Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 20. 2. 2006 10:50

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Špinění v těhotenství

Ahojky,
máte některá z Vás zkušenosti se špiněním?? Trošku špiním, jako když jsem dostala Agolutin (růžový výtok).
Asi je to normální v 8 týdnu, ne??
Jinak jdu k doktorce ve čtvrtek a pak napíšu,jak jsme na tom!!
Zatím hezký den

Není tady

 

#2 20. 2. 2006 11:04

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: Špinění v těhotenství

No Ivčo, asi by to chtělo dojít k Dr hned, aby ti něco dala nebo ji aspoň zavolat. Třeba ti něco dá, ale asi bych to do čtvrtka nenechala.......Budeš mít klid smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#3 20. 2. 2006 11:11

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: Špinění v těhotenství

Ivčo, já jsem malilinko zašpinila (jen jeden den) v 8 a potom 12tt. Naštěstí to nic nebylo, ale raději mi udělali UTZ, protože to může znamenat hematom nebo odlupující se sliznici... což není nic dobrého sad( Já jsem to měla vždycky, když jsem měla mít MS, takže to byl asi premenstruační syndrom. Raději si zajdi k dr., čtvrtek je dost daleko. Dali mi na to utrogestan a askorutin. Taky záleží na barvě špinění. Já ho měla nadnědlé, což znamená již starou krev, která se odlučuje. Přeju hodně štěstí, aby to nic nebylo a mimi bylo v pořádku.


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#4 20. 2. 2006 11:24

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Re: Špinění v těhotenství

Díky. Je to jen trošku a je to růžové, dnes tam doktorka není.
Někde jsem četla,že když se tvoří placenta a spojuje se ze sliznicí,že může žena trošku špinit. Doktorka je tam až ve středu. Jestli to bude sílit a přetrvávat, tak někam zavolám. Popřípadě zajedu. Díky moc

Není tady

 

#5 20. 2. 2006 11:29

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Špinění v těhotenství

Ahoj Ivano26,
měla jsem (a možná stále mám smile asi trochu podobný "problém" - minulý týden se mi objevil takový narůžovělý hlen (pardon za ten naturalistický popis). Tak jsem volala dr. a ten říkal, že mám raději přijít na prohlídku, juknul do mě a řekl že jsem čistá a že se to objevuje kolem období, kdy by žena měla mít MS. Samozřejmě říkal, kdyby se objevila krev anebo nahnědlé špinění, mám okamžitě přijít....
Tak snad to u tebe je v pořádku.
Jo a jsem dnes 8tt+4 - takže tak nějak asi jako ty, že smile


[

Není tady

 

#6 20. 2. 2006 11:30

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: Špinění v těhotenství

Uvidíš, jak to bude pokračovat. Ona to taky může být jenom prasklá cévka na čípku, což není vůbec nebezpečné. Určitě to dobře dopadne smile


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#7 20. 2. 2006 11:31

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Re: Špinění v těhotenství

Asi tak nějka jsem taky smile Ale přesně se to dovím ve čtvrtek, kdy jdu na kontrolu. Právě,že teď dnes tam doktorka není sad tak uvidím...zatím díky a papa

Není tady

 

#8 20. 2. 2006 12:29

Anna
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 501

Re: Špinění v těhotenství

Mě se to taky stalo na začátku těhotenství. Doktorka taky nebyla u sebe a tak jsem raději hned zajela do nemocnice na gynekologii. Pro klid je to lepší.

http://www.rodice.cz/metrik/]http://www.rodice.cz/metrik/482.png[/url]

Upravil(a) Anna (20. 2. 2006 12:30)


http://lilypie.com/pic/070507/rX34.jpghttp://b2.lilypie.com/UZmgp2/.png

Není tady

 

#9 20. 2. 2006 14:40

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: Špinění v těhotenství

Taky bych jela do nemocnice. Vzdycky kdyz jsem v tehu spinila, tak jsem tam jela. Jinak muzu jen potvrdit, ze jsem vzdy mezi 6-8 tt slabe zakrvacela.


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#10 21. 2. 2006 22:32

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Špinění v těhotenství

Ahojky, ja jsem spinila od zacatku az do ted, a asi dvakrat i zakrvacela silnejc. Dal mi na to prasky (na cevy) a uz je to dobry. Ono pry kdyz je to trosku tak to nevadi, ale je samozrejme lepsi si tam zajit.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#11 22. 2. 2006 9:38

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: Špinění v těhotenství

Holky, ja se dneska taky rano strasne lekla. Hnede jsem trochu spinila. Myslite, ze by to mohlo byt i zpusobene tim, ze jsem vcera byla na vysetreni i na vnitrnim ultrazvuku? Ze tam doslo k nejakemu podrazdeni? Vypada to, ze uz to prestalo.


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#12 22. 2. 2006 11:49

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Špinění v těhotenství

Hanule ahoj,
já si myslím že by to mohlo být vyšetřením - já když jsem byla na prvním kontrole u dr. tak mi bral stěry z čípku a říkal, že se nemám leknout, že budu špinit (no sice jsem nešpinila, to potom až po týdnu až dosud mám občas takový zabarvenější výtok) ale po zákroku je to normální.
Ale samozřejmě to nesmí být nějak hodně anebo čerstvá krev !!!

Tak držím nám všem pěstičky, ať je vše v pořádku a ať už za sebou máme tohle napnutý období smile


[

Není tady

 

#13 22. 2. 2006 11:50

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Re: Špinění v těhotenství

Ahojky, tak špinění ustalo. Bylo to opravdu jen malinko a jen asi dvě hoďky. Jinak zítra jdu k doktorce a napíšu, jak jsme na tom!!!

Není tady

 

#14 22. 2. 2006 12:46

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: Špinění v těhotenství

Ico, tak pak dej vedet, mne to spineni docela taky ustala, jen kdyz se vytru tak je to jeste miniaturne zaspinene,ale jinak v pohode, tak snad to bude dobre. Ja jdu k dr. v patek,ale jestli se to zhorsi, tak mu taky zitra zavolam. DOufam, ze jsme obe v poradku.


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#15 22. 2. 2006 12:48

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: Špinění v těhotenství

tam melo byt Ivco:)


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů