Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 8. 2010 17:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

aprill napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Munďák to udělal zase, už s ním nebudu a nebudu a nebudu!!!

offtopic čekala jsi snad něco jiného ? Ros jsi člověk ze zdravotnictví, tak snad víš, že Munďákovi není pomoci. Já osobně znám kupu feáků, ale žádného nevyléčeného kapitulation .

Snáď si chcela napísa "vyléčeného", nie? wink takto to nedáva zmysel...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 18. 8. 2010 18:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Tercila napsal(a):

Rosamunda: Munďák to udělal zase, už s ním nebudu a nebudu a nebudu!!!
Aprill: offtopic čekala jsi snad něco jiného ? Ros jsi člověk ze zdravotnictví, tak snad víš, že Munďákovi není pomoci. Já osobně znám kupu feáků, ale žádného nevyléčeného kapitulation .


Ros to s ním chce ještě rok vydržet.... sad hmm

Třeba dva dumbom! Je mi ovšem líto těch děcek, fotr v rauši, matka ho pořád tahá z bryndy, celá rodina bez peněz gratergratergrater .

Není tady

 

#53 18. 8. 2010 18:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Selima napsal(a):

aprill napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Munďák to udělal zase, už s ním nebudu a nebudu a nebudu!!!

offtopic čekala jsi snad něco jiného ? Ros jsi člověk ze zdravotnictví, tak snad víš, že Munďákovi není pomoci. Já osobně znám kupu feáků, ale žádného nevyléčeného kapitulation .

Snáď si chcela napísa "vyléčeného", nie? wink takto to nedáva zmysel...

Jj, vyléčeného .
V tu chvíli jsem si pomítala ty svoje ovečky, kus po kuse, většina z nich by  byli moc pěkní a inteligentní chlapi, ale bohužel jsou v ...... . Střídavě jsou v léčebně, ve VTOS, občas na svobodě.

Není tady

 

#54 18. 8. 2010 21:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Rozumiem... a pridávam sa k neveselému výpočtu. Poznám troch žudí, ktorí radšej nepijú VOBEC (v podstate radšej nikdy nepili, kvôli génom a otcovmu príkladu z detstva) a mám jednu kamošku, ktorá zatiaž vyzerá OK (myslím tým, že nepije), inak bohužiaž poznám samé striedavo recidivujúce prípady a jedného bývalého alkoholika, ktorý je už na pravde božej(ale alkohol mu tam pomohol len nepriamo). S narkomanmi a liekovými závislosami vďakabohu vežké skúsenosti nemám.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 19. 8. 2010 15:55

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Tercila napsal(a):

Rosamunda: Munďák to udělal zase, už s ním nebudu a nebudu a nebudu!!!
Aprill: offtopic čekala jsi snad něco jiného ? Ros jsi člověk ze zdravotnictví, tak snad víš, že Munďákovi není pomoci. Já osobně znám kupu feáků, ale žádného nevyléčeného kapitulation .


Ros to s ním chce ještě rok vydržet.... sad hmm

Vydržet....jak se to vezme, když bude bydlet jinde a domů jezdit jen na víkendy a střízlivý, tak aspoň uvidím, jestli to k něčemu je nebo ne, i když moc šancí mu už nedávám, ale je to jen a jen na něm.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#56 22. 8. 2010 18:07

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Děvčata,
prosím vás, poraďte, co s tím mým chlapem. On vůbec nepřemýšlí. Dnes sundal všechny chemické přípravky z police nad zrcadlem (vč. žíravin - do odpadů, do záchodu) a dal je úplně dolů do skříňky, kde na ně kdykoliv může nᚠsyn mad .
To mě fakt vytočilo a vynadala jsem mu. Bránil se tím, že jsou tam už pár dní šampóny a že do šampónů neleze.

Pomoooc, mám doma další dítě, které ale může všude grater


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#57 22. 8. 2010 18:09

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

To není poprvé, kdy něco podobného udělal, dnes už to ale byla fakt síla. Nezeptá se, prostě něco udělá. Už jsem mu to říkala, bez výsledku sad


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#58 22. 8. 2010 18:10

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

PS: já v domění, že jsou ty žíraviny nahoře, nedávám pozor, jestli mají bezpečnostní uzávěr zavřený nebo jestli ho vůbec mají.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#59 22. 8. 2010 20:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Tulipánka napsal(a):

Děvčata,
prosím vás, poraďte, co s tím mým chlapem. On vůbec nepřemýšlí. Dnes sundal všechny chemické přípravky z police nad zrcadlem (vč. žíravin - do odpadů, do záchodu) a dal je úplně dolů do skříňky, kde na ně kdykoliv může nᚠsyn mad .
To mě fakt vytočilo a vynadala jsem mu. Bránil se tím, že jsou tam už pár dní šampóny a že do šampónů neleze.

Pomoooc, mám doma další dítě, které ale může všude grater

Bohužel Tuli, budeš muset na manžela dohlížet, věřím tomu, že to všechno dělá s dobrým úmyslem a je ten typ muže co "dál nevidí" .

Není tady

 

#60 22. 8. 2010 21:26

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Tulipánka napsal(a):

Pomoooc, mám doma další dítě, které ale může všude grater

A není to tak, že sis domů vybrala sobě rovného? wink


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#61 22. 8. 2010 22:27

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Mariposo,
teď jsem to nechtěla brát z duchovního hlediska. Potřebovala jsem si zaskuhrat.

April,
asi to budu muset nějak přijmout a než si budu jistá, že se to vyřešilo, mít o jedno dítě navíc.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#62 23. 8. 2010 9:45

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

O duchovnu jsem nic nepsala, jen jsem Ti napsala, že mᚠk sobě rovnýho paráka. Dospělý člověk si nevybere za partnera dítě wink

Upravil(a) mariposa (23. 8. 2010 9:49)


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#63 23. 8. 2010 9:58

Blossom
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Mariposo, nemᚠtak úplně pravdu. Ono bohužel lidi se v průběhu času mění. I hodně mění. A to i k horšímu. sad

Já si taky brala samostatného chlapa, který si se vším věděl rady, a cca 8 let to takto fungovalo.
A pak se začal měnit a v závěru našeho manželství už se v mnoha věcech choval jako malé dítě - nebyl schopen myslet ani o jeden krok dopředu.

A mimochodem - myslím, že toto vlákno je záměrně nazvané Skuhrací chlívek.
Každý si asi občas potřebuje jen trochu ulevit, zaskuhrat  a tento chlívek je k tomu přímo určen.

K hodnocení situace, k rozebírání problémů a k jejich řešení jsou určeny chlívky jiné.

Upravil(a) Blossom (23. 8. 2010 10:04)

 

#64 23. 8. 2010 11:06

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Blossom napsal(a):

A mimochodem - myslím, že toto vlákno je záměrně nazvané Skuhrací chlívek.
Každý si asi občas potřebuje jen trochu ulevit, zaskuhrat  a tento chlívek je k tomu přímo určen.

K hodnocení situace, k rozebírání problémů a k jejich řešení jsou určeny chlívky jiné.

A tohle mi Bloss, říkᚠproč? Paní vedoucí a dohližitelko (svého) pořádku. Tímhle způsobem ses chovala i ke svému muži?

Upravil(a) mariposa (23. 8. 2010 11:07)


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#65 23. 8. 2010 11:07

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Mariposo,
tady nejde o to, zda je to dítě nebo není, spíš že ho tak vidím. Ani to tak být nemusí, znᚠty naše bloky smile - brýle, které nám krásně mění barvu našeho vidění wink


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#66 23. 8. 2010 11:08

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Tulipánka napsal(a):

Mariposo,
tady nejde o to, zda je to dítě nebo není, spíš že ho tak vidím. Ani to tak být nemusí, znᚠty naše bloky smile - brýle, které nám krásně mění barvu našeho vidění wink

Chceš říci projekce? Vidíš to co Ti ukazuje na Tobě samé?


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#67 23. 8. 2010 11:27

Blossom
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

mariposa napsal(a):

Blossom napsal(a):

A mimochodem - myslím, že toto vlákno je záměrně nazvané Skuhrací chlívek.
Každý si asi občas potřebuje jen trochu ulevit, zaskuhrat  a tento chlívek je k tomu přímo určen.

K hodnocení situace, k rozebírání problémů a k jejich řešení jsou určeny chlívky jiné.

A tohle mi Bloss, říkᚠproč? Paní vedoucí a dohližitelko (svého) pořádku. Tímhle způsobem ses chovala i ke svému muži?

Tohle ti píšu mariposo jako svůj názor. Tady na diskusích totiž lidi své názory prostě píšou, víš...

Není to tak dávno, cos tu někde psala (citaci kdyžtak najdu) že člověk vyrovnaný nemá potřebu druhé soudit a hodnotit.Že má směrem ke všem ostatním pochopení a lásku. 
K tomu mi tvé dnešní výroky o Tulipánce, ve smyslu že tedy ona sama asi není dospělá, když si svého muže vzala takového jaký je, a ani tvůj výrok Paní vedoucí a dohližitelko (svého) pořádku směrem ke mě mi tedy velmi nesedí.
Proč mᚠpořád potřebu druhé hodnotit a odsuzovat?

A tvá poznámka Tímhle způsobem ses chovala i ke svému muži? je už jednoznačná podpásová jedovatost usch .
Mᚠtohleto opravdu za potřebí ??

 

#68 23. 8. 2010 12:23

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Taky jsem jen napsala svůj názor, Bloss big_smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#69 23. 8. 2010 12:59

Blossom
Host

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

mariposa napsal(a):

Taky jsem jen napsala svůj názor, Bloss big_smile

Pak je ale dost zarážející, jak se tvé názory den ze dne mění a často si naprosto protiřečí:

Většina tvých příspěvků je o všeobjímající lásce a pochopení ke každičkému tvoru, o potřebě nehodnocení a hlavně neodsuzování jiných, no a pak občas probleskne tvá pravá podstata typu
A tohle mi Bloss, říkᚠproč? Paní vedoucí a dohližitelko (svého) pořádku. Tímhle způsobem ses chovala i ke svému muži? .....vissla

Nu, ale myslím, že názor na tyto názory si udělá každý čtenář sám. smile

 

#70 23. 8. 2010 13:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

A není to tak, že sis domů vybrala sobě rovného?
Ale prd a vořech - on jen uvažuje logicky. teda po chlapském způsobu logicky http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - "Bránil se tím, že jsou tam už pár dní šampóny a že do šampónů neleze."
Jen si neuvědomuje, že na dvouletýho draka tahle logika neplatí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#71 23. 8. 2010 13:28

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Toto je skuhrací vlákno. Prosím nechte si ty, kteří to potřebují, zaskuhrat. Pro psychologické rozbory a názory máte ostatní vlákna, pro osobní spory SZ. Neberte prosím našim uživatelům možnost prostě a jednoduše si postěžovat, všichni to někdy potřebujeme. Jsem si jistá, že až budou chtít znát vaši radu, tak se na ni zeptají.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#72 23. 8. 2010 13:32

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Snad každá ženská žijící ve spokojeném vztahu občas nevěří, kam se ubírá mužský způsob uvažování ve vztahu k  domácnosti. Na tom není třeba proboha nic hledat, oni prostě některé věci vidí jinak.

Není tady

 

#73 23. 8. 2010 14:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Tak ja som v tomto asi občas chlap! big_smile Niekedy mi niektoré praktické veci unikjaú, lebo sa zrejme vznášam tak 10 cm nad realitou... Ale zasa inokedy som logická a asi aj praktická až strach tongue ... tak neviem. Ono asi všetci máme hviezdne chvížky a potom tie horšie. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#74 24. 8. 2010 10:30

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

Mám zlomenou nějakou kůstku v kotníku, stržené vazy a nechodící sádru a berle. Jsem doma, nemusím do práce (jediné plus), ovšem výplata - asi se půjdeme pást. Noha mě bolí, musím prosit děti i o blbou sklenici vody, protože s berlema si ji nepřinesu. A nejvíc mě štve, že jsem takový blbec, který spadne na rovné cestě, acho jo, skuhry, skuhry!

Není tady

 

#75 24. 8. 2010 11:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Skuhrací chlívek X.

storstark Neplač, to sa stáva... niekedy PRÁVE na rovnej ceste. Ja som si - triezva! - na chodníku(síc enie úplne rovnom, ale...) zlomila nos. Bude lepšie. A nechaj sa pre zmenu obskakova! wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů