Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 7. 2010 21:41

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

PPavlaa: vlaďko, ona možná neumí být sama.

Pavli, to mᚠasi pravdu - taky znám jednoho kluka, který se hodlá se svou momentální přítelkyní oženit, protože roky přece letí a když ho jiná (lepší) nějááák nechce, tak na co čekat.... hmm
Myslela jsem, že spadnu ze židle, když mi to řekl poprvé.
Jsou lidé různí.

Není tady

 

#52 28. 7. 2010 6:43

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Pokud neumí být sama, nemá sílu se přinutit někam si zajít a doma jen přemýšlí, že by někam šla a nemá s kým, tak je to z její strany pouze hra s přítelem. Možná, ale asi určitě, vždy to sám říká, že ji ve vztahu nevěří, ji bere jako příležitostnou milenku. Byla-nebyla. Proto ty skříně....holka, asi to mᚠnapsané na čele, že kdyby si našla lepšího, tak se tam nevracíš. Ale jaksi zase ten lepší sám nepřichází....takže neskuhrej , tak si to nastavila, můžeš se změnit- nevracet se.

Upravil(a) Vladena (28. 7. 2010 6:46)

Není tady

 

#53 28. 7. 2010 14:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

Mám takový dotaz,šly by jste někdy špehovat chlapa,kvůli tomu,aby jste se dozvěděly,zda lže?

Podža toho... ale skôr asi nie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 28. 7. 2010 15:44

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Vladena napsal(a):

Pokud neumí být sama, nemá sílu se přinutit někam si zajít a doma jen přemýšlí, že by někam šla a nemá s kým, tak je to z její strany pouze hra s přítelem. Možná, ale asi určitě, vždy to sám říká, že ji ve vztahu nevěří, ji bere jako příležitostnou milenku. Byla-nebyla. Proto ty skříně....holka, asi to mᚠnapsané na čele, že kdyby si našla lepšího, tak se tam nevracíš. Ale jaksi zase ten lepší sám nepřichází....takže neskuhrej , tak si to nastavila, můžeš se změnit- nevracet se.

Tak ty si to vystihla úplně přesně.
Jenže je fakt,že za těch 8 let jsem nikoho nepotkala.S kamarádkama občas někam zajdu,v práci jsem takřka v mužském kolektivu.Nevím,čím to je.

Není tady

 

#55 28. 7. 2010 17:39

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyno,

takže v obdbobí, kdy svého přítele "miluješ", sbalíš dětem igelitky a jdete společně k němu? Pak, když už ti to nevyhovuje, jim zase zabalíš igelitky a jdete ...kde vlastně jste, když ne u něj? Marthyno, vytvoř svým dětem prosím nějaké stabilní zázemí.Jste jak kolotočáři. Ty si lítej nahoru a dolů, s igelitkama nebo bez, ale tvoje děti si zaslouží mít opravdový domov.
Dochází ti, že tenhle model partnerských vztahů jim předávᚠdál?

Není tady

 

#56 28. 7. 2010 18:58

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

sandra napsal(a):

Marthyno,

takže v obdbobí, kdy svého přítele "miluješ", sbalíš dětem igelitky a jdete společně k němu? Pak, když už ti to nevyhovuje, jim zase zabalíš igelitky a jdete ...kde vlastně jste, když ne u něj? Marthyno, vytvoř svým dětem prosím nějaké stabilní zázemí.Jste jak kolotočáři. Ty si lítej nahoru a dolů, s igelitkama nebo bez, ale tvoje děti si zaslouží mít opravdový domov.
Dochází ti, že tenhle model partnerských vztahů jim předávᚠdál?

Pokud nejsme u něj,tak bydlím ve svém bytě.poslední 4 roky tu bydlí i moje mamka.S mamkou si moc rozumíme.

Není tady

 

#57 28. 7. 2010 19:09

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

sandra napsal(a):

Marthyno,

takže v obdbobí, kdy svého přítele "miluješ", sbalíš dětem igelitky a jdete společně k němu? Pak, když už ti to nevyhovuje, jim zase zabalíš igelitky a jdete ...kde vlastně jste, když ne u něj? Marthyno, vytvoř svým dětem prosím nějaké stabilní zázemí.Jste jak kolotočáři. Ty si lítej nahoru a dolů, s igelitkama nebo bez, ale tvoje děti si zaslouží mít opravdový domov.
Dochází ti, že tenhle model partnerských vztahů jim předávᚠdál?

Pokud nejsme u něj,tak bydlím ve svém bytě.poslední 4 roky tu bydlí i moje mamka.S mamkou si moc rozumíme.

A proč teda tahᚠsvoje děti pořád sem a tam? Choď k němu  jen na návštěvy, když nemᚠpořád jasno v tom, co chceš.

Není tady

 

#58 28. 7. 2010 19:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Tak nejako... ja si vôbec myslím, že niekedy je lepší "vzah spriatelených garsóniek". stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 5. 8. 2010 12:50

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

majkafa napsal(a):

Marthyno, proč sis neudělala ve skříních místo ty sama? Proč jsi nedošla do železářství a nenechala udělat víc klíčů? Nebo vždy čekáš, co ti udělá druhý?

to ne,jsem soběstačná,ale přece jenom je to jeho byt a vždy si říkám,jak bych se zachovala já.
Kdybych chtěla,aby u mě někdo bydlel,první,co by bylo,tak bych mu udělala prostor pro jeho věci.
Ale je fakt,že chlapi přemýšlí jinak.
Možná kdybych to udělala,byl by rád,že už ho s tím neotravuji a byl klid.

Nemyslím, že chlapi přemýšlejí jinak. Já s  přítelem zatím nebydlím a přesto od začátku našeho vztahu mám u něj prostor pro své věci. Sám mi nabídl kam si je můžu dát a rozhodnutí kde nakonec budou nechal na mě. A pokaždé, když si u něj nechám něco dalšího, tak má z toho radost. Na mě to spíš působí tak, že nemá moc zájem na tom, aby jsi se u něj cítila doma. A to bude asi něčím jiným než tím, že je chlap.

Není tady

 

#60 6. 8. 2010 18:48

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Tak dnes jsem mu dala definitivní sbohem...nezvládnu to!!!!!

Není tady

 

#61 6. 8. 2010 20:53

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

Tak dnes jsem mu dala definitivní sbohem...nezvládnu to!!!!!

tak se toho drž. Můžu ti slibit, že když ustojíš první dva týdny mᚠto nejhorší za sebou a pak už tě čeká jen to lepší


dum spiro spero

Není tady

 

#62 8. 8. 2010 12:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Zvládneš - nič iné ti neostáva. A časom budeš lepšie, ver mi.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 1. 11. 2010 10:11

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Ach jo,tak jsem tu zase.Zase jsem se vrátila a zase odešla.Už vážně nevím,jestli jsem nenormální já,nebo on.
Tu podnájemnici,kterou si tam nastěhoval,jak jsem psala....hrůza.
Příjdu,jsou spolu v kuchyni a vykecávají,její pes se nám válí v posteli....chlupy zabodané všude,v peřinách,v oblečení..projít se jen tak v ponožkách neexistuje.nádobí si po sobě umyje občas,aby zametla po tom psovi,to ji ani nenapadne.
Přítel jí psa venčí,koupe no největší kamarádi.Na moje prosby,aby tam vzal někoho jiného,že toto už se nedá vydržet nereaguje.
Co si o tom myslíte?

Není tady

 

#64 1. 11. 2010 10:39

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyno, tobě ještě nepřetekla trpělivost?

Měla jsem jednoho bývalého co byl tvému příteli podobný. Sobec, co myslela jen sám na sebe, počítal každou korunu (mému synovi koupil na vánoce autíčko za 25,- Kč a tvářil se jaký není borec, když mi hlídal syna, měla jsem to na talíři ještě tak 14 dní), ale vždycky říkal mi, že jsem ta špatná. Taky jsem se s ním rozešla a pak se k němu vrátila. Přesvědšoval mě totiž jak se změnil. Prdlajs...změnil se jen na chvilku. Trvalo mi než jsem odešla...byla jsem s ním rok a půl s tou jednou pauzou. A teď nechápu proč tak dlouho wink

Myslím, že mᚠurčitě na víc než být s chlapem, co po tobě chce "všechno", ale sám "nedá" nic. Hmm?

Není tady

 

#65 1. 11. 2010 11:28

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Kuřátko napsal(a):

Marthyno, tobě ještě nepřetekla trpělivost?

Měla jsem jednoho bývalého co byl tvému příteli podobný. Sobec, co myslela jen sám na sebe, počítal každou korunu (mému synovi koupil na vánoce autíčko za 25,- Kč a tvářil se jaký není borec, když mi hlídal syna, měla jsem to na talíři ještě tak 14 dní), ale vždycky říkal mi, že jsem ta špatná. Taky jsem se s ním rozešla a pak se k němu vrátila. Přesvědšoval mě totiž jak se změnil. Prdlajs...změnil se jen na chvilku. Trvalo mi než jsem odešla...byla jsem s ním rok a půl s tou jednou pauzou. A teď nechápu proč tak dlouho wink

Myslím, že mᚠurčitě na víc než být s chlapem, co po tobě chce "všechno", ale sám "nedá" nic. Hmm?

Já nevím,nevím teď nic.Chtěla bych,aby ji vykopl,ale to asi neudělá

Není tady

 

#66 1. 11. 2010 11:33

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Veškeré odpovědi na tvou otázku už v tomhle tématu zazněly..
Přečti si Marti, svoje zápisy od začátku..
Ten člověk tě nemiluje, skoro mi připadá, že ani milovat neumí.
On má jen naprostou jistotu, že i když občas odejdeš, zase se vrátíš.. ale není rád pro lásku, pro něj to znamená 6000 na byt a zaplacené jídlo, no a sex bez práce, že.. nic jiného. Není pro něj ale taky absolutně problém, když odejdeš, tě nahradit.. a už jde o prachy, nebo o sex, jídlo.. on tě prostě nepotřebuje jinak, než jako peněženku..
Všechno to počítání peněz, klíče A TY SKŘÍÍÍÍÍNĚ, to je do očí bijící..
Proč by se měl snažit dokazovat, že s tebou chce žít, když mu k tomu stačí psí oči a pár planejch slibů, prázdnejch slov? To jen ty tomu chceš věřit..
Je to strašně ponižující, nebo teda pro mě by aspoň bylo..
Ano, chápu a zažila jsem si vracení se do vztahu, kterej neměl perspektivu, třikrát během půl roku.. nikoho jsem mezitím nepotkala, a s ním byla taková sranda.. ale odsud posud.. za toho půl roku se mi oči už definitivně otevřely, a pak mi došlo, že se nikam neposunu, pokud ho budu vídat, tak na něj nezapomenu a nezačnu nikde znovu.. ano, je to třebas i o celém roku, kdy budeš sama, ale vyčistí se ti srdce, chce to se začít soustředit na děti a sebe, svou práci, nějaké cvičení, výtvarné aktivity, prostě vydržet bez jeho kontaktu, píšeš, že už ti to šlo.. a sama uvidíš, že jestli on se sám pak ozve, (protože mu dojdou prachy), tak když ho rázně odmítneš, řekneš mu do telefonu, že už ho nechceš vidět, že už jsi jinde, jak sama budeš na sebe hrdá..
prostě ho už ze života vypus, i když ho ze setrvačnosti zalezlého pod kůží máš.. ale nejsi onuce, aby s tebou a tvými dětmi někdo takhle vytíral..
A ano, ještě do toho tahᚠsvé děti.. a nemysli si, ony vidí mnohem víc, než si myslíš, a vše jim utváří náhled na to, jak se k sobě dospělí mohou chovat, a utváří je to do budoucna.. chceš, aby tvoje dcerka byla jednou úplně stejná? bez sebevědomí, vláčena chlapem, kterej ji jen využívá, nešastná, ale v přesvědčení, že takhle je to normální, že tys to taky tak měla???
Promiň za tu otevřenost.. přeju ti strašně moc štěstí, a děkuj Bohu za to, že mᚠsvůj byt, že mᚠkam jít a mᚠskvělou maminku, která ti je oporou.. mᚠmnohem víc, než jiní..
Hlavu vzhůru a do boje sama se sebou!! mᚠna to!!


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#67 1. 11. 2010 11:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

já vůbec nechápu, co čekáš. když pominu, že se stěhujete sem a tam jako komedianti, on se k tobě chová jako ke kusu hadru, ty mu to dovolíš a při tom pořád čekᚠna nějákej zázrak nebo na co roll
ty děláš, jako kdyby to byl poslední chlap na světě a když nebude tenhle, nebude už nikdy žádnej.
myslím, že je ti zbytečný cokoliv radit, ty od něj stejně nikdy neodejdeš, pokud to nebude on sám, kdo tě pošle do háje a pořád tu budeš dokola řešit, co řešíš teď.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 1. 11. 2010 11:36

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Ještě jednu věc, abych jen neodsuzovala. Můžeš sem napsat seznam 10 věcí, kvůli kterým ho miluješ, které ti stojí za ty návraty, co ti dává soužití s ním? Mínusy jsme slyšeli, ale plusy?? Dᚠjich 10 dohromady?


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#69 1. 11. 2010 11:46

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Lazurka napsal(a):

Ještě jednu věc, abych jen neodsuzovala. Můžeš sem napsat seznam 10 věcí, kvůli kterým ho miluješ, které ti stojí za ty návraty, co ti dává soužití s ním? Mínusy jsme slyšeli, ale plusy?? Dᚠjich 10 dohromady?

Lazurko 10 určitě ne,ani 5,ani 3...... grater

Není tady

 

#70 1. 11. 2010 11:51

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

PPavlaa napsal(a):

já vůbec nechápu, co čekáš. když pominu, že se stěhujete sem a tam jako komedianti, on se k tobě chová jako ke kusu hadru, ty mu to dovolíš a při tom pořád čekᚠna nějákej zázrak nebo na co roll
ty děláš, jako kdyby to byl poslední chlap na světě a když nebude tenhle, nebude už nikdy žádnej.
myslím, že je ti zbytečný cokoliv radit, ty od něj stejně nikdy neodejdeš, pokud to nebude on sám, kdo tě pošle do háje a pořád tu budeš dokola řešit, co řešíš teď.

Jenže já to tak nechci...Chci být silná na to ho vymazat ze života

Není tady

 

#71 1. 11. 2010 12:07

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

A myslím, že jsi na nejlepší cestě..
Říkalas, že co jsi od něj byla půl roku, už sis ani moc nevzpomněla..
Jenže pak došlo ke kontaktu a ta nostalgická vzpomínka, na nějaké pěkné chvíle asi, tě zase vtáhla.. chyba.
Takže teď znovu!!
Pryč od něj, a najít nějaké nové aktivity, které ti pomohou zesílit natolik, abys, až zase ke kontaktu dojde, zatlačila nějaké vzpomínky do pozadí a s uvědomělou hrdostí mohla říct, teda hochu, kde se v tobě bere ta drzost, mě ještě po tom všem oslovit a lákat zpět.. abys viděla, jak jsi byla b...á a jak jsi se zahazovala..
přijde to a uvidíš, jak se potom vnitřně rozzáříš, jak ti ta hrdost na sebe samu dá vyrůst a mmch, jak si tohohle jiní chlapi všímaj a jak je to na ženě přitažlivé :-)
ale vykašli se na něj úplně, vůbec teď neřeš, jestli a s kým bydlí.. je to jeho věc, jeho život, ty jdeš novou cestou.. i když ti to třebas bude ještě nějakej čas hlodat.. zvědavost, uražená ješitnost.. kašli na to, zatni zuby a jdi s holkou do kina :-)


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#72 1. 11. 2010 12:15

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Lazurka napsal(a):

A myslím, že jsi na nejlepší cestě..
Říkalas, že co jsi od něj byla půl roku, už sis ani moc nevzpomněla..
Jenže pak došlo ke kontaktu a ta nostalgická vzpomínka, na nějaké pěkné chvíle asi, tě zase vtáhla.. chyba.
Takže teď znovu!!
Pryč od něj, a najít nějaké nové aktivity, které ti pomohou zesílit natolik, abys, až zase ke kontaktu dojde, zatlačila nějaké vzpomínky do pozadí a s uvědomělou hrdostí mohla říct, teda hochu, kde se v tobě bere ta drzost, mě ještě po tom všem oslovit a lákat zpět.. abys viděla, jak jsi byla b...á a jak jsi se zahazovala..
přijde to a uvidíš, jak se potom vnitřně rozzáříš, jak ti ta hrdost na sebe samu dá vyrůst a mmch, jak si tohohle jiní chlapi všímaj a jak je to na ženě přitažlivé :-)
ale vykašli se na něj úplně, vůbec teď neřeš, jestli a s kým bydlí.. je to jeho věc, jeho život, ty jdeš novou cestou.. i když ti to třebas bude ještě nějakej čas hlodat.. zvědavost, uražená ješitnost.. kašli na to, zatni zuby a jdi s holkou do kina :-)

Děkuji Lazurko za povzbuzení!!!! Jdu na to tummenupp

Není tady

 

#73 1. 11. 2010 16:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

Ach jo,tak jsem tu zase.Zase jsem se vrátila a zase odešla.Už vážně nevím,jestli jsem nenormální já,nebo on.
Tu podnájemnici,kterou si tam nastěhoval,jak jsem psala....hrůza.
Příjdu,jsou spolu v kuchyni a vykecávají,její pes se nám válí v posteli....chlupy zabodané všude,v peřinách,v oblečení..projít se jen tak v ponožkách neexistuje.nádobí si po sobě umyje občas,aby zametla po tom psovi,to ji ani nenapadne.
Přítel jí psa venčí,koupe no největší kamarádi.Na moje prosby,aby tam vzal někoho jiného,že toto už se nedá vydržet nereaguje.
Co si o tom myslíte?

va Ty si mu dala kopačky a mᚠpocit, že pes sa váža vo VAŠEJ posteli? V JEHO posteli, keď tak... a teba do toho už nič nie je... ani keby si tam nasahoval slona alebo profesionálky z E55. wink Preboha, buď s ním začni ži "se vším všudy", alebo sa už konečne odstrihni!!!! Toto je najhoršie, ani sem, ani tam... sad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#74 1. 11. 2010 17:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Počkej, Seli, nevíme, kdo kupoval postel....

Není tady

 

#75 2. 11. 2010 8:07

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Jasně,postel kupoval přítel,takže pes se mu válí v posteli.Teď už mi je to jedno,jenže pokud jsem pod těma peřinama spala i já,tak jsem měla dost.
Takže,když on je ve svém a jé tzv. přistěhovlec,nesmím tam ani ceknout.No nakonec se ukázalo,že je to fakt.
No to bych byla asi vážně blbka,abych tam kdy ještě vešla.
Jinak,v sobotu,když jsem se vrátila mě bylo opravdu zle,v neděli v práci jsem se nemohla vůbec soustředit,myšlenky šly pořád jaksi jinam,včera už to bylo o poznání lepší,tak doufám,že to tak půjde dál a já se vrátím tam,kde už jsem jednou byla a to ten půlrok,co jsem si na něj ani nevzpoměla.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů