Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 7. 2010 9:14

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

stav po orgasmu muže

Mám dotaz na přítomné ženy. Jak vnímáte stav těsně po orgasmu muže? (míněno jeho stav). Mnoho žen si stěžuje, že se muži těsně po orgasmu nedostatečně mazlí atd. V nejhorším případě dokonce odvalí. Chtěl bych zde rozvést diskuzi proč se toto děje, lépe řečeno zjistit, do jaké míry jsou ženy informovány o pocitech muže po jeho orgasmu...

Není tady

 

#2 22. 7. 2010 11:21

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: stav po orgasmu muže

No, já jsem teda žena, ale po orgasmu se taky nemazlím. A chápu to i u mužů... neotravuju je s nějakým mazlením. Orgasmem se báječně uvolním a potřebuju si to vychutnat, tak se prostě odvalím... big_smilewink

Není tady

 

#3 22. 7. 2010 11:50

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: stav po orgasmu muže

To rád čtu.. Hodně žen to má totiž po orgasmu o dost jiné nežli muž. Mě toto už odjakživa vadilo, ten pocit těsně potom. V tu chvíli nejen že nemáte vůbec žádnou chu na sex, ale ještě k tomu pociujete únavu, která by možná ani neměla být. Jak jsem se dočetl, u muže se po orgasmu uvolňuje jakýsi hormon způsobující pocit únavy (prolaktin?). Prostě je pak chlap tak ještě navenější nežli by musel po norm fyzickém výkonu tohoto typu. Ženy prý po orgasmu tak unavené nejsou, zeptal jsem se partnerky a potvrdila mi to. Cítí se pak jak znovuzrozená prý a má energii. Tohle já mám přesně naopak.. Proto se někdy ani neudělám. Těch pár sekund totiž vždycky nestojí za určitou ztrátu touhy a "nadrženosti"...

Není tady

 

#4 22. 7. 2010 12:03

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: stav po orgasmu muže

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 8:59)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#5 22. 7. 2010 12:17

VVeronika
♥♥-----
Registrovaný: 5. 5. 2009
Příspěvky: 79

Re: stav po orgasmu muže

My se s partnerem "po" taky nemazlíme, spíš jen usneme přitulený... Ani bych po něm mazlení nevyžadovala, jednak bývám sama docela zničená gloria a pak mazlení máme i jindy řekla bych dostatek... smile


Život je jak omalovánky. Je jen na člověku, jaké použije barvy!

Není tady

 

#6 22. 7. 2010 12:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: stav po orgasmu muže

Zaplapánbůh za tenhle "stav" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Možná jsem chlap, ale já si potom dokonce ani povídat nechci, natož se mazlit, tulit a podobně. Nejlíp "oblíknout a domů" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 22. 7. 2010 14:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: stav po orgasmu muže

Mňa ten "stav" trochu mrzí, lebo ja mám naopak PO úplnú eufóriu, vlčí hlad (vžd sa po TOM musím najes smile ) a chu niečo robi... ale tak si čítam alebo počúvam hudbu(inde) a niekedy sa len tak pritúlim a mám to vybavené. Pokiaž sa chlap PO odo mňa neodtiahne, tak je to v poho. Beriem to tak, že je ako po vyfáraní z bane, takže neprudím a neprepínam. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 22. 7. 2010 14:47

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: stav po orgasmu muže

Baví se Franta s Karlem.
Tak jsem slyšel, že po dosažení orgasmu je dobré si chvilku popovídat s manželkou, co Ty na to?
Asi jo, k čemu bychom jinak měli ty mobily.


Jinak já se nemusím mazlit.

Není tady

 

#9 22. 7. 2010 14:47

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Re: stav po orgasmu muže

carlos napsal(a):

To rád čtu.. Hodně žen to má totiž po orgasmu o dost jiné nežli muž. Mě toto už odjakživa vadilo, ten pocit těsně potom. V tu chvíli nejen že nemáte vůbec žádnou chu na sex, ale ještě k tomu pociujete únavu, která by možná ani neměla být. Jak jsem se dočetl, u muže se po orgasmu uvolňuje jakýsi hormon způsobující pocit únavy (prolaktin?). Prostě je pak chlap tak ještě navenější nežli by musel po norm fyzickém výkonu tohoto typu. Ženy prý po orgasmu tak unavené nejsou, zeptal jsem se partnerky a potvrdila mi to. Cítí se pak jak znovuzrozená prý a má energii. Tohle já mám přesně naopak.. Proto se někdy ani neudělám. Těch pár sekund totiž vždycky nestojí za určitou ztrátu touhy a "nadrženosti"...

Ahoj Carlosi, tak u nas je to na chlup stejny jako u vas big_smile Ja jsem po "tom" taky jakoby nabita energii a muj manzel skoro vzdy usina smile. Nekdy si delam srandu a kdyz prijde znicenej z prace a nemuze zabrat, tak se ho zeptam jestli chce "uspat" rodnabig_smile To na nej vzdy zabere tummenupplol Jinak se po milovani taky nemazlime, mazlime se spise pred, pak se akorat odvalime a otocime zadkama k sobe a vytuhneme sova smile


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#10 22. 7. 2010 14:48

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: stav po orgasmu muže

Selima napsal(a):

Mňa ten "stav" trochu mrzí, lebo ja mám naopak PO úplnú eufóriu, vlčí hlad (vžd sa po TOM musím najes smile ) a chu niečo robi... ale tak si čítam alebo počúvam hudbu(inde) a niekedy sa len tak pritúlim a mám to vybavené. Pokiaž sa chlap PO odo mňa neodtiahne, tak je to v poho. Beriem to tak, že je ako po vyfáraní z bane, takže neprudím a neprepínam. big_smile

A to je právě ten zásadní rozdíl mezi ženským a mužským orgasmem, pokud pominu že některé ženy jsou schopny orgasmu nekolikanásobného a jejich orgasmus často cítí v celém těle, narozdíl od mužů. Ale ze všeho nejvíc jim závidím, že většinou nezažívají ten hnusnej pocit "po". tzn ztrátu chtíče, touhy, síly, vzrušení a touhy pokračovat. Já ten pocit po přímo nenávidím! A nejhorší je, že to je biologická a daná záležitost, nikoliv věc nějakého momentálního rozpoložení, či nálady!

Není tady

 

#11 22. 7. 2010 14:52

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: stav po orgasmu muže

Manžel se se mnou po jeho orgasmu (já jej mívám jen občas) mazlí jen, když se chce milovat znovu. Pokud nechce, tak je většinou unavený a chce spát. Já když už mám orgasmus, tak jsem taky poněkud v euforii a jsem nabitá energií, takže bych si nejraději povídala, ňuchňala se apod. Ale tam samozřejmě narážím většinou na to, že manžel je KO.

Není tady

 

#12 22. 7. 2010 14:52

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Re: stav po orgasmu muže

carlos napsal(a):

Selima napsal(a):

Mňa ten "stav" trochu mrzí, lebo ja mám naopak PO úplnú eufóriu, vlčí hlad (vžd sa po TOM musím najes smile ) a chu niečo robi... ale tak si čítam alebo počúvam hudbu(inde) a niekedy sa len tak pritúlim a mám to vybavené. Pokiaž sa chlap PO odo mňa neodtiahne, tak je to v poho. Beriem to tak, že je ako po vyfáraní z bane, takže neprudím a neprepínam. big_smile

A to je právě ten zásadní rozdíl mezi ženským a mužským orgasmem, pokud pominu že některé ženy jsou schopny orgasmu nekolikanásobného a jejich orgasmus často cítí v celém těle, narozdíl od mužů. Ale ze všeho nejvíc jim závidím, že většinou nezažívají ten hnusnej pocit "po". tzn ztrátu chtíče, touhy, síly, vzrušení a touhy pokračovat. Já ten pocit po přímo nenávidím! A nejhorší je, že to je biologická a daná záležitost, nikoliv věc nějakého momentálního rozpoložení, či nálady!

Tak ja jsem asi chlap dumbomlol Me totiz staci orgasmus jen jeden a i to i kdyz se s manzelem milujeme treba trikrat za den.


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#13 22. 7. 2010 14:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: stav po orgasmu muže

carlos napsal(a):

Selima napsal(a):

Mňa ten "stav" trochu mrzí, lebo ja mám naopak PO úplnú eufóriu, vlčí hlad (vžd sa po TOM musím najes smile ) a chu niečo robi... ale tak si čítam alebo počúvam hudbu(inde) a niekedy sa len tak pritúlim a mám to vybavené. Pokiaž sa chlap PO odo mňa neodtiahne, tak je to v poho. Beriem to tak, že je ako po vyfáraní z bane, takže neprudím a neprepínam. big_smile

A to je právě ten zásadní rozdíl mezi ženským a mužským orgasmem, pokud pominu že některé ženy jsou schopny orgasmu nekolikanásobného a jejich orgasmus často cítí v celém těle, narozdíl od mužů. Ale ze všeho nejvíc jim závidím, že většinou nezažívají ten hnusnej pocit "po". tzn ztrátu chtíče, touhy, síly, vzrušení a touhy pokračovat. Já ten pocit po přímo nenávidím! A nejhorší je, že to je biologická a daná záležitost, nikoliv věc nějakého momentálního rozpoložení, či nálady!

smile Už som párkrát mala viacnásobný orgazmus a raz v celom tele - ale to nebolo pri styku a celé to bolo také zvláštne...
Ad: pocit PO mám v podstate podobný, akurát je to asi trochu inak - tá túžba vo mne odumiera pomaly, nenápadne a nenásilne... takže to cítim ako prirodzené a príjemné. Ale aj keby to bolo inak, brala by som to ako hotovú vec a netrápila sa tým - prečo aj? Načo ti je túžba, sila a vzrušenie PO? va Buď rád, že ich mᚠPRED....! big_smile stolt

Upravil(a) Selima (22. 7. 2010 15:01)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 22. 7. 2010 14:54

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: stav po orgasmu muže

Jo, jinak většinou nemám až tak velkou potřebu se po milování mazlit, jak kdy. Možná jsem si jen zvykla, že manžel nechce, tak nic. Když už tak spíš povídat a to ho někdy hezky rozčiluje big_smile

Upravil(a) Dallea (22. 7. 2010 14:54)

Není tady

 

#15 22. 7. 2010 14:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: stav po orgasmu muže

carlos napsal(a):

To rád čtu.. Hodně žen to má totiž po orgasmu o dost jiné nežli muž. Mě toto už odjakživa vadilo, ten pocit těsně potom. V tu chvíli nejen že nemáte vůbec žádnou chu na sex, ale ještě k tomu pociujete únavu, která by možná ani neměla být. Jak jsem se dočetl, u muže se po orgasmu uvolňuje jakýsi hormon způsobující pocit únavy (prolaktin?). Prostě je pak chlap tak ještě navenější nežli by musel po norm fyzickém výkonu tohoto typu. Ženy prý po orgasmu tak unavené nejsou, zeptal jsem se partnerky a potvrdila mi to. Cítí se pak jak znovuzrozená prý a má energii. Tohle já mám přesně naopak.. Proto se někdy ani neudělám. Těch pár sekund totiž vždycky nestojí za určitou ztrátu touhy a "nadrženosti"...

Jeden kamarát tvrdí(ale s ním som to neoverovala lol ), že z ezotericko-tantrického hžadiska muž pri styku energiu odovzdáva a žena prijíma... (pričom citovo apod. to môže by aj naopak wink ). Čiže to JE všetko logické.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 22. 7. 2010 14:59

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Re: stav po orgasmu muže

Selima napsal(a):

carlos napsal(a):

To rád čtu.. Hodně žen to má totiž po orgasmu o dost jiné nežli muž. Mě toto už odjakživa vadilo, ten pocit těsně potom. V tu chvíli nejen že nemáte vůbec žádnou chu na sex, ale ještě k tomu pociujete únavu, která by možná ani neměla být. Jak jsem se dočetl, u muže se po orgasmu uvolňuje jakýsi hormon způsobující pocit únavy (prolaktin?). Prostě je pak chlap tak ještě navenější nežli by musel po norm fyzickém výkonu tohoto typu. Ženy prý po orgasmu tak unavené nejsou, zeptal jsem se partnerky a potvrdila mi to. Cítí se pak jak znovuzrozená prý a má energii. Tohle já mám přesně naopak.. Proto se někdy ani neudělám. Těch pár sekund totiž vždycky nestojí za určitou ztrátu touhy a "nadrženosti"...

Jeden kamarát tvrdí(ale s ním som to neoverovala lol ), že z ezotericko-tantrického hžadiska muž pri styku energiu odovzdáva a žena prijíma... (pričom citovo apod. to môže by aj naopak wink ). Čiže to JE všetko logické.

lol Selimo, asi na tom neco pravdy bude a je urcite pravda ze neodevzdava zene jen tu energii lollollol


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#17 22. 7. 2010 15:06

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

Re: stav po orgasmu muže

Selima napsal(a):

carlos napsal(a):

To rád čtu.. Hodně žen to má totiž po orgasmu o dost jiné nežli muž. Mě toto už odjakživa vadilo, ten pocit těsně potom. V tu chvíli nejen že nemáte vůbec žádnou chu na sex, ale ještě k tomu pociujete únavu, která by možná ani neměla být. Jak jsem se dočetl, u muže se po orgasmu uvolňuje jakýsi hormon způsobující pocit únavy (prolaktin?). Prostě je pak chlap tak ještě navenější nežli by musel po norm fyzickém výkonu tohoto typu. Ženy prý po orgasmu tak unavené nejsou, zeptal jsem se partnerky a potvrdila mi to. Cítí se pak jak znovuzrozená prý a má energii. Tohle já mám přesně naopak.. Proto se někdy ani neudělám. Těch pár sekund totiž vždycky nestojí za určitou ztrátu touhy a "nadrženosti"...

Jeden kamarát tvrdí(ale s ním som to neoverovala lol ), že z ezotericko-tantrického hžadiska muž pri styku energiu odovzdáva a žena prijíma... (pričom citovo apod. to môže by aj naopak wink ). Čiže to JE všetko logické.

Tak to zní opravdu logicky, už tomu aspoň rozumím... Prozřela jsem big_smile

Není tady

 

#18 22. 7. 2010 15:09

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: stav po orgasmu muže

Selima napsal(a):

carlos napsal(a):

Selima napsal(a):

Mňa ten "stav" trochu mrzí, lebo ja mám naopak PO úplnú eufóriu, vlčí hlad (vžd sa po TOM musím najes smile ) a chu niečo robi... ale tak si čítam alebo počúvam hudbu(inde) a niekedy sa len tak pritúlim a mám to vybavené. Pokiaž sa chlap PO odo mňa neodtiahne, tak je to v poho. Beriem to tak, že je ako po vyfáraní z bane, takže neprudím a neprepínam. big_smile

A to je právě ten zásadní rozdíl mezi ženským a mužským orgasmem, pokud pominu že některé ženy jsou schopny orgasmu nekolikanásobného a jejich orgasmus často cítí v celém těle, narozdíl od mužů. Ale ze všeho nejvíc jim závidím, že většinou nezažívají ten hnusnej pocit "po". tzn ztrátu chtíče, touhy, síly, vzrušení a touhy pokračovat. Já ten pocit po přímo nenávidím! A nejhorší je, že to je biologická a daná záležitost, nikoliv věc nějakého momentálního rozpoložení, či nálady!

smile Už som párkrát mala viacnásobný orgazmus a raz v celom tele - ale to nebolo pri styku a celé to bolo také zvláštne...
Ad: pocit PO mám v podstate podobný, akurát je to asi trochu inak - tá túžba vo mne odumiera pomaly, nenápadne a nenásilne... takže to cítim ako prirodzené a príjemné. Ale aj keby to bolo inak, brala by som to ako hotovú vec a netrápila sa tým - prečo aj? Načo ti je túžba, sila a vzrušenie PO? va Buď rád, že ich mᚠPRED....! big_smile stolt

Já se tím netrápím, jen mi to někdy vadí, pokud vidím, že partnerka by klidně pokračovala dál a vzrušená (i když už předtím měla orgasmus) a vlastně se pak nepokračuje jen díky mě. Chtěl bych někdy zažít pocit "chtít pořád" jestli mi rozumíš...

Není tady

 

#19 22. 7. 2010 15:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: stav po orgasmu muže

Rozumiem a mám pocit, že aj môj partner sa mi občas "ospravedlňuje" s podobným pocitom - raz mi to dokonca povedal. Ja neviem, ja to mám inak, môžem zaži pekné milovanie aj bez vyvrcholenia a keď už príde orgazmus, tak si vychutnám, aj to potom... Ale "môc  a chcie stále" môže by zaujímavé (sama to nepoznám, lebo väčšinou už, keď doznie vzrušenie, nemám ani ja chu a prípadné dotyky ma naopak bola alebo sú mi nepríjemné roll .)

Upravil(a) Selima (22. 7. 2010 15:14)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 22. 7. 2010 15:32

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: stav po orgasmu muže

Selima napsal(a):

Rozumiem a mám pocit, že aj môj partner sa mi občas "ospravedlňuje" s podobným pocitom - raz mi to dokonca povedal. Ja neviem, ja to mám inak, môžem zaži pekné milovanie aj bez vyvrcholenia a keď už príde orgazmus, tak si vychutnám, aj to potom... Ale "môc  a chcie stále" môže by zaujímavé (sama to nepoznám, lebo väčšinou už, keď doznie vzrušenie, nemám ani ja chu a prípadné dotyky ma naopak bola alebo sú mi nepríjemné roll .)

Vzrušení odchází po orgasmu oboum pohlavím, ale jde o to, že u muže hrozně rychle.. Až tak rychle, že mi to silně vadí. A u některých žen neodchází ani pomalu-)))))

Upravil(a) carlos (22. 7. 2010 15:44)

Není tady

 

#21 22. 7. 2010 15:37

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: stav po orgasmu muže

big_smile


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#22 22. 7. 2010 15:40

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: stav po orgasmu muže

Další věcí je samotný orgasmus. Shodli jsme se s partnerkou, že ho má mnohem delší nežli já. A po něm přicházejí ještě další a další dozvuky a stahy. Něco takového je u chlapa vyloučeno!

Není tady

 

#23 22. 7. 2010 17:15

majkafa
Host

Re: stav po orgasmu muže

misha88 napsal(a):

smile...

Taky se po..nemazlíme... ale spíš třeba vyčkáme 5minut "odvalení" big_smile...a pak se třeba přitulíme a usnem tak...ale už jakoby bez pohybu, v náručí prostě.

My se nikdy "neodvalíme". Ležíme spolu v objetí a vychutnáváme si přítomnou chvíli.

 

#24 22. 7. 2010 17:45

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: stav po orgasmu muže

carlos napsal(a):

Já se tím netrápím, jen mi to někdy vadí, pokud vidím, že partnerka by klidně pokračovala dál a vzrušená (i když už předtím měla orgasmus) a vlastně se pak nepokračuje jen díky mě. Chtěl bych někdy zažít pocit "chtít pořád" jestli mi rozumíš...

Jsou ženy, pro které je jeden orgasmus skutečně málo. Obzvl᚝, jestli ho tvá partnerka dosahuje relativně snadno. Dopřej jí tři, pět nebo deset a tvým vyvrcholením to uzavřete, až už ani ona nebude moct - uvidíš, že bude spokojená wink


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#25 22. 7. 2010 18:22

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: stav po orgasmu muže

Četla jsem, že žena funguje jako měsíc a muž jako slunce. Tedy žena přijímá, je pasivní a muž dává, je aktivní. Tím, že muž energii dává, se unaví a poté potřebuje ztracenou energii načerpat, proto je logické, že potom spí. Žena naopak energii dostává, tedy příjímá, proto je potom činorodá a plná síly. Muž je tedy aktivní, žena pasivní a navzájem se doplňují. Žena uleví muží tím, že přijme to co on ji dává, takže spokojení jsou oba dva.

Další zajímavá věc je ta, že muž když má chu na sex, tak už je vzrušený a potřebuje si orgasmem ulevit, cítí tíhu. Žena naopak se vzrušuje pomalu, není to ráz na ráz jako u muže, je to delší proces, vlastně necítí ohromné vzrušení jako muž, ale postupně je jím naplňována. Postupně k ní vzrušení přichází, zatímco u muže odchází (během styku). Muž a žena vlastně fungují na opačných principech. Jako opačné póly. Geniální, ne? big_smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů