Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#51 22. 2. 2006 13:56

jjj
Host

Re: neviem jej da to čo potrebuje

A čo sa týka ženy ona neochabne pri tomto prerušovaní? Teda chcem sa spýta dosiahne rovnako rýchlo vrchol ako keby to bolo bez prerušovania?

 

#52 22. 2. 2006 15:15

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: neviem jej da to čo potrebuje

jjj napsal(a):

A čo sa týka ženy ona neochabne pri tomto prerušovaní? Teda chcem sa spýta dosiahne rovnako rýchlo vrchol ako keby to bolo bez prerušovania?

No, zase nejsme jasnovidci wink Každá ýenská jinak, tak to zkus a uvidíš. smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#53 22. 2. 2006 15:37

Tiresias
Host

Re: neviem jej da to čo potrebuje

Nejaký čas od posledného príspevku už uplynul, ale tento problém je dlhodobý, takže táto rada snáď bude ma nejaký význam. JJJ, skús uži Johinbín. Je to liek, ktorý zaistí lepšie prekrvenie, ale pozor, nie len tam, kde je to potrebné, ale celého tela. Výsledkom bude, že úd bude v stave erekcie i po vyvrcholení. Nemusí to by príjemné, ale ak ti ide o to, ako uspokoji manželku, snáď by to mohlo fungova.

Pozor na vedžajšie účinky. Kedysi som Johinbín používal a fungoval tak ako mal. Ale skúsil som to nedávno a prejavili sa len nepriaznivé vedžajšie účinky - celý som sa roztriasol, absolútne som bol neschopný to ovláda a trvalo to od rána až do večera (táto reakcia je popísaná v príbalovom letáku). Takže, doporučujem odskúša pred použitím naostro v príhodnom čase.

Poznámka. Johinbín zrýchžuje metabolizmus, takže za chvížu môžeš by nezvyčajne hladný. Preto ho niektorí žudia používajú pred cvičením za účelom rýchlejšieho výdaja energie a následne schudnutia.
Na koniec, Johinbín už nie je na Slovensku na predpis, aj keď je to uvedené na krabičke lieku. Je vožne predajný, bez receptu. V niektorých lekárňach to vedia, v iných nie.

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů