Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 7. 2010 18:00

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

mariposa napsal(a):

Marthyna napsal(a):

No já když se odstěhuju,tak jsem si jistá,že už nikdy více.Jenže potom mi je zase ouvej a tak je to dokola a dokola.

Marthyno, tomuhle říkᚠjistota? Jistota podle mě vypadá zcela jinak. Ano je ano. Ne je ne.

Ano,já chápu,že ji necítí.
Jenže když jsme byli naposledy spolu,tak on nenechá ten vztah rozvíjet,nevracet se k minulosti.
Denně mě vyčítá moje odchody,že stejně každým dnem čeká,že zase odejdu.
Jen pro upřesnění dalších věcí-měla jsem tam s dcerou celou dobu věci v igelitkách,když jsem ho několikrát žádala,zda by nám někde nevyčlenil prostor pro věci,bylo mě řečeno,že má plný skříně,že snad si na to udělá někdy čas,klíče jsme měly jedny-na to taky nebyl čas.Toto mě fakt mrzelo.

Není tady

 

#27 26. 7. 2010 18:39

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

mariposa napsal(a):

Marthyna napsal(a):

No já když se odstěhuju,tak jsem si jistá,že už nikdy více.Jenže potom mi je zase ouvej a tak je to dokola a dokola.

Marthyno, tomuhle říkᚠjistota? Jistota podle mě vypadá zcela jinak. Ano je ano. Ne je ne.

Ano,já chápu,že ji necítí.
Jenže když jsme byli naposledy spolu,tak on nenechá ten vztah rozvíjet,nevracet se k minulosti.
Denně mě vyčítá moje odchody,že stejně každým dnem čeká,že zase odejdu.
Jen pro upřesnění dalších věcí-měla jsem tam s dcerou celou dobu věci v igelitkách,když jsem ho několikrát žádala,zda by nám někde nevyčlenil prostor pro věci,bylo mě řečeno,že má plný skříně,že snad si na to udělá někdy čas,klíče jsme měly jedny-na to taky nebyl čas.Toto mě fakt mrzelo.

no a ty udělᚠco? sbalíš se a odejdeš. na pár dní, pak se zase vrátíš......

Není tady

 

#28 26. 7. 2010 19:02

majkafa
Host

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyno,nepsalas už někdy na babinet?

 

#29 26. 7. 2010 19:08

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

majkafa napsal(a):

Marthyno,nepsalas už někdy na babinet?

Zatím ještě ne.

Není tady

 

#30 26. 7. 2010 19:10

majkafa
Host

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyno, proč sis neudělala ve skříních místo ty sama? Proč jsi nedošla do železářství a nenechala udělat víc klíčů? Nebo vždy čekáš, co ti udělá druhý?

 

#31 26. 7. 2010 19:14

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

majkafa napsal(a):

Marthyno, proč sis neudělala ve skříních místo ty sama? Proč jsi nedošla do železářství a nenechala udělat víc klíčů? Nebo vždy čekáš, co ti udělá druhý?

no kdyby jí tam chtěl tak by místo ve skříních měla wink a klíče by jí na okopírování půjčil nebo ne?


dum spiro spero

Není tady

 

#32 26. 7. 2010 19:18

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

agewa napsal(a):

mě pořád není jasný, jak to že říkáš, že jste rozejitý, přitom spolu trávíte víkend.
přijde mi to jako .....ted trucuju, tak se odstěhuju  a ty budeš mě přemlouvat a já se zase hezky vrátím.

No já když se odstěhuju,tak jsem si jistá,že už nikdy více.Jenže potom mi je zase ouvej a tak je to dokola a dokola.

a to se ti chce pořád se nachávat srážet od stejného člověka? Nepotkalas nikoho jiného, kdo tě třeba má skutečně rád a našla by si u něj klid ty a hlavně děti? Ten tvůj pan božský se vrací k nějaké bývalce nebe má pokaždé jinou, když se rozejdete?


dum spiro spero

Není tady

 

#33 26. 7. 2010 19:24

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

majkafa napsal(a):

Marthyno, proč sis neudělala ve skříních místo ty sama? Proč jsi nedošla do železářství a nenechala udělat víc klíčů? Nebo vždy čekáš, co ti udělá druhý?

to ne,jsem soběstačná,ale přece jenom je to jeho byt a vždy si říkám,jak bych se zachovala já.
Kdybych chtěla,aby u mě někdo bydlel,první,co by bylo,tak bych mu udělala prostor pro jeho věci.
Ale je fakt,že chlapi přemýšlí jinak.
Možná kdybych to udělala,byl by rád,že už ho s tím neotravuji a byl klid.

Není tady

 

#34 26. 7. 2010 19:27

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

xxxx napsal(a):

Marthyna napsal(a):

agewa napsal(a):

mě pořád není jasný, jak to že říkáš, že jste rozejitý, přitom spolu trávíte víkend.
přijde mi to jako .....ted trucuju, tak se odstěhuju  a ty budeš mě přemlouvat a já se zase hezky vrátím.

No já když se odstěhuju,tak jsem si jistá,že už nikdy více.Jenže potom mi je zase ouvej a tak je to dokola a dokola.

a to se ti chce pořád se nachávat srážet od stejného člověka? Nepotkalas nikoho jiného, kdo tě třeba má skutečně rád a našla by si u něj klid ty a hlavně děti? Ten tvůj pan božský se vrací k nějaké bývalce nebe má pokaždé jinou, když se rozejdete?

já nikoho nepotkala.
A on....pokaždé je to jiná.A zajímavý je,že hned.Sotva se za mnou zapráší,je tam jiná.

Není tady

 

#35 26. 7. 2010 19:33

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

marthyna: kolikrát mi připadal jako přenosná kalkulačka.

Tak to by mi úplně stačilo.

marthyna: Denně mě vyčítá moje odchody,že stejně každým dnem čeká,že zase odejdu.

To by mi taky stačilo. Asi nemá co jiného na práci, ne? smile Když má čas vyčítat...

marthyna: bylo mě řečeno,že má plný skříně,že snad si na to udělá někdy čas,
Toto mě fakt mrzelo.


Já bych mu dala plný skříně.... big_smile
A jsi si jistá, že Tě u sebe opravdu "napořád" chce? va Nevyhovují mu nakonec ty Tvoje odchody?

A mrzelo? Proč mrzelo? Takového chlapa mᚠráda? Klidně Ti odpřisáhnu, že existují lepší. smile Mᚠasi nízké sebevědomí, zapracuj na sobě (třeba s odbornou pomocí).
To TY si musíš partnera vybírat, ne že budeš poletovat mezi dvěma byty a čekat, až on milostivě uvolní místo ve skříni...
Vždy si to po sobě zpětně přečti. Má cenu se kvůli někomu takovému trápit? Na Tvém místě bych se od něho odpoutala, abych si vedle sebe vytvořila místo pro někoho úúúúúplně jiného.
Píšeš, že když je ouvej...... Hmmm, "ouvej" je přece občas úplně každému, ale neznamená to, že musíš na jeho písknutí hned přiběhnout zpátky... (na chvíli).

Není tady

 

#36 26. 7. 2010 19:35

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

A on....pokaždé je to jiná.A zajímavý je,že hned.Sotva se za mnou zapráší,je tam jiná.

To vůbec není zajímavý, to je úplně normální. Že sežene někoho na chvíli. Kdyby HNED našel partnerku na následujících příjemně strávených 15 let, to by opravdu bylo "zajímavý", ale takhle....... ;-)
Tím se nezabývej, radši si sesumíruj to jeho chování (kalkulačka, výčitky, místo ve skříni - to je pro soužití podstatnější, než nějaká chvilková přítelkyně).

Není tady

 

#37 26. 7. 2010 19:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

marthyna: Ale je fakt,že chlapi přemýšlí jinak.

Nenech se mýlit - v některých věcech jistě uvažují jinak, ale věř tomu, že solidní chlap se zájmem o Tebe by s Tebou přestěhování Tvých sukní probral včas wink smile

Není tady

 

#38 26. 7. 2010 19:44

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

majkafa napsal(a):

Marthyno, proč sis neudělala ve skříních místo ty sama? Proč jsi nedošla do železářství a nenechala udělat víc klíčů? Nebo vždy čekáš, co ti udělá druhý?

to ne,jsem soběstačná,ale přece jenom je to jeho byt a vždy si říkám,jak bych se zachovala já.
Kdybych chtěla,aby u mě někdo bydlel,první,co by bylo,tak bych mu udělala prostor pro jeho věci.
Ale je fakt,že chlapi přemýšlí jinak.
Možná kdybych to udělala,byl by rád,že už ho s tím neotravuji a byl klid.

a proč ty se k němu vlastně stěhuješ? kde bydlíš jindy? a proč nejsi tam a prostě se jen nescházíte?

Není tady

 

#39 26. 7. 2010 19:48

majkafa
Host

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

majkafa napsal(a):

Marthyno, proč sis neudělala ve skříních místo ty sama? Proč jsi nedošla do železářství a nenechala udělat víc klíčů? Nebo vždy čekáš, co ti udělá druhý?

to ne,jsem soběstačná,ale přece jenom je to jeho byt a vždy si říkám,jak bych se zachovala já.
Kdybych chtěla,aby u mě někdo bydlel,první,co by bylo,tak bych mu udělala prostor pro jeho věci.
Ale je fakt,že chlapi přemýšlí jinak.
Možná kdybych to udělala,byl by rád,že už ho s tím neotravuji a byl klid.

Ale my nejsme chlapi. Proč očekávᚠod něj? Proč neudělᚠkrok ty?
Ale celkově, já bych to utla a už bych se s ním nescházela. Není ti 20, už jsi velká holka, tak snad si dokážeš rozkázat. Nerozumím tomu, tolikrát se rozcházet a scházet. A takhle trápit své děti. sad

 

#40 26. 7. 2010 20:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Tercila napsal(a):

marthyna: Ale je fakt,že chlapi přemýšlí jinak.

Nenech se mýlit - v některých věcech jistě uvažují jinak, ale věř tomu, že solidní chlap se zájmem o Tebe by s Tebou přestěhování Tvých sukní probral včas wink smile

stoltstolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 26. 7. 2010 21:37

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Děkuji všem za názory,no ono je pravda,že bezdůvodně určitě neodcházím.Vždy je to proto,že jsem tam nešastná.
Když jsme spolu nebyli toho půl roku,skoro sem si na něj už ani nevzpoměla.I když jsem byla bez muže,vůbec mě to nevadilo.Nevím,proč to teď nějak nemůžu ustát.V práci se těžko soustředím,nemám chu na jídlo.....
Je to také tím,že jak jsem teď naposledy odešla,vzal si tam podnájemnici.Protože ten byt sám finančně neutáhne.
Je to slečna se kterou se zná už dlouho,říká,že je tam opravdu jen v podnájmu,nic víc.
Zajímavé ale je,že mě nesměla vidět,ani já ji a na noc zamykal pokoj,kde jsme spali.
Ona byla celý víkend od 6-18hod v práci.
No i tak musela pochopit,že tam někoho má.
Jinak vyhovovalo by mě jen se tak scházet,to je vše v pořádku a rozumíme si,opravdu máme spoustu společného,nechci na něm vidět jen to špatné.

Není tady

 

#42 27. 7. 2010 20:03

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Mám takový dotaz,šly by jste někdy špehovat chlapa,kvůli tomu,aby jste se dozvěděly,zda lže?

Není tady

 

#43 27. 7. 2010 20:16

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Špehovat tu podnájemnici?? Jsi snad v pubertě?!dumbom

Není tady

 

#44 27. 7. 2010 20:28

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Vladena napsal(a):

Špehovat tu podnájemnici?? Jsi snad v pubertě?!dumbom

No já myslela,jestli nejsou někde spolu?

Není tady

 

#45 27. 7. 2010 20:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

proč ji chceš špehovat, nebo jeho ? sama říkáš, že vždycky odejdeš, protože jsi s ním nešastná ... proč se pak teda k němu vracíš, proč na něj pořád žárlíš ? po světě běhá chlapů, nerozumím tomu, že jsi s někým, s kým ti není dobře.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#46 27. 7. 2010 20:39

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

PPavlaa napsal(a):

proč ji chceš špehovat, nebo jeho ? sama říkáš, že vždycky odejdeš, protože jsi s ním nešastná ... proč se pak teda k němu vracíš, proč na něj pořád žárlíš ? po světě běhá chlapů, nerozumím tomu, že jsi s někým, s kým ti není dobře.

Mᚠnaprostou pravdu! asi bych potřebovala nějak hlouběji rozebrat,nevím,zda by se timto zabýval psycholog?

Není tady

 

#47 27. 7. 2010 20:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

dostaneš se do kontaktu i s jinejma chlapama ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 27. 7. 2010 20:58

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

proč ji chceš špehovat, nebo jeho ? sama říkáš, že vždycky odejdeš, protože jsi s ním nešastná ... proč se pak teda k němu vracíš, proč na něj pořád žárlíš ? po světě běhá chlapů, nerozumím tomu, že jsi s někým, s kým ti není dobře.

Mᚠnaprostou pravdu! asi bych potřebovala nějak hlouběji rozebrat,nevím,zda by se timto zabýval psycholog?

Proč psycholog ? Odejdu,protože mi v tomto vztahu není dobře. Sice si doma vzpomenu (možná z nudy), ale vracet se nebudu. Našel si náhradu, tak mu ji přeji, přeci nebude čekat, až zase přijdu s igelitkama. Zavolám kamarádce a spolu někam vyrazíme. Zkusím štěstí jinde. Tak, a sobě si to poruč!!!!

Není tady

 

#49 27. 7. 2010 21:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

vlaďko, ona možná neumí být sama. možná nepřijde do kontaktu s někým jiným, možná nemá kamarádky, který by s ní mohly vyrazit ... souhlasím, že odejít, když se v tom vztahu necítí dobře, proč v něm setrvávat, ale kdo ví, jak to má ona.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#50 27. 7. 2010 21:39

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Neschopnost odpoutat se od muže

Marthyna: Mám takový dotaz,šly by jste někdy špehovat chlapa,kvůli tomu,aby jste se dozvěděly,zda lže?

Marti, ve Tvém případě bych šetřila svou energií z těchto (Tebou napsaných) důvodů:

.......bezdůvodně určitě neodcházím.Vždy je to proto,že jsem tam nešastná.
Když jsme spolu nebyli toho půl roku,skoro sem si na něj už ani nevzpoměla.....


Jsi snad s tím chlapem nešastná POUZE kvůli jeho různých vztahům k jiným ženám? Nebo kvůli jeho vlastnostem, chování atd.?
Možná je dobré znát tu "potvrzenou pravdu", ale naše intuice - pocity jsou častokrát úplně dostačující k tomu, abychom něco nevyhovujícího změnili.
Já bych třeba toho Tvého chlapa nechtěla už jen po tom, co jsi tady o něm vypsala smile (zafixovaly se mi ty skříně, v nich že se neobtěžoval kvůli Tobě udělat místo - na Tvém místě bych se hrdě otočila na podpatku a víckrát by mě neviděl) big_smile, natož abych se ve svém volném čase obtěžovala ho špehovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů