Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Duchovní
  •  » Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

#1 26. 8. 2010 14:23

Blossom
Host

Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Protože mariposa neustále zapleveluje jiná vlákna duchovním rozebíráním jiných lidí, situací a příběhů, zanáší tím vlákna psychologická i právní, naposled Skuhrací chlívek na Psychologické, zakládám tedy tímto pro ni specielní vlákno, aby měla ona a zájemci o diskuse s ní, dostatek prostoru se vyjádřit zde.

Věřím, že tento krok napomůže tomu, aby přestalo neustálé plevelení vláken ostatních.

 

#2 26. 8. 2010 14:37

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Blossom napsal(a):

Protože mariposa neustále zapleveluje jiná vlákna duchovním rozebíráním jiných lidí, situací a příběhů, zanáší tím vlákna psychologická i právní, naposled Skuhrací chlívek na Psychologické, zakládám tedy tímto pro ni specielní vlákno, aby měla ona a zájemci o diskuse s ní, dostatek prostoru se vyjádřit zde.

Věřím, že tento krok napomůže tomu, aby přestalo neustálé plevelení vláken ostatních.

Dobrý nápad, ale nevěřím,že to mariposu uspokojí kapitulation .

Není tady

 

#3 26. 8. 2010 14:44

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Blossom napsal(a):

Protože mariposa neustále zapleveluje jiná vlákna duchovním rozebíráním jiných lidí, situací a příběhů, zanáší tím vlákna psychologická i právní, naposled Skuhrací chlívek na Psychologické, zakládám tedy tímto pro ni specielní vlákno, aby měla ona a zájemci o diskuse s ní, dostatek prostoru se vyjádřit zde.

Věřím, že tento krok napomůže tomu, aby přestalo neustálé plevelení vláken ostatních.

Tak nápad je to dobrý, ale jak znám zdejší lidstvo tak "marný, marný, marný". lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#4 27. 8. 2010 14:39

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Ale no tak, ..děcka. Mariposa má i spoustu  pěkných myšlenek, nebo spíš příspěvků...nebude to tak zlé. smile ne? hjarta

Není tady

 

#5 29. 8. 2010 16:30

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Wiki napsal(a):

Ale no tak, ..děcka. Mariposa má i spoustu  pěkných myšlenek, nebo spíš příspěvků...nebude to tak zlé. smile ne? hjarta

No vždy ano, a tady má právě proto celé samostatné vlákno na to, kam je může psát. Bez ironie.

Zkusím to napsat metaforou: Když někdo bude vytrvale psát do vlákna pro houbaře své příspěvky o motorkách, ačkoli je několikrát upozorněn, že to je vlákno houbařské, tak je podle mě jediným řešením dát mu dost prostoru a zřídit mu vlákno motorkářské. Když to tedy neudělá on sám.

Už nevím, který politik řekl výrok v tomto smyslu: S tím, co říkáte, hluboce nesouhlasím, ale udělám vše po to, abyste svůj názor mohl veřejně  vyjadřovat.

Asi tak nějak jsem myslela toto vlákno. Bez ironie.

 

#6 29. 8. 2010 16:40

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje, co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 29. 8. 2010 17:24

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Tulipánka napsal(a):

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje, co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile

No klidně právě ty reakce na ty problémy ostatních lidí, proč ne?
Sem právě, pokud chce, by mohla psát třeba právě ta svá hodnocení lidí ze Skuhracího chlívku, jak podle ní nejsou schopni přijmout pomíjivost světa, a jak by tu pomíjivost přijímat podle ní správně měli...
Klidně a se tady na Duchovním fóruohledně toho diskutuje.

A na Skuhracím si lidi budou moct  nerušeně zaskuhrat, aniž by tam byli rušeni nevyžádanými rozbory, a tady na tom vlákně se zas mohou realizovat ti, kdož podobné rozbory mají rádi.

A nebo vždy si přece i ona může založit vlákno ohledně věcí, které ji zajímají. stolt

Dám příklad: Na Právním fóru jsem před časem založila vlákno o psychicky nemocném sousedovi, problémech z toho plynoucích s prosbou, jestli někdo nemá nějakou praktickou - nejlépe právní - radu, jak se dá v takovém případě postupovat.
Mariposa mi tam opakovaně psala duchovní rozbory této situace, že mám milovat jinakost ostatních lidí, atd., atd.... Opakovaně jsme ji tam žádala, aby mi na právní vlákno duchovní rozbory nepsala, a už tehdy jsem jí myslím navrhovala, že pokud ji toto téma z duchovního hlediska zaujalo, a si na něj založí vlákno na duchovním.

Já myslím, že tady na Babinetu je dost prostoru pro diskuse pro všechny.
A že  na věci, co koho zajímají, se dá vždy založit vlákno přesně s danou tématikou. A nepsat na houbařské vlákno o motorkách a na motorkářské o houbách, a zůstanu u té mé názorné metafory.

Upravil(a) Blossom (29. 8. 2010 17:47)

 

#8 29. 8. 2010 17:35

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Blossom tummenupp

Není tady

 

#9 30. 8. 2010 10:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Tulipánka napsal(a):

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje,  co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile

Tulip, položila sis otázku: a komu to vadí? Tohle je přece naprosto markantní příklad, jak velmi jednoduché je určit, kdo tu má vlastně problém stoltwink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#10 30. 8. 2010 11:37

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje,  co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile

Tulip, položila sis otázku: a komu to vadí? Tohle je přece naprosto markantní příklad, jak velmi jednoduché je určit, kdo tu má vlastně problém stoltwink

Touhle logikou posuzováno - největší problém tu tedy podle Pandorryy mají moderátoři  (?) va wink

Protože především ti mariposu opakovaně upozorňovali, a na Skuhracím vlákně nechá lidi normálně zaskuhrat. A nakonec taky zasáhli, s upozorněním, že  po dalším nerespektování jejich opakovaných upozornění budou následovat sankce.

No, jestli se to tedy někomu zdá logické, že moderátoři mají problém, tak k tomu se dá říct jedině snad - proti gustu žádný dišputát.... vissla

Upravil(a) Blossom (30. 8. 2010 11:39)

 

#11 30. 8. 2010 11:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Omyl Bloos. Moderátoři dělají jen svou práci, to je OK. Kdo dělá i to, co nemusí i když vlastně MUSÍ neodbytně puzen svým PROBLÉMEM, je tu někdo zcela jiný a mariposa to není big_smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#12 30. 8. 2010 11:54

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pandorraa napsal(a):

Omyl Bloos. Moderátoři dělají jen svou práci, to je OK. Kdo dělá i to, co nemusí i když vlastně MUSÍ neodbytně puzen svým PROBLÉMEM, je tu někdo zcela jiný a mariposa to není big_smile

Ano, Pandorroo, k tomu se hlásím, že já jsem z těch lidí, co občas dělají i to, co nemusí. smile
I když já bych to neprezentovala  tak, že jsem puzena svým problémem. Často jsem puzena spíš svou NE-lhostejností k tomu, co se děje kolem mě. A tak někdy tedy hasím i to, co mě zrovna nepálí, a nebo jinými slovy řečeno - někdy se snažím někde aspoň v té tmě, na kterou ostatní jen nadávají, rozsvítit aspoň svíčku.

Lidé jsou různé, a někteří ke svému štěstí potřebují mít pocit, že ostatní mají problémy, (a oni ne). Nakonec - něco takového v koncentrované podobě tu bývalo nejlíp vidět u Rozmarily.

Pokud tě to nějak vnitřně uspokojuje, tak klidně Pandorroo prohlašuj, že mám problém... Když ti to udělá radost.... stolt

Upravil(a) Blossom (30. 8. 2010 12:25)

 

#13 30. 8. 2010 12:00

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje,  co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile

Tulip, položila sis otázku: a komu to vadí? Tohle je přece naprosto markantní příklad, jak velmi jednoduché je určit, kdo tu má vlastně problém stoltwink

Blossom, špatně jsi to pochopila, je to další hra duchovních dam, že pokud mᚠsvůj názor a něco Ti vadí, tak vlastně mᚠproblém ty. Ony jsou stále v pohodě. Neustále zaplevují veškerou diskuzi naučenými větami, zapomínají, že inteligence se pozná nejen podle frází co tu hází na sklo, ale též podle obsahu sdělovaného. Také mi to hodně štve, vypudily už hodně holek, které jsem ráda četla. Jenže jim to stále nedochází  Navrhuji moderátorům, aby příspěvky těch, co mají na svém kontě více jak 10x IGNORE od ostatních, byly korigovány - řečeno prostě, nikdo už je nechce číst.

Upravil(a) Vladena (30. 8. 2010 12:02)

Není tady

 

#14 30. 8. 2010 12:22

Blossom
Host

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladěno, rozumím, jak to myslíš, ale pozor, tento postup by byl hodně snadno zneužitelný: 
Tady často  když někdo už nemá žádné věcné argumenty do diskuse, tak se aspoň jiného snaží znechutit  zde některými lidmi neustále  používanými  osobními útoky.
No a když někoho ani toto neodradí, stačilo by, aby se  prostě 10 stejně smýšlejících domluvilo, napsaly někomu takto organizovaně IGNORE a už byse diskuse vedla pouze jejich kýženým směrem....

Já doporučuju nechat v tomto ring volný, a moderátoři zasahují jen jako doposud.

Mě to občas dokonce i zajímá, ta zde často viditelná technika lidské demagogie a její ustálené principy. Tady to je lepší, než z nějakých učebnic, a navíc zadarmo a v praktických příkladech wink smile .

A když se mi chce na to reagovat, tak reguju, a když ne, tak prostě vždycky lze přestat psát. smile

 

#15 30. 8. 2010 12:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Bloos,
páchat dobro je vždy mnohem jednodušší, než podívat se dovnitř, to já znám. Taky proto vím, že okecávat to můžeš horem dolem, zleva doprava, pořád je to ale stejně tak, jak to je stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#16 30. 8. 2010 12:48

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Koukám, že už nikomu nevěříš? big_smile Ale kdeže nějaké spiknutí, jádro Babinetu je zdravé! Ale když myslíš....Přiznám se, že mi schází příspěvky lidí co nemají takovou svatou trpělivost. Jen za moji osobu: já lidskou demagogii docela rychle prokouknu a potom mám velký problém ji tolerovat. dumbom

Upravil(a) Vladena (30. 8. 2010 12:49)

Není tady

 

#17 30. 8. 2010 13:04

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pandorro, ještě jsem v průběhu několika měsíců nečetla příspěvek, který by si napsala za svoji osobu JÁ Pandorra. Něco, co by vyšlo přímo z Tebe, něco lidského a přirozeného.  Představ si, že já se též zajímám o ezoteriku, ale svůj zájem neproklamuji. Ty to dělᚠstále a ve všech vláknech, jsi jak živoucí reklama v negativním smyslu. Nevím, zda mě pochopíš, protože už je to v tobě hodně zalezlý...grater

Není tady

 

#18 30. 8. 2010 13:13

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Blossom napsal(a):

Vladěno, rozumím, jak to myslíš, ale pozor, tento postup by byl hodně snadno zneužitelný: 
Tady často  když někdo už nemá žádné věcné argumenty do diskuse, tak se aspoň jiného snaží znechutit  zde některými lidmi neustále  používanými  osobními útoky.
No a když někoho ani toto neodradí, stačilo by, aby se  prostě 10 stejně smýšlejících domluvilo, napsaly někomu takto organizovaně IGNORE a už byse diskuse vedla pouze jejich kýženým směrem....

Já doporučuju nechat v tomto ring volný, a moderátoři zasahují jen jako doposud.

Mě to občas dokonce i zajímá, ta zde často viditelná technika lidské demagogie a její ustálené principy. Tady to je lepší, než z nějakých učebnic, a navíc zadarmo a v praktických příkladech ;) :) .

A když se mi chce na to reagovat, tak reguju, a když ne, tak prostě vždycky lze přestat psát. :)

Pokud smím   mít  názor  ;)  :

Snahou  a "duchovních" či  "materialistických" dogmatiků a  horlivých stoupenců je vždy  mít poslední slovo,   vytesat do kamene   "OSVĚDČENÝ  A  NEJLEPŠÍ" názor....
Pokud  se někdo ptá na přízemní záležitost  : Jak uvařím   vepřo knedlo zelo? Nebudu mu   ani  podsouvat   vegetariánské  přístupy  k pojetí čuníka na talíři  ani   zběsile   vyjmenovávat    mikroskopickou molekulární  podstatu dušeného zelného listu...
:D :D

Upravil(a) zuzi777a (30. 8. 2010 13:14)

Není tady

 

#19 30. 8. 2010 14:13

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladena napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje,  co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile

Tulip, položila sis otázku: a komu to vadí? Tohle je přece naprosto markantní příklad, jak velmi jednoduché je určit, kdo tu má vlastně problém stoltwink

Blossom, špatně jsi to pochopila, je to další hra duchovních dam, že pokud mᚠsvůj názor a něco Ti vadí, tak vlastně mᚠproblém ty. Ony jsou stále v pohodě. Neustále zaplevují veškerou diskuzi naučenými větami, zapomínají, že inteligence se pozná nejen podle frází co tu hází na sklo, ale též podle obsahu sdělovaného. Také mi to hodně štve, vypudily už hodně holek, které jsem ráda četla. Jenže jim to stále nedochází  Navrhuji moderátorům, aby příspěvky těch, co mají na svém kontě více jak 10x IGNORE od ostatních, byly korigovány - řečeno prostě, nikdo už je nechce číst.

Pokud také smím, tak mám jiný návrh.. Co takhle místo vymýšlení co by měl dělat/nedělat druhý zkusit vymyslet, co pro věc mohu udělat já?! Co třeba vstupy, které nejsou podle tvého gusta, ignorovat a nerozdmýchávat další debaty? Věř tomu, že i tebe to něčemu naučí.

Není tady

 

#20 30. 8. 2010 15:58

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Mariposa se chytá problémů ostatních lidí, na ty reaguje,  co by si asi tak psala na svém vlákně? big_smile

Tulip, položila sis otázku: a komu to vadí? Tohle je přece naprosto markantní příklad, jak velmi jednoduché je určit, kdo tu má vlastně problém stoltwink

Pan,
ano, Mariposa problém nemá, ta si to užívá big_smile . Problém s ní mají ostatní lidi.

Mě pobavilo, jak tu bylo založené vláknou pro Mariposu, jak byla "vykázána" na své vlákno lol . Sama na sebe reagovat nebude a je to absolutní nesmysl, aby odpovídala na problémy např. na právním, psychologickém, ... jen tady dumbom


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#21 30. 8. 2010 15:59

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Mariposo,
promiň, že mluvím za tebe, jak to asi myslíš. Ale bavím se big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#22 30. 8. 2010 16:32

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Anda napsal(a):

Vladena napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Tulip, položila sis otázku: a komu to vadí? Tohle je přece naprosto markantní příklad, jak velmi jednoduché je určit, kdo tu má vlastně problém stoltwink

Blossom, špatně jsi to pochopila, je to další hra duchovních dam, že pokud mᚠsvůj názor a něco Ti vadí, tak vlastně mᚠproblém ty. Ony jsou stále v pohodě. Neustále zaplevují veškerou diskuzi naučenými větami, zapomínají, že inteligence se pozná nejen podle frází co tu hází na sklo, ale též podle obsahu sdělovaného. Také mi to hodně štve, vypudily už hodně holek, které jsem ráda četla. Jenže jim to stále nedochází  Navrhuji moderátorům, aby příspěvky těch, co mají na svém kontě více jak 10x IGNORE od ostatních, byly korigovány - řečeno prostě, nikdo už je nechce číst.

Pokud také smím, tak mám jiný návrh.. Co takhle místo vymýšlení co by měl dělat/nedělat druhý zkusit vymyslet, co pro věc mohu udělat já?! Co třeba vstupy, které nejsou podle tvého gusta, ignorovat a nerozdmýchávat další debaty? Věř tomu, že i tebe to něčemu naučí.

Jo, to už tu delší dobu probíhá...prostě ignorovat, být zticha či případně, jako to udělala řada dalších, odejít. Pokud na duchovním vládne ,,duchovno" je to v pořádku. A co kdyby se na ostatní vlákna vrátilo ,,materiálno" či prostě ,,obyčejno"? A proč rada nerozdmýchávat další debaty od moderátorky pod mým příspěvkem, je zrovna ZDE na diskuzním vlákně Co se nám líbí a nelíbí, a proč cpát všude ,,duchovno". Věřím tomu, že i obyčejné skuhrání, či debata v obyčejné ,, pouliční rovině" (hledám výraz pro obyčejný pokec), může něčemu přispět.

Upravil(a) Vladena (30. 8. 2010 16:46)

Není tady

 

#23 30. 8. 2010 16:50

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vladěno, to, že jsem moderátor znamená, že se nemůžu vyjádřit jako každý druhý diskutující? To snad ne, že ne? Ani můj vstup neznamená, že tvému pohledu na některé příspěvky nerozumím. Jenže tebou navrhované řešení opravdu není nejšastnější, a už kvůli manipulovatelnosti (psala Blossom), tak  díky nízké míře tolerance k druhým. Fakt, že něco nečte 10 lidí ještě neznamená, že to nečte tisícovka jiných. A to platí pro příspěvky kohokoliv.

Není tady

 

#24 30. 8. 2010 17:40

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

bylo napsánoNavrhuji moderátorům, aby příspěvky těch, co mají na svém kontě více jak 10x IGNORE od ostatních, byly korigovány - řečeno prostě, nikdo už je nechce číst.
Použila jsem slovo korigovány- nevím, jak si to vykládáš, ale rozhodně to neznamená zabanovat přispěvatele, technické řešení jsem viděla označit v nicku počet ignore- (za odměnu) tongue či ponechat řešení na moderátorech. Přiznávám, že na tisíce čtenářů jsem nepomyslela. kapitulation

Upravil(a) Vladena (30. 8. 2010 17:42)

Není tady

 

#25 31. 8. 2010 8:33

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu

Vlaďko, myslím, že za tu dobu, co se pohybuju po světě,  si už význam slova "korekce" zvládám vysvětlit i bez pomoci druhých. Ale díky za snahu. Nicméně můj názor výše  je v tomto směru neměnný.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Duchovní
  •  » Chat: Vlákno pro mariposu a ty, co s ní chtějí diskutovat o duchovnu
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů