Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 7. 2010 16:41

beth
♥♥♥----
Místo: KV
Registrovaný: 25. 3. 2008
Příspěvky: 154

Marcela Košanová

Chtěla jsem si nechat vyložit karty od Marcely Košanové, ráda bych věděla zda s ní nemáte někdo zkušenost - tj. zda vám se vám předpověď od ní splnila.


Nosiš-li nebe v sobě, najdeš jej všude.
                                       přísloví z Nepálu

Není tady

 

#2 12. 7. 2010 11:33

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Marcela Košanová

No, ty její rychlovýklady v rádiu a televizi... teď byla v pátek na TV Barrandov... Já osobně bych k ní nešla.

Není tady

 

#3 12. 7. 2010 12:02

Chiméra
♥------
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 10

Re: Marcela Košanová

Já u ní byla před lety - byl to slušnej tyjátr. Byla šikovná, uměla se prodat. Btw netrefila vůbec nic z mé přítomnosti a minulosti krom toho, co je zřejmé na první pohled, a o budoucnosti vůbec nehovořím. Úplně mimo terč. Toto byla moje jediná zkušenost s placenou službou tohoto typu a svým způsobem poučná.

Není tady

 

#4 12. 7. 2010 15:00

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Marcela Košanová

Včera byl v TV věštec. Fialkovou košilku, snad měl i oční stíny?!, a straaašně pomalinku mluviiiiil.....no hrůza! Vydržela jsem jeden dotaz od divačky nar. 1968 a bolely ji hrozně nohy. Rada byla, že u ní duchovno není v pořádku měla by mít více pokory a na nohy nejlépe vodní lázeň-třeba pobyt v lázních. Více pokory můžeme říci každému, nebo je vždy co zlepšovat a koupele pomohou na pohybový aparát automaticky. Takže vyhozených nejméně 3OO Kč.

Upravil(a) Vladena (12. 7. 2010 15:01)

Není tady

 

#5 13. 7. 2010 10:55

Adelle
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 7. 2010
Příspěvky: 189

Re: Marcela Košanová

Taky mě fascinují tyhle TV věštby, je to maximálně k zasmání. Trochu mě to mrzí, protože se tím devalvuje něco, na co věřím a co podle mě funguje - když to někdo umí a dělá to dobře.

Smutné je, že lidem podle mě chybí nejen naděje, ale často i pár lidských slov, na které třeba doktoři často nemají čas. Myslím, že někomu může pomoci prostě jenom fakt, že se mu někdo snaží porozumět a naladit se na něj, by v takto zkarikované podobě hmm

Není tady

 

#6 13. 7. 2010 10:57

Adelle
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 7. 2010
Příspěvky: 189

Re: Marcela Košanová

Jinak beth - na M. Košanovou jsem slyšela spíš negativní ohlasy. Má jméno, je to "celebrita", to je údajně asi tak vše - ale třeba z těch lidí mluví pustá závist, kdo ví.

Asi ti nikdo neřekne, jestli by sedla zrovna tobě a jestli by ti pomohla.

Není tady

 

#7 13. 7. 2010 16:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Marcela Košanová

Já se vždycky radím s Martinkou1 tady na babi a vždycky to sedne. Občas si tahám karty sama, ale často mi pořád něco dokolečka říkají, ale já jim ne a ne rozumět big_smile
Toho tragéda v TV jsem dnes v repríze také viděla a musela jsem se smát, tohle už byla fatk extra třída dumbom lol


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#8 20. 8. 2010 18:32

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Marcela Košanová

Já jí jednou volala do TV, a její výklad seděl jako p*del na hrnec. smile Mockrát si na ní vzpomenu, jak obrovskou měla pravdu.... Takže bych zase až tak nezavrhovala ani Košanovou a ani TV výklady.... Samozřejmě, osobní výklad je osobní výklad. smile

Upravil(a) IŠTAR (20. 8. 2010 18:33)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů