Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 11. 7. 2010 18:44

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Holky poradte mi prosim

ahojky holky napiste mi prosim taky vas nazor na celou tu vec...............
je mi 35 ex 38 mame 6tilete dite a ted skoro dvoumesicni, brali jsme se ve 20, po 30 jsme si poridili prvni dite, me se zdalo se vsechno klape tak proc ne ze, kdyz jsem byla v sestinedeli tak mi oznamil ze me nemiluje a ze nevi jestli se mnou chce byt, brecela jsem kudy jsem chodila byl to pro me hrozny sok,ikdyz kdyz jsem si zpetne davala dohromady tak naznaky byly ja jen nevidela nebo spis nechtela videt,zacal se chovat hrozne a psych.deptat, chodil domu jak se mu zachtelo a rekl jo chtela jsi dite tak se starej ja se jdu bavit.... no bylo toho vic, tak jsem ho vyhodila, chodil nas navstevovat a pri kazde navsteve se me ptal jestli jsem podala zadost o rozvod, tak jsem ji nakonec podala, kdyz nas rozvedli, chtel zpet nekolikrat jsem ho vzala, ale neslo to choval se desne a ja plakala a plakala,pak jsem nastoupila do prace a zamilovala se, kdyz to zjistil uplne obratil lital za nama choval se k nam pekne a tak jsme se k sobe vratili, byla jsem presvedcena ze vi co chce, ze chce svoji rodinu, nebranil se tomu mit dalsi dite a ja po nem taky touzila,ve 3mesici jsem mu nasla sms ale nelezla jsem nikam, jen mi zapipala u hlavy byla tam videt hned, zacala jsem strastne brecet, bala jsem se ze z toho potratim, rikala mu jak to muze delat, zacalo mi byt z nej spatne 14 dni jsem chodila spat s brekotem a brekotem se probouzela on kolem me chodil a rikal brec tise rusis me, ze delam z komara velblouda, ze me zkousel a pak ze to byla jen kamaradka atd. pak mi napsal ze nevi kdy prijde domu volala jsem mu co se deje, rekl, ze jsme rozvedeny  tak co od nej chci. Uz jsem si nedokazala predstavit, ze by to bylo stejne jako pri prvnim diteti tak jsem mu sbalila va vyhodila ho hned, pak jsem si rikala, jestli jsem to neprehnala byt s dvema detma sama a ze ho miluju, cekala jsem ze prijde a rekne neblbni nikoho nemam chci byt s tebou a s detma dyt cekame miminko, misto toho jsem se dockala ze si vzal nase dite na vikend ke sve pritelkyni tak se s ni nevim co ale nase 6lete dite se me ptalo mami nas tata ma dve zeny? on se s ni libal a hladil ji, ona ma dcerusku atd, vzdy ho privazel v jejim aute, ja s briskem s jeho druhym ditetem.......... co na to rikate............

Není tady

 

#2 11. 7. 2010 19:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holky poradte mi prosim

že jsi blbá. to neber jako nadávku. věděla jsi, jakej je a hrnula ses do dalšího děcka. proč s takovým blbcem ?
za tuhle situaci si můžeš sama.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 11. 7. 2010 19:47

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Holky poradte mi prosim

no mě napadlo něco podobného co Pavlu, tak jsem raději bez reakce odešla, teď se jdu podívat, na reakce jiných a jak vidím, asi budou podobné.

jestliže ti dělal takové svinstvo už v šestinedelí po prvním dítěti, nechápu, co jsi čekala..teď máš na krku 2 děti a v takové situaci už se radikální kroky dělají hůř. Na tvém místě bych ho kopla do zadku, a už bych mu šanci nedala. Rozvedeni už jste..bude ti platit na děti a ty budeš mít asp.nervy v klidu.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#4 11. 7. 2010 19:52

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

Co jsem cekala? ze chybu muze udelat kazdy ze uz se to nestane, mzslela jsem si, ze poprve zenskou nemel

Není tady

 

#5 11. 7. 2010 20:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holky poradte mi prosim

tomuhle hulvátskýmu chování říkáš chyba ? už to nebyl žádnej zajíc, v jeho letech.
a ty si s ním pořídíš usmiřovací dítě. to není to samý, jako kdyby jste jeli na usmiřovací dovču. dítě je závazek a ty jdeš po tom všem do dalšího. nechápu, cos čekala. minimálně jsi měla nějákou dobu počkat, jak se bude chovat dál, jak bude nebo nebude fungovat, ne si pořizovat hend další a čekat, že se to tím spraví, vyžehlí.
jak píše laminanonte, rozvedení jste, sbal mu věci, jen by ses trápila. se dvěma dětma to nebude asi lehký, ale zvládly to jiný, zvládneš to taky.

Upravil(a) PPavlaa (11. 7. 2010 20:02)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 11. 7. 2010 20:12

majkafa
Host

Re: Holky poradte mi prosim

Taky na to říkám, že jsi blbá. Nevážíš si sama sebe. Tolikrát se spálit a znovu to opakovat, to už není běžné.

 

#7 11. 7. 2010 20:12

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

nebylo to smirovaci dite proste jsme ho chteli oba a choval se naprosto uzeasne nic takoveho me nenapadlo

Není tady

 

#8 11. 7. 2010 20:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Holky poradte mi prosim

tak jistě, že jste ho chtěli oba. tys po něm jak říkáš toužila, on věděl, že i když bude další dítě, klidně tě s ním nechá, ať se staráš, on si bude žít jako svobodnej, ne ? proč by se měl dítěti bránit, jemu o nic nešlo. přece už si to vyzkoušel u prvního, ne ? a úžasně se choval jak dlouho, žes z toho měla dojem, že už to bude jiný ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 11. 7. 2010 20:28

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

snazil se rok

Není tady

 

#10 11. 7. 2010 20:47

VVeronika
♥♥-----
Registrovaný: 5. 5. 2009
Příspěvky: 79

Re: Holky poradte mi prosim

Vím, že se to lehce říká, ale já bych mu už sbalila věci. Ano, každej může udělat chybu, ale pokud dostane šanci ji napravit, neměl by ji jentak zahodit. Přijde někdo lepší, uvidíš wink Drž se.


Život je jak omalovánky. Je jen na člověku, jaké použije barvy!

Není tady

 

#11 11. 7. 2010 20:52

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

ja vim ze jsem udelala blbost tak jsem mu verila  sbalila jsem mu hned po tom co mi rekl ze neprijde domu ze jsme rozvedeny tak co je mi do toho kde je vymenila jsem zamek male videl 2x a starsi dite si chce bud brat k pritelkyni na vikend nebo vubec, pak mi ale prijde sms ze u pritelkyne uz nebydli nechapu ho

Není tady

 

#12 11. 7. 2010 20:57

majkafa
Host

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

ja vim ze jsem udelala blbost tak jsem mu verila  sbalila jsem mu hned po tom co mi rekl ze neprijde domu ze jsme rozvedeny tak co je mi do toho kde je vymenila jsem zamek male videl 2x a starsi dite si chce bud brat k pritelkyni na vikend nebo vubec, pak mi ale prijde sms ze u pritelkyne uz nebydli nechapu ho

Bude stačit, když budeš chápat sama sebe. Když budeš vědět, co chceš, a za tím si půjdeš. A když se sebou nenecháš zametat. Bude s tebou zametat a hrát si do té doby, dokud to ty sama dovolíš. Za ty roky ti to už snad předvedl dostatečně. Nebo ještě ne?

 

#13 11. 7. 2010 21:00

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

pripadam si porad jako ve spatnem snu  jak si mohl v tehotenstvi nekoho vubec najit

Není tady

 

#14 11. 7. 2010 21:04

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

pripadam si porad jako ve spatnem snu  jak si mohl v tehotenstvi nekoho vubec najit

Jak sis mohla vubec nekoho takoveho najit  a jeste s nim opakovat stejnou chybu?  Na tohle se ptej ale ne nas ,sebe. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#15 11. 7. 2010 21:08

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

to se ptam taky, ale jak muze tak snadno opustit velmi male deti, jedno jeste v brisku a nestarat se jak rostou......a jeste mi rekl, ze si za to muzu sama, ze kdybych ho nevyhodila mohli jsme byt spolu

Není tady

 

#16 11. 7. 2010 21:13

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Holky poradte mi prosim

jednoduše - protože chtěl, každý děláme to , co chceme, jsme v tomto docela egoisti. Otázka je, co z toho je tvoje a co s tím ted, v tomto pro každou ženu citlivém období, co stímto můžeš dál dělat. Jo ptát se proč a bečet - to je jedna věc, ale nic nevyřeší, tak  co můžeš udělat?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#17 11. 7. 2010 21:18

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Holky poradte mi prosim

To je to,na co potrebujes predevsim znat odpoved. Nesnaz se chapat jineho cloveka (v tomhle pripade Tveho partnera) pokud nechapes sebe ,sve jednani a sve mysleni. Pujdes akorat hlavou proti zdi (jak se rika) smile
On nemusi v zadnem pripade premyslet tak jako Ty a to je nutne pochopit.Ocekavas -li ze musi premyslet jako Ty,pak se neni cemu divit ze je to jak to je. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#18 12. 7. 2010 7:55

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

ahojky holky napiste mi prosim taky vas nazor na celou tu vec...............
je mi 35 ex 38 mame 6tilete dite a ted skoro dvoumesicni, brali jsme se ve 20, po 30 jsme si poridili prvni dite, me se zdalo se vsechno klape tak proc ne ze, kdyz jsem byla v sestinedeli tak mi oznamil ze me nemiluje a ze nevi jestli se mnou chce byt, brecela jsem kudy jsem chodila byl to pro me hrozny sok,ikdyz kdyz jsem si zpetne davala dohromady tak naznaky byly ja jen nevidela nebo spis nechtela videt,zacal se chovat hrozne a psych.deptat, chodil domu jak se mu zachtelo a rekl jo chtela jsi dite tak se starej ja se jdu bavit.... no bylo toho vic, tak jsem ho vyhodila, chodil nas navstevovat a pri kazde navsteve se me ptal jestli jsem podala zadost o rozvod, tak jsem ji nakonec podala, kdyz nas rozvedli, chtel zpet nekolikrat jsem ho vzala, ale neslo to choval se desne a ja plakala a plakala,pak jsem nastoupila do prace a zamilovala se, kdyz to zjistil uplne obratil lital za nama choval se k nam pekne a tak jsme se k sobe vratili, byla jsem presvedcena ze vi co chce, ze chce svoji rodinu,.

z toho co píšeš bych  řekla, že tě má jako hračku, se kterou ho sice teď nebaví hrát si, protože má (z jeho pohledu) jiné a zajímavější hračky, ale rozhodně nedovolí, aby si s ní hrál někdo jiný, protože tahle e přece jeho. Je lety prověřená, trpělivě čeká v koutě. Taky má částečně svázané ruce..péčí o 2 potomky.
A co kdyby ho ty nové hračky omrzely, nebo on je..to je  třeba mít rodinku v záloze..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#19 12. 7. 2010 8:05

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3805

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

to se ptam taky, ale jak muze tak snadno opustit velmi male deti, jedno jeste v brisku a nestarat se jak rostou......a jeste mi rekl, ze si za to muzu sama, ze kdybych ho nevyhodila mohli jsme byt spolu

...narazila si na pěknýho ubožáka a sáhla sis po sté na stejná kamna. Nechci ti psát to samé co holky,ale dala si tomu pěkně na pr... sad nečekej co on na to a koukej už jen na sebe a děti. Od takového  krutého manipulátora se dočkáš jen ubližování a vypadá to jako když si v tom lituješ. To druhé děcko si neměla dopustit, co je opravdu zač ti ukázal v prvním těhu. Ještě jednu věc, brečení nepomáhá ničemu a chlapy neobměkčuje, ale otravuje, bohužel.


dum spiro spero

Není tady

 

#20 12. 7. 2010 9:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Holky poradte mi prosim

pak jsem nastoupila do prace a zamilovala se, kdyz to zjistil uplne obratil
Tak jsem si vzpomněla na kačera... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
chlapeček si s ním hrát nebude, ale běda, když mu na něj sáhne někdo jinej.
Angeliko, nevím, čemu se divíš - kdykoli chtěl (nebo potřeboval???), vzala´s ho zpátky. Dokonce píšeš "tak jsem mu sbalila va vyhodila ho hned, pak jsem si rikala, jestli jsem to neprehnala byt s dvema detma sama a ze ho miluju"... no, jestli se ti zdá přehnané vyhodit ho poté, co s tebou pár let zacházel jak s hadrem na podlahu, tak holt tím hadrem buď dál... a čekej, kdy a jestli vůbec se zas na chvilku vrátí. Když ho miluješ, není co řešit... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 12. 7. 2010 10:06

11angelika
♥♥♥♥---
Registrovaný: 11. 7. 2010
Příspěvky: 268
Web

Re: Holky poradte mi prosim

ale ja prece neplacu, proste jsem jen myslela ze se opravdu zmenil, staral se o nas, chtel koupit bydleni, ale kdyz jsem nechtela prodat svuj byt seslo z toho...jeste ze jsem to neudelala byla bych pod mostem , kdyz jsem ho zadala aby mi pomohl v tehu s vetsim ditkem tak mi rekl nevydirej me nejsem tvuj sponzor a vodic ale to by nevodil me ale nase dite prece hjartahjartahjartahjarta

Není tady

 

#22 12. 7. 2010 10:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Holky poradte mi prosim

Cvičí tě chlapec teda pěkně, jen ty bohužel táááák strašně pomalu chápeš stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#23 12. 7. 2010 10:51

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Holky poradte mi prosim

tak jak vidíš tak nezměnil...prostě se budeš muset vyrovnat s tím, že sis pro své děti nevybrala nejlepšího tátu a proto ti nezbývá než se spoléhat jen sama ne sebe.

už se neptej proč ti udělal to či ono..ty odpovědi stejně nejsou důležité. Je to prostě nezodpovědný hajzlík,který ani s věkem nedostal rozum. třeba mu časem dojde, co ztratil.
Spíš se ptej holek, které mají podobnou zkušenost, kam se obrátit na úřady, aby ti na děti platil, to co má..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#24 12. 7. 2010 11:26

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Holky poradte mi prosim

Angeliko, podej návrh na svěření dětí do tvé péče a dohodněte se na výši alimentů plus ještě na sebe můžeš něco chtít... Jestli ti ale bude platit, to, co má, je u takovýho týpka vždycky sázka do loterie, takže si ještě užiješ -vymahatelnost je špatná... hmm
Byla chyba mu věřit, stalo se, snaž se tím moc netrápit - máš dvě krásný děti a i když to bude záhul bez "táty", s ním by to bylo jako na houpačce...

Není tady

 

#25 12. 7. 2010 13:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Holky poradte mi prosim

11angelika napsal(a):

Co jsem cekala? ze chybu muze udelat kazdy ze uz se to nestane, mzslela jsem si, ze poprve zenskou nemel

Neurobil jEDNu chybu, ale hneď niekľoko, sama to píšeš... Proste - to nebol jeden úlet ako donchuanovstvo ako životný štýl. A prepáč, ale je trestuhodne naivné myslieť si, že dospelý človek sa o 100% zmení, že zmení svoj zabehnutý životný štýl, zabehnutý (z jeho pohľadu) vzťah... s chudinkou, čo si od nechá všetko "líbit"... roll Ale radšej byť sama s deťmi, ako keby tvoje deti  - tuším sú to obe dcérky, že? - mali žiť v takýchto vzťahoch... Tešilo by ťa to, keby si našli niekoho takého, ako je ich otec a nechali si od neho ubližovať tak ako ty? kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů