Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 7. 2010 12:51

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

a pak je tu ještě otázka , co znamená ....špatně placená práce. pokud jsem si všimla přítel platí hodně věcí okolo (podporuje bratra, matku... - je to špatně?) takže je možné, že mu prostě zbývá málo pro něj. pak je otázka jestli větší přijem by byl řešením.

Není tady

 

#27 17. 7. 2010 14:41

Zlatynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 1042
Web

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

No, možná je to tak jen u mně, ale já když mám nějakou práci a jsem tam třeba 2 roky, všechno umím, zvládám,  tak začnu mít hroznou potřebu změny...tak vezmu nabídku, že třeba v rámci jedné firmy jedu rozjíždět provozovnu do jiného města......nebo jsem si udělala jeden akreditovaný kurz a dostala se  na vyšší místo, po dalších dvou letech odskok na mateřskou dudlik teď zase nastupuji úplně do jiné firmy......potřebuju se prostě vyvíjet, uspokojuje mne to.
proto si myslím, že partner Nemesis je možná ještě mladý a potřebuje třeba jen dostat šanci, nějakou zajímavou nabídku a to ho třeba nakopne a rázem se z něj stane muž, který již bude schopen zajistit rodinu.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/16533.png

Není tady

 

#28 17. 7. 2010 14:55

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

giorgino napsal(a):

Ještě něco z internetu. smile Budete-li se ptát sebe, co chcete, zeptejte se vždy na prvním místě vašeho srdce (-naučte se naslouchat vlastním pocitům), a pak se teprve ptejte rozumu. Jakmile to budete dělat obráceně, nebudete opravdu šastní, protože vašemu srdci se nebude dostávat naplnění.

tummenupp


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#29 17. 7. 2010 15:57

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Zlatynka napsal(a):

No, možná je to tak jen u mně, ale já když mám nějakou práci a jsem tam třeba 2 roky, všechno umím, zvládám,  tak začnu mít hroznou potřebu změny...tak vezmu nabídku, že třeba v rámci jedné firmy jedu rozjíždět provozovnu do jiného města......nebo jsem si udělala jeden akreditovaný kurz a dostala se  na vyšší místo, po dalších dvou letech odskok na mateřskou dudlik teď zase nastupuji úplně do jiné firmy......potřebuju se prostě vyvíjet, uspokojuje mne to.
proto si myslím, že partner Nemesis je možná ještě mladý a potřebuje třeba jen dostat šanci, nějakou zajímavou nabídku a to ho třeba nakopne a rázem se z něj stane muž, který již bude schopen zajistit rodinu.

pořád nevím, proč by se nemohl vyvíjet na místě , kde je. ani nevíme, jak dlouho tam je a ani nevíme, zda si nehledá jiné.
ale on v podstatě rodinu zajištuje. akorát že to není Nemesis a jeich (potencionální ) dítě.
on se přece stará o matku a bratra !!
třeba Nemesis vadí to, že peníze, které by mohli utratit spolu , on utrácí (podle jejího příspěvku ) zbytečně za svou matku, její bydlení, na její psy  a za podporu bratra

Není tady

 

#30 17. 7. 2010 16:52

Zlatynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 1042
Web

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Ale jistěže se může vyvíjet na místě,kde je, pokud je tam ta šance...a pokud on ji využije. Možná si pod sloven"vyvíjet" představujeme každá něco jiného????
Jako pro mě  to jsou jednoduché počty, pokud dá mamince za bydlení 30 000, protože odjela pryč na tři měsíce, což pro někoho může být chválihodné, tak já bych si spíš představovala, že si je třeba uloží, aby bylo jednou na kočárek a nějakou výbavičku při eventelním mimču. Nemyslím si, že by je Nemesis chtěla utratit, jakože prohýřit.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/16533.png

Není tady

 

#31 17. 7. 2010 17:13

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Zlatynka napsal(a):

Ale jistěže se může vyvíjet na místě,kde je, pokud je tam ta šance...a pokud on ji využije. Možná si pod sloven"vyvíjet" představujeme každá něco jiného????
Jako pro mě  to jsou jednoduché počty, pokud dá mamince za bydlení 30 000, protože odjela pryč na tři měsíce, což pro někoho může být chválihodné, tak já bych si spíš představovala, že si je třeba uloží, aby bylo jednou na kočárek a nějakou výbavičku při eventelním mimču. Nemyslím si, že by je Nemesis chtěla utratit, jakože prohýřit.

no víš, nevíme nic o tom, proč se o maminku stará a proč ona odjela.mě by asi spíš vadilo, kdyby je uložil, místo aby pomohl vlastní matce. pak by se totiž mohlo stát, že nebude chtít "pomáhat" vlastní ženě.

Není tady

 

#32 17. 7. 2010 20:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

vidím největší problém v tom, že tvůj partner nechce změnit špatně placenou práci, tudíž nechce se vyvíjet, nechce od života víc
Větší problém bych viděla v tom, že partner dělá za blbej plat práci, která ho baví, zatímco slečna za stejně blbej plat práci, která ji nebaví - neměla by "chtít víc" spíš ona? Snažit se o nějaký "vývoj" teď, dokud je mladá, bez dítěte, tedy s téměř neomezenými možnostmi?
pokud dá mamince za bydlení 30 000... já bych si spíš představovala, že si je třeba uloží, aby bylo jednou na kočárek a nějakou výbavičku...
... aneb svým způsobem začne "zajišovat" jakousi budoucí rodinu. Jestli pomáhá mámě bez práce a bráchovi (nejsou-li to teda nemakačenkové, pijani atd. a fakt to potřebujou), je to spíš plus - určitá empatie, zodpovědnost, vědomí, že rodina má držet pohromadě. Nakonec kočár se dá koupit z druhý ruky...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 17. 7. 2010 21:41

Zlatynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 1042
Web

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

No jo no, tak třeba nám to nemesis osvětlí, jak to doopravdy je.
Já mám právě jednoho kamaráda, kterému nečekaně zemřel otec, ředitel nějaké pojištovny a jeho matka mu doslova řekla, že ted je živitelem rodiny on a že jí musí zajistit takový standard, jako měla před tím. Dával jí celou výplatu. Trvalo docela dlouho, než se odstřihnul a začal žít vlastní život.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/16533.png

Není tady

 

#34 17. 7. 2010 22:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Zlatynka napsal(a):

Ale jistěže se může vyvíjet na místě,kde je, pokud je tam ta šance...a pokud on ji využije. Možná si pod sloven"vyvíjet" představujeme každá něco jiného????
Jako pro mě  to jsou jednoduché počty, pokud dá mamince za bydlení 30 000, protože odjela pryč na tři měsíce, což pro někoho může být chválihodné, tak já bych si spíš představovala, že si je třeba uloží, aby bylo jednou na kočárek a nějakou výbavičku při eventelním mimču. Nemyslím si, že by je Nemesis chtěla utratit, jakože prohýřit.

V 23 rokoch???? va va va Nemyslím, že by 23-ročný chlap bežne odkladal zo svojej výplaty na mimčo s priatežkou - keď ešte ani nie sú zobratí, apod. Sorry, ale ja vidím v podporovaní pôvodnej rodiny zatiaž skôr klad, otázka je, či by to bol klad, aj keby to tak ostalo ďalej. hmm No stále sa mi zdá, nemôžem si pomôc, že Nemesis by mala v prvom rade kalkulova so SVOJIMI peniazmi a stara sa o SVOJE pracovné miesto a zlepšenie SVOJEJ finančnej situácie. Mňa by asi otrávil chlap, ktorý by ma nútil odís z práce, kt. ma baví, kvôli niečomu v - zrejme - ďalekej budúcnosti.

Upravil(a) Selima (17. 7. 2010 22:18)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#35 18. 7. 2010 11:56

Zlatynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 1042
Web

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Však já jsem to Nemesis radila, aby se nejdřív postarala o sebe. Ano, je to chválihodné, že podporuje rodinu,( nevíme jak to dělá dlouho a jakou částkou), ale takhle si nejsem jistá, jestli se dokáže postavit na vlastní nohy. já jsem dávala na domácnost symbolickou tisícovku, mamka řekla,raději si šetři a ve 23 jsem se odstěhovala a osamostatnila s nějakým základem a věděla jsem, že to zvládnu. Stejně tak můj muž, ten se o sebe musel postarat už od osmnácti. Je to přece o zralosti...chlap, který je ve třiceti ještě doma u maminky s plným servisem prostě není nic pro mne.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/16533.png

Není tady

 

#36 18. 7. 2010 18:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

big_smile No tak u nás to je často vec donútenia - v Bratislave je s bývaním hodne, ale hodne zle. Je to tu drahšie ako vo Viedni... vissla Ale je fakt, že chlap, ktorý v 30tje ani NEUVAŽOVAL o osamostatnení. je torchu podozrivý. Na druhej strane - Nemesisin má 23, slovom DVADSATRI rokov - to ešte nie je tak veža. Možno má iné tempo "dozrievania" ako Nemesis hmm ...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 18. 7. 2010 18:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Zlatynka napsal(a):

Však já jsem to Nemesis radila, aby se nejdřív postarala o sebe. Ano, je to chválihodné, že podporuje rodinu,( nevíme jak to dělá dlouho a jakou částkou), ale takhle si nejsem jistá, jestli se dokáže postavit na vlastní nohy. já jsem dávala na domácnost symbolickou tisícovku, mamka řekla,raději si šetři a ve 23 jsem se odstěhovala a osamostatnila s nějakým základem a věděla jsem, že to zvládnu. Stejně tak můj muž, ten se o sebe musel postarat už od osmnácti. Je to přece o zralosti...chlap, který je ve třiceti ještě doma u maminky s plným servisem prostě není nic pro mne.

no jak víš, že to tak je? vzhledem k tomu, že maminka ted odjíždí na 3! měsíce, tak asi plný servis nebude. kromě toho, pokud ještě podporuje i mladšího bratra, zřejmě jde o něco jiného, než že by se nechtěl osamostatnit a postavit na vlastní nohy.

Není tady

 

#38 18. 7. 2010 18:43

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Zlatynka napsal(a):

Však já jsem to Nemesis radila, aby se nejdřív postarala o sebe. Ano, je to chválihodné, že podporuje rodinu,( nevíme jak to dělá dlouho a jakou částkou), ale takhle si nejsem jistá, jestli se dokáže postavit na vlastní nohy. já jsem dávala na domácnost symbolickou tisícovku, mamka řekla,raději si šetři a ve 23 jsem se odstěhovala a osamostatnila s nějakým základem a věděla jsem, že to zvládnu. Stejně tak můj muž, ten se o sebe musel postarat už od osmnácti. Je to přece o zralosti...chlap, který je ve třiceti ještě doma u maminky s plným servisem prostě není nic pro mne.

nějak sis nevšimla, že to on ještě podporuje další dva lidi!

Není tady

 

#39 15. 9. 2010 1:12

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

tak jsem si myslel že konečně někde uvidim napsáno, kdo je to dle ženy dokonalý muž, a ono zase nic
tongue  storstark

Není tady

 

#40 15. 9. 2010 15:11

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

agewa napsal(a):

v tvém psaní vidím největší problém v tom, že tvůj partner nechce změnit špatně placenou práci, tudíž nechce se vyvíjet, nechce od života víc(možná jen dočasně?)


jeho práce baví, proč by jí měl měnit? to, že je vní spokojený a stačí mu mín peněz znamená, že se nechce vyvíjet?
co si myslela tím .....možná jen  dočasně?

Dle mě uvažuje nemesis docela realisticky adekvátně dnešní době - a bude ještě hůř.Je to poněkud smutné,ale je to tak,pouze láska dnes k životu nestačí,zvl᚝,pokud cheme mít s partnerem rodinu.
Chápu,že nemesis už v duchu plánuje rodinu,ale neumí si představit mí t vlastně ke svým dětem ještě téměř další-a to málo vydělávajícího manžela,který navíc s tím do budoucna zřejmě nehodlá nic moc dělat.A celý život 3x obrátit korunu.
Upřímně-je lepší být zdravý a bohatý než chudý a nemocný.Pořekadla amoudrosti z pohádek jsou fajn-dobře se posouchají,húř se ale v duchu nich žije.

Není tady

 

#41 16. 9. 2010 7:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

... málo vydělávajícího manžela,který navíc s tím do budoucna zřejmě nehodlá nic moc dělat.A celý život 3x obrátit korunu.
Tak to zřejmě bude muset začít hledat jinde, bohužel. Ono mít doma manžela, který sice vydělává dle představ manželky, ale denně chodí do práce otrávený, protože ho srdečně nebaví, taky není zrovna terno.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 21. 9. 2010 11:52

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

PetrHl napsal(a):

tak jsem si myslel že konečně někde uvidim napsáno, kdo je to dle ženy dokonalý muž, a ono zase nic
tongue  storstark

tak to by mě taky zajímalo. smile

Není tady

 

#43 21. 9. 2010 15:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Podža každej niekto iný (u mňa navyše v každom životnom období - dlhšom - niekto iný)... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 28. 9. 2010 16:58

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Selima napsal(a):

Podža každej niekto iný (u mňa navyše v každom životnom období - dlhšom - niekto iný)... hmm

já bych řekl, že dokonalej chlap je pro ženskou vždycky ten, kterýho má jiná lol

Není tady

 

#45 28. 9. 2010 17:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

storstark rodna


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#46 29. 9. 2010 14:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

PetrHl napsal(a):

Selima napsal(a):

Podža každej niekto iný (u mňa navyše v každom životnom období - dlhšom - niekto iný)... hmm

já bych řekl, že dokonalej chlap je pro ženskou vždycky ten, kterýho má jiná lol

Ja bych rekla , ze takovej chlap neexistuje .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#47 29. 9. 2010 16:20

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Grainne napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Selima napsal(a):

Podža každej niekto iný (u mňa navyše v každom životnom období - dlhšom - niekto iný)... hmm

já bych řekl, že dokonalej chlap je pro ženskou vždycky ten, kterýho má jiná lol

Ja bych rekla , ze takovej chlap neexistuje .

Ja bych rekla,ze dokonalej chlap je pro zenskou vzdycky ten, ktereho ma big_smile

Není tady

 

#48 2. 2. 2011 10:55

Jerabina
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2011
Příspěvky: 3

Re: Jak se rozejít s dokonalým mužem..???

Ahoj, jedna moje známá se mě ptala na podobnou otázku. Říkala, že ji přítel evidentně má hrozně rád, ale ona jeho pravděpodobně méně. Vlastně nakonec jí přišlo, že si to jen snaží vnutit, protože on má tolik rád ji. Já osobně si myslím, že to nemá žádný smysl do něčeho se nutit. Samozřejmě je těžké odejít od někoho, kdo vás rozmazluje apod., ale s postupem času by to bylo horší a ani jeden z partnerů by nebyl šastný. Nakonec se i tito dva rozešli... Ale jak už tu někdo psal... člověk si to musí asi nejprve srovnat v sobě, jestli hledá opravdu vztah, nebo jestli je s někým jen proto, že nechce být sám atd.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů