žejo lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#74 11. 9. 2010 12:32

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

albert  cool  Řekněme si to narovinu kolem horké kaše. Zduchnit se dá cokoliv od přípravy potravy po ...konečný produkt.  Aneb přijďte s čím chcete, my vám to zduchníme rádi a zdarma. Avšak toliko na pracovišti tomu vyhrazeném! A to by si soudružky duchny a soudruzi duchňáci měli uvědomit. Že nemohou duchnit, kde je napadne. Že poletující peří v kuchyni, v kanceláři, v ordinaci, na pavlači, v tramvaji, v supermarketu, na diskotéce atd způsobuje alergie, kýchání a chaos.  A oni, soudruzi světlonoši, jsou tady proto, aby chaos rozptylovali, nikoliv vytvářeli a ducha uzdravovali, nikoliv mu způsobovali další utrpení.  Popřemýšlejme o tom společně, pomeditujme, pomodleme se, postěme se.  Odpočívejme dostatečně a využijme ještě slunných dní k procházkám na čerstvém vzduchu. Avšak lenosti a pohodlnosti nepodlehněme, zavčasu se do práce vrhněme, neb lidstvo úpí pod tunami nezduchněné hmoty.  Posilujme se pitím pramenité vody, sexuální abstinencí a kdo chce tak i četbou románu Jak se kalila ocel. V práci v šest!  albert  cool

Není tady

 

#75 11. 9. 2010 13:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Drahá soudružko souduchno!
Tvůj příspěvek mi vehnal do očí slzy - ano, já se to nestydím říci - přímo slzy! grater
Uvědomuji si, jak špatnou a netřídně myslící duchnou jsem byla....
Pokusím se to napravit, seč mi síly budou stačit a budu bojovat jako lvice - vlčice za práva všech utiskovaných duchen.
Rovněž zde přede všemi slavnostně slibuji, že budu osvětlovat, rozptylovat a peří sypat pouze na pracovišti tomuto vyhrazeném rodna
Na rozptylování chosu v supermarketech, u zubních lékařů, v továrnách a na polích se nebudu zásadně podílet, protože je to chaos zdravý a uvědomělý.


(Ale až my to vyhrajeme, ten celosvětový boj, tak se neduchny těšte!
Bude se duchnit i na jídelním!!! rock)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Duchovní
  •  » Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů