Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 7. 2010 21:48

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

-.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 9:31)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#27 21. 7. 2010 23:25

REŇAS
Host

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Pes má zůstat psem,což  si myslím,že by měl i mít své místo,kde spí. (což někteří pejskaři mají nato stejný názor,co tak poslouchám a jiní né) V poslední době  mi připadá,že se z hafanů,dělá něco jiného než to,že je to pořád zvíře.. různé oblečky,modní,na nošení,na spaní a další modní šílenosti a úplná bomba jsou kočárky pro psy,pejsánek je vezen na procházce...vava To jsem viděla,nejen v jednom časopise,ale bylo mi potvrzeno,kolegyni,pejskařkou. Nehledě nato,že pejsci se asi jaksi stávají spíš modní záležitosti,hlavně co se ras a velikosti týče... Mám někdy pocit,že si snad někdo tím něco dokazuje. Fakt super asi pro toho hafana,zlatého retrívra,žití v 3+1 v paneláku,kdy navíc čeká,až se páničci vrátí z práce.. Nebo kousek od nás vlčák v paneláku a pak další,bojovné rasy. Nechápu a nikdy chápat nebudu. Ale ani nemusím. A také vidím,že on má psa,pak pořídí psa ji.. no a nakonec se dostane v pořadníku na dítě.. a také to většinou,skončí u jednoho dítěte,však oni mu místo brášky nebo sestřičky,pořídí dalšího,chlupatého kamaráda. Dnes je v počtu na rodinu ,dle mého více psů než dětí. Nic proti veškerému zvířectvu,ale vše by mělo být s mírou,takže postel by měla být především pro pánička i to miminko má od mala svou postýlku. A pokud si ho vezmu k sobě je to na chvilku,né,aby si zvyklo a prospalo s náma v posteli noc co noc. A můj názor je,že pes,jednoznačně do postele nepatří. vissla No,očekávám,že se svými názory budu tady v menšině a pejskaři nato budou mít spíš jiný názor. Mně to nepřekvapí.

 

#28 21. 7. 2010 23:36

REŇAS
Host

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Blossom napsal(a):

V okruhu mé rodiny se vyskytl pes. Já mám psy ráda, ale zde je psovi dovoleno úplně vše - dokoce s majiteli spí i v posteli. Mě to přijde příšerně nehygienické ( a to rozhodně nejsem na pořádek nějaký hnidopich.)
A představte si situaci, kdy je venku po dešti, pes na zahradě rád hrabe, přiřítí se domů a hupsne rovnou do postele!! Když jsem toto jednou viděla na vlastní oči, málem mě omývali, ale jelikož to není domácnost moje, snažila jsem se to nekomentovat.

Pak jsem se na toto ptala několikamých známých - pejskařů, a k mému údivu jsem zjistila, že fakt, že pes může doma až do postele a spí tam společně s majitelem je dnes skoro běžný, až řekla bych většinový.
Jaký názor na to máte vy?

Blossom,většinový(u pejskařů) asi ano,ale jsou i pejskaři co říkají pes do postele né. Má známá má jezevčíka a přesto,že  ho má ráda,říká pořád je to pes a ten má  mít svůj pelíšek. Další sousedka -kamarádka má jokšíra,ale do ložnice si ho nebere.. wink

 

#29 21. 7. 2010 23:39

REŇAS
Host

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

A taky si myslím,že si lidi pejsky hýčkají čím dál více,ale člověk k člověku se,už pomalu chovat neumí. Takže asi tak. vissla

 

#30 21. 7. 2010 23:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Ja naopak vidím, že väčšinou ten, kto má srdce pre zviera, má ho aj pre žudí, a ten, kto nemá citu ani kúsok voči zvieratám a prírode, nemá ho ani voči žuďom, ktorí sú súčasou prírody. Neplatí to 100%, ale istý vzah tam je. Durhá vec je požudšovanie psa, ale to už je o inom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 21. 7. 2010 23:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

REŇAS napsal(a):

Pes má zůstat psem,což  si myslím,že by měl i mít své místo,kde spí. (což někteří pejskaři mají nato stejný názor,co tak poslouchám a jiní né) V poslední době  mi připadá,že se z hafanů,dělá něco jiného než to,že je to pořád zvíře.. různé oblečky,modní,na nošení,na spaní a další modní šílenosti a úplná bomba jsou kočárky pro psy,pejsánek je vezen na procházce...vava To jsem viděla,nejen v jednom časopise,ale bylo mi potvrzeno,kolegyni,pejskařkou. Nehledě nato,že pejsci se asi jaksi stávají spíš modní záležitosti,hlavně co se ras a velikosti týče... Mám někdy pocit,že si snad někdo tím něco dokazuje. Fakt super asi pro toho hafana,zlatého retrívra,žití v 3+1 v paneláku,kdy navíc čeká,až se páničci vrátí z práce.. Nebo kousek od nás vlčák v paneláku a pak další,bojovné rasy. Nechápu a nikdy chápat nebudu. Ale ani nemusím. A také vidím,že on má psa,pak pořídí psa ji.. no a nakonec se dostane v pořadníku na dítě.. a také to většinou,skončí u jednoho dítěte,však oni mu místo brášky nebo sestřičky,pořídí dalšího,chlupatého kamaráda. Dnes je v počtu na rodinu ,dle mého více psů než dětí. Nic proti veškerému zvířectvu,ale vše by mělo být s mírou,takže postel by měla být především pro pánička i to miminko má od mala svou postýlku. A pokud si ho vezmu k sobě je to na chvilku,né,aby si zvyklo a prospalo s náma v posteli noc co noc. A můj názor je,že pes,jednoznačně do postele nepatří. vissla No,očekávám,že se svými názory budu tady v menšině a pejskaři nato budou mít spíš jiný názor. Mně to nepřekvapí.

Nebuď zasa zovšeobecňujúca a krutá, niekedy pes nahrádza diea ordičom, ktorí deti ma nemôžu... a koniec koncov, aj kvôli bytovej a finančej situácii je naozaj jednoduchšie zaobstara si zviera ako diea. Pravdepodobnos, že prídu kontrolova Srstka alebo Kubišová, či mᚠdobré pdomienky pre zviera - prípadne ti ho odobrú, je nižšia ako u detí a OPD. wink Všetko spolu súvisí, holt.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 22. 7. 2010 0:24

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Mě by zajímalo, Ti kdož spí se psem v posteli, dovolili (by) totéž i svému miminku?

Není tady

 

#33 22. 7. 2010 0:47

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Ano pes je člen rodiny,ale do postele nepatří.Má mít svůj pelíšek.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#34 22. 7. 2010 6:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

V poslední době  mi připadá,že se z hafanů,dělá něco jiného než to,že je to pořád zvíře..
Protože jsou někteří s prominu blbci, kteří se buď opičí po trhlých celebritách, nebo se nechají zmasírovat reklamou, aby byli (podle svého uvažování) in. Včera mě vytočila v TV zpráva o tom, jak se nějake pablb pokusil odbarvit štěně jezevčíka takovým způsobem, že čubinka skončila s otravou na veterině... a určitě to takhle nechtěl... jen si přál mít "něco jinýho".
Mě by zajímalo, Ti kdož spí se psem v posteli, dovolili (by) totéž i svému miminku?
Myslíš mimi v rodičovské posteli nebo mimi + pes? Obojí je možné - už jsem viděla pár batolat (NE čerstvých novorozenců!) spících v psím pelíšku nebo boudě, buď s hafanem v jednom klubku nebo jím pečlivě hlídaných. Stejně jako děti spící s rodiči. Když to není pravidlem a ani harant ani pes to nepovažuje za svoje výlučné právo, tak proč ne?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 22. 7. 2010 7:10

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 9:32)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#36 22. 7. 2010 7:11

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

-

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 9:31)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#37 22. 7. 2010 11:28

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

to sou zas názory, že spaní v posteli znamená to, že pes je polidšován...můj pes se mnou spí v  posteli,když sem doma a je zvyklý tam spát, dřív spal se svou mámou v pelíšku,ale když umřela a on nespal,tak sme si ho vzali k sobě,protože byl zvyklý být u někoho stočený.
to absolutně neznamená, že je z něho nějaký mimino..je mi podřízený,ví,kde je smečkově jeho místo a to,že smí vyskočit do postele tohle absolutně neovlivňuje.
kolikrát vidim psy,kteří smí být jen na dvoře,ale nic jinýho s nima pánící nedělají a pes je jak časovaná bomba totálně nevychovanej a asociální.
to,že pes je pes a je jiný než člověk se odráží v tom, že by je lidi neměli krmit lidskýma srágorama,měli by se k němu chovat tak,aby on jim rozuměl, měli by naplňovat jeho potřeby..ale spaní v posteli nikam nepatří.....to je prostě jen individuální pocit člověka jestli jo nebo ne,ale nespadá to do toho, jestli to něco znamená vůči psovi nebo ne

Není tady

 

#38 22. 7. 2010 11:35

REŇAS
Host

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Selima napsal(a):

REŇAS napsal(a):

Pes má zůstat psem,což  si myslím,že by měl i mít své místo,kde spí. (což někteří pejskaři mají nato stejný názor,co tak poslouchám a jiní né) V poslední době  mi připadá,že se z hafanů,dělá něco jiného než to,že je to pořád zvíře.. různé oblečky,modní,na nošení,na spaní a další modní šílenosti a úplná bomba jsou kočárky pro psy,pejsánek je vezen na procházce...vava To jsem viděla,nejen v jednom časopise,ale bylo mi potvrzeno,kolegyni,pejskařkou. Nehledě nato,že pejsci se asi jaksi stávají spíš modní záležitosti,hlavně co se ras a velikosti týče... Mám někdy pocit,že si snad někdo tím něco dokazuje. Fakt super asi pro toho hafana,zlatého retrívra,žití v 3+1 v paneláku,kdy navíc čeká,až se páničci vrátí z práce.. Nebo kousek od nás vlčák v paneláku a pak další,bojovné rasy. Nechápu a nikdy chápat nebudu. Ale ani nemusím. A také vidím,že on má psa,pak pořídí psa ji.. no a nakonec se dostane v pořadníku na dítě.. a také to většinou,skončí u jednoho dítěte,však oni mu místo brášky nebo sestřičky,pořídí dalšího,chlupatého kamaráda. Dnes je v počtu na rodinu ,dle mého více psů než dětí. Nic proti veškerému zvířectvu,ale vše by mělo být s mírou,takže postel by měla být především pro pánička i to miminko má od mala svou postýlku. A pokud si ho vezmu k sobě je to na chvilku,né,aby si zvyklo a prospalo s náma v posteli noc co noc. A můj názor je,že pes,jednoznačně do postele nepatří. vissla No,očekávám,že se svými názory budu tady v menšině a pejskaři nato budou mít spíš jiný názor. Mně to nepřekvapí.

Nebuď zasa zovšeobecňujúca a krutá, niekedy pes nahrádza diea ordičom, ktorí deti ma nemôžu... a koniec koncov, aj kvôli bytovej a finančej situácii je naozaj jednoduchšie zaobstara si zviera ako diea. Pravdepodobnos, že prídu kontrolova Srstka alebo Kubišová, či mᚠdobré pdomienky pre zviera - prípadne ti ho odobrú, je nižšia ako u detí a OPD. wink Všetko spolu súvisí, holt.

No, tak zevšeobecňovat se to nedá,to je jasné. Ale co se týče především mladší generace,tak to tak v mém okolí často je.. prostě,už mi to připadá,tak trochu trend mít psa. U starších,osamocených občanů,důchodců,nebo těch co nemohou mít děti a pejsek jim zaplní volný čas a berou ho jako společníka,to je jiná věc. No a já přesto,že ze zdravotního hlediska nebo ,že jsme s manželem na růžích ustláno neměli a nejedli jsme ze zlatých talířů,tak bych nikdy nevolila mezi mít dítě nebo raději psa..  Ale to,mluvím za sebe,někteří to mají asi jinak. Ale jinak si myslím,že vůbec pejsku neuškodí,když ví,kde má své místo. No,ale jak psala misha 88 na tohle budou vždy existovat dva tábory.

 

#39 22. 7. 2010 12:18

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

reňas..zníš jako člověk,co zvířata až tak nemusí..jak můžeš vědět,co znamená to, že pes ví,kde má své "místo"?nebo ty myslíš jen to hmotný místo,ten pelech?pes není náplast na samotu...já svýho psa nemám,protože ještě studuju,ale chybí mi..chybí mi psí kukuč,tulení,hraní,chybí mi mít na procházce psího paráka...
se ani nedivim, že psa bys doporučila hlavně důchodcům, který zvířata krmí bezelstně salámama, protože hlavně staří osamocení lidé svoje zvíře polidští!!!!takže jednou kousnu já,jednou pejsek...bezva,aspoň maj veti co léčit.
znám hlavně mladý lidi,co maj psa vychovanýho,chodí a berou ho všude,pes poslechne na slovo,spí s nima v posteli a co?to je povinnost chtít dítě?je pravda, že mít psa je trend,ale já znám lidi,kteří mají psa,protože mají psi rádi a psa chtěli.
a největší blbost je koupit psa,když je pár neplodný...zase,hrozí,že se k němu budou chovat jak k děcku a navíc touha po dítěti nepředpokládá lásku ke zvířeti.

Není tady

 

#40 22. 7. 2010 12:23

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

REŇAS: U nás pes může všude kromě stolu smile Ale jak psala Mirka, stačí se na něj zle podívat a hned ví, že dělá něco špatně, nebo že zrovna to co provádí provádět nesmí a rozhodně ví, kdo je doma pánem a to že spí v posteli to rozhodně neovlivní.
OBleček nemá, jen pláštěnku do psího počasí, protože jednodušeji se přemáchne kus šusáku než vykoupe celý pes.
Děti do postele taky mohly. Ne pravidelně, trvale, ale pomazlit, ráno o víkendu, když bolely zuby. Pes tam taky nespí pravidelně.
A nakonec:mladší syn chtěl miminko, protože ho měli sousedi, ale místo toho jsme si pořídili psa, protože fakt nevím, kdo by nás živil, kdybych byla potřetí na mateřské.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#41 22. 7. 2010 13:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

eva4444 napsal(a):

Mě by zajímalo, Ti kdož spí se psem v posteli, dovolili (by) totéž i svému miminku?

big_smile Preboha, väčšina detí asi do istého veku spí s rodičmi.... roll (Poznám jednu maminku, ktorej to vydržalo až do dospelosti "chlapčeka"...big_smile )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 22. 7. 2010 13:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

REŇAS napsal(a):

No, tak zevšeobecňovat se to nedá,to je jasné. Ale co se týče především mladší generace,tak to tak v mém okolí často je.. prostě,už mi to připadá,tak trochu trend mít psa. U starších,osamocených občanů,důchodců,nebo těch co nemohou mít děti a pejsek jim zaplní volný čas a berou ho jako společníka,to je jiná věc. No a já přesto,že ze zdravotního hlediska nebo ,že jsme s manželem na růžích ustláno neměli a nejedli jsme ze zlatých talířů,tak bych nikdy nevolila mezi mít dítě nebo raději psa..  Ale to,mluvím za sebe,někteří to mají asi jinak. Ale jinak si myslím,že vůbec pejsku neuškodí,když ví,kde má své místo. No,ale jak psala misha 88 na tohle budou vždy existovat dva tábory.

Ak myslíš dvadsiatnikov, tak je podža mňa lepšie, keď si najprv vyskúšajú, aké to je vôbec sa stara o niekoho, kto si nevie ani sám otvori chladničku, nehovoriac o tom ís si sám nakúpi... Niektorí na to možno nedorastú vôbec a potom je lepšie, keď deti radšej nemajú. Starala som sa o chlapca, ktorého jeho matka jedného pekného dňa - mal 7 mesiacov - odniesla k susedom a už sa poňho nikdy nevrátila... To už fakt hádam radšej nech chová psov alebo mačky, tam sú napáchané škody menšie. roll
A prečo za to, že VY s manželom ste nikdy nevolili medzi dieaom a psom, to iní nemohli robi? Mmch, väčšina žudí, ktorých poznám ja, má Aj psa(mačku, kanárika), Aj diea, alebo potom ANI žiadne zviera (max. rybičky), ANI diea. Nepoznám nikoho, kto by si ahal karty alebo hádzal kockou, či diea alebo pes... tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 22. 7. 2010 13:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Inak, to, že sa pes ahá na pánáčkovského pelechu, je inštinktívne - psi sú svorkové zviera a vedia, že v jednote je sila tongue a že je bezpečnejšie spa viacerí pohromade ako každý sám. stolt  A vôbec - postež je proste vecou prestíže! supermario


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 22. 7. 2010 14:02

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Selima napsal(a):

Inak, to, že sa pes ahá na pánáčkovského pelechu, je inštinktívne - psi sú svorkové zviera a vedia, že v jednote je sila tongue a že je bezpečnejšie spa viacerí pohromade ako každý sám. stolt  A vôbec - postež je proste vecou prestíže! supermario

tummenupp


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#45 22. 7. 2010 14:48

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

eva4444 napsal(a):

Mě by zajímalo, Ti kdož spí se psem v posteli, dovolili (by) totéž i svému miminku?

No, po chvilce přemýšlení.. bych teda taky umožnila tomu dítěti spát v posteli ....big_smile

Holky, je to prosté, jak jsme se naučily vnímat psy, jak nás vychovali rodiče, tak tak je bereme. Možná někdo udělal pravý opak, ale rozhodně se vliv okolí (rodiny) na vzathu ke psům projevuje.

Pro mého chlapa byl pes taky vždy jen venkovní zvíře. Na hlídání. Přitom je má rád tak jako já. Já jsem doma viděla jiný vztah ke psům a navíc jsem  měkká a předpokládám, že psi mají stejné prožitky jako já (jako lidé). Možná ne, ale to mi těžko kdo dokáže. Proto s nimi tak jednám.
Proto je nechci nechávat dlouho samotné, proto chci aby jim bylo teplo, měli pohodlí, měli procházky, zdravotní péči,  pohlazení, lásku atd..

Proč stavět spaní v posteli psů jako dobré/špatné.
Je to stejné jako všechny naše ostatní návyky a zvyky. Kdo je má dobré a kdo je má špatné? Kdo to určuje?
Možná už je to prosté rozmazlování psů - to, co dovoluji já, myslím, že psovi nebude až tolik vadit , když ho do postele či na sedačku nepustím (jednoznačně, rozhodně, trvale). Ale přesto to dělám, nevadí mi to a psi nikoho (kromě mě) neobtěžují. Např. za páníkem NIKDY nejdou když jí, protože VÍ, že jim nedá. Ani za nim nejdou do postele. A poslechnou ho na slovo. Berou ho jako vůdce smečky. Takže vidím, že jim to nevadí.

Také  bydlíme na vesnici, kde nikdo se psy  nechodí ani na procházky. Někteří psi se tam třeba potulují sami(ačkoliv mají páníky)a také zůstavají venku i při mínus dvaceti. I když je to velkej vlčák, tak argument, že je "zvyklý" neobstojí. Pro mě je to týrání.

Vadí mi také  to, co psala tuším helena - o lidech, kteří mají psa jako módní doplněk. Obleček beru jen jako účelový - ne pro parádu a kvůli růžové. Hodně mi vadí barvení psů - viz. včera v TV - otrávené štěnátko výpary. Tito lidé jsou opravdu hloupí a na tyto modní kraviny mají používat své chlupy a své tělo. Když tohle vidíme a slyšíme, pak je snadné hodit všechny "milovníky" psů do jednoho pytle.

Není tady

 

#46 22. 7. 2010 19:14

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

REŇAS napsal(a):

Pes má zůstat psem,což  si myslím,že by měl i mít své místo,kde spí. (což někteří pejskaři mají nato stejný názor,co tak poslouchám a jiní né) V poslední době  mi připadá,že se z hafanů,dělá něco jiného než to,že je to pořád zvíře.. různé oblečky,modní,na nošení,na spaní a další modní šílenosti a úplná bomba jsou kočárky pro psy,pejsánek je vezen na procházce...vava To jsem viděla,nejen v jednom časopise,ale bylo mi potvrzeno,kolegyni,pejskařkou. Nehledě nato,že pejsci se asi jaksi stávají spíš modní záležitosti,hlavně co se ras a velikosti týče... Mám někdy pocit,že si snad někdo tím něco dokazuje. Fakt super asi pro toho hafana,zlatého retrívra,žití v 3+1 v paneláku,kdy navíc čeká,až se páničci vrátí z práce.. Nebo kousek od nás vlčák v paneláku a pak další,bojovné rasy. Nechápu a nikdy chápat nebudu. Ale ani nemusím. A také vidím,že on má psa,pak pořídí psa ji.. no a nakonec se dostane v pořadníku na dítě.. a také to většinou,skončí u jednoho dítěte,však oni mu místo brášky nebo sestřičky,pořídí dalšího,chlupatého kamaráda. Dnes je v počtu na rodinu ,dle mého více psů než dětí. Nic proti veškerému zvířectvu,ale vše by mělo být s mírou,takže postel by měla být především pro pánička i to miminko má od mala svou postýlku. A pokud si ho vezmu k sobě je to na chvilku,né,aby si zvyklo a prospalo s náma v posteli noc co noc. A můj názor je,že pes,jednoznačně do postele nepatří. vissla No,očekávám,že se svými názory budu tady v menšině a pejskaři nato budou mít spíš jiný názor. Mně to nepřekvapí.

Retrívr je společenské plemeno  (jsou cvičeni jako asistenční psi) a rozhodně je mu lépe v bytě než samotnému venku v kotci nebo na zahradě kde mu maximálně hodí žrádlo do misky kapitulation .

PS: oblečky pro psy, barvení srsti a lakování drápků je pěkná .............!

Není tady

 

#47 22. 7. 2010 19:29

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

Blossom napsal(a):

V okruhu mé rodiny se vyskytl pes. Já mám psy ráda, ale zde je psovi dovoleno úplně vše - dokoce s majiteli spí i v posteli. Mě to přijde příšerně nehygienické ( a to rozhodně nejsem na pořádek nějaký hnidopich.)
A představte si situaci, kdy je venku po dešti, pes na zahradě rád hrabe, přiřítí se domů a hupsne rovnou do postele!! Když jsem toto jednou viděla na vlastní oči, málem mě omývali, ale jelikož to není domácnost moje, snažila jsem se to nekomentovat.

Pak jsem se na toto ptala několikamých známých - pejskařů, a k mému údivu jsem zjistila, že fakt, že pes může doma až do postele a spí tam společně s majitelem je dnes skoro běžný, až řekla bych většinový.

Jaký názor na to máte vy?

Naprosto pozitivni, moji psi muzou vsude. Ale kdyz prijdou z venku spinavi , tak je nejdrive ocistim nebo osusim , to mi prijde normalni.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#48 22. 7. 2010 19:41

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

misha88 napsal(a):

eva4444 napsal(a):

Mě by zajímalo, Ti kdož spí se psem v posteli, dovolili (by) totéž i svému miminku?

JAK TO TED MYSL͊? DOVOLIT MIMINKU SPÁT V POSTELI:)?

Myslím to jako dovolit miminku a i třeba batoleti spát v posteli spolu s rodiči pravidelně.
Zde na babinetu kolem toho taky byla diskuze a většina se schodla, že miminko by mělo mít svou postýlku a to z různých důvodů (aby rodiče měli klid na sex, aby nebyl problém s odvykáním společného spaní...).
No přijde mi to, že člověk je jediný tvor, který většinou nespí s vlastními dětmi v "jednom pelíšku" a je ochotný nastěhovat si do svého pelíšku jiné zvířátko... No to platí akorát o lidech v rozvinutých zemích.
Promiňte mi, že sem míchám mimina, asi mi hrabe z hormonů, ještě jsem v šestinedělí. Prostě mě to jen zajímá, jestli je zde nějaká za mlada přísná matka s názorem: "Dítě musí mít svoji postýlku a spát v ní.", která si ke stáru nastěhuje do postele klidně zvíře. Já takovou jednu znám, tak nevím, jestli je to výjimka a nebo je to častější.

Upravil(a) eva4444 (22. 7. 2010 19:44)

Není tady

 

#49 22. 7. 2010 19:57

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

REŇAS napsal(a):

Pes má zůstat psem,což  si myslím,že by měl i mít své místo,kde spí. (což někteří pejskaři mají nato stejný názor,co tak poslouchám a jiní né) V poslední době  mi připadá,že se z hafanů,dělá něco jiného než to,že je to pořád zvíře.. různé oblečky,modní,na nošení,na spaní a další modní šílenosti a úplná bomba jsou kočárky pro psy,pejsánek je vezen na procházce...vava To jsem viděla,nejen v jednom časopise,ale bylo mi potvrzeno,kolegyni,pejskařkou. Nehledě nato,že pejsci se asi jaksi stávají spíš modní záležitosti,hlavně co se ras a velikosti týče... Mám někdy pocit,že si snad někdo tím něco dokazuje. Fakt super asi pro toho hafana,zlatého retrívra,žití v 3+1 v paneláku,kdy navíc čeká,až se páničci vrátí z práce.. Nebo kousek od nás vlčák v paneláku a pak další,bojovné rasy. Nechápu a nikdy chápat nebudu. Ale ani nemusím. A také vidím,že on má psa,pak pořídí psa ji.. no a nakonec se dostane v pořadníku na dítě.. a také to většinou,skončí u jednoho dítěte,však oni mu místo brášky nebo sestřičky,pořídí dalšího,chlupatého kamaráda. Dnes je v počtu na rodinu ,dle mého více psů než dětí. Nic proti veškerému zvířectvu,ale vše by mělo být s mírou,takže postel by měla být především pro pánička i to miminko má od mala svou postýlku. A pokud si ho vezmu k sobě je to na chvilku,né,aby si zvyklo a prospalo s náma v posteli noc co noc. A můj názor je,že pes,jednoznačně do postele nepatří. vissla No,očekávám,že se svými názory budu tady v menšině a pejskaři nato budou mít spíš jiný názor. Mně to nepřekvapí.

Ja mam dve odrostle deti a psi mi pripadaji rozhodne zajimavejsi, kdybych mela podminky uz zamlada mozna bych si ani deti neporidila nebo urcite pozdeji . My proti posteli nic nemame , ale psi to nijak nezneuzivaji , jsou tam jen obcas .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#50 22. 7. 2010 20:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pes v bytě všude - na gauči a dokoce i v posteli, co vy na to?

eva4444 napsal(a):

misha88 napsal(a):

eva4444 napsal(a):

Mě by zajímalo, Ti kdož spí se psem v posteli, dovolili (by) totéž i svému miminku?

JAK TO TED MYSL͊? DOVOLIT MIMINKU SPÁT V POSTELI:)?

Myslím to jako dovolit miminku a i třeba batoleti spát v posteli spolu s rodiči pravidelně.
Zde na babinetu kolem toho taky byla diskuze a většina se schodla, že miminko by mělo mít svou postýlku a to z různých důvodů (aby rodiče měli klid na sex, aby nebyl problém s odvykáním společného spaní...).
No přijde mi to, že člověk je jediný tvor, který většinou nespí s vlastními dětmi v "jednom pelíšku" a je ochotný nastěhovat si do svého pelíšku jiné zvířátko... No to platí akorát o lidech v rozvinutých zemích.
Promiňte mi, že sem míchám mimina, asi mi hrabe z hormonů, ještě jsem v šestinedělí. Prostě mě to jen zajímá, jestli je zde nějaká za mlada přísná matka s názorem: "Dítě musí mít svoji postýlku a spát v ní.", která si ke stáru nastěhuje do postele klidně zvíře. Já takovou jednu znám, tak nevím, jestli je to výjimka a nebo je to častější.

My jsme deti do postele moc nebrali, pokud si pamatuju . Meli vlastni postel i vlastni pokoj . U psa mi pripada normalni, ze je stale se mnou a jinak si to nedovedu predstavit.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů