Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 2. 2006 15:34

Iveta Prochazkova
Host

Neuroložka

Mám 13 -letého syna na inval.vozíčku.Když mu měla jeho neuroložka,která ho má v péči od 3 let,předepsat po necelých dvou letech nový vozík,protože tenhle už nevyhovuje a nesprávnym sedením se zhoršuje jeho zdravotný stav,odmítla to. Přitom to byl jeho první vozík,do té doby jsem ho vozila na kočárku.V prodejně vozíku Meyra,odkud vozík byl,jsme chtěli,aby ho přispůsobili,řekli,že to nejde a potřebujeme nový.Vozík je na 5 let,ale když dítě rychle vyroste,je možné požádat o nový i dřív.Na poisovně máme vozík schválený,ale nemáme neuroložku,která by nám tohle doporučení napsala.Byla bych moc ráda,kdyby se našel někdo,kdo by mi poradil.Děkuji.

 

#2 20. 2. 2006 18:46

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Neuroložka

Jednoznačně vyměnit neuroložku. Odkud jsi?

Není tady

 

#3 20. 2. 2006 20:40

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Neuroložka

Mate pravo zmenit neurologa a je treba najit nekoho kdo se specializuje na diagnozy jakou ma vas syn. Jestli jste v Praze, Neurologicky ustav v Katerinske ma svetovou uroven. Nevim, jaky ma vas syn problem, ale mozna ze po letech u toho sameho neurologa by mozna bylo na case aby ho vysetril nekdo novy v pripade, ze jde novy lekar vice s dobou (co v Katrinske tak je).
Hodne stesti.

Není tady

 

#4 22. 2. 2006 16:42

Rybicka
Host

Re: Neuroložka

hjarta

Rybička napsal(a):

Jednoznačně vyměnit neuroložku. Odkud jsi?

Jsem z Prahy 7 a tu neuroložku chci bezpodmínečně změnit.Jen nevím jestli mi pomůže co se týče nového vozíku.Za pokus to stojí a když ne,aspoň nás bude mít v péči odborník a my se pokusíme koupit vozík za pomoci nadací.

 

#5 22. 2. 2006 16:49

Iveta Prochazkova
Host

Re: Neuroložka

Jarmila napsal(a):

Mate pravo zmenit neurologa a je treba najit nekoho kdo se specializuje na diagnozy jakou ma vas syn. Jestli jste v Praze, Neurologicky ustav v Katerinske ma svetovou uroven. Nevim, jaky ma vas syn problem, ale mozna ze po letech u toho sameho neurologa by mozna bylo na case aby ho vysetril nekdo novy v pripade, ze jde novy lekar vice s dobou (co v Katrinske tak je).
Hodne stesti.

Moc Vám děkuji,pokusím se o to.Kdyby jste měla číslo telefonu,byla bych moc ráda.Můj syn má diagnozu DMO.Přišli na to,když měl rok a odvtedy se trápime.Intelekt výborný,naučil se na barlách,po operaci klenby nohou se to zhoršilo,chodí s pokrčenými nohami a moc špatně.

 

#6 22. 2. 2006 18:30

PIPINA
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Neuroložka

milá Ivetko souhlasím s děvčaty, vyměnit neuroložku, vždy jde o děti!!! To je takový problém napsat doporučení  když to schválila pojišovna??? Nechápu??? Děti rostou a samozdřejmně potřebují nový, já se poptám u známích. Ahoj pipina a pusu Patrikovi pussa

Není tady

 

#7 27. 2. 2006 16:05

Iveta Procházková
Host

Re: Neuroložka

PIPINA napsal(a):

milá Ivetko souhlasím s děvčaty, vyměnit neuroložku, vždy jde o děti!!! To je takový problém napsat doporučení  když to schválila pojišovna??? Nechápu??? Děti rostou a samozdřejmně potřebují nový, já se poptám u známích. Ahoj pipina a pusu Patrikovi pussa

Ja taky už nic nechápu.Ve středu mám termín u nového neurologa na rehab.klinice a 28.3. v Motole u neuroložky primařky Cibochove.Jsem zvědavá jak dopadneme,dám vědet.Ještě pořád doufám,že nám někdo poradí.8.3.má v časopise Jackie vyjít článek o synovi Patrikovi,spomíname tam i naši "milou" neuroložku

 

#8 27. 2. 2006 17:21

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Neuroložka

Iveto,držím moc moc palečky, a Vám to dobře dopadne.smile


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#9 28. 2. 2006 16:47

Iveta Procházkova
Host

Re: Neuroložka

Eiline napsal(a):

Iveto,držím moc moc palečky, a Vám to dobře dopadne.smile

Ďěkuji,přesně tohle jsem dnes potřebovala...................věřím,bude líp

 

#10 28. 2. 2006 19:01

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Neuroložka

Iveta Procházková napsal(a):

PIPINA napsal(a):

milá Ivetko souhlasím s děvčaty, vyměnit neuroložku, vždy jde o děti!!! To je takový problém napsat doporučení  když to schválila pojišovna??? Nechápu??? Děti rostou a samozdřejmně potřebují nový, já se poptám u známích. Ahoj pipina a pusu Patrikovi pussa

Ja taky už nic nechápu.Ve středu mám termín u nového neurologa na rehab.klinice a 28.3. v Motole u neuroložky primařky Cibochove.Jsem zvědavá jak dopadneme,dám vědet.Ještě pořád doufám,že nám někdo poradí.8.3.má v časopise Jackie vyjít článek o synovi Patrikovi,spomíname tam i naši "milou" neuroložku

do Motola chodím ale k doktorovi ale je tam uplně jiný přístup k pacientům co se týká odbornosti . V Kateřinský si se mnou půr roku nevěděli rady a tak mi moje imunoložka dojednala Motol..Přesně věděli co a jak..


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 

#11 1. 3. 2006 17:14

iveta Prochazkova
Host

Re: Neuroložka

kasi napsal(a):

Iveta Procházková napsal(a):

PIPINA napsal(a):

milá Ivetko souhlasím s děvčaty, vyměnit neuroložku, vždy jde o děti!!! To je takový problém napsat doporučení  když to schválila pojišovna??? Nechápu??? Děti rostou a samozdřejmně potřebují nový, já se poptám u známích. Ahoj pipina a pusu Patrikovi pussa

Ja taky už nic nechápu.Ve středu mám termín u nového neurologa na rehab.klinice a 28.3. v Motole u neuroložky primařky Cibochove.Jsem zvědavá jak dopadneme,dám vědet.Ještě pořád doufám,že nám někdo poradí.8.3.má v časopise Jackie vyjít článek o synovi Patrikovi,spomíname tam i naši "milou" neuroložku

do Motola chodím ale k doktorovi ale je tam uplně jiný přístup k pacientům co se týká odbornosti . V Kateřinský si se mnou půr roku nevěděli rady a tak mi moje imunoložka dojednala Motol..Přesně věděli co a jak..

Děkuji vám všem za rady,moc mi to pomáha.Dnes jsme byli objednaní u rehabilitační lékařky MUdr.Prokopové,která Patrika důkladně vyšetřila a taky si vzala papíry na vypsaní vozíka a slíbila,že pomůže.Taky nás objednala na cvičení a ergoterapiu,aby se Patrik naučil samostatnosti .Odcházeli jsme oba moc spokojeni.Zatím ještě potvrzení o schválení vozíku nemáme,ale máme náděj a to nás oba hřeje.K neuroložce jsme se přihlásili do Motola k primařce Cibochové.Včera byla u ní kamoška ,taky s postiženým synem a taky odešla od té samé neuroložky jako my.Je spokojena,je tam úplně jiný přístup k pacientom.Ještě jednou děkuji všem za podporu.Iveta

 

#12 2. 3. 2006 8:36

PIPINA
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Neuroložka

IVETKO I PATRIKU, PŘEJI VÁM A SE  DAŘÍ V ERGOTERAPII, VÍM JE TO PRO VÁS OBA T̎KÉ ALE VY TO DOKÁŽETE. IVET
JSI STATEČNÁ A JDEŠ ZA SVÝM CÍLEM - POMOCT SYNOVI!!!! VOZÍK DOPADNE DOBŘE, KDYBY NE JSEM OCHOTNÁ PŘIDAT
PEN̎NÍ ČÁSTKOU. S POZDRAVEM PIPINA

Není tady

 

#13 2. 3. 2006 18:51

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Neuroložka

Ivetko taky vám držím moc palečky a věřím že to dopadne dobře,, jsi statečná  :

Upravil(a) kasi (3. 3. 2006 10:57)


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 

#14 2. 3. 2006 22:48

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Neuroložka

Ivetko, skvělé,koukám že jste o krůčet zase blíž k cíli.Moc držím Tobě i Patrikovi  palečky a věřím, že vše dobře dopadne.Jsi statečná a skvělá matka.Posílám Patrikovi pusu a Tobě růžičku.Napiš pak,jak to dopadlo.Přeji hodně štěstíčka.smile
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/63.gif


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#15 3. 3. 2006 7:45

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Neuroložka

Iveto, mám syna s epilepsií, naše situace zdaleka není tak tíživá, ale v době kdy se tato diagnóza zjistila jsme chodili k neuroložce která se mu opravdu věnovala pět minut při psaní receptu, ani to ne, a záchvaty se v té době vyšplhaly z 1 za týden na 20za hodinu, byl to děs, před nástupem do školy jsem si stěžovala u pediatra, mněla jsem obavy o školní docházku, protože zvláště při stresu se četnost stupňovala. Nevím co by s ním udělal takový diktát a trávit ho pravidelně v bezvědomí.... :-(  (forma jeho epilepsie jsou absence , upadání do krátkého bezvědomí)
, dětská lékařka nám sehnala jinou neuroložku, MUDr Kovářovu , po první návštěvě nám ihned změnila léčbu, první prohlídka trvala snad více než hodinu a díky ní od té doby už několik let nemá záchvaty žádné, ve škole je jedničkář, není soustředěný, ale dá se s ním pracovat v klasické škole.
Píšu to jen proto aby jsi věděla že dobrý doktor opravdu může stav radikálně posunout jiným směrem, a přeju hodně štěstí.

Upravil(a) Májajája (3. 3. 2006 7:45)


Mája

Není tady

 

#16 3. 3. 2006 15:55

Iveta Prochazkova
Host

Re: Neuroložka

Eiline napsal(a):

Ivetko, skvělé,koukám že jste o krůčet zase blíž k cíli.Moc držím Tobě i Patrikovi  palečky a věřím, že vše dobře dopadne.Jsi statečná a skvělá matka.Posílám Patrikovi pusu a Tobě růžičku.Napiš pak,jak to dopadlo.Přeji hodně štěstíčka.smile
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/63.gif

Moc vám všem děkuji.Na net můžu jenom ve škole,kde dělám vychovatelku,tahle stránka mi byla doporučena a jsem za ni vděčná,protože vím ,že nejsem sama.Dnes vyšel o Patrikovi článek v časopise Jackie,je tam psané i o lékařce,která dělá "zázraky"a hodně pomohla i nám.Je tam i adresa její stránky,možno vás to bude zajímat.S úpřimným pozdravem Iveta

 

#17 3. 3. 2006 15:58

Iveta Prochazkova
Host

Re: Neuroložka

Iveta Prochazkova napsal(a):

Eiline napsal(a):

Ivetko, skvělé,koukám že jste o krůčet zase blíž k cíli.Moc držím Tobě i Patrikovi  palečky a věřím, že vše dobře dopadne.Jsi statečná a skvělá matka.Posílám Patrikovi pusu a Tobě růžičku.Napiš pak,jak to dopadlo.Přeji hodně štěstíčka.smile
http://www.gify.nou.cz/kv_ruze1_soubory/63.gif

Moc vám všem děkuji.Na net můžu jenom ve škole,kde dělám vychovatelku,tahle stránka mi byla doporučena a jsem za ni vděčná,protože vím ,že nejsem sama.Dnes vyšel o Patrikovi článek v časopise Jackie,je tam psané i o lékařce,která dělá "zázraky"a hodně pomohla i nám.Je tam i adresa její stránky,možno vás to bude zajímat.S úpřimným pozdravem Iveta

Děkuji moc za růžičku i podporu.Patrik šel s tatínkem plavat na Strahov,ale nechal Vás pozdravovat a taky moc děkuje.......................už je mi líp!

 

#18 3. 3. 2006 16:03

Iveta Prochazková
Host

Re: Neuroložka

Májajája napsal(a):

Iveto, mám syna s epilepsií, naše situace zdaleka není tak tíživá, ale v době kdy se tato diagnóza zjistila jsme chodili k neuroložce která se mu opravdu věnovala pět minut při psaní receptu, ani to ne, a záchvaty se v té době vyšplhaly z 1 za týden na 20za hodinu, byl to děs, před nástupem do školy jsem si stěžovala u pediatra, mněla jsem obavy o školní docházku, protože zvláště při stresu se četnost stupňovala. Nevím co by s ním udělal takový diktát a trávit ho pravidelně v bezvědomí.... :-(  (forma jeho epilepsie jsou absence , upadání do krátkého bezvědomí)
, dětská lékařka nám sehnala jinou neuroložku, MUDr Kovářovu , po první návštěvě nám ihned změnila léčbu, první prohlídka trvala snad více než hodinu a díky ní od té doby už několik let nemá záchvaty žádné, ve škole je jedničkář, není soustředěný, ale dá se s ním pracovat v klasické škole.
Píšu to jen proto aby jsi věděla že dobrý doktor opravdu může stav radikálně posunout jiným směrem, a přeju hodně štěstí.

Mᚠpravdu.Oba s Patrikem děkujeme,jsme vděční za každou radu.Hezký víkend a pozdrav i pro synčeka.

 

#19 24. 3. 2006 16:37

Prochazkova
Host

Re: Neuroložka

Chtěla bych poděkovat  i za Patrika všem,co mě podpořili a napsali příspěvek .Neuroložku jsme změnili,vozík vyřídili a dokonce přes poišovnu,takže bylo potřeba doplatit "jenom" 17.800 Kč a v tom nám pomohli  Konto bariéry - Nadace Charty 77 a Výbor dobré vůle-Nadace Olgy Havlové, jsme jim za to  moc vděční. Všem přeji hezký sluníčkový den,Iveta

 

#20 24. 3. 2006 20:51

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Neuroložka

To jsem ráda, že to dobře dopadlo. Děkujeme za zprávičku a měj se co nejkrásněji...

Není tady

 

#21 25. 3. 2006 10:23

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Neuroložka

Prochazkova napsal(a):

Chtěla bych poděkovat  i za Patrika všem,co mě podpořili a napsali příspěvek .Neuroložku jsme změnili,vozík vyřídili a dokonce přes poišovnu,takže bylo potřeba doplatit "jenom" 17.800 Kč a v tom nám pomohli  Konto bariéry - Nadace Charty 77 a Výbor dobré vůle-Nadace Olgy Havlové, jsme jim za to  moc vděční. Všem přeji hezký sluníčkový den,Iveta

Přeji hodně štěstí, jenom mě mrzí to ,že jeden lékař může rozhodnout o životě člověka.. Jestli mu usnadní život nebo neusnadní. Jsem velmi ráda že to tak dopadlo..Hodně štěstí,budete ho oba moc potřebovat.Přeji hodně sluníčka do života..kasi:)
http://www.okraje.com/festival/obr/slunce.gif

Upravil(a) kasi (25. 3. 2006 10:24)


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 

#22 18. 6. 2007 20:00

moncik.71
♥------
Místo: Prostejov
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 10
Web

Re: Neuroložka

Mám taky postiženou dceru ,ale naštěstí chodí, DMO ji postihlo mozek spíše na pamě tak má krátkodobou pamě ,ale máme hodně kamarádů vozíčkářů ,a každý narazí na tenhle problém. děti vyrostou z vozíků a kompenzačních pomůcek o něco dřív než to zákon povoluje ,jsou tu neskutečné mezery v zákoně. Jsme parta rodičů co si pomáháme ,když se dozvíme něco nového na co máme nárok a co by mohlo komukoli pomoci. Ale někteří i tak hází klacky pod nohy .Doktoři posudkáři atd. a přitom ani dítě nevidí nebo nečtou lékařské zprávy.Přeji hodně štěstí všem co musí naběhat mnoho kilometrů,než se podaří vyřídit potřebné věci kladně.  moncik


http://img522.imageshack.us/img522/4775/671181591340uf0.png

Není tady

 

#23 19. 6. 2007 14:47

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Neuroložka

Tak mé dítě bylo při narození hypotonik (přidušená). 3x denně Vojta, dodnes rehabilitujeme, ale vše dohnala, myslí ji to. Už "jenom" nosí ortopedické boty (denně ve škole) i na ven, které nám vloni naposled napsala doktorka s tím, že to je ale naposled. Vůbec jsem nepochopila proč. Než jsem narazila na tuto, předtím odmítali napsat cokoliv a vystřídala jsem tak 3 dr. Ani se nepodívali na dítě už psali.
Největší pokrok na základní škole udělala se svým tělem, svalovým korzetem i držením v momentě, když jsem se zoufalosti začala platit hipoterapii. Stojí to zato, výsledky jsou vidět za 3 měsíce (ne-li hned, vidíte, že umí mít rovná záda...). Z diagnoze, že bez rehab.skončí na vozíku a že ve 4 měsících už neužívala pravou stranu těla (ruce,nohy), dnes je vidět pouze vada kotníků...
Naše současná neuroložka je úžasná, dítěti se věnuje, dokonce mají na sebe mobily, nebo mé dítě prohlásilo, že to je její nejoblíbenější doktorka. Což pani dr. velice dojalo! Píše nám homeopatika.
Holky, matky, cítím s Váma ,vydržte, každý "malý" pokrok u dítěte je velká věc a událost. Jde to ztuha a pomalu, ale děláme to pro lehčí "normální" život našich dětí, ne?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů