Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 7. 2010 13:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

to se ptam taky, ale jak muze tak snadno opustit velmi male deti, jedno jeste v brisku a nestarat se jak rostou......a jeste mi rekl, ze si za to muzu sama, ze kdybych ho nevyhodila mohli jsme byt spolu

Na rozdiel od teba môže - a žahko, ako vidíš. Tak ako si ty môžeš od neho necha ubližova, urobi druhé diea, keď pri prvom sa správal ako hulvát.... a keď na svete chodí kopec správnych chlapov, ktorí by sa potešili každému zdravému dieau. Holt, všetko je možné a je zbytočné pýta sa AKO.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 12. 7. 2010 15:32

Sofi1
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 243

Re: Holky poradte mi prosim

Myslím, že je těžko Ti radit. Vidí to všichni , jen Ty sama nechceš sundat růžové brýle. Doufám, že je brzy sundáš, protože jinak se budeš jen trápit a ten Tvůj "poklad" Tě bude dále zneužívat. Každý si dovolí, jen tolik, kolik mu toho dovolíme sami. dumbom

Není tady

 

#28 12. 7. 2010 15:42

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

Sofi ale ja  je prece sundala a vyhodila ho, svereni do pece mam to starsi ditko, alimenty plati protoze se chce soudit ze mu nechci starsi davat na noc ma pak v hlave gulas jestli ma tatka dve zeny atd.

Není tady

 

#29 12. 7. 2010 18:02

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Holky poradte mi prosim

Asi mě tu teď hodně lidí odsoudí , ale nemohu jinak než napsat , že si opravdu blba  , jak pumpa na saně .
Vím, zřejmě sem teď urazila a ban mě zřejmě  nemine , ale tohle to je fakt mazec ,takto daleko  dokáže zajít naivní šestnáctka , ale ne zralá žena.
Já vím , všechny jsme na tebe asi tvrdé , čekala si možná slova útěchy , ale tady nenacházím slova opory a podpory , dělej jak myslíš , je to Tvůj život , hlavně otevři oči  a měj konečně svou hrdost!


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#30 12. 7. 2010 18:07

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

ja vas neodsuzuju, chtela jsem slyset vas nazor, tak ho mam, vim ze jsem blba, byl muj prvni a milovala jsem ho tak jsem myslela ze budeme v pohode

Není tady

 

#31 12. 7. 2010 18:29

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

ja vas neodsuzuju, chtela jsem slyset vas nazor, tak ho mam, vim ze jsem blba, byl muj prvni a milovala jsem ho tak jsem myslela ze budeme v pohode

Každá měla nějakého toho svého prvního , ale že by s ním měla hned dítě a pak po všem tom co proved druhé , to fakt ne .
Podobných případů je sice mnoho , ale až tak daleko, to snad nedohnala žádná.
Víš kolik je na světě mužů kteří by se rádi starali klidně i o cizí děti , hlavně kdyby měli rodinu a hodnou milující ženu , .....tak šup , šup, zvedni hlavu nadechni se a vykroč novému životu vpřed.
Třeba já teď v pátek přišla o miminko, museli mě ho vzít , špatně se vyvíjelo , životní funkce a srdíčko nepracovali jak měli.
Oplakali jsme to oba , já i můj partner , on tedy ještě dnes nějak moc nebyl ready , přesto, hned z nemocnice jsme se sebrali a jeli za přáteli na bitvu , prostě se odreagovat , nebylo to snadné , nebo, sotva jsme dojeli tak okolo nás prošla známá s bříškem a já to málem nerozdýchala.
Jenže , život jde dál , dam se do pořádku a tak za tři měsíce se pokusíme o nové mimi.
Takže , podobně se pokus i Ty , zkontaktuj se s přáteli , vyraz s dětmi někam ven , dělej co tě baví a možná ne hned , nic se nemá lámat přes koleno , ale někde určitě na Tebe čeká ten pravý.
Hlavně, koukej jak se k tobě a dětem chová, nedej hned na hezký slovíčka, proklepni si jej, pak připus k tělu.
Já nadělala v životě tolik chyb , že jsem to taky tak udělala a dneska jsem nejšastnější ženská na světě.


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#32 12. 7. 2010 18:36

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

po precteni tveho prispevku mi beha mraz po zadech..... je to tak mame krasne dve zdrave deti a jemu je to malo ceho uz si takovy clovek muze vazit, v porodnici mi rikal, ze jede na dovcu a ze neni stastnej kolik vyda penez ze ted musi dojizdet, dite a ja jsme ho dvakrat nezajimaly, ze by resil jak se dostaneme z porodky ani nahodou, pak kdyz ctu nebo posloucham treba u tebe jak to chlap resi, jak je mu lito je mi z toho smutno, ex o kazdem svem diteti prohlasil ja ho nechtel...........fakt jsem blbena a krava zaroven....................

Není tady

 

#33 12. 7. 2010 19:15

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

po precteni tveho prispevku mi beha mraz po zadech..... je to tak mame krasne dve zdrave deti a jemu je to malo ceho uz si takovy clovek muze vazit, v porodnici mi rikal, ze jede na dovcu a ze neni stastnej kolik vyda penez ze ted musi dojizdet, dite a ja jsme ho dvakrat nezajimaly, ze by resil jak se dostaneme z porodky ani nahodou, pak kdyz ctu nebo posloucham treba u tebe jak to chlap resi, jak je mu lito je mi z toho smutno, ex o kazdem svem diteti prohlasil ja ho nechtel...........fakt jsem blbena a krava zaroven....................

To já mám taky dva syny krásný zdravý a už dospělý, ale můj muž žádné nemá a tak jsem tedy ustoupila a slíbila , že si spolu toho potomka pořídíme , chtěla jsem ještě počkat , ale vzhledem k mému věku jsem zas dlouho otálet nemohla  ,
Já sem už žádné děti nechtěla , tak když jsem zjistila , že sem v jiném stavu začala jsem se na to těšit o mém muži ani nemluvím, ten se jen tetelil radostí oba nás to vzalo , jenže vývoj byl špatný, mam Seretide, to je na astma, to můžu a Cezeru, to je na alergii, to taky muzu v těhotenství, ale brala jsem Doretu, Flamexin, a Furon, ...ten Flamexin je právě v těhotenství pěkný prevít , no a já netušila ze sem počala , když jsem zjistila ze sem v jiném stavu  tak sem je hned léky  vysadila , ale myslím si ze už bylo pozdě


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#34 12. 7. 2010 20:03

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Holky poradte mi prosim

Charlota napsal(a):

11angelika napsal(a):

po precteni tveho prispevku mi beha mraz po zadech..... je to tak mame krasne dve zdrave deti a jemu je to malo ceho uz si takovy clovek muze vazit, v porodnici mi rikal, ze jede na dovcu a ze neni stastnej kolik vyda penez ze ted musi dojizdet, dite a ja jsme ho dvakrat nezajimaly, ze by resil jak se dostaneme z porodky ani nahodou, pak kdyz ctu nebo posloucham treba u tebe jak to chlap resi, jak je mu lito je mi z toho smutno, ex o kazdem svem diteti prohlasil ja ho nechtel...........fakt jsem blbena a krava zaroven....................

To já mám taky dva syny krásný zdravý a už dospělý, ale můj muž žádné nemá a tak jsem tedy ustoupila a slíbila , že si spolu toho potomka pořídíme , chtěla jsem ještě počkat , ale vzhledem k mému věku jsem zas dlouho otálet nemohla  ,
Já sem už žádné děti nechtěla , tak když jsem zjistila , že sem v jiném stavu začala jsem se na to těšit o mém muži ani nemluvím, ten se jen tetelil radostí oba nás to vzalo , jenže vývoj byl špatný, mam Seretide, to je na astma, to můžu a Cezeru, to je na alergii, to taky muzu v těhotenství, ale brala jsem Doretu, Flamexin, a Furon, ...ten Flamexin je právě v těhotenství pěkný prevít , no a já netušila ze sem počala , když jsem zjistila ze sem v jiném stavu  tak sem je hned léky  vysadila , ale myslím si ze už bylo pozdě

Flamexin  neužívat pokud jste v posledních třech měsících těhotenství
To zřejmě nejsi, takže to bude dobrý!

Není tady

 

#35 12. 7. 2010 20:17

majkafa
Host

Re: Holky poradte mi prosim

Vladena napsal(a):

Flamexin  neužívat pokud jste v posledních třech měsících těhotenství
To zřejmě nejsi, takže to bude dobrý!

Vladeno, kurnik, čti pořádně. Charlota napsala, že o své děátko v pátek přišla. To není poprvé, co něco plácneš a nepřečteš příspěvky. dumbom

 

#36 12. 7. 2010 20:19

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Holky poradte mi prosim

Mimčo mě vzali v pátek , léky jsem přestala brát hned jak jsem zjistila že sem těhotná ,ale bylo už pozdě.
Teď nic brát nehodlam, kromě astmatik a alergik . Dám si tak do září pauzu a pak se pokusíme znovu


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#37 12. 7. 2010 20:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holky poradte mi prosim

pane bože roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#38 12. 7. 2010 20:20

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Holky poradte mi prosim

majkafa napsal(a):

Vladena napsal(a):

Flamexin  neužívat pokud jste v posledních třech měsících těhotenství
To zřejmě nejsi, takže to bude dobrý!

Vladeno, kurnik, čti pořádně. Charlota napsala, že o své děátko v pátek přišla. To není poprvé, co něco plácneš a nepřečteš příspěvky. dumbom

to je v poho , klííííííd , nehádejte se


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#39 12. 7. 2010 20:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holky poradte mi prosim

doufám, že se to tu nebude řešit na x stranách. je to mimo téma.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#40 12. 7. 2010 20:39

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Holky poradte mi prosim

Holky tak ji nekamenujte, copak vy jste nikdy neudelaly chybu a jste neomylne? Prisla pro radu ne pro kritiku a nadavky. Stalo se, spis ji poradte co ma delat. Navic jeste on muze rict, ze neni otcem ditete, nebot jsou rozvedeni a pokud nesplni lhutu, co jsou od sebe muze to prinest jeste potize....


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#41 12. 7. 2010 20:45

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

jo jo uz vim ze to nebyla chyba ale BLBOST, otcovstvi priznal, alimenty plati na obe, ale jen kvuli tomu, ze jinak by se mu u soudu vysmali, malicke videl dvaktrat a starsi mu taky staci chvilku, koupi sladkosti hracky a vystarano.... boze to je fakt neco kdyz to tak po sobe ctu

Není tady

 

#42 12. 7. 2010 21:37

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Holky poradte mi prosim

Omlouvám se, nečtu všechno.

Není tady

 

#43 16. 7. 2010 13:15

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

ahojky holky napiste mi prosim taky vas nazor na celou tu vec...............
je mi 35 ex 38 mame 6tilete dite a ted skoro dvoumesicni, brali jsme se ve 20, po 30 jsme si poridili prvni dite, me se zdalo se vsechno klape tak proc ne ze, kdyz jsem byla v sestinedeli tak mi oznamil ze me nemiluje a ze nevi jestli se mnou chce byt, brecela jsem kudy jsem chodila byl to pro me hrozny sok,ikdyz kdyz jsem si zpetne davala dohromady tak naznaky byly ja jen nevidela nebo spis nechtela videt,zacal se chovat hrozne a psych.deptat, chodil domu jak se mu zachtelo a rekl jo chtela jsi dite tak se starej ja se jdu bavit.... no bylo toho vic, tak jsem ho vyhodila, chodil nas navstevovat a pri kazde navsteve se me ptal jestli jsem podala zadost o rozvod, tak jsem ji nakonec podala, kdyz nas rozvedli, chtel zpet nekolikrat jsem ho vzala, ale neslo to choval se desne a ja plakala a plakala,pak jsem nastoupila do prace a zamilovala se, kdyz to zjistil uplne obratil lital za nama choval se k nam pekne a tak jsme se k sobe vratili, byla jsem presvedcena ze vi co chce, ze chce svoji rodinu, nebranil se tomu mit dalsi dite a ja po nem taky touzila,ve 3mesici jsem mu nasla sms ale nelezla jsem nikam, jen mi zapipala u hlavy byla tam videt hned, zacala jsem strastne brecet, bala jsem se ze z toho potratim, rikala mu jak to muze delat, zacalo mi byt z nej spatne 14 dni jsem chodila spat s brekotem a brekotem se probouzela on kolem me chodil a rikal brec tise rusis me, ze delam z komara velblouda, ze me zkousel a pak ze to byla jen kamaradka atd. pak mi napsal ze nevi kdy prijde domu volala jsem mu co se deje, rekl, ze jsme rozvedeny  tak co od nej chci. Uz jsem si nedokazala predstavit, ze by to bylo stejne jako pri prvnim diteti tak jsem mu sbalila va vyhodila ho hned, pak jsem si rikala, jestli jsem to neprehnala byt s dvema detma sama a ze ho miluju, cekala jsem ze prijde a rekne neblbni nikoho nemam chci byt s tebou a s detma dyt cekame miminko, misto toho jsem se dockala ze si vzal nase dite na vikend ke sve pritelkyni tak se s ni nevim co ale nase 6lete dite se me ptalo mami nas tata ma dve zeny? on se s ni libal a hladil ji, ona ma dcerusku atd, vzdy ho privazel v jejim aute, ja s briskem s jeho druhym ditetem.......... co na to rikate............

Ptᚠse na to - co na to říkáte?
Promiň ale takovou krávu aby člověk pohledal. Když si nevážíš sama sebe, tak to je s tebou težký.sad
Nečetla jsem to celý, ale určitě ti někdo poradí.


Žít a nechat žít

Není tady

 

#44 16. 7. 2010 13:18

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Holky poradte mi prosim

lady ZP napsal(a):

11angelika napsal(a):

ahojky holky napiste mi prosim taky vas nazor na celou tu vec...............
je mi 35 ex 38 mame 6tilete dite a ted skoro dvoumesicni, brali jsme se ve 20, po 30 jsme si poridili prvni dite, me se zdalo se vsechno klape tak proc ne ze, kdyz jsem byla v sestinedeli tak mi oznamil ze me nemiluje a ze nevi jestli se mnou chce byt, brecela jsem kudy jsem chodila byl to pro me hrozny sok,ikdyz kdyz jsem si zpetne davala dohromady tak naznaky byly ja jen nevidela nebo spis nechtela videt,zacal se chovat hrozne a psych.deptat, chodil domu jak se mu zachtelo a rekl jo chtela jsi dite tak se starej ja se jdu bavit.... no bylo toho vic, tak jsem ho vyhodila, chodil nas navstevovat a pri kazde navsteve se me ptal jestli jsem podala zadost o rozvod, tak jsem ji nakonec podala, kdyz nas rozvedli, chtel zpet nekolikrat jsem ho vzala, ale neslo to choval se desne a ja plakala a plakala,pak jsem nastoupila do prace a zamilovala se, kdyz to zjistil uplne obratil lital za nama choval se k nam pekne a tak jsme se k sobe vratili, byla jsem presvedcena ze vi co chce, ze chce svoji rodinu, nebranil se tomu mit dalsi dite a ja po nem taky touzila,ve 3mesici jsem mu nasla sms ale nelezla jsem nikam, jen mi zapipala u hlavy byla tam videt hned, zacala jsem strastne brecet, bala jsem se ze z toho potratim, rikala mu jak to muze delat, zacalo mi byt z nej spatne 14 dni jsem chodila spat s brekotem a brekotem se probouzela on kolem me chodil a rikal brec tise rusis me, ze delam z komara velblouda, ze me zkousel a pak ze to byla jen kamaradka atd. pak mi napsal ze nevi kdy prijde domu volala jsem mu co se deje, rekl, ze jsme rozvedeny  tak co od nej chci. Uz jsem si nedokazala predstavit, ze by to bylo stejne jako pri prvnim diteti tak jsem mu sbalila va vyhodila ho hned, pak jsem si rikala, jestli jsem to neprehnala byt s dvema detma sama a ze ho miluju, cekala jsem ze prijde a rekne neblbni nikoho nemam chci byt s tebou a s detma dyt cekame miminko, misto toho jsem se dockala ze si vzal nase dite na vikend ke sve pritelkyni tak se s ni nevim co ale nase 6lete dite se me ptalo mami nas tata ma dve zeny? on se s ni libal a hladil ji, ona ma dcerusku atd, vzdy ho privazel v jejim aute, ja s briskem s jeho druhym ditetem.......... co na to rikate............

Ptᚠse na to - co na to říkáte?
Promiň ale takovou krávu aby člověk pohledal. Když si nevážíš sama sebe, tak to je s tebou težký.sad
Nečetla jsem to celý, ale určitě ti někdo poradí.

ona ví, že udělala chybu, nemusíš jí sprostě nadávat

Upravil(a) laminanonte (16. 7. 2010 16:01)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#45 16. 7. 2010 15:00

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

to je tady normalni ze se tady clovek vypise a dostanou se mu jen nadavek????vim ze jsem udelala velkou chybu, nasledky si nesu, ale psat nekomu cizimu ze je krava aniz bych ji znala osobne je fakt silne kafe

Není tady

 

#46 16. 7. 2010 16:25

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Holky poradte mi prosim

Lady ZP, urážet uživatelky diskuzí je porušení pravidel Babinetu. Ber to jako důrazné upozornění, v případě opakování bude udělen bez dalšího upozornění ban.

Není tady

 

#47 16. 7. 2010 20:59

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

to je tady normalni ze se tady clovek vypise a dostanou se mu jen nadavek????vim ze jsem udelala velkou chybu, nasledky si nesu, ale psat nekomu cizimu ze je krava aniz bych ji znala osobne je fakt silne kafe

Nevšímej si toho. Je jasné, že  nemᚠrohy jen proto, že jsi udělala chybu, by poněkud monstrózní.

Teď spí přemýšlej jak  toho svého vejlupka ( rádobypartnera) dostaneš  do pozice,která mu přísluší a sobě narovnᚠsebevědomí a život tak, abys podobné chlapy už nepotkávala natož si s nimi pořizovala děti.... 
Má rada- jdi na sociální a vyžídej si informace na co vše mᚠnárok , pak zajdi  do právní poradny  a pak si udělej pořádek s ním.  Já bych se od něho  odstřihla. i za cenu ,že budu pár let sama.
¨

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů