Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 3. 2006 20:19

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Strach ze zubaře

to Martina 09: mě chtěli původně dělat obě dolní najednou a horní co nejdřív po nich. Naplánovali si zimu... Do Olomouce jsem jezdila jenom 4hod - ráno na sedmou a večer po zákroku domů, takže už ve vlaku jsem lezla po zdech, poněvadž anestetika přestali působit. Při prvním zákroku se mladej pan doktor zapotil a tak se do druhého raději nepouštěl. Ale nechal mi tam kus kosti, takže se to dlouho nechtělo hojit a musela jsem opět v mrazech dojíždět 35km na pohotovost na drény... Tudíž mi dali zahnutou stříkačku a musela jsem si ránu proplachovat. Měla jsem tam i nějaké šití, tuším... Vyplachovat mi doslova nařizovali, vzhledem k tomu, že jsem si nebyla schopná zuby čistit... Nejhorší je ta možnost infekce... Mě se to povedlo hned napoprvé, bohužel díky oné kosti:-).. Nicméně, jakmile jsem zjistila, že ty horní zase až tak nehoří, tak jsem si dovolila pauzičky v podobě asi dvou let... Ovšem teď si na mě vzpomněl můj novej doktor a nepomohou mi ani modré oči...


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#27 1. 3. 2006 20:21

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Strach ze zubaře

to Korny: Pokud se na to necítí, tak asi ne... nech to na doktorovi. Děti mají poměrně kratší rekonvalescenci... ale aby si ji ještě někdy k doktorovi dostala....


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#28 2. 3. 2006 17:21

Martina09
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 19

Re: Strach ze zubaře

jet po zákroku vlakem- no děkuji pěkně.Asi sis dost užila.Mě musel vždy někdo doprovázet,jinak by neprovedli zákrok.Naštěstí jsme si vždy půjčili auto od známých,protože 50km v buse bych se zbláznila.Jsem šastná,že už to mám za sebou.Začali mě tenkrát týrat v únoru a poslední návštěvu na sále jsem měla v červnu,pak už jenom vytahování stehů a byl klid.Držím palce a to bolí co nejméně

Není tady

 

#29 2. 3. 2006 20:24

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Strach ze zubaře

Martina09: jela jsem sama... tahat tam nemocnou mámu, to by nebylo zrovna hezké... nicméně jsem to přežila... a užívám si pořád... mám pocit, že kdybych potkala chlapa a řekl mi, že je zubař ( kdybych to náhodou předem nepoznala), tak bych hrůzou utekla... Ale znám zubaře, co se zubařů bojí... mají to vlastně horší, předem ví, co je čeká... blahá nevědomost....:-)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#30 2. 5. 2006 12:00

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Strach ze zubaře

Az opravdu neco nekdy budes mit se zubama, tak tak pujdes rada, aby ti pomohl. Neboj se zubare, opravdu.smile

Není tady

 

#31 4. 5. 2006 11:26

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Strach ze zubaře

i já mám ponickou hrůzu ze zubařů. Při povinných školních kontrolách mi jednou ožralý zubař na šrot omylem vyvrtal zdravý přední zub. grater Vzadu byl kaz jako blázen, ale toho si ani nevšiml. mad  při vrtání toho zdravého zubu jsem se bránila zuby nechty, a přestože mě držela zdrav. sestra, podařilo se mi ho pokousat a poškrábat. big_smile  Se slovy tu malou kousavou mrchu tu už nechci vidět jsem odešla z jeho ordinace a nikdy se tam nevrátila.  rock

mamka překecela svoji zubařku a ta mi tu poseku spravila a to téměř bezbolestně.  Později mě vytrhli 4 zuby najednou. Pak mě čekalo pár zánětů, pravidelně se mi kazí zuby od kořenů, nechápu to ....

takže dostat mě k zubaři je fakt zázrak. Já obecně doktory moc nemusím, ale nejvíc mi vadí právě zubař a gynekolog. Moje sestra mě jednou pořadně převezla, tajně mě objednala dopoledne k zubařce a odpoledne ke gynekoložce.  Když jsem to zjistila, nevěděla jsem, z čeho je mi vlastně hůř.

Zubařka byla skvělá, bolelo to sice jak čert hlavně potom co injekce oddezněla, ale musím přiznat, že se ke mě chovala opravdu jako k pacientce ne jako ke kusu hadry jako ten pokousaný zubař. gloria

Od té doby chodím k ní, taky většinou s křížkem po funuse a s pořádně napuchlou pusou, ale alespoň vím, že se mi opravdu snaží pomoct. Já u zubařky nebrečím, ale ztrácím dech, takže si už zvykla, že mě musí průběžně proplesnout dumbom lol

Není tady

 

#32 4. 5. 2006 11:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Strach ze zubaře

Skvělá diskuze - zvl᚝, když za 10 minut odcházím ke svému zubaři http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.png a v dohledné době mě čekají třetí zuby. Ach jo.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 4. 5. 2006 14:52

Jirka25
♥♥-----
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 55

Re: Strach ze zubaře

Myslím, že nejsi sama, kdo má takový strach. Říkám, zubaři nejsou lidi. Někdy se tam ale jít musí a nějak to přetrpět. Dá se to vydržet a ještě líp, když si řekneš o injekci na umrtvení. Držím palce. Jsou horší věci než zubař... sad Radši bych seděl celý den u zubaře, než prožíval to co teď.
Jirka

Janina napsal(a):

Ahojky všem, jak už napovídá název, mám panickou hrůzu ze zubaře! Naposledy jsem tam byla před dvouma rokama, vím není to zas až taková doba, jiní tam třeba nejdou vůbec. Jak tohle řešíte? Já bych tam zrovna akutně potřebovala, mám vylomenou stoličku a vykažený "moudrák" a začíná to pobolívat, jenže mě bolí žaludek, když si představím, že bych tam měla jít, raději se budu cpát práškama, než bych si tam došla. A nejhorší je, že je to rok od roku horší a horší, ještě před 5 lety mi to nijak moc navadilo, chodila jsem k zubaři vcelku pravidelně. Tak v čem je ten problém?

Není tady

 

#34 4. 5. 2006 16:00

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Strach ze zubaře

Jirka25 napsal(a):

Myslím, že nejsi sama, kdo má takový strach. Říkám, zubaři nejsou lidi. Někdy se tam ale jít musí a nějak to přetrpět. Dá se to vydržet a ještě líp, když si řekneš o injekci na umrtvení. Držím palce. Jsou horší věci než zubař... sad Radši bych seděl celý den u zubaře, než prožíval to co teď.
Jirka

Janina napsal(a):

Ahojky všem, jak už napovídá název, mám panickou hrůzu ze zubaře! Naposledy jsem tam byla před dvouma rokama, vím není to zas až taková doba, jiní tam třeba nejdou vůbec. Jak tohle řešíte? Já bych tam zrovna akutně potřebovala, mám vylomenou stoličku a vykažený "moudrák" a začíná to pobolívat, jenže mě bolí žaludek, když si představím, že bych tam měla jít, raději se budu cpát práškama, než bych si tam došla. A nejhorší je, že je to rok od roku horší a horší, ještě před 5 lety mi to nijak moc navadilo, chodila jsem k zubaři vcelku pravidelně. Tak v čem je ten problém?

a co ted prozivas?

Není tady

 

#35 4. 5. 2006 16:05

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Strach ze zubaře

tak teď vás asi naštvu mě zubař vůbec nevadí, a trhání už vůbec, vrtání je horší, ale když se chodí pravidelně tak neni problém :-))))

Není tady

 

#36 4. 5. 2006 16:12

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Strach ze zubaře

a vŕtanie trvá minutku!!! oveža kratšie ako keď bolí zub.


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#37 2. 6. 2006 21:34

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Strach ze zubaře

No tak teda mě nevadí vrtání, trhání, injekce, broušení. Nevadí mi asi žádný zákrok u zubaře, všechno se dá vydržet. Přesto jsem tam nebyla rok a půl, to jsem taky pěkný lajdák!!!dumbom A nebyla jsem tam proto, protože mi vadí můj zubař, je to chlap protiva, pořád jen komanduje, jak si mám čistit zuby, že to dělám blbě, že je mám v hrozném stavu a přitom nemám žádné problémy se zubama i je mám docela v pořádku. Proto tam nechci chodit.

Není tady

 

#38 3. 6. 2006 23:34

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Strach ze zubaře

Já chodím ke starému PANU zubaři.Už je v důchodu. Ordinace je zařízena velice skromně,nic tam nesvítí novotou, křeslo má trhlinu, ale PAN zubař má zlaté ruce a velikou trpělivost. Je ohleduplný, klidný a galantní.A já na něj nedám dopustit.

Není tady

 

#39 15. 10. 2007 20:53

pet1
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 5

Re: Strach ze zubaře

Nemate nekdo nejaky tip na dobreho zubare v Praze? Uz dlouho jsem nikde nebyla a potrebuji zase zacit k nekomu chodit. Ten muj bohuzel odesel do duchodu...

Není tady

 

#40 16. 10. 2007 9:42

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Strach ze zubaře

ačkoliv jsem z Prahy, tak k zubaři jezdím do Humpolce, paní zubařka se mi tam provdala a já se jinam tak bojím, že radši dojíždím, ona ví, že i na vrtání potřebuju injekci, tak se ani neptá a dá mi jí (i když mi jenom vypadne plomba), teď mi trhala dvě osmičky (během 3 týdnů) a nemám žádné komplikace, prostě zlatíčko.

Není tady

 

#41 30. 12. 2007 13:08

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Strach ze zubaře

já jsem se v mládí hrozně bála zubaře a mám fakt ošklivé zážitky, a bylo mi vždycky špatně. po svatbě a přestěhování jsem narazila na moc příjemnou paní doktorku. a vůbec, v současnosti, když se bojím, co mě to bude stát a kde na to vezmu, jde ten strach z bolesti úplně stranou. v čekárně čtu časopisy a čekání je spíš příjemné.

Není tady

 

#42 30. 12. 2007 16:21

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Strach ze zubaře

Tak to je téma pro měbig_smile Když mám jít k zubaři, tak jsem 14 dní před tím tak vystreslá, že pomalu nejím a nespím. Tuto fobii jsem si vypěstovala v dětství, kdy jsem chodila k zubaři, který se choval skoro jako Mengele (anděl smrti) Př. vypadl mi zub, ale zůstal mi tam střípek a on vzal něco jako šroubovák a začal mi do toho dloubat, dokud to nevydloubl...mad brečela jsem a on na to a otevřu pořádně hubu a držim...hrůza...
Pak jsem vyzkoušela spoustu jiných dr a když jsem konečně před rokem našla mladou sympatickou doktorku, ke který jsem chodila opravdu beze strachu, tak se mi teď vdala a čeká miminko. Ještě k tomu přestěhovala ordinaci 40 km od mého bydliště, ale i tak jsem jí řekla, že za ní půjdu klidně na konec světa smile... myslím, že jsem jí tím i potěšila hjartasmile


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#43 30. 12. 2007 18:06

Kotěvbotě
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 962

Re: Strach ze zubaře

Jé a já to mám přesně naopak. Vždycky jsem měla problém k zubaři jít a teďka tam chodím pravidelně. Ono je fakt lepší chodit tam pravidelně, než až když něco bolí, to je to potom ještě horší....auau...to znám dumbom

Není tady

 

#44 30. 12. 2007 19:18

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: Strach ze zubaře

Kotěvbotě napsal(a):

Jé a já to mám přesně naopak. Vždycky jsem měla problém k zubaři jít a teďka tam chodím pravidelně. Ono je fakt lepší chodit tam pravidelně, než až když něco bolí, to je to potom ještě horší....auau...to znám dumbom

souhlasím tummenupp ale stejně, když se bojim, tak se bojim tongue


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#45 7. 1. 2008 1:11

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Strach ze zubaře

Já nevím..u mě už to strach snad ani není.. Zrovna teď tam budu pár dní docházet..Mám zánět nervu..Mám taky moc hodnou p.doktorku...ale takový to vrtání,to je příšernýdumbom...Né bolestí,ale zvukem..Fffuuj,už jen jak o tom píši..tak mě běhá mráz po zádech usch


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů