Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 7. 2010 9:29

Sirael
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2009
Příspěvky: 107

Je asi panic..jak na něj?

zdravíčko, randím teď nějaký čas s jedním mladíkem (já 24, on 25). Jsem moc zamilovaná, zatím je to jen u rande a pus, ale je to nádherný. No a podle jeho chování a líbání si myslím, že bude ve svém věku možná panic..resp. asi určitě, i když mi to neřekl...dá se to vycítit z gest, z toho jak líbá..

On ví, že jsem partnera už měla. Já o něm nevím jestli měl, ale fakt asi ne.
Já měla vždycky zkušenější partnery, takže jsem si zvykla být pasivní, oni se také vždycky víc starali o mě, takže v tomhle směru co se mužů týče..i když nejsem panna a  líbám taky jinak a mám nějaké ty zkušenosti, co se mě týče svou sexualitu znám a vím co se mi líbí, ale u mužů nevím.

Chtěla bych mu naši první společnou noc úplně nejvíc zkrásnit, takže bych uvítala tipy co na chlapy obecně platí, kde ho hladit, co dělat, jak ho navnadit..atd...aby se mu to úplně nejvíc líbilo:)

sice je panic, ale už je mu 25, takže myslím, že stres a předčasnou ejakulaci dokáže ovládat:)
jinak mě nic nenapadá..smile

díky:hjarta:

Není tady

 

#2 21. 7. 2010 9:54

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Je asi panic..jak na něj?

Sirael napsal(a):

zdravíčko, randím teď nějaký čas s jedním mladíkem (já 24, on 25). Jsem moc zamilovaná, zatím je to jen u rande a pus, ale je to nádherný. No a podle jeho chování a líbání si myslím, že bude ve svém věku možná panic..resp. asi určitě, i když mi to neřekl...dá se to vycítit z gest, z toho jak líbá..

On ví, že jsem partnera už měla. Já o něm nevím jestli měl, ale fakt asi ne.
Já měla vždycky zkušenější partnery, takže jsem si zvykla být pasivní, oni se také vždycky víc starali o mě, takže v tomhle směru co se mužů týče..i když nejsem panna a  líbám taky jinak a mám nějaké ty zkušenosti, co se mě týče svou sexualitu znám a vím co se mi líbí, ale u mužů nevím.

Chtěla bych mu naši první společnou noc úplně nejvíc zkrásnit, takže bych uvítala tipy co na chlapy obecně platí, kde ho hladit, co dělat, jak ho navnadit..atd...aby se mu to úplně nejvíc líbilo:)

sice je panic, ale už je mu 25, takže myslím, že stres a předčasnou ejakulaci dokáže ovládat:)
jinak mě nic nenapadá..smile

díky:hjarta:

Viz zvýrazněné - za sebe bych řekla, že toto je ten nejhorší možný přístup -tipy co platí, kde hladit, jak ho navnadit ..... každý je originál, a není nic hezčího, než to prostě "nechat přirozeně běžet". Když budeš něco "připravovat" předem, je to pak křeč. Já osobně bych z evidentně "připraveného" milování dostala osypky. Prostě "vypnout mozek", nemyslet co, kde a jak...a být svá. Uvolněná. Celkem snadné wink Věř tomu, i když to tak nevypadá.

Viz druhé zvýrazněné - pokud je skutečně panic, tak jak může dokázat ovládat stres a ejakulaci? roll

Není tady

 

#3 21. 7. 2010 10:03

Sirael
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2009
Příspěvky: 107

Re: Je asi panic..jak na něj?

aha.. nojo, no. ted se akorát stydím.

Není tady

 

#4 21. 7. 2010 10:04

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Je asi panic..jak na něj?

jéžiši zkrásnit..jednou jsem viděla film něco podobného......předvedla se mu v krásném prádle, svíčky, na posteli růže, blikající světýlka...on se chudák nezmohl asi na ........utekl.
Nech to plynout, nic nechystej, prostě "to" příjde samo

Není tady

 

#5 21. 7. 2010 10:10

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Je asi panic..jak na něj?

Sirael napsal(a):

aha.. nojo, no. ted se akorát stydím.

Není nejmenší důvod se stydět, nejde přece o život wink Ale fakt "plánování" je největší zabiják, věř tomu. Jde to ještě "nachystat" dejme tomu v dlouhodobějším vztahu, kdy se partneři fakt znají, jako zpestření, ale na začátku opravdu neeeee.

Není tady

 

#6 21. 7. 2010 10:17

majkafa
Host

Re: Je asi panic..jak na něj?

Sirael, taky se přimlouvám, nech to běžet přirozeně. Nic nenacvičuj. Btw tvůj odhad o jeho panictví nemusí být pravdivý.

Btw neexistuje žádný zákon, proč by ses ty musela starat při milování o chlapa, jestli je panic. Aby ses nedivila, jak se hezky postará on o tebe. gloria

Upravil(a) majkafa (21. 7. 2010 10:21)

 

#7 22. 7. 2010 18:54

Dryáda
♥♥-----
Registrovaný: 20. 2. 2010
Příspěvky: 33

Re: Je asi panic..jak na něj?

Ahoj.

Můj přítel je panic (pokud nekecá, ale proč by to dělal smile) a taky jsem si ze začátku říkala, jak k němu přistupovat v intimních chvilkách. Zatím jsme spolu nespali, ale co se mazlení týče - omg! Nevím, jestli si prostudoval nějakou brožurku, nebo je to přirozený talent, ale rozhodně mě naprosto šokoval svou vnímavostí a šikovností smile

Takže ono je dost možné, že tě pořádně překvapí. A dneska už se na to koukám tak, že nelze na chlapy pohlížet jako na panice/nepanice, jsou přece to lidská stvoření jeden jako druhý s různými city a potřebami smile

Třeba ten můj plyšák mi nedal zezačátku ani pořádnou pusu a celkově byl takový zdrženlivý. Nakonec se ukázalo, že je to tím, že nevěděl, jak to mezi námi je, měl strach a nějaký volný vztah nechtěl.

Nechej tomu volný průběh, užívej si to, a až přijde ta velká chvíle, uvidíš sama. Když bude nervózní, a třeba mu to nepůjde, buď na něj hodná a nestresuj ho hloupými otázkami wink

Hodně štěstí a lásky!


Neboj se stínů, prostě znamenají, že někde nablízku je světlo...

Není tady

 

#8 31. 7. 2010 17:26

lucrezia
♥♥-----
Místo: Kanada
Registrovaný: 8. 5. 2006
Příspěvky: 54

Re: Je asi panic..jak na něj?

Nic nechystaj lebo sa zlakne a utece alebo bude mat problem s erekciou. Najlepsie ked to nechas na nahodu a spravnu chvilu. Napriklad, ked uvaris obed pre neho (alebo on uvari pre teba), date si pohar vina (nie viac), tak potom  nastane spravna chvila na zvadzanie. Urobis to peknym pre neho, ked budes prirodzena a nechas mu cas na objavovanie tvojho tela.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů