Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 19. 2. 2006 13:20

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Umíte oddělit sex od citu?

Já myslím, že takhle tě má vzácnou a tak se u něho tohleto projevuje. Myslím si, že jsou to projevy lásky, ale je to jen z toho důvodu, že touží po tom, co teď nemá, teda fungující vztah, ale kdyby si se vrátila, bylo by to zase ve stejných starých kolejích.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#2 19. 2. 2006 16:25

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

Re: Umíte oddělit sex od citu?

já bych řekl že spíš nějakej bloklej  .... neměl před tím nějakej problémovej vztah??

Není tady

#3 19. 2. 2006 18:22

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Marcelo,
nejsem sice chlap, ale pokud jde o city, mezi muzi a zenami zase neni tolik rozdilu..obe pohlavi se boji zraneni a obe se brani...
Mozna problem neni jen v nem, ale hlavne v tobe. Trebas po nem chces vic, nez je ti schopen dat. TED dat! Mozna jsi jen netrpeliva a mozna ho vubec nemilujes, jen chces. Ty neco chces a zapopminas vnimat, co chce on. Zraneni lze lehko vrsit jedno na druhe, tezko se ale leci... popremyslej, zda toho muze vubec milujes, co je to pro tebe laska. Zda to jen neni strach ze samoty, touha po rodine, detech, fyzicka pritazlivost, uzasny sex, ktery dokazete spolu zazit - to umi zena stejne jako muz, ba dokonce zeny jsou ve vyvareni iluzi daleko vetsi prebornice nez muzi... Udelej si poradek sama v sobe, pak budes mit sanci se jakz takz vyznat v nem, treba te i rad k sobe pusti, kdyz ti bude moci duverovat.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#4 20. 2. 2006 7:35

potvurkapodivna
Host

nesouhlasím s Pandorou v tomto konkrétním případě. Marcela píše, že on ve svých 42 letech měl samé problémové vztahy a vždy za vše mohla partnerka. Myslím, že to spíš svědčí o selhání tohoto muže a už je to z jakéhokoliv důvodu. Ono mu to přesně takhle vyhovuje, myslím, že Marcela to popsala naprosto přesně.

#5 20. 2. 2006 8:27

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Marcelo a tebe jeho rádoby projevy zamilovanosti lákají v tom směru, že si přeješ, aby Tě miloval a anebo miluješ Ty jeho a doufáš, že těmihle schůzkami to bude oboustranné? Pak totiž můžeš za lecčíms vidět a hledat něco, co tam ani není...Řekla jsi přesně - je to podle něj a jemu to vyhovuje. Má kvalitní sex podle potřeb a i pocit, že je milován  - to tulení a podobně,  chlapi to také potřebují, i když si hrají leckdy na hrdiny...

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#6 20. 2. 2006 9:14

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Web

Možná miluje jen sex s tebou, ale asi ne tebe....taky jsem něco podobného zažila. Chlapi jsou v takových věcech bohužel trošku jiný, než my.

Není tady

#7 20. 2. 2006 9:16

ADFka
♥♥♥----
Místo: Plzeňský kraj
Web

Já dokážu dělit sex od citu, ale jelikož nejsem chlap, tak to berte jenom jako takovou poznámku big_smile

Please don´t slow me down if I´m going too fast!

Není tady

#8 20. 2. 2006 9:33

Judinka
Host

Jo, to znám. Mám stejný "problém". Je to asi trochu sobeček a opravdu nerad dává, přizpůsobuje se, překonává nepříjemnosti kvůli partnerce. Určitě mu víc záleží na tom, aby jemu bylo dobře, než aby měl radost, že je spokojený druhý. Tedy pokud to vyžaduje nějaké úsilí z jeho strany... Ten můj byl tak něžný a jakorádoby "pozorný" občas, protože prostě takový byl a mazlil se SÁM rád. Neměl to spojené s dáváním lásky...

#9 20. 2. 2006 9:57

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Judinko - proč by měl být sobec, že nechce nic víc ? Něco jiného by bylo, kdyby vyžadoval, aby byli spolu a při tom na ni kašlal. Ale když mají po férové dohodě sexuální vztah a on se podle toho chová, je to fér, ne ? Spíš mi přijde nefér od Marcely, že v tom pořád hledá něco víc a čeká věci, které jsou jiného druhu.

Marcelo, já myslím, že muži sex od vztahu neoddělují. Ale pro ně je vztah i to, co prožíváte spolu. To jen ženy si pod pojmem vztah představují jasné a postupné kroky.
chození - představení dětem - představení rodičům - společná dovolená - zasnoubení - svatba.
Muži vnímají vztah jako vztah, ale tyhle posloupnosti k tomu nepotřebují.

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#10 20. 2. 2006 10:02

potvurkapodivna
Host

Já stejně jako ADFka umím oddělit sex od vztahu. Je k tomu však zapotřebí, aby dvojice k tomu přistupovala se stejným vědomím a podle zkušenosti vím, že sled vztah a potom už jen sex jde velice těžko, protože k tomu člověku už máte nějaké citové pouto, takže potom čekáte na jakékoliv projevy něžností, které si ovšem vykládáte jinak než jsou myšleny a doufáte, že se nějakým zázrakem se sexuálního styku vyklube základ normálního vztahu.

#11 20. 2. 2006 11:05

poblinka
♥♥♥----
Místo: Olomouc

Marcelo taky nejsem chlap a sex od citu moc oddělit neumím.I když to třeba na sexu začne postupem času do toho stejně spadnu..v tom jsme my ženské jiné.N atohle téma jsem vedla sáhodlouhé debaty s bráchou a kamarády,protože mne to taky zajímalo.A výsledek? chlapi to oddělit umí..něco ve stylu...proč bych s e nepomiloval když mi dá?sozuhlasím s potvurkou pokud jsou v tom jednou zamíchané city nikdy už to nebude jen o sexu.

Není tady

#12 20. 2. 2006 21:52

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

ADFka

to bych chtěl vidět ....

Není tady

#13 20. 2. 2006 22:28

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥

Nesouhlasím s tím, že chlapi umí oddělovat vztah a sex a ženy ne! Žádné takové škatulky nejsou.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#14 21. 2. 2006 7:16

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

KALIK napsal(a):

Nesouhlasím s tím, že chlapi umí oddělovat vztah a sex a ženy ne! Žádné takové škatulky nejsou.

Já bych řekla, že jo, je to takové obecně známé a říkají to aj sexuologové. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak to, že chlap se vyspí se ženskou a kašle na ní, ženská to udělá a uběhala by se. Ale samozřejmě jsou vždycky vyjímky, co to potvrzují. někde jsem četla, že třeba muži, kteří většinu života vyrůstají jen s matkou, tak jsou ve vztazích trošku "zženštilejší". Kdo ví... wink

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#15 21. 2. 2006 7:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥

Nety, tak to je můj případ, ale až tak od desíti let wink Ale jinak jsem bejk, a to dycinky lol

Není tady

#16 21. 2. 2006 8:01

potvurkapodivna
Host

Netynko,
asi to je případ od případu.

#17 21. 2. 2006 8:16

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Možná jo, možná ne. Jsou vyjímky, která potvrzují pravidla.  Ale jedno je jsité - u ženské je nevěra vesměs průšvih a konec vztahu a manželství, u chlapa vesměs ne, pokud se na to nepřijde smile Takže od toho se moje teorie vyvíjí vissla

Není tady

#18 21. 2. 2006 8:18

potvurkapodivna
Host

Já to spíš brala z pohledu svobodných. V manželství je to už o něčem jiném. Tím chci říct, že když jsem zrovna byla bez stálého přítele a sex ke svému životu potřebuji, tak jsem měla i svého stálého milence, ale opravdu to bylo jen na sex, žádné city.

NÁŠ TIP:

Zápatí