Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 7. 2010 16:13

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik vis ono je mozne, ze kdyz opravdu vydrzis tak ho milenka nakopne a on opravdu zustane s tebou a detmi, ale bude si te potom vazit??? to jsem si opakovala porad dokola kdyz jsem ho vyhodila, ano vim jake je to s kdyz mas deticky, ja mam sestilete a dvoumesicni, zustala jsem sama uz v tehu, takze sama na ultrazvuky, doktory, porod, sestinedeli...... vim o cem mluvim, je to tezke ale tezsi by pro me bylo koukat jak si kazdy den znovu a znovu uziva zakazaneho ovoce... trpela bych, kdybych se s nim rano vyspala a vecer by sel za ni......,

Není tady

 

#27 17. 7. 2010 16:24

jaevik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 28

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Angelika Ptala jsem se ho, jestli si dokáže představit ještě život se mnou. Řekl mi, že jo, ale počká do poradny. Nechce si do smrti vyčítat, že třeba zůstane ve vztahu, ve kterém bude nešastný, protože neuměl změnit svůj život.

Není tady

 

#28 17. 7. 2010 16:26

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik napsal(a):

Solkla, srandu si nedělám. Bohužel. Za mně se stydět nemusíš, každý, a se zodpovídá za svá jednání. Nikomu neubližuji. Co bys dělala ty? Mᚠděti? Co když je to jen uklouznutí a opravdu si uvědomí, že udělal chybu? Chová se ke mně hezky, pomáhá mi s dětmi i domácností, všechno zatím funguje až na to, co už víte. Když mu dám nůž na krk - já nebo ona, bojím se, aby neodešel. Jsem slaboch, přiznávám. Ta naděje, že se prober, mi teď dává sílu, ale bere mi ji pomyšlení, že k ní chodí, by jen si popovídat.

odejít může i tak.
kde je řečeno, že se "probere"? a za jak dlouho? a co všechno tomu budeš muset obětovat?

Není tady

 

#29 17. 7. 2010 16:27

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik napsal(a):

Angelika Ptala jsem se ho, jestli si dokáže představit ještě život se mnou. Řekl mi, že jo, ale počká do poradny. Nechce si do smrti vyčítat, že třeba zůstane ve vztahu, ve kterém bude nešastný, protože neuměl změnit svůj život.

prosím tě, co je to za blábol?
kdo mu to zaručí? a tobě?

Není tady

 

#30 17. 7. 2010 16:28

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

a tomu ma ta jeho manzelka verit kdyz nehodla milenku prestat navstevovat nejak mi to co povidal nejde dohromady s tim co dela

Není tady

 

#31 17. 7. 2010 16:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik, všechny tvé příspěvky jsou pořád jen on, on, on, on...já se ptám, kde jsi ty? Co chceš ty? Jeho řeči jsou moc pěkné výmluvy a ty mu je baštíš....je od něj pěkné, "že mᚠještě šanci".... roll tohle jsou dostihové závody, nebo co? skurt
a tomu, že si k ní chodí každý den jen povídat, určitě nevěříš, viď? Proč si tedy "nepovídají" jen po telefonu???fuckyou
Je to pěkné kvítko, ten tvůj manžel.

Není tady

 

#32 17. 7. 2010 16:34

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

ps: a raději bych s ním začala používat i kondom.

Není tady

 

#33 17. 7. 2010 16:38

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Jaevik co by on delal kdyby to bylo obracene a ty mela milence???? taky by to takhle resil???

Není tady

 

#34 17. 7. 2010 16:45

jaevik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 28

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Co chci? Chci manžela a otce svých dětí zase zpátky. Ale nevím, jak to udělat. Přiznal se mi k tomu, že miluje jinou a že se chce rozejít. S tím jsem samozřejmě nesouhlasila. Bohužel jsem se vše dozvěděla před odjezdem z krásné dovolené přes jeho nesouhlas. Byl divný a já udeřila kladívkem na hlavičku. Měli jsme před sebou 2000 km autem, k tomu tropická vedra, psychické vyčerpení, aby děti nic nepoznaly. A po příjezdu kolaps. Přehodnotil situaci a zavedl STATUS QUO. Říká, že mě má rád i děti, ale s ní mu je hezky. Proto k ní chodí obden na návštěvu až uloží děti. Nechce o ní přijít, než nám poradí v poradně. Vím, jsem ta závislejší a každá normální ženská by chlapa, který ji řekne, že miluje jinou, vyhodila. Klidně mě odsuďte, já chtěla poradit.

Není tady

 

#35 17. 7. 2010 16:54

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

ja te vubec neodsuzuju chapu te a vim o cem mluvis, ale snaz se pochopit to ze kdyby to tak bylo uz by k ni nesel, on to pouze zlegalizoval a v poradne mu rozhodne nereknu nechte milenku byt mate rodinu.

Není tady

 

#36 17. 7. 2010 17:05

jaevik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 28

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Angelika, ale on už byl rozhodnutý. Chtěl mi to říct po návratu z dovolené asbalit si kufry. Bohuže nebo bohudík mi vypovědělo službu tělo a on zůstal, přistoupil na poradnu. To už je dost velká změna od toho, co měl původně v plánu. Já stále věřím, že je jen zaláskovaný a zaslepený. Myslím, že ke mně pořád něco cítí. Bože, doufám, že to není soucit!

Není tady

 

#37 17. 7. 2010 17:08

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik napsal(a):

Co chci? Chci manžela a otce svých dětí zase zpátky. Ale nevím, jak to udělat. Přiznal se mi k tomu, že miluje jinou a že se chce rozejít. S tím jsem samozřejmě nesouhlasila. Bohužel jsem se vše dozvěděla před odjezdem z krásné dovolené přes jeho nesouhlas. Byl divný a já udeřila kladívkem na hlavičku. Měli jsme před sebou 2000 km autem, k tomu tropická vedra, psychické vyčerpení, aby děti nic nepoznaly. A po příjezdu kolaps. Přehodnotil situaci a zavedl STATUS QUO. Říká, že mě má rád i děti, ale s ní mu je hezky. Proto k ní chodí obden na návštěvu až uloží děti. Nechce o ní přijít, než nám poradí v poradně. Vím, jsem ta závislejší a každá normální ženská by chlapa, který ji řekne, že miluje jinou, vyhodila. Klidně mě odsuďte, já chtěla poradit.

a když neporadí?
nevím, proč ste se oba na tu poradnu tak upnuly. tam vám pomůžou jen v připadě, že OBA chcete být spolu a OBA pro to udělate co budete moct.
ale NEROZHODNOU za vás a nedají vám JISTOTU , které řešení je lepší.

Není tady

 

#38 17. 7. 2010 17:10

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik napsal(a):

Angelika, ale on už byl rozhodnutý. Chtěl mi to říct po návratu z dovolené asbalit si kufry. Bohuže nebo bohudík mi vypovědělo službu tělo a on zůstal, přistoupil na poradnu. To už je dost velká změna od toho, co měl původně v plánu. Já stále věřím, že je jen zaláskovaný a zaslepený. Myslím, že ke mně pořád něco cítí. Bože, doufám, že to není soucit!

a tohle ti stačí?
že zůstal ze soucitu? z pocitu odpovědnosti? z pocitu viny?
no tom chceš stavět? a vydržíš to?

Není tady

 

#39 17. 7. 2010 17:13

solkla
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 176

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

11angelika napsal(a):

Sokla ja napsala O ZIVOT myslim tim nemoce atd.....

Sem to nějak špatně přečetla Angeliko, omlouvám se.
Jinak Jaeviku, děti mám a stejně nechápu... ale to Ty v hloubi duši víš, že tímhle si ho neudržíš /postel, kolaps, poradna/. Nechci Tě zraňovat, jen si to zkus otočit. Co by řekl manžel kdyby jsi mu oznámila že miluješ někoho jinýho? Co myslíš že by udělal?


Veď mě,dobrotivé světlo,nepropustnou tmou,veď mě do bezpečí.Již se snáší černá noc a já bloudím ztracený,veď mě do bezpečí. Dosud jsem nepoznal úzkost a nikdy jsem nežádal,abys mě chránilo.Vždy jsem kráčel vlastní cestou,avšak nyní prosím,veď mě do bezpečí.Kéž s novým jitrem přivítá mě úsměv andělů,které jsem kdysi miloval a na něž jsem zapomněl. (John Henry Newman: Veď mě, dobrotivé světlo)

Není tady

 

#40 17. 7. 2010 17:14

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

sandra napsal(a):

ps: a raději bych s ním začala používat i kondom.

souhlasím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 17. 7. 2010 17:58

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Jaevik a jak dlouho ji ma? a jak te napadlo se po tak krasne dovolene ze ma milenku??????????

Není tady

 

#42 17. 7. 2010 17:59

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

zeptat

Není tady

 

#43 17. 7. 2010 18:39

jaevik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 28

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Nezeptala jsem se, jestli má milenku, ptala jsem se ho, proč změnil své chování, co se děje.  Jestli něco kvůli práci. A když mi řekl, že mi to řekne až se vrátíme, tak mi to docvaklo. Lezlo to z něj jak s chlupaté deky, že už se mnou není šastný a že mi nechtěl udělat krásnou dovolenou... Přesně neví kdy to začlo, je manažerem a ona jeho kolegyně. Takže se vídají v práci. Tančili spolu na vánočním večírku a někdy tento rok to začlo. Pravda je, že doma ubývalo vřelosti, přibývalo služebních cest... Vše jsem přisuzovala náročné práci.

Není tady

 

#44 17. 7. 2010 18:50

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

a tomu jsi verila nevi kdy to zacalo???? on u toho nebyl ? od prosince to uz je dost dlouho

Není tady

 

#45 17. 7. 2010 18:51

jaevik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 28

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Chtěla jsem vám napsat, že jsem částečně překonala svou zbabělost a zeptala jsem se ho, jestli mu mám sbalit kufr. Znejistěl a řekl mi, že to není nutné. Pak ale dodal, jestli to chci já a já vyměkla a řekla, že ne.Jevidět, že váhá. Já opravdu věřím, že je ten stav jen dočasný a vzpamatuje se. Doma má zázemí, podporu, lásku, děti... S ní chce začít od samého začátku? Vychovávat cizí dítě a doma nechat vlastní? Tomu nevěřím.

Není tady

 

#46 17. 7. 2010 18:54

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

ja tomu taky neverila a uz vubec ne ze odejde od nenarozeneho sveho ditete a stara se o cizi

Není tady

 

#47 17. 7. 2010 18:57

jaevik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 28

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

Píšu, že v prosinci spolu tančili, ne že spolu spali. Začíná to flirtováním... Řekl mi, že někdy tento rok, že si to přesně nepamatuje. To už je fuk, co bylo, já už to nevrátím. Teď se soustředím na to, co bude.

Není tady

 

#48 17. 7. 2010 18:57

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaeviku - nikdo za něj jeho problémy nevyřeší. A jeho nic nedonutí  paralelní vztahy vyřešit, pokud nedostane jasně najevo, že takhle tedy ne.  V pořádku je, že nechceš vztah ukončit, mᚠho ráda, ale v pořádku není pokud oba dva pokračujetev provozu, sexu a ostatních věcech, jako by se vlastně nic nedělo... ono se děje... i kdžy si to ty třeba nepřeješ..


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#49 17. 7. 2010 19:07

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

jaevik napsal(a):

Chtěla jsem vám napsat, že jsem částečně překonala svou zbabělost a zeptala jsem se ho, jestli mu mám sbalit kufr. Znejistěl a řekl mi, že to není nutné. Pak ale dodal, jestli to chci já a já vyměkla a řekla, že ne.Jevidět, že váhá. Já opravdu věřím, že je ten stav jen dočasný a vzpamatuje se. Doma má zázemí, podporu, lásku, děti... S ní chce začít od samého začátku? Vychovávat cizí dítě a doma nechat vlastní? Tomu nevěřím.

a mᚠna to, vydržet tenhle stav třeba několik měsíců? bez jistoty, že s tebou zůstane a jí opustí?

Není tady

 

#50 17. 7. 2010 19:10

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jsem ted milenka mého manžela!

je to týden a pro tebe je nepředstavitelné čekat 11dní do poradny, kterou vidíš jako spásu.
než se manža jakokoliv rozhodne...může trvet opravdu několik měsíců. a bude to čím dál horší.
vážně mᚠna to to přežít a zvládnout, když sama píšeš, že po jeho přiznání ses zhroutila??

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů