Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#976 12. 4. 2011 18:07

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Asi trichu zcestně, ale musím si poskuhrat. Před měsícem jsem po patnácti letech měla chřipku. Pořádnou, se čtyřicítkama a s antibiotikama. Ležela jsem...a za dva týdny OK výsledků krve a všeho jsem začala zase pomaličku normálně žít. A po týdnu opět varovné teploty, blbě od žaludku...
Teď se objevil ekzém na zádech. Asi reakce na ty prášky? Já se tak těšila na jaro a teď... Jsem pořád unavená, a když si jdu užít ven sluníčka, už mám zvýšenou teplotu, třeba 37.3°C. Baštím vitamíny, spím... Co je špatně? Jsem dost hudená, ale něco vydržím. Už jsem fakt zoufalá, nemůžu pořádně nic dělat.
Nemáte zkušenost nebo radu nad zlato?


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#977 12. 4. 2011 18:13

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Byla to chřipka?
Jinak, chřipka sama o sobě je celková infekce a ne lehká, potřebuje rekonvalescenci. Antibiotika na ni nefungují, ty se dávají na bakteriální komplikace, takže jestli byly i ty, tak to musel být ještě větší záhul.
Navíc, já osobně, po syntetických vitaminových přípravcích do týdne užívání onemocním.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#978 12. 4. 2011 18:14

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Ahoj Kara. Moje mila, jedine navsteva lekare, ponevadz zde na babinetu lekari nejsou a kdyz jsou tak neodpovi a kdyz odpovi, tak az po nejake dobe a to by take mohlo byt pozde. Drz se ..
BTW : Ekzem na zadech jako reakce na prasky ? O tom jsem jakziv neslysel, ale vsechno je mozne.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#979 12. 4. 2011 19:40

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Kara napsal(a):

Asi trichu zcestně, ale musím si poskuhrat. Před měsícem jsem po patnácti letech měla chřipku. Pořádnou, se čtyřicítkama a s antibiotikama. Ležela jsem...a za dva týdny OK výsledků krve a všeho jsem začala zase pomaličku normálně žít. A po týdnu opět varovné teploty, blbě od žaludku...
Teď se objevil ekzém na zádech. Asi reakce na ty prášky? Já se tak těšila na jaro a teď... Jsem pořád unavená, a když si jdu užít ven sluníčka, už mám zvýšenou teplotu, třeba 37.3°C. Baštím vitamíny, spím... Co je špatně? Jsem dost hudená, ale něco vydržím. Už jsem fakt zoufalá, nemůžu pořádně nic dělat.
Nemáte zkušenost nebo radu nad zlato?

Nech si udělat i EB virózu z krevního séra. Já tohle měla před 5-ti lety 10 dní horečky přes 40,dokonce i 41,4°C,ale to už mi bylo naměřeno,protože jsem byla mimo a nevěděla o sobě. Nakonec mi zjistili s 3 měsíčním odstupem,že to byla EB viróza.Objevil se i otok hrtanu,nasadili mi tehdy ATB.Pak pomalu nemoc ustupovala,ale zůstala velká únava při minimálním zatížení....Trvalo to skoro rok,než jsem se dostala opět do kondice,protože jsem postupně zvyšovala zátěž.V neschopnosti jsem ale nebyla,to jsem nechtěla....spousta lidí zůstane,protože má únavový syndrom.Já se ho rozhodla rozhýbat a povedlo se...


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#980 12. 4. 2011 20:17

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Musim si zaskuhrat. Cucim na reklamu v TV a co slysim ? Nekdo si privlastnil MOJI hlasku "nazdar bazar" kterou jsem pred X lety zacal jako prvni pouzivat, pac jsem ji vymyslel sad No, ale co uz... kdyz to blb nemam patentovane, tak se ted nesmim divit smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#981 12. 4. 2011 20:20

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Morfe, čus bus autobus je taky dobrá big_smile

Není tady

 

#982 12. 4. 2011 21:31

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Kuwa sad A ted jeste zjistuju, ze jak jsem si presmeroval majly na linuxmail.org tak mi kuwa nejak nechodi zpravy ...( notifikace ) ale jeste tomu dam nejaky cas :-)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#983 12. 4. 2011 21:32

majkafa
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

morpheus napsal(a):

Musim si zaskuhrat. Cucim na reklamu v TV a co slysim ? Nekdo si privlastnil MOJI hlasku "nazdar bazar" kterou jsem pred X lety zacal jako prvni pouzivat, pac jsem ji vymyslel sad No, ale co uz... kdyz to blb nemam patentovane, tak se ted nesmim divit smile

Nazdar bazar používal Zdeněk Izer v době, kdy ti jsi ještě tahal kačera. heh

 

#984 12. 4. 2011 21:37

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Majkafa : Tak ted pises pekne pikacoviny, ostatne je to jako se vsim, adresovanym na moji osobu. Zdenek Izer to mozna nekdy rekl, ale az se tato hlaska rozsirila ode me, heh wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#985 12. 4. 2011 21:38

majkafa
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

morpheus napsal(a):

Majkafa : Tak ted pises pekne pikacoviny, ostatne je to jako se vsim, adresovanym na moji osobu. Zdenek Izer to mozna nekdy rekl, ale az se tato hlaska rozsirila ode me, heh wink

Jak už jsi psal, sebevědomí ti nechybí.
Jen škoda, že ti přebývá. big_smile

 

#986 12. 4. 2011 21:41

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Majkfa : To mi vubec nevadi, ale Ty s tim mas zrejme big problem s mym sebevedomim smile Izer to pouzil asyk v Telebazaru nekdy ve 2003, ja to pouzival mnohem, mnohem driv, pac jsem to vymyslel tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#987 12. 4. 2011 21:42

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Majkafa : A diky, ze mi odpovidas na stupidni prispevky, aspon jsem vytestoval moji novou emailovou adresu tongue tummenupp


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#988 12. 4. 2011 21:45

majkafa
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

morpheus napsal(a):

Majkfa : To mi vubec nevadi, ale Ty s tim mas zrejme big problem s mym sebevedomim smile Izer to pouzil asyk v Telebazaru nekdy ve 2003, ja to pouzival mnohem, mnohem driv, pac jsem to vymyslel tongue

O Dvanácettrosce a nazdarbazaru mluvil Izer již před mnoha mnoha mnoha mnoha lety. A o tom, jak natrhali kamarádovi kočičky. dumbomlol

Co je to tady to krvavé? No, to jsem ti natrhal kočičky. dumbomlol

Drsný. big_smile

 

#989 12. 4. 2011 21:51

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Jo kocicky ! lol Tak to je parada, Izer kopiruje jak svina, protoze to byl kresleny vtip od nejakeho borce a vysel zacatkem devadesatych let wink Ale pohoda dzez ... Miluj Izera dal ... vissla
Tak uz to mam, vtip je od Urbana, kresleny a nemel chybu. Pamatuju si jich vic, ale tento me totalne dostal : Zviratka ( kocka, pes, koza, prasatko a nevim ktera dalsi jeste ) lezi poblite v hospode na stolech a na zemi a babka stoji ve dverich a nechape. Hospodsky ji rika : Jooo, Penickova, zviratka si musite hlidat, dneska to mate za 830 wink

Upravil(a) morpheus (12. 4. 2011 22:04)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#990 12. 4. 2011 22:08

majkafa
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

A co myslíš, ze kdy je asi scénka, o které píšu? Je z konce let 80-tých. heh.

 

#991 12. 4. 2011 22:11

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Jooo, to mi je nejake divne, pac to poprve vysilali v roce 2003 smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#992 12. 4. 2011 22:15

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Zdenek Izer zacal ucinkovat v roce 1993, takze nevim kde hral v 80-tych letech. Mozna na namesti, ale za jeho vtipky by byl vic v base, nez na svobode. Pekne kecas Majkafo a vime o cem tato Tvoje diskuse je smile Izer si proste vtipy privlastnuje a co sam vymysli, je dost ubohe ( kdo vi, zda vubec vymyslel nekdy neco )
Pokud se mnou chces vest debaty na takova temata, taxi to nejdrive nastuduj, prosim pussa

Upravil(a) morpheus (12. 4. 2011 22:17)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#993 13. 4. 2011 7:45

majkafa
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

morpheus napsal(a):

Zdenek Izer zacal ucinkovat v roce 1993, takze nevim kde hral v 80-tych letech. Mozna na namesti, ale za jeho vtipky by byl vic v base, nez na svobode. Pekne kecas Majkafo a vime o cem tato Tvoje diskuse je smile Izer si proste vtipy privlastnuje a co sam vymysli, je dost ubohe ( kdo vi, zda vubec vymyslel nekdy neco )
Pokud se mnou chces vest debaty na takova temata, taxi to nejdrive nastuduj, prosim pussa

A já vím, kdy jsem tuto scénku poslouchala v autě na klasické kazetě do klasického magneáku.
A řekla bych, že vtipy si přivlastňuješ ty ve své neustálé snaze dělat se zajímavým. Ale jsi akorát...

 

#994 13. 4. 2011 8:05

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

...trapny, ja vim tongue Jedna z mych kamaradek z BBN mi pred casem napsala do SZ krasny vtip, ktery vlastne ani vtipem neni - napis mi to do oci zbabelce ! tongue Moc se mi to libilo lol

Majkafo, takze mi chces namluvit ze moje vtipky a rozhovory se spolubydlou, jsou od Zdenka Izera ? Zdenek Izer ma nejakou spolubydlu ? To tezko, ale vsechno je mozne tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#995 13. 4. 2011 17:47

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Bramborka, Morpheus, Rejka, děkuju za typy a povzbuzení godlike Dneska jsem byla na kožním s tím "ekzémem". Výsledky krve z minulého týdne po dobrání antibiotik OK, takže jsem byla celkem v klidu, s tím, že mi dají nějakou mastičku...
A víte, co se z toho vyklubalo? Prý pásový opar, ale v neinfekčním a ještě celkem lehkém stadiu ! ! ! va S tím souvisí ty stálé teploty, bolesti hlavy a únava. Prý totální vyčerpání organismu.
Tak jsem šupajdila na laser. Když mě viděla, tak se zděsila, "To Vás nebolí?". Tak jsem googlovala pásový opar, a ty ošklivosti, co jsem našla... Brrr, tak to vůbec nemám. To MOJE vypadá líp! dumbom big_smile
Musím se šetřit, ale s dvěma VŠ a vším tím frmolem to jde jaksi těžko. Já, taková zdravá holka... Začínám si uvědomovat priority... neutral sjuk



rejka napsal(a):

Kara napsal(a):

Asi trichu zcestně, ale musím si poskuhrat. Před měsícem jsem po patnácti letech měla chřipku. Pořádnou, se čtyřicítkama a s antibiotikama. Ležela jsem...a za dva týdny OK výsledků krve a všeho jsem začala zase pomaličku normálně žít. A po týdnu opět varovné teploty, blbě od žaludku...
Teď se objevil ekzém na zádech. Asi reakce na ty prášky? Já se tak těšila na jaro a teď... Jsem pořád unavená, a když si jdu užít ven sluníčka, už mám zvýšenou teplotu, třeba 37.3°C. Baštím vitamíny, spím... Co je špatně? Jsem dost hubená, ale něco vydržím. Už jsem fakt zoufalá, nemůžu pořádně nic dělat.
Nemáte zkušenost nebo radu nad zlato?

Nech si udělat i EB virózu z krevního séra. Já tohle měla před 5-ti lety 10 dní horečky přes 40,dokonce i 41,4°C,ale to už mi bylo naměřeno,protože jsem byla mimo a nevěděla o sobě. Nakonec mi zjistili s 3 měsíčním odstupem,že to byla EB viróza.Objevil se i otok hrtanu,nasadili mi tehdy ATB.Pak pomalu nemoc ustupovala,ale zůstala velká únava při minimálním zatížení....Trvalo to skoro rok,než jsem se dostala opět do kondice,protože jsem postupně zvyšovala zátěž.V neschopnosti jsem ale nebyla,to jsem nechtěla....spousta lidí zůstane,protože má únavový syndrom.Já se ho rozhodla rozhýbat a povedlo se...


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#996 13. 4. 2011 18:14

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Karo,je moc dobře,když se zjistí příčiny potíží.S tím se totiž pak dá něco dělat.Ty jsi navíc v době nemoci brala ATB  a ty mohly nemoc - pásový opar - potlačit. Bohužel,plané neštovice prodělané v dětství občas nesou následky i v dospělosti,právě v podobě pásového oparu.Takže hlavně klid ( a nohy v teple ) pěkně užívat léky a ono to odezní.....stolt


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#997 13. 4. 2011 18:21

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Jestli j to OPRAVDU pásový opar, tak zvolni tempo. Antibiotika ti ho potlačit nemohly, protože na něj nefungujou, ale tvoje imunita bude rozhašená. Na pásový opar jsi ještě docela mladá, řekla bych. Ten se dělává až tak po 3. a půlté vysoké škole big_smile .


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#998 13. 4. 2011 18:25

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Kara : A mas bolesti ? Doufam, ze ne-e. Furt rikam, ze babice na babi nic nevykvakaji, muzete to tu vysvetlovat, ale jak to nevidi lekar ( i kdyby tu nejaky byl ) tak je to na houby. Dobre jsi udelala, ze jsi sla k lekari tummenupp A drz se !


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#999 13. 4. 2011 18:33

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Bramborka napsal(a):

Jestli j to OPRAVDU pásový opar, tak zvolni tempo. Antibiotika ti ho potlačit nemohly, protože na něj nefungujou, ale tvoje imunita bude rozhašená. Na pásový opar jsi ještě docela mladá, řekla bych. Ten se dělává až tak po 3. a půlté vysoké škole big_smile .

Bramborko, sorac ale Rejka vi a zna, pac stejne jako ja vi neco co mozna nevis Ty, sleduj me pozorne :

Co se tyce imunity, tak tu ma dneska rozhasenou kde kdo wink A mam za to, ze v minulosti to nebylo o moc lepsi.

Cituji :
Předpokládá se, že virus, který způsobuje pásový opar, se revitalizuje v okamžiku, kdy je imunitní systém oslaben – chřipkou nebo určitými léky...
( Mezi tyto leky se klido-pido mohou radit nektere typy ATB ) tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#1000 13. 4. 2011 18:34

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

A Karo, na laser tě poslali kvůli tomu pásovému oparu? Akutnímu? Jak ho mᚠdlouho? Acyklovir nebo něco na ten způsob ti nedali?


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů