Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 10. 2010 8:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminka napsal(a):

Teď jsem dumala čtvrt hodiny nad heslem, abych se vůbec přihlásila, tak jsem mimo. A ty časy, ve kterých píšu, umíte si představit, jak jsem na tom se spánkem. Podporu rodiny opět nemám, nadávají mi, že o tom mluvím, a to to byl teprve jeden den. Ale on je toho člověk fakt plný. Tchyni, tchánovi a švagrové se vyhýbám, nechci je vidět, tak se stydím, asi půjdu vytřít verandu v noci. Dostalo se mi jen malé útěchy od manžela, že až bych něco našla, sehnalo by se starší auto, abych tam mohla jezdit. Nevím, kdy budu schopna se jít někam zeptat. Víte, jaké martyrium jsem podstoupila, než jsem dostala zpátky starou práci, a teď, když jsem si myslela, že všechno zlé je za námi, mě z ní vyhodili. Mám dva vysokoškoláky a je to fakt tragédie. Ještě jsem ani nebrečela, jsem úplně paralyzovaná, stále nevěřím. Rodina mi musí připomínat, odemkni, zamkni, a podobně, vůbec nefunguju. To jsem tady půl roku popisovala martyrium s prací, ale takhle hrozně mi ještě nebylo. Neumím si představit podruhé obcházet zaměstnavatele a někde promluvit, začátkem roku jsem to dokázala, ale teď je ze mně hnusná troska, fakt po*ná. Nepište, a se dám dohromady, nejde to. Když mě pošlete k psychiatrovi, ani tam nedojdu. Pochybuju, že ješte vylezu z domu. Stydím se jít i pro mlíko. Včera mi vařila maminka a dneska pochybuju, že budu schopna uvařit. Musím i vyprat, ale nechce se mi jít na balkón věšet, mohl by mě někdo vidět. Tak takhle se teď momentálně cítím. Tohle je něco jiného, než vloni, když jsem byla mezi posledními propuštěnými a čekali jsme na pracáku, až zase bude práce. Teď podnik pokračuje, práce je hodně, ale mě tam nechtějí. Nemůžu ani na brigádu, už jsem ji zjara vyčerpala. A v novém roce to zase nepůjde vydělávat si při podpoře.

Můžeš jít na brigádu, ale k jinému zaměstnavateli než jsi byla na jaře.
Luminko, já na tvém místě bych v první řadě navštívila psychiatra, ulevilo by se ti .

Není tady

 

#27 29. 10. 2010 8:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Jsem rozzlobená na nejvyšší stupeň!
luminko, na to mᚠprávo - ale to je taky všechno. Podívej, to je něco podobného, jak když If vedle řeší, že u  nich někdo bere víc za míň práce. Jestliže se neporušuje zákon, mají nadřízení plné právo rozhodovat o platu, pracovní náplni, výpovědích atd.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 29. 10. 2010 8:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

aprill napsal(a):

luminka napsal(a):

Teď jsem dumala čtvrt hodiny nad heslem, abych se vůbec přihlásila, tak jsem mimo. A ty časy, ve kterých píšu, umíte si představit, jak jsem na tom se spánkem. Podporu rodiny opět nemám, nadávají mi, že o tom mluvím, a to to byl teprve jeden den. Ale on je toho člověk fakt plný. Tchyni, tchánovi a švagrové se vyhýbám, nechci je vidět, tak se stydím, asi půjdu vytřít verandu v noci. Dostalo se mi jen malé útěchy od manžela, že až bych něco našla, sehnalo by se starší auto, abych tam mohla jezdit. Nevím, kdy budu schopna se jít někam zeptat. Víte, jaké martyrium jsem podstoupila, než jsem dostala zpátky starou práci, a teď, když jsem si myslela, že všechno zlé je za námi, mě z ní vyhodili. Mám dva vysokoškoláky a je to fakt tragédie. Ještě jsem ani nebrečela, jsem úplně paralyzovaná, stále nevěřím. Rodina mi musí připomínat, odemkni, zamkni, a podobně, vůbec nefunguju. To jsem tady půl roku popisovala martyrium s prací, ale takhle hrozně mi ještě nebylo. Neumím si představit podruhé obcházet zaměstnavatele a někde promluvit, začátkem roku jsem to dokázala, ale teď je ze mně hnusná troska, fakt po*ná. Nepište, a se dám dohromady, nejde to. Když mě pošlete k psychiatrovi, ani tam nedojdu. Pochybuju, že ješte vylezu z domu. Stydím se jít i pro mlíko. Včera mi vařila maminka a dneska pochybuju, že budu schopna uvařit. Musím i vyprat, ale nechce se mi jít na balkón věšet, mohl by mě někdo vidět. Tak takhle se teď momentálně cítím. Tohle je něco jiného, než vloni, když jsem byla mezi posledními propuštěnými a čekali jsme na pracáku, až zase bude práce. Teď podnik pokračuje, práce je hodně, ale mě tam nechtějí. Nemůžu ani na brigádu, už jsem ji zjara vyčerpala. A v novém roce to zase nepůjde vydělávat si při podpoře.

Můžeš jít na brigádu, ale k jinému zaměstnavateli než jsi byla na jaře.
Luminko, já na tvém místě bych v první řadě navštívila psychiatra, ulevilo by se ti .

Na brigadu muze jit nez do konce roku.Pak,uz to bohuzel k podpore nejde.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#29 29. 10. 2010 9:34

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Jak bych mohla jít k psychiatrovi, momentálně nejsem schopna vylézt ani na verandu, abych vytřela nebo zametla, tak se za sebe stydím. A manžel po mně chce, abych sháněla práci už v pondělí. V mém stavu nejsem schopna nikam jít, leda na ten pracák, a na to je čas do středy. A to jsem si těsně po obdržení výpovědi plánovala, jak půjdu shánět hned práci, ale teď to nějak nejde. Vloni jsem tady zahltila fórum kvůli výpovědi, ale to proti té letošní nebylo vůbec nic, to byla jen taková epizodka, ale tohle nerozdýchám. Už si začínám myslet, že jsem snad špatně pracovala. Každopádně potřebuju nějaký čas na zotavení, já vím, že to hoří, když jsou děti na VŠ, ale jako troska nikam jít nemůžu. Bože, co jsem tak strašného komu udělala, za co tak trpím, to si nezasloužím.

Upravil(a) luminka (29. 10. 2010 9:46)

Není tady

 

#30 29. 10. 2010 10:07

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Luminko, Ty jsi zralá na dlouhodobou pracovní neschopnost. Možná by nebylo od věci jít okamžitě k doktorovi, nebo v pondělí a nechat si vystavit neschopenku. To by Ti snad šly peníze ještě z té práce, je tam snad nějaká ochranná lhůta, ale nevím přesně jaká. měla bys nějaké peníze, dala by ses dohromady a pak bys hledala práci.
V tomto stavu každého zaměstnavatele odradíš.

Není tady

 

#31 29. 10. 2010 10:12

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

To bych musela utíkat ještě dnes a musel by mě tam někdo dovézt. A že se dám někdy vůbec dohromady, už nevěřím. Ani že ještě někdy vůbec budu pracovat.

Není tady

 

#32 29. 10. 2010 10:19

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

amely napsal(a):

Luminko, Ty jsi zralá na dlouhodobou pracovní neschopnost. Možná by nebylo od věci jít okamžitě k doktorovi, nebo v pondělí a nechat si vystavit neschopenku. To by Ti snad šly peníze ještě z té práce, je tam snad nějaká ochranná lhůta, ale nevím přesně jaká. měla bys nějaké peníze, dala by ses dohromady a pak bys hledala práci.
V tomto stavu každého zaměstnavatele odradíš.

stoltstolt .

Není tady

 

#33 29. 10. 2010 10:25

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

A když se toto před mnoha lety stalo manželovi, seděl celý víkend u rodičů a přemýšleli, co dál. Něco vymysleli a v pondělí měl už práci, dopomohl mu k ní táta. Když se to stane mně, nemám podporu ani u své maminky, ani u jeho rodičů, ani před ním nesmím o tom mluvit. Je to příliš často a smolaři lezou lidem na nervy. Žádné podpory se opravdu nedočkám. Rodina si má pomáhat - ha ha.

Upravil(a) luminka (29. 10. 2010 10:26)

Není tady

 

#34 29. 10. 2010 10:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminka napsal(a):

A když se toto před mnoha lety stalo manželovi, seděl celý víkend u rodičů a přemýšleli, co dál. Něco vymysleli a v pondělí měl už práci, dopomohl mu k ní táta. Když se to stane mně, nemám podporu ani u své maminky, ani u jeho rodičů, ani před ním nesmím o tom mluvit. Je to příliš často a smolaři lezou lidem na nervy. Žádné podpory se opravdu nedočkám. Rodina si má pomáhat - ha ha.

Luminko, lépe se pomáhá někomu kdo na tom není tak jako ty. I kdyby tě rodina 100x vyslechla a našla ti práci , tak by jsi na ní stejně našla mouchy a do práce nenastoupila, protože tam nejsi schopna dojít.
Zkus nejdříve dát dohromady sama sebe a pak se dej do hledání.

Není tady

 

#35 29. 10. 2010 10:38

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

No jo, kdyby, ale rodina mi nikdy žádnou práci nehledala, asi se za mě stydí. Co jsem si nenašla sama, to jsem neměla. Už z toho, co stránek jsem tu popsala, je vidět, že podporu rodiny prostě nemám, tak se musím svěřovat jinde. Je to tak: máma mě má ráda, manžel mě má rád, jeho rodiče mě mají rádi, děti mě mají rády, ale když pokud možno jsem šastná a nemám žádný problém, oni mají takovou podmínku, v dobrém jsou se mnou, ve zlém ne, to si, člověče, pomoz sám.

Není tady

 

#36 29. 10. 2010 10:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Luminko, nic ve zlým http://fora.babinet.cz/img/smilies/storstark.gif... ale možná by ses měla zamyslet nad "Je to příliš často a smolaři lezou lidem na nervy." = PROČ je to tak často a jestli to nemá souvislost s druhou částí věty.
Totéž adekvátně platí i pro "nemám podporu ani u své maminky, ani u jeho rodičů, ani před ním nesmím o tom mluvit" Troufla bych si odhadnout, že tvůj manžel měl ke ztrátě zaměstnání diametrálně odlišný přístup.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#37 29. 10. 2010 11:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminka napsal(a):

No jo, kdyby, ale rodina mi nikdy žádnou práci nehledala, asi se za mě stydí. Co jsem si nenašla sama, to jsem neměla. Už z toho, co stránek jsem tu popsala, je vidět, že podporu rodiny prostě nemám, tak se musím svěřovat jinde. Je to tak: máma mě má ráda, manžel mě má rád, jeho rodiče mě mají rádi, děti mě mají rády, ale když pokud možno jsem šastná a nemám žádný problém, oni mají takovou podmínku, v dobrém jsou se mnou, ve zlém ne, to si, člověče, pomoz sám.

luminko, mně nenašla práci ani maminka, ani bývalý manžel, ani děti, ani můj současný přítel - musela jsem jít a sehnat si ji sama stolt Jsi dospělá ženská, máma dvou zletilých studentů, přece snad nečekáš, že Tě někdo bude vodit za ručičku, hledat Ti práci, vozit Tě na pohovory a výhodné pracovní místo Ti naservíruje na stříbrném tácu s oblohou až pod nos?!?
A neskuhrej tady už pořád. Sama jsi napsala: Dostalo se mi jen malé útěchy od manžela, že až bych něco našla, sehnalo by se starší auto, abych tam mohla jezdit. což svědčí o tom, že v rodině tu podporu máš, a ne že nemáš. Taková eremuruss je na tom daleko hůř - samoživitelka se dvěma dětmi, nemá možnost odvozu, je odkázaná na cizí lidi a přesto tady neskučí jako ty: jde - a tu práci si hledá. A je z regionu, kde ta práce taky neroste po stromech!!!
A jestli jsi ve stavu, že "momentálně nejsem schopna vylézt ani na verandu, abych vytřela nebo zametla, tak se za sebe stydím", signalizuje to jednu věc - že by ses neměla stydět vyhledat psychiatra, nechat si napsat pracovní neschopnost a předepsat antidepresiva. Jak se tady popisuješ jako zlomená troska, které bezmocnost čouhá z očí, jsi skutečně zralá na psychiatrickou neschopenku, protože - jestli není v tvých silách vzchopit se a začít fungovat, jsi skutečně nemocný člověk, patříš do rukou lékařů a ve stavu, v jakém jsi by Ti žádnou kloudnou práci stejně nikdo nedal stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#38 29. 10. 2010 13:11

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Ještě mi manžel řekl, že to je moje vina, že jsem se nedostala mezi nejlepší. To bych si mu tehdy říct nedovolila. A jeho přístup nebyl diametrálně odlišný, když seděl u svých rodičů, vypadal zralý na sebevraždu. A myslím, že je celkem normální, že negruntuju byt, když je to tak čerstvé a bolestivé. A to, že potřebuju auto, pochopil manžel až teď, když nás potkala takováhle pecka. To martyrium s odvozem z odpolední trvalo léta letoucí.

Upravil(a) luminka (29. 10. 2010 13:13)

Není tady

 

#39 29. 10. 2010 13:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminko - manžel se v životě nestaral, jakou mám práci, kde dělám a čím se tam dopravuju (auto nemám) - a to dokonce ani v dobách, kdy to u nás ještě fungovalo. Tedy to nebylo jeho nezájmem, ale spíš pocitem hraničícím s jistotou, že jsem dost velká na to, abych si místo našla. Teda abych nekecala - jednou projevil nesouhlas, páč jeho představa sekretářky byla založena na blbých vtipech... http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif
A ještě něco - vím, že rady moc nebereš, jenže to vygruntování baráku by ti možná pomohlo. Asi nebudu sama, kdo ti řekne, že na "čerstvé a bolestivé" funguje tvrdá práce jako bezva lék.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 29. 10. 2010 13:57

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminko, tím, že budeš ležet na kanapi s mokrým hadrem na hlavě jako milostivá paní radová z I. republiky, sténat, vyžadovat ohledy a NEBUDEŠ DĚLAT NAPROSTO NIC, tím si pod sebou tak akorát definitivně podřežeš větev.
Buďto jsi psychicky zdravý člověk, tak sebereš všechny síly, vygruntuješ aspoň barák a přivedeš se na jiné myšlenky. Nebo je Tvůj zdravotní stav na pováženou, není v Tvých silách se vzchopit, tak vyhledej odborného lékaře a začni se léčit. Duševní onemocnění není žádná ostuda, člověk si ho sám nepřivodil a nemůže za něj, ale měl by začít pravidelně docházet k lékaři a pracovat na svém uzdravovacím procesu.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#41 29. 10. 2010 14:19

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminka: Když mě pošlete k psychiatrovi, ani tam nedojdu.

Lumi, uznej, že když jsi schopná zapnout PC a sepsat příspěvek, mᚠtaky na to, abys došla k psychologovi.
Ty ne že nejsi schopná někam dojít, Tobě se to spíš nechce.
Fakt nic ve zlém.
Jen Tě zkouším zatahat za myšlenky z druhé strany.

Není tady

 

#42 29. 10. 2010 14:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminko, já bych se nasmála, kdyby Ti doma zaheslovali počítač a tys měla tím pádem po surfování na internetu big_smile

A věřím tomu, že to ti udělají, jakmile zjistí, že místo vyhledávání nového pracovního místa a jiných bohulibých aktivit věnuješ veškerý svůj volný čas klábosení na Babinetu cool

Děvenko, kdyby Ti bylo psychicky opravdu tak zle jak tvrdíš, tak bys v sobě nenašla ani zbla síly zasednout k počítači, zapnout ho a viset na něm celý půldne stolt Doma nemᚠnavařeno, doma nemᚠuklizeno, doma nemᚠnic, od rána visíš na PC, hlídᚠsi hodiny, kdy má přijít rodina domů, v tu chvíli vypínᚠpočítač a lehᚠsi do postele s výrazem uštvaného, vysíleného člověka, který už má pomalu smrt na jazyku z toho, jak nedokáže vzdorovat ranám osudu lol

Upravil(a) Kiara (29. 10. 2010 14:56)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#43 29. 10. 2010 15:48

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

luminka napsal(a):

Jak bych mohla jít k psychiatrovi, momentálně nejsem schopna vylézt ani na verandu, abych vytřela nebo zametla, tak se za sebe stydím. A manžel po mně chce, abych sháněla práci už v pondělí. V mém stavu nejsem schopna nikam jít, leda na ten pracák, a na to je čas do středy. A to jsem si těsně po obdržení výpovědi plánovala, jak půjdu shánět hned práci, ale teď to nějak nejde. Vloni jsem tady zahltila fórum kvůli výpovědi, ale to proti té letošní nebylo vůbec nic, to byla jen taková epizodka, ale tohle nerozdýchám. Už si začínám myslet, že jsem snad špatně pracovala. Každopádně potřebuju nějaký čas na zotavení, já vím, že to hoří, když jsou děti na VŠ, ale jako troska nikam jít nemůžu. Bože, co jsem tak strašného komu udělala, za co tak trpím, to si nezasloužím.

tohle nevypadá na problém s hledáním práce, ale na sociální fobii, fakt bych doporučovala návštěvu psychiatra. Jinak to že si nechali paní, která se poohlíží po místě jinde asi bude tím, že to je dobrý zaměstnanec a nechtějí o ní přijít. Nehledej chybu v zaměstnavateli, ten potřebuje silné zaměstnance a ty se nazývᚠtroskou, která nemůže jít vytřít verandu, jestli se takhle chovᚠv práci nemůžeš se zlobit na ně a už vůbec neuvažuj "co já jsem komu udělala" to je na nic...jen se v tom patláš. Prostě v pondělí hledej práci a jestli jseš si jistá, že tohle nezvládᚠopravdu si zajdi k lékaři.


dum spiro spero

Není tady

 

#44 29. 10. 2010 16:41

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

xxxx napsal(a):

luminka napsal(a):

Jak bych mohla jít k psychiatrovi, momentálně nejsem schopna vylézt ani na verandu, abych vytřela nebo zametla, tak se za sebe stydím. A manžel po mně chce, abych sháněla práci už v pondělí. V mém stavu nejsem schopna nikam jít, leda na ten pracák, a na to je čas do středy. A to jsem si těsně po obdržení výpovědi plánovala, jak půjdu shánět hned práci, ale teď to nějak nejde. Vloni jsem tady zahltila fórum kvůli výpovědi, ale to proti té letošní nebylo vůbec nic, to byla jen taková epizodka, ale tohle nerozdýchám. Už si začínám myslet, že jsem snad špatně pracovala. Každopádně potřebuju nějaký čas na zotavení, já vím, že to hoří, když jsou děti na VŠ, ale jako troska nikam jít nemůžu. Bože, co jsem tak strašného komu udělala, za co tak trpím, to si nezasloužím.

tohle nevypadá na problém s hledáním práce, ale na sociální fobii, fakt bych doporučovala návštěvu psychiatra. Jinak to že si nechali paní, která se poohlíží po místě jinde asi bude tím, že to je dobrý zaměstnanec a nechtějí o ní přijít. Nehledej chybu v zaměstnavateli, ten potřebuje silné zaměstnance a ty se nazývᚠtroskou, která nemůže jít vytřít verandu, jestli se takhle chovᚠv práci nemůžeš se zlobit na ně a už vůbec neuvažuj "co já jsem komu udělala" to je na nic...jen se v tom patláš. Prostě v pondělí hledej práci a jestli jseš si jistá, že tohle nezvládᚠopravdu si zajdi k lékaři.

Trosku ze mě udělali oni, tou výpovědí. A že o tu paní nechtějí přijít - ale oni o ni přijdou! Je otázkou času, kdy tam nastoupí. A je pěkný kec, že nás neničí to, co se stane, ale to, co si o tom myslíme. Mě zničilo stoprocentně to, co se stalo. Nedostat tu výpověď, tak tu skáču s hadrem a zpívám si. A ne, že jsem nic nedělala, v potu tváře jsem uvařila.

Není tady

 

#45 29. 10. 2010 16:50

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

V ... potu ... tváře ... uvařila ... lol
luminko, ty se mi snad jenom zdᚠbig_smile
Já naprosto souhlasím s xxxx: v pondělí hledej práci a pakliže budeš mít pocit, že to nezvládᚠa že to nepůjde, vyhledej toho lékaře.
Na jednu stranu je to komické, to co nám tady popisuješ - na druhou stranu se u Tebe opravdu může rozjíždět závažné onemocnění a v tom případě není fér se Ti posmívat, ale poslat Tě k lékaři. luminko, nepodceňuj svůj zdravotní stav a k tomu doktorovi si opravdu zajdi!!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#46 29. 10. 2010 16:59

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Luminko já tě podezřívám, že mᚠzvrácený smysl pro humor a směješ se tomu, jak na tebe tady reagujeme.

Protože jestli to myslíš vážně, tak opravdu vyhledej lékaře a to urychleně, ty "v potu tváře uvařivší" chuděro.

Je mi líto tvé rodiny, tebe mít doma, věčně na hromadě (on se důvod vždycky najde), to musí být teda opravdu radost.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#47 29. 10. 2010 17:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

lUMIRKO BYDLIS VE VETSIM MESTE?POKUD ANO TAK BY TO ZAS NEBYL PROBLEM NAJIT PRACI POKUD OVSEM BUDES BRAT COKOLIV.NAVIC MAS ALESPON MALOU OPORU V MANZELOVI.VEM SI,ZE BY SI BYLA SAMA A HOLKY NA SKOLE TO JE JESTE VETSI TRAGEDIE.PROTO SE VZCHOP A VER,ZE NECO URCITE NAJDES TREBA I TU PRACI PRODAVACKY.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#48 30. 10. 2010 2:58

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Kdo by nebyl furt na hromadě, když už výpověď přichází s půlroční pravidelností? (nejsem lempl, pracovala jsem v kuse 12 let, než to vypuklo). A v podndělí hledat práci se mi zdá po té ráně fakt brzy. Vy byste šly? Když je to čerstvé a sebevědomí je na nule? Určitě napíšete, že v mé mizerné situaci se práce musí hledat okamžitě. Jenomže v mém stavu každého zaměstnavatele odradím, že mě nezaměstná už nikdy. Ale ultimátum buď pondělí, nebo psychiatr se mi zdá kruté. To byste si po takové ráně osudu neodpočaly ani týden? A věřte, že to rána je, dělala jsem tam 12 let, vloni jsem skončila s tím, že se tam zase vrátím, ani všechny věci jsem si neodnášela. Vrátila jsem se, a po pěti měsících toto. Teď už jsem si všechno odnesla, protože nebude pro mě návratu. Podnik šetří a vezme si radši brigádníky, aby za ně neplatil sociální a zdravotní. A na brigádu můžu až v dubnu, až tehdy mi vyprší podpora, letos to ještě při podpoře jde, ale na brigádě jsem tam byla v květnu, a všechny hodiny jsem si vyčerpala.

Upravil(a) luminka (30. 10. 2010 4:33)

Není tady

 

#49 30. 10. 2010 5:22

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18843

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Propuštění z práce- rána osudu? To si snad dělᚠsrandu. Ztráta zaměstnání je běžná součást života.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#50 30. 10. 2010 8:24

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Hledání práce - jak se s tím srovnat?

Petr100 napsal(a):

Propuštění z práce- rána osudu? To si snad dělᚠsrandu. Ztráta zaměstnání je běžná součást života.

Jo, mᚠpravdu, v jedné knížce to tak psali. Běžná vec na trhu práce, jen jsme na to za totáče nebyli zvyklí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů