Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 7. 2010 21:26

werísek
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2010
Příspěvky: 2

atopický ekzém a kosmetika Manufaktura

Ahojte, mám dotaz - sestra má atopický ekzém a chtěla bych jí koupit balíček od manufaktury - kosmetiku z mrtvého moře. Sama mám vyzkoušené něco málo z pivní kosmetiky od Manufaktury, ale to nevím, zda by její pokožka snesla.Můžete mi poradit, zda s kosmetikou z mrtvého moře máte zkušenosti, i třeba ti co trpí podobným problémem? díky předem za info.

Není tady

 

#2 14. 7. 2010 9:33

simča001
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2009
Příspěvky: 23

Re: atopický ekzém a kosmetika Manufaktura

na atopický ekzém jedině Cannaderm: nepovolená reklama, kamarádka má taky ekzém a tato kosmetika s konopím ji pomáhásmile

Není tady

 

#3 20. 7. 2010 14:52

werísek
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2010
Příspěvky: 2

Re: atopický ekzém a kosmetika Manufaktura

díky simčo, je fakt, že i mastičky s trávou jí na to dost pomáhají, chtěla jsem teď zkusit něco nového pro nic, tak jsem si řikala, že to bahno z Mrtvého moře od  Manufaktury by jí nemělo ublížít...

Není tady

 

#4 29. 12. 2010 0:35

Margerie
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2010
Příspěvky: 1

Re: atopický ekzém a kosmetika Manufaktura

Reaguji sice opožděně, ale třeba ještě někomu pomůžu... s Manufakturou moc dobré zkušenosti nemám, ale na atopický ekzém mi krásně fungovala kosmetika od ObeyYourBody... je to sice dražší, ale opravdu to mám odzkoušené a vyplatí se to... nechá se koupit v Praze v Galerii Harfa, ale mají i internetový obchod na www.fip-concept.cz :-) tak snad to pomůže...

Není tady

 

#5 14. 1. 2011 17:34

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: atopický ekzém a kosmetika Manufaktura

V ČR je k dostání jedna izraelská značka produktů z mrtvého moře Ahava, pro atop.ekzémy je moc fajn. Doporučuji však vždy konzultaci s lékařem, pokud se ekzém zhoršuje, není ideální jen tak něco zkoušet.
Vhodná je i francouzská řada Biologique Recherche, která je pro kožní problémy účinná, stejně tak i běžné použití.
Obecně pak produkty s minimální parfemací a neagresivním složením.

Zdravím, Vvv


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#6 13. 2. 2011 11:36

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: atopický ekzém a kosmetika Manufaktura

Ono je to tady samá reklama...ale Ahavu znám, pomůže dočasně, jako i jiné prostředky z Mrtvého moře. Faktem ale je, že všechny prostředky jsou jen tišící, ale podstata atopického exemu je v těle- uvnitř, většinou v poruše imunity, metabolismu,nerovnováhy, infekcí anebo  vše dohromady. Takže to, co se snažíme léčit - atopický exem, je jen špička ledovce - nemoci. Léčit podstatu, ne důsledek !!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů