Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 24. 8. 2010 21:49

maja24
♥------

přitahuji despoty a alkoholiky

Ahojky,
potřebovala bych poradit. Je mi 24 let a jsem vš studentka. Nedávno se se mnou rozešel můj přítel se kterým jsem rok žila a stále se s tím nedokážu vyrovnat. Na začátku to bylo skvělý, byla jsem moc zamilovaná a on se ke mně choval velice hezky, tak jsem se k němu přestěhovala. Po čase se ale projevil. Hodně žárlil, když jsem měla nějaké kamarády, kteří mi psali, přečetl mi zprávy v mobilu a už jim volal, aby mně nechali na pokoji, jinak si to s nimi vyřídí. Nakonec se mu ani nelíbilo, když jsem si šla s kamarádkami sednout. Po čase jsem žila spíš jeho život, společně jsme navštěvovali jeho kamarády, dělali jeho koníčky a já zapomněla na sebe. Nakonec si se mnou byl tak jistý a přestal si mně vážit. Ponižoval mně, říkal že jsem hloupá, že nemám vlastní názor, že mi ta vysoká škola stejně k ničemu nebude (on je vyučený elektrikář) a že za všechny hádky můžu sama. Přitom jsem se chtěla jen bránit, ale čím víc jsem se hájila tím víc jsem si připadala jako ta špatná. Když jsem mu např. nechtěla zkrátit kalhoty do práce, hned my vyčítal, že ho nemám ráda. Pracuje jako finanční poradce, peníze mu stouply do hlavy a na mě už ani neměl čas. Pak jsem potkala někoho, kdo se ke mně choval hezky a tak jsem si s ním začala psát. Přítel to samozřejmně zjistil a nakonec řekl že už mi nemůže věřit, že jsem mu lhala a rozešli jsme se. Tak jsem se začala scházet s tím druhým, v domění, že to bude lepší. Pořád básnil o tom, jak mě chce udělat šastnou, že budem jezdit na výlety a já mu to věřila.. Nakonec jsem zjistila že hodně pije a má dluhy. Pracoval, ale kvůli pití neměl skoro ani na kredit. po chvíli jsem to s ním skončila. Teď jsem sama a bojím se že si už nikoho normálního nenajdu. Pokaždé narazím na nějakého blbce, i když toho prvního jsem měla opravdu ráda. Momentálně mám nízké sebevědomí a nevím jak se s tím vyrovnat. Děkuji za rady

Není tady

#2 24. 8. 2010 22:02

maja24
♥------

Re: přitahuji despoty a alkoholiky

Někde jsem četla, že máme nějaký vzorec chování v mozku a podvědomě si vybíráme pořád stejné partnery. Můj otec byl taky žárlivec, despota a alkoholik moji mamku psychicky týral a dokonce ji i někdy mlátil. Většinou těm mužům až moc záleží na vzhledu a myslím si, že můžou mít nějaké vnitřní komplexy, které skrývají a pak si to vybíjí na blízkém člověku. Nejhorší je, že to na začátku nejde poznat, protože se chovají úplně jinak. Máte některá podobnou zkušenost?

Není tady

#3 25. 8. 2010 11:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: přitahuji despoty a alkoholiky

Ja by som si hlavne dala chvížu pauzu na "strávenie" predošlého vzahu a rozchodu. V zúfalstve "rýchlo, rýchlo si niekoho nájs" človek siahne po prvom, kto je poruke, a to nemusí by tá najlepšia vožba. Daj tomu čas... (A skús prípadne popracova na sebe, zájs k psychológovi a zisti, prečo priahuješ despotov apod.)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí