Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 9. 7. 2010 21:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Ellischka napsal(a):

Nevím....vyhrožuje mi tím....nechci o něj přijít,je to skvělý táta i partner!Problém je,že je prostě starší a nechce mít v 60-ti na krku dva puberáky!

Pozri, ja ho aj chápem, ale toto všetko sú debaty PRED otehotnením, akosi... Vy ste sa nebavili o tom, kožko detí áno a kožko už nie? Alebo si sa proste rozhodla, že TY chceš súrodenca pre svoju dcéru a basta? (Ono je rozdiel, či to bola NEHODA alebo plánovaný trik na partnera... triky podža mňa nič dobré neprinesú. Ale nehody sa stávajú a ak to bola nehoda, boli ste pri nej obaja... stolt)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 9. 7. 2010 21:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

misha88 napsal(a):

Jasně není chláp...myslím to prostě obecně...jestli ti (i aprill)  jeho jednání přijde košér

Jednanie je ejdna vec, to clekom kóšer nie je, ale inak jeho psotoj aj chápem. Nie každý chlap sa vežmi realizuje otcovstvom a tretie deia v pokročilejšom veku, keď už jedno spoločné majú... Akurát sa asi naozaj mal lepšie chráni, lebo je rozdiel rozpráva sa o takýchto veciach PRED otehotnením a PO ňom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 10. 7. 2010 15:05

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

misha88 napsal(a):

Já jsem asi pro potraty jen za velice tizive financni situace ktera se zda bezvychodna nebo pri nemoci, kdy je ohrozena matka i dite..prip.kdyz je dite postizene....jinak asi nevidim duvod....tak proto me jen zaraží tyhle "potraty" z rozmaru ze uz nechci dítě..příroda to asi  chce jinak jak je vidno..

ono se to hezky moralizuje, když nejde o tebe.a "příroda" děti za mě nenakrmí.

Není tady

 

#29 11. 7. 2010 23:37

Anineta
♥------
Místo: Most
Registrovaný: 1. 5. 2010
Příspěvky: 14

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Eli, dej všemu čas, i ON potřebuje mít čas vše vstřebat...... Mimi nenarozené potřebuje vnímat lásku hlavně z  tvé strany, že ho miluiješ a chceš. Otec se přidá později, až mu vše dojde a vyhodnotí.hjarta

Není tady

 

#30 12. 7. 2010 5:10

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 10:13)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#31 12. 7. 2010 11:30

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Ellischka napsal(a):

Já jsem přestala před dvěma měsíci kojit,začla jsem brát prášky,ale jiné než dřív,kvůli hormonům.Stalo se i přes prášky!

  Já vím,je pohodlný a líný.Nepomáhá mi moc ani s malou,takže je mi jasné,že na druhé bych také byla sama,ale zvládly to jiné,zvládnu to také.Jen jsem vždycky chtěla úplnou rodinu,nechci ty dva malé človíčky připravit o tatínka!

Ach jo,je mi to tak líto,že tohle musím řešit! :-(

Ale moc děkuji za reakce!

Ani se tomu tvému partnerovi nedivím.hmm


Žít a nechat žít

Není tady

 

#32 12. 7. 2010 11:49

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Anineta napsal(a):

Eli, dej všemu čas, i ON potřebuje mít čas vše vstřebat...... Mimi nenarozené potřebuje vnímat lásku hlavně z  tvé strany, že ho miluiješ a chceš. Otec se přidá později, až mu vše dojde a vyhodnotí.hjarta

Tak s tou první větou souhlasím - neplánoval to, potřebuje čas si to přebrat... Spoléhat na to, že to vyhodnotí tak, že je to vlastně bezva je liché - jsou i tací, co opravdu odejdou. Buď hned, nebo se vztah rozpadne postupně. Otázka je, jestli opravdu kvůli neplánovanému miminku... spíš si myslím, že ne - problém je většinou jinde. hmm
Vím o jednom, co to udělal dvakrát - jednou dal vale neplánovaně otěhotnivší přítelkyni, podruhé to bylo plánované a vydržel jen rok... Problém není v partnerkách ani dětech - je v pánovi.
Já to vidím tak, že když si Eli dítě nechá (a partner to nevstřebá), nastanou problémy v partnerství a vztah půjde do kopru... A když nenechá, bude to mezi nimi viset a půjde to do kopru taky...
Čili se Eli rozhodni podle sebe, protože chlapi odcházejí, ale děti zůstávají a mohla bys jednou litovat, že mohla mít dcerka sestřičku. hmm Ale jak se rozhodneš je na tobě a já třeba osobně bych pochopila i to přerušení.

Není tady

 

#33 12. 7. 2010 11:50

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

lady ZP napsal(a):

Ellischka napsal(a):

Já jsem přestala před dvěma měsíci kojit,začla jsem brát prášky,ale jiné než dřív,kvůli hormonům.Stalo se i přes prášky!

  Já vím,je pohodlný a líný.Nepomáhá mi moc ani s malou,takže je mi jasné,že na druhé bych také byla sama,ale zvládly to jiné,zvládnu to také.Jen jsem vždycky chtěla úplnou rodinu,nechci ty dva malé človíčky připravit o tatínka!

Ach jo,je mi to tak líto,že tohle musím řešit! :-(

Ale moc děkuji za reakce!

Ani se tomu tvému partnerovi nedivím.hmm

zato já se divím...co tě k tomu vede tohle napsat ..Elischka přece píše že otěhotněla přes prášky..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#34 12. 7. 2010 12:03

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

misha88 napsal(a):

Já jsem asi pro potraty jen za velice tizive financni situace ktera se zda bezvychodna nebo pri nemoci, kdy je ohrozena matka i dite..prip.kdyz je dite postizene....jinak asi nevidim duvod....tak proto me jen zaraží tyhle "potraty" z rozmaru ze uz nechci dítě..příroda to asi  chce jinak jak je vidno..

Přírodě jde o rozmnožování druhu, je jí fuk, co stojí škola, školka, jak to samoživitelka či důchodce zaplatí. Už nebydlíme v jeskyni - nájem je slušná položka z příjmu...
Já tohle moralizování nemám ráda - zdravá ženská může na přání přírody porodit dvacet dětí třeba šesti chlapům, deset zdravejch, z toho přežije pět a jede se dál... Jistěže se dá chránit a Ellischka to udělala - partner ne a bohužel je v letech, kdy si na další dítě netroufá, protože ho nenakrmí a nevychová tlupa, jako kdysi. Naopak - platí alimenty na dítě z prvního manželství... Měl se chránit on. Neudělal to a největší odpovědnost teď leží na někom jiným - na Eli... A ta si tu počte, jak je děsný jít na potrat z rozmaru... Možná jsou takové ženy - já tedy takovou nepotkala - ale Ellischku to trápí, tak mi nepřijde vhodné vůbec to sem psát. To, že teď možná netrpí nouzí neznamená, že po případném odchodu partnera nebude. Živit dvě děti z mateřský je bomba a ne každej chlap vydělává tolik, aby zaplatil slušný alimenty na tři děti...
Místo přírody nastupuje realita...

Není tady

 

#35 12. 7. 2010 12:25

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 10:13)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#36 12. 7. 2010 12:53

pencila
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 210

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Eli, nechoď na potrat.. Jestli tam půjdeš jen kvůli patrnerovému nátlaku, tak stejně Vᚠvztah už nadále nebude moci pravděpodobně fungovat a mohla by ses tak ocitnout bez dítěte a bez partnera..

tohoto tématu se to moc netýká, ale: já jsem PROTI potratu v tíživé finanční situaci, protože vždy se to dá nějak zvládnout, když se člověk dovede uskromnit -  tom jsem přesvědčená. Ikdyby měla jít matka do azylového domu.. Cena života a peněz se srovnávat nedají. Názor, že pro dítě je lepší jej raději zabít, než žít v nedostatku fakt neberu.. !!!!!!!

Upravil(a) pencila (12. 7. 2010 12:56)

Není tady

 

#37 12. 7. 2010 14:06

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

misha88 napsal(a):

Jev.. určitě mᚠv tomhle pravdu...ale na Eli je vidět že na potrat by radši nešla že...

Jistěže by chtěla to dítě, píše to tu od začátku - proto mi tvé psaní o potratu z rozmaru přišlo netaktní. Každý ale máme právo na názor a jeho vyjádření... to je zase fakt. Mě to prostě jako rozmar nepřijde, to je celý. Rozmařilý holky se tím nijak netrápí.
Podívej, můj manžel chtěl kdysi jedno dítě, že prý je to finančně náročný a vůbec... já chtěla vždycky dvě. Jemně jsem mu to naznačila i po porodu (užila jsem si), aby si jako nemyslel, že když mám po náročným porodu, tak že stačí jen to jedno - bylo mu to nepříjemný a velmi důrazně mi řekl, že on ale další dítě opravdu nechce. Nechala jsem to být a netrvalo dlouho, sám přišel s tím, že by bylo fajn mít druhý. wink
Možná by se v situaci, co má Ellischka (zaskočen dítětem, které neplánoval) zachoval stejně - nevím. Ale těžko bych se mohla divit. A co bych udělala? Tenkrát byla mateřská kolem dvou tisíc, pleny byly látkový nebo strašně drahý pemprsky (začínaly jednorázovky) - plena vyšla na desetikačku... žádný Tesco pleny ani rossmenky za "hubičku", ty začaly až s dcerou a to byla lahoda... Tím chci říct, že z těch peněz bych zaplatila buď jídlo nebo nájem a dál fakt nevím... K mateřský se tehdy nedalo moc přivydělat. Každopádně, podle mojí nátury, si myslím, že bych ho dotlačila k tomu, že si dítě necháme. smile Já moc nedám na to, co si kdo umane, ale když si to umanu já... vissla Dneska je chlap v čudu a děti mám dvě. A jsem šastná. Moje štěstí nezáleží na chlapech - moje dvě štěstí jsou v lesním táboře a mě se po nich začíná trochu stýskat. smilewink
Držím Elli palce, aby se rozhodla podle sebe - pak to bude správně. Když bude cítit, že to bez chlapa nezvládne, udělá dobře - není nad ubrečenou vydeptanou mámu dvou malých dětí... Když to bude cítit jinak a dítě si nechá, zvládne případný odchod partnera bez sesypání. Jen to musí vyjít z ní, ne z nátlaku okolí. smile

Není tady

 

#38 12. 7. 2010 14:45

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 10:14)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#39 12. 7. 2010 18:53

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

pencila napsal(a):

Eli, nechoď na potrat.. Jestli tam půjdeš jen kvůli patrnerovému nátlaku, tak stejně Vᚠvztah už nadále nebude moci pravděpodobně fungovat a mohla by ses tak ocitnout bez dítěte a bez partnera..

tohoto tématu se to moc netýká, ale: já jsem PROTI potratu v tíživé finanční situaci, protože vždy se to dá nějak zvládnout, když se člověk dovede uskromnit -  tom jsem přesvědčená. Ikdyby měla jít matka do azylového domu.. Cena života a peněz se srovnávat nedají. Názor, že pro dítě je lepší jej raději zabít, než žít v nedostatku fakt neberu.. !!!!!!!

byla jsi někdy v téhle situaci? ??

Není tady

 

#40 12. 7. 2010 23:02

pencila
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 210

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

agewa napsal(a):

pencila napsal(a):

Eli, nechoď na potrat.. Jestli tam půjdeš jen kvůli patrnerovému nátlaku, tak stejně Vᚠvztah už nadále nebude moci pravděpodobně fungovat a mohla by ses tak ocitnout bez dítěte a bez partnera..

tohoto tématu se to moc netýká, ale: já jsem PROTI potratu v tíživé finanční situaci, protože vždy se to dá nějak zvládnout, když se člověk dovede uskromnit -  tom jsem přesvědčená. Ikdyby měla jít matka do azylového domu.. Cena života a peněz se srovnávat nedají. Názor, že pro dítě je lepší jej raději zabít, než žít v nedostatku fakt neberu.. !!!!!!!

byla jsi někdy v téhle situaci? ??

no tak zažila jsem třeba, že jsme několik let rodina 6 lidí bydleli v 1+1.. a s minimálními financemi.. podmínky mizerné, život skvělej fuckyoutummenupp nejlepší škola, jak se naučit toleranci vissla

Není tady

 

#41 13. 7. 2010 12:06

lady ZP
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 191

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

laminanonte napsal(a):

lady ZP napsal(a):

Ellischka napsal(a):

Já jsem přestala před dvěma měsíci kojit,začla jsem brát prášky,ale jiné než dřív,kvůli hormonům.Stalo se i přes prášky!

  Já vím,je pohodlný a líný.Nepomáhá mi moc ani s malou,takže je mi jasné,že na druhé bych také byla sama,ale zvládly to jiné,zvládnu to také.Jen jsem vždycky chtěla úplnou rodinu,nechci ty dva malé človíčky připravit o tatínka!

Ach jo,je mi to tak líto,že tohle musím řešit! :-(

Ale moc děkuji za reakce!

Ani se tomu tvému partnerovi nedivím.hmm

zato já se divím...co tě k tomu vede tohle napsat ..Elischka přece píše že otěhotněla přes prášky..

No právě!
Na jejím místě bych počítala s tím, že se vztah rozpadne. A teď bych teprve přemýšlela, jestli mi stojí za to, jít na přerušení a mít celou rodinu s jedním dítětem, nebo si to nechat a být na to sama.
Nikoho k ničemu nedonutí, takže když celou rodinu (on dalšího nic nechce) tak je to jasné - přerušení. Není to zas až tak velká tragedie.hmm


Žít a nechat žít

Není tady

 

#42 13. 7. 2010 14:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

venuše napsal(a):

Pripada mi docela logicky, ze ten muz uz dalsi dite nechce.....

Nechti dalsi dite nebo nechtit dite vubec je logicke ale zaroven je logicke se postatat jako dospely clovek o to, ze ta situace nenastane. Co udelal tento budouci otec, podezriva partnerku a vyhrozuje. Antikoncepce pro muze je jednoducha a spolehliva. Nebo proste nemit sex.

Koukam ze i mezi zenami se rozsiril nazor, ze mit dite se da jen po odspuhlaseni partnera. Mit dite neni nic spatneho,podle mne. A chtit ho uz vubec ne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#43 13. 7. 2010 14:17

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

sahleb napsal(a):

venuše napsal(a):

Pripada mi docela logicky, ze ten muz uz dalsi dite nechce.....

Nechti dalsi dite nebo nechtit dite vubec je logicke ale zaroven je logicke se postatat jako dospely clovek o to, ze ta situace nenastane. Co udelal tento budouci otec, podezriva partnerku a vyhrozuje. Antikoncepce pro muze je jednoducha a spolehliva. Nebo proste nemit sex.

Koukam ze i mezi zenami se rozsiril nazor, ze mit dite se da jen po odspuhlaseni partnera. Mit dite neni nic spatneho,podle mne. A chtit ho uz vubec ne.

Kdo ví jak to vlastně vůbec bylo, třeba ...... .

Není tady

 

#44 13. 7. 2010 14:21

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Takhle přesně otěhotněla kamarádka. Měnila prášky po kojení (kvůli hormonům) a bum. Na to, že je těhotná, přišla až ve čtvrtým měsíci... Měla ale štěstí na chlapa. smile

Není tady

 

#45 13. 7. 2010 14:29

pencila
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 210

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

lady ZP napsal(a):

Nikoho k ničemu nedonutí, takže když celou rodinu (on dalšího nic nechce) tak je to jasné - přerušení. Není to zas až tak velká tragedie.hmm

a jak může vědět, že když bude po jeho a dítě si nechá vzít, že s ní opravdu zůstane? roll
byla jsem na semináři, kde se paní shodly na tom, že když šly pod naléhaním partnera na potrat, vztah šel stejně do háje sad
já bych poradila si dítě nechat a chlap - pokud za to stojí a stojí o vztah - se postaví k tomu jako chlap..

Není tady

 

#46 13. 7. 2010 15:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

lady ZP napsal(a):

laminanonte napsal(a):

lady ZP napsal(a):


Ani se tomu tvému partnerovi nedivím.hmm

zato já se divím...co tě k tomu vede tohle napsat ..Elischka přece píše že otěhotněla přes prášky..

No právě!
Na jejím místě bych počítala s tím, že se vztah rozpadne. A teď bych teprve přemýšlela, jestli mi stojí za to, jít na přerušení a mít celou rodinu s jedním dítětem, nebo si to nechat a být na to sama.
Nikoho k ničemu nedonutí, takže když celou rodinu (on dalšího nic nechce) tak je to jasné - přerušení. Není to zas až tak velká tragedie.hmm

Ja to nevidím tak jasne. Nabudúce si postaví hlavu, že trebárs decko nepôjde na strednú, lebo on sa už na to necíti... a ak sa mu nepodvolia, odíde... A Eli bude ma neúplnú rodinu, a ešte o diea menej. Niektoré vzahy sú špeciálne také krehké, že by človek na ne nestavil ani cent... tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 13. 7. 2010 15:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

sahleb napsal(a):

venuše napsal(a):

Pripada mi docela logicky, ze ten muz uz dalsi dite nechce.....

Nechti dalsi dite nebo nechtit dite vubec je logicke ale zaroven je logicke se postatat jako dospely clovek o to, ze ta situace nenastane. Co udelal tento budouci otec, podezriva partnerku a vyhrozuje. Antikoncepce pro muze je jednoducha a spolehliva. Nebo proste nemit sex.

Koukam ze i mezi zenami se rozsiril nazor, ze mit dite se da jen po odspuhlaseni partnera. Mit dite neni nic spatneho,podle mne. A chtit ho uz vubec ne.

Mít díté se dá rúzné, ale mít dítě a k tomu ešte milujúceho ocka, ktorý sa pomerne rád postará - a nielen finačne, to sú dve veci. Myslím, že ani žene by sa nepáčilo, keby chcela ma diea a muž by sa bránil zubami-nechtami, chránil a podobne... a naopak, keby ju trebárs znásilnil, aby s ňou mal diea.... ja proste neverím na veci robené "lebo ja chcem" a "natruc", hlavne pokiaž ide o diea. Tam by sa mali obaja slobodne rozhodnú, bez podrazov a manipulácií. Našastie toto je iný prípad, "úraz" - aj tak ésa stávajú, a dos často.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 13. 7. 2010 15:29

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

Selima napsal(a):

sahleb napsal(a):

venuše napsal(a):

Pripada mi docela logicky, ze ten muz uz dalsi dite nechce.....

Nechti dalsi dite nebo nechtit dite vubec je logicke ale zaroven je logicke se postatat jako dospely clovek o to, ze ta situace nenastane. Co udelal tento budouci otec, podezriva partnerku a vyhrozuje. Antikoncepce pro muze je jednoducha a spolehliva. Nebo proste nemit sex.

Koukam ze i mezi zenami se rozsiril nazor, ze mit dite se da jen po odspuhlaseni partnera. Mit dite neni nic spatneho,podle mne. A chtit ho uz vubec ne.

Mít díté se dá rúzné, ale mít dítě a k tomu ešte milujúceho ocka, ktorý sa pomerne rád postará - a nielen finačne, to sú dve veci. Myslím, že ani žene by sa nepáčilo, keby chcela ma diea a muž by sa bránil zubami-nechtami, chránil a podobne... a naopak, keby ju trebárs znásilnil, aby s ňou mal diea.... ja proste neverím na veci robené "lebo ja chcem" a "natruc", hlavne pokiaž ide o diea. Tam by sa mali obaja slobodne rozhodnú, bez podrazov a manipulácií. Našastie toto je iný prípad, "úraz" - aj tak ésa stávajú, a dos často.

No ona to dite zrejme akceptuje a tesi se na nej ale ne ten muz.Takze muz nechce a ma na toplne pravo, ovsem jeho rozhodnuti nemit dite se u dospeleho cloveka musi nejak projevit. Treba tou antikoncepci. On si pozor nedaval, ale nasledky odmita a vyhrozuje. O to mi slo.

Jinak mnohym zenym na svete by se libilo, kdyby se muz chranil zuby nechty.  Nerozumim vzbec tomu znasilneni. To je snad neco jineho.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#49 13. 7. 2010 17:32

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

pencila napsal(a):

agewa napsal(a):

pencila napsal(a):

Eli, nechoď na potrat.. Jestli tam půjdeš jen kvůli patrnerovému nátlaku, tak stejně Vᚠvztah už nadále nebude moci pravděpodobně fungovat a mohla by ses tak ocitnout bez dítěte a bez partnera..

tohoto tématu se to moc netýká, ale: já jsem PROTI potratu v tíživé finanční situaci, protože vždy se to dá nějak zvládnout, když se člověk dovede uskromnit -  tom jsem přesvědčená. Ikdyby měla jít matka do azylového domu.. Cena života a peněz se srovnávat nedají. Názor, že pro dítě je lepší jej raději zabít, než žít v nedostatku fakt neberu.. !!!!!!!

byla jsi někdy v téhle situaci? ??

no tak zažila jsem třeba, že jsme několik let rodina 6 lidí bydleli v 1+1.. a s minimálními financemi.. podmínky mizerné, život skvělej fuckyoutummenupp nejlepší škola, jak se naučit toleranci vissla

no myslím, že je rozdíl, jestli jste tam byli rodina a nebo jestli na to matka bude uplně sama .

Není tady

 

#50 13. 7. 2010 18:01

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Partner nechce dítě,které nosím!

pencila napsal(a):

a jak může vědět, že když bude po jeho a dítě si nechá vzít, že s ní opravdu zůstane? roll
byla jsem na semináři, kde se paní shodly na tom, že když šly pod naléhaním partnera na potrat, vztah šel stejně do háje sad
já bych poradila si dítě nechat a chlap - pokud za to stojí a stojí o vztah - se postaví k tomu jako chlap..

No, on má v tom, vykašlat se na své dítě, už praxi - o své dítě z prvního manželství se stará také jen "dálkově".


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů