Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 16. 7. 2010 11:04

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Sáří,Ledík jde až na tři hodiny wink

Ledíííííííííí,no to si piš,min.jedno určitě dudlik smile

Není tady

 

#27 16. 7. 2010 11:11

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Díky Kaťul už jsem to také vyštrachala dumbom
Ledí čárka je výstavní strašně moc držím vše co mám.
Jinak jsem jako balon, náběh na hyperstimulák..jinak nic nebolí ani prsa ach jo


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#28 16. 7. 2010 11:15

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Ledí taky jsem zvědavá kolik jich tam budeš mít smile držím pěstičky..
Ahoj kati, ahoj sáři reta
Jak se máte? Sáři psala jsem ti do mého tématu změna car, tak kdyby si měla chvilku rodna Jinak jak to sleduji, tak hyperstimulák je dobrá zpráva po IVF ne? vissla

Není tady

 

#29 16. 7. 2010 11:27

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Zemí máš to v témátku.
Po pravdě cítím se zcela netěhotně, pravda je že jsem teprve 2 dny po et ale s pětidenní kultivací, no uvidíme, odpoledne přijede Markétka, tak si budu užívat Matýska hjarta


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#30 16. 7. 2010 11:36

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

tak alespoň příjdeš na jiné myšlenky smile ji pozdravuj.. já už ti tam taky napsala big_smile a není to netěhotně - dobrý znamení, já se po obou IVF těhotně cítila a nic dumbom pamatuješ jak jsme se předháněli pomalu koho bolí víc a jak dlouho prsa lol

Není tady

 

#31 16. 7. 2010 11:47

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

máš pravdu nemá cenu se pozorovat, jenže je to zvláště v těchto vedrech velmi těžký dumbom
Markétce vyřídím


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#32 16. 7. 2010 11:49

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Já vím, člověk je napnutý jak to dopadne.. ale myslím, že 5denní kultivace je úspěšná ne?

Není tady

 

#33 16. 7. 2010 12:12

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Zami zatím nemám příznaky, tak se držím při zemi lollol


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#34 16. 7. 2010 12:16

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

SAri,pokud te mohu uklidnit, talk ten hyperstimulak je dobre znameni,ja to mela uplne stejne, sice jsem mela jeno 4 denni kultivaci a slo jedno 8 bunecne a druhe 5bunecne,tak mi od prvniho dne po OPU zacalo byt tak zle, nafoukle bricho,co hrozne bolelo, vysoky krevni tlak,do toho tyhle teploty, clovek nemohl normalne spat a tehotne jsem se necitila, takze jsem hodila flintu do zita a vysledek vidis, hyperstimulak k tomu asi docela pomaha,protoze se tvori hodne estrogenu a progesteron budes brat v utrosi nebo tak nejak.Takze to ber jako dobre znameni, mas dokonce vetsi sanci nez jsem mela ja, nam vsechno pochcipalo, mrazacci nejsou.Po 5 denni kultivaci je sance obrovska, my si nechali provest asistovany hatching, coz zvysilo sanci na uhnizdeni.Takze odpocivej,az sklesa ta obrovsaka davka pregnylu,co do tebe dali,tak potize pominou,ale nebdue to lehke,alevse se da prezit.Sice ti bude misty na umreni,ale to prejde a uz ti bude fajn.
Takzebud v klidu, nemysli na to, co se prave deje, necim se zamestnej, nas zamestnalo a zamestanava nase stene, co jsme si privezli pred temer 14 dni, nedalo cloveku vubec cas premyslet natoz se litovat,proste zamestnani na cely den,ale clovek toho tvorecka proste miluje, i kdyz nekdy zlobi.Jsem mu vdecna za pohodove cekani na vysledek, sice nemame vyhrano a jeste se vsechno muze pokazit,ale s tim musime pocitat,uz se to stalo jednou, tak musime davat pozor a co se ma stat, se stane.Osud neovlivnime.
Drzim pesti,aby ti bylo dobre a ty drobeckove zustaou u maminky. dudlik dudlik tummenupp

Upravil(a) ledovecek (16. 7. 2010 12:17)

Není tady

 

#35 16. 7. 2010 15:37

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Jeeeee tady vas je tummenupp caute wink


Snazi ja jsem 2.9. a ty ??? tongue jezisi ted mi to doslo jak jsem to napsala takze jsem fakt starsi dumbom lollol to ty vedra lol

Ledi uz se tesim jak pisnes kolik jich tam je hjarta

Sari drzim pesti pussa

Katuli ja nevim ,ale myslim si ,ze do pul roku big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#36 16. 7. 2010 17:50

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Ahoj Šimi, koukám že už to máš za pár smile
Tqk kde je ten Ledoveček sova


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#37 16. 7. 2010 18:00

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Holky,.musim Vas zklamat,na uz nic nebylo,takze zatim smula,jakoby se historie opakovala,smula.

Není tady

 

#38 16. 7. 2010 18:08

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Ledí ale na utz je ještě brzy, ne? Brali ti krev? Ten test je přeci jasně pozitivní


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#39 16. 7. 2010 18:08

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

ledí... a z čeho ta sílící čárka ? va jak "zatím smůla" ... co to znamená ?


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#40 16. 7. 2010 18:12

johanka12
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 11. 2008
Příspěvky: 608

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Ledi, to nechápu. :butter:Co ti řekli.  To dudlik tam bude


http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20060713_-8_LEA.png<a http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusbu20120131_-6_PROKOP.png

Není tady

 

#41 16. 7. 2010 18:14

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Zatim nic,uz negativni,ani nalez dutinky,hladina hcg ukaze,akorat se desim mimodelozniho,to by byl prusvih a po ivf je to casta komplikace,uvidime.snad se to nejak vyvrbi,to cekani je na palici,jsem nervozni jak pes.

Není tady

 

#42 16. 7. 2010 18:15

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

johi,ja se v tom nevyznam,nevim,kdyma byt neco na uz videt,

Není tady

 

#43 16. 7. 2010 18:17

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Ledí mimoděložní po IVF je 0,5-3 procenta, tak neblbni. Prosím tě kolik dní jsi po ovu?


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#44 16. 7. 2010 18:17

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

19

Není tady

 

#45 16. 7. 2010 18:19

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Holky,to vite,ze stresuji,je to vice nez pul roku od potratu,tak se mi tezko veri v uspech.

Není tady

 

#46 16. 7. 2010 18:19

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

a kdy jdeš znovu na kontrolu ? řekli ti hladinu HCG když jsi měla pozitivní testy ??


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#47 16. 7. 2010 18:20

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

cekame do pondelka na vysledky

Není tady

 

#48 16. 7. 2010 18:20

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

26.7. jdem kontrolu

Není tady

 

#49 16. 7. 2010 18:21

sářice
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 5. 2. 2007
Příspěvky: 6440
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Už jsem se dopočítala jsi 18 a na utz by to mělo pokud vím být vidět až 21, to ti nedávám plané naděje ale to tvrdili mě v centru, tobě řekli že už to má být vidět?


http://www.sharpei.plus.com/images/Sharpeiundbutterfly.gif
6.IVF  Opu 27.4. 2.5. 2 EB a jedna morulka a prd...
Ket  3.6. dvě HB a nic
ET  dvě blastule 20.9.  // utz 14.10 máme  hjarta 21.11.NTvpořádku
http://www.ticker.7910.org/as1cMdo07fD0000MjAzZHwwMDA3OTMwZHxOYXThbmtvdmkgamU.gif

Není tady

 

#50 16. 7. 2010 18:21

johanka12
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 11. 2008
Příspěvky: 608

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 8

Ledi  já takovou zprávu vůbec nečekala, jsem z toho pořádně zaskočená. Ale stejně si myslím, že to musí být dudlik, vždyť ta čára tak nádherně sílí. Výsledek krve bude kdy?


http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20060713_-8_LEA.png<a http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusbu20120131_-6_PROKOP.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů