|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Dobrý den
Prosím o radu, jak napsat žalobu pro neustálé očernování a pomluvy velmi sprostého rázu od bývalého přítele, což má za následek, že mi to způsobuje dost velké potíže ve městě, kde žiji. Došlo z jeho strany rovněž také k fyzickému napadení a on je v podmínce.
Děkuji .Marcela
Asi nejlepší postup by byl podat trestní oznámení pro pomluvu, poškozování cizích práv, pokud máš lidi ochotné svědčit. Dále pokud došlo k napadení, též se obrátit na policii, šlo by o výtržnost a pokud bylas v pracovní neschopnosti, tak by to bylo ublížení na zdraví a násilí proti skupině osob a jednotlivci.
Podávat žalobu na ochranu osobnosti je celkem dost ošemetná věc. Nemusela bys ničeho dosáhnout a stálo by tě to ještě peníze.