|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
ahoj, měla jsem mít mns , ale musela jsem užít postinor. mns nenastala, asi přijde déle, nevím, a možná tento cyklus mi to úplně vynechalo. prostě mě to rozhodilo cyklus a já nevím v jaké fázi se nacházím..potřebovala bych vědět zda mám po tom postinoru ted dva dny po použití neplodné dny nebo ne..
chtěla bych se milovat, ale jestli mi ten postinor navodil ovulaci, tak by to bylo riziko a to nechci podstupovat....
jenže co dělat? čekattak dlouho až přijde mns a já budu mít jasno?
třeba taky nemusí přijít celý měsíc
Není tady
používám kondom+pharmatex ale ani ta nemám jistotu, proto stejně nechci souložit v plodných dnech.
Není tady
Aha, tak to je potom jiná
Za sebe bych po postinoru opravdu počkala na další MS. Bůhví, co tahle hormonální bomba s tělem udělá.
A v normálních cyklech ovu jen odhaduješ, nebo pocitvě měříš?
Není tady