Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 20. 2. 2006 9:49

jiskra
Host

tajná masturbace

Mám sex ráda. Mám ráda i společnou masturbaci s přítelem. Vím (a sama to tak také mám), že i když má člověk pravidelný sex, má potřebu masturbace. Až potud to není nic divného. Ale v poslední době mi "vadí", že vím (sem tam slyším či omylem přistihnu), kdy partner masturbuje. Máme ložnici hned vedle pokoje, kde je stůl s počítačem a zdi jsou tenké smile Kdyz jdu z loznice, tak pritel ani nema dostatek casu to zamaskovat smile Take poznam, kdy pritel ceka, az si pujdu lehnout, aby si mohl pustit neco na televizi a ja to pak slysim pres zed.
Nevadi mi ten samotny fakt, ze masturbuje, ale ja sama chci mit onanii jako "tajnou a soukromou" zalezitost a rada bych, aby to tak bylo i naopak. A když to tak po sobě čtu, tak řešením je asi rychlejší usínání smile))

#2 20. 2. 2006 9:59

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

Re: tajná masturbace

Tedy já když mám pravidelný sex, tak takovou potřebu nemám gloria . Ale musím přiznat, že tohle by mě taky štvalo, ale asi jsem divná ... rodna

Není tady

#3 20. 2. 2006 10:03

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Jiskro, píšeš, jakou TY chceš mít onanii. Budiž Ti to přáno, ale nemůžeš přece nikoho nutit, aby chtěl to samé. Onanie je intimní věc a ikdyž někdy probíhá i vzájemně, neznamená to, že člověk nemůže mít potřebu, udělat si ji někdy prostě jen sám sobě.
Myslím, že to moc sleduješ a prožíváš.
Nech ho být. Pokud je jinak vše v pohodě, nevidím v tom žádný problém. Tak, jako má člověk někdy chu, zalést si někam chvíli sám třeba s knihou, tak je to i z onanií. Prostě, soukromá intimní chvilka. Tam mu to dopřej.

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#4 20. 2. 2006 10:07

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Web

Já osobně mám masturbaci také spíš jako tajnou a soukromou záležitost, ale slyšela jsem, že chlapi masturbují dokonce i ve skupinkách a vůbec jim to nevadí :-)))
A můj přítel se tím také nijak netají, takže mi to nepříjde jako nic nenormálního a jestli ti tak moc vadí ho při tom poslouchat, tak mu to jednoduše řekni.

Není tady

#5 20. 2. 2006 10:20

potvurkapodivna
Host

Tobě vadí, že přítel masturbuje nebo to, že ho při tom slyšíš?

#6 20. 2. 2006 10:37

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Podle mě jí vadí, že masturbuje a v té chvíli ji k tomu nepotřebuje smile

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#7 20. 2. 2006 11:43

potvurkapodivna
Host

A nechce on tě třeba svým hlasovým projevem přilákat a zpříjemnit si tu chvilku ve dvou?

#8 20. 2. 2006 14:56

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Když člověk chce, může být u onanije naprosto nehlučný, takže si myslím, to co potvurkapodivna big_smile

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#9 21. 2. 2006 13:38

Jana79
♥♥-----

Jiskricko, myslim, ze te chapu. Pokud neni masturbace zrovna soucasti spolecnych hratek, a pritel ma potrebu zrovna se uspokojit sam, mel by se snazit, aby to delal diskretne. Jinak se me to svym zpusobem dotyka. Ne to, ze me zrovna nepotrebuje (to je pochopitlene, ja taky obcas masturbuju, soubezne s plnym partenrskym sexualnim zivotem), ale protoze mi proste vadi to poslouchat nebo videt. Zni to paradoxne, ale jakoby mi vadi, ze jemu nevadi, ze o tom vim. ;-D (Uz to vidim, jak se do me pustite, ze jsem netolerantni! ;-)) Ac jsem jinak v sexualnich vecech dost otevrena, tohle je jine. Ja kdyz tajne masturbuju a pritel je pobliz, take se snazim, aby si toho nevsiml, nevzbudil se ap. (Pokud to tedy neni zamerne, ze to chceme oba delat spolecne.) Nevim, jak bliz ten pocit vysvetlit, ja vlastne tento problem neprozivam, pritel masturbuje tajne a samotnemu mu bylo neprijemne, kdyz jsem ho nahodou prekvapila, ale chapu, ze opacna situace by mi vadila.
Proste Jiskricko, zkus si s nim promluvit, jiste te pochopi. :-)

Není tady

#10 21. 2. 2006 14:44

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Třeba ho rajcuje právě vědomí, že ho slyšíš.

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#11 21. 2. 2006 20:04

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

i tak to může být jak říká Nety

tak ho zkus někdy převapit a až ho zase přistihneš tak prostě přidej :-)))

Není tady

#12 21. 2. 2006 21:56

Jana79
♥♥-----

Nety napsal(a):

Třeba ho rajcuje právě vědomí, že ho slyšíš.

No jo, ale evidentne to nerajcuje jiskricku, pokud teda nejde otevrene o spolecnou aktivitu... :-)

Není tady

#13 22. 2. 2006 6:49

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

No, ji to určitě nerajcuje. Ale to pak je velmi snadné - říct mu to, třeba to celou věc vyřeší nejsnáze.

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#14 22. 2. 2006 12:10

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec

Řekla bych,že masturbuje každý.Ale zajímalo by mě,proč se na masturbaci dívá jinak muž a jinak žena.Můj muž mi říká,že je strašně vzrušující představa kdyby přišel domů a viděl by mě jak masturbuji.A já kdybych přišla domů a viděla ho při tom,tak bych určitě vzrušená nebyla,spíš bych zešílela vzteky.Proč to tak je?Přitom vím, že to dělá a nevadí mi to,ale vidět to nemusím.

Není tady

#15 22. 2. 2006 12:23

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

No, tak to já zase při představě, že takhle uvidím přítele a jeho výraz při tom, mně by to docela vzrušovalo tongue Půjdu dnes domů po špičkách, třeba ho čapnu a připojím se tongue

Není tady

#16 22. 2. 2006 12:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Jo jo, Nety musí za každou cenu šokovat lol

Ono je asi nepříjemné vidět, že si ten dotyčný v danou chvíli vystačí sám wink

Taky nechápu, proč se dotyčná nepřidá, když ho vidí (slyší) onanovat. To já bych se rozhodně přidal tongue

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#17 22. 2. 2006 12:36

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec

Nety,mᚠasi pravdu-lepší je se připojit,než se vztekat  big_smile a bude pohodička  vissla

Není tady

#18 22. 2. 2006 13:12

potvurkapodivna
Host

A co překvapit větou : miláčku, nepotřebuješ s něčím pomoct?

#19 22. 2. 2006 13:48

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

KALIK napsal(a):

Jo jo, Nety musí za každou cenu šokovat lol

Ono je asi nepříjemné vidět, že si ten dotyčný v danou chvíli vystačí sám wink

Taky nechápu, proč se dotyčná nepřidá, když ho vidí (slyší) onanovat. To já bych se rozhodně přidal tongue

Nepříjemné vidět, že se uspokojuje sám? No, já nevím, mně docela dělá radost, když si pán vzpomene na sex se mnou a protože tam zrovna nejsem, tak si to udělá. já bych se na to klidně koukala gloria  A vlastně, a´t si při tom myslí na co a na koho chce, když se ty myšlenky nepromítají na plátno v obýváku, vem to ďas /to bych se asi divila, kdyby tam byla jiná herečka/ rolldumbom

Není tady

#20 22. 2. 2006 13:49

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

potvurkapodivna napsal(a):

A co překvapit větou : miláčku, nepotřebuješ s něčím pomoct?

Jistě , skvělý nápad wink

Není tady

#21 22. 2. 2006 13:53

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy

No jo, jenže jestli si to ten její dělá proto, že má prostě chu si to udělat sám, tak tím asi nic moc nevyřeší, ne? Vždy spolu jinak normálně sexují, jak jsem vyrozumněla, takže kdyby měl chu na sex, tak si ji rovnou řekne. Taky se přikláním k názoru, že nejlepší by bylo si s partnerem o tom promluvit.

Nevím, kdo psal příspěvek, že masturbaci bere jinak muž a jinak žena. Mě osobně, kdybych přítele přitom "náhodou" přistihla by to rozhodně nevadilo, možná by mě to i vzrušovalo. Jo, vlastně ta představa mě docela vzrušuje ... Asi jsem divná smile

Zuzka S napsal(a):

Nety,mᚠasi pravdu-lepší je se připojit,než se vztekat  big_smile a bude pohodička  vissla

Není tady

#22 22. 2. 2006 19:57

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

k tomuhle tématu bych jen dodal že si myslím že je to v sexu opravdu hodně když si to dokáže partner udělat před partnerkou a naopak a druhý se dívá a pak přidá :-))

někdy si to zkuzte kdo na to máte :-)) odvahu či partnera :-)))

Není tady

#23 23. 2. 2006 6:37

potvurkapodivna
Host

Vašku, mᚠpravdu. Měla jsem i dlouholeté partnery a nikdy jsem nebyla schopná to udělat, ikdyž vím, že by je to vzrušovalo. Možná to byl stud, možná, že jsem měla pocit, že se to jaksi ode mne očekává, tak jsem takové věci nikdy nedělala. Se svým současným partnerem asi po měsíci jsme byli oba schopni poprvé v životě se uspokojit sami před druhým partnerem, prostě je to i o celkovém " propojení" dvou osob.smile

#24 28. 2. 2006 19:31

Taána2
Host

No tak to můj manžel je po*n posedlý až bych řekla nemocný. Sama se na to také ráda podívám, ale v klidu třeba večer nebo když jsem sama doma nebo spolu s manželem. Ale on se na to dívá a při tom onanuje každou chvilku, kdy je v obývacím pokoji sám, a je to dopoledne nebo přes oběd. Když náhodou příjdu do pokoje neví co dřív, jestli natahovat slipy nebo přepínat program. A strašně dělá, jako že nic a k tomu ještě řekne, to je hrozné co se v tom Iráku děje. Mluvila jsem s ním, jestli si to nechce nechat na jindy a ne když je barák plný lidí, vždy i děti tam několikrát přišly za stejné situace. Vždy zapírá, ale to není pravda, co to povídáš. Stydí se za to, ale jeho chtíč je už neovladatelný. Začínám z něho mít zvláštní pocit.

#25 28. 2. 2006 20:32

tiresias
Host

Taána2 napsal(a):

A strašně dělá, jako že nic a k tomu ještě řekne, to je hrozné co se v tom Iráku děje.

Musím si aj ja niekedy naladi tú irackú stanicu.wink

NÁŠ TIP:

Zápatí