Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 29. 7. 2010 19:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Blossom napsal(a):

Systém soc.dávek moc neznám, protože jsem je nikdy nepotřebovala. Ale mám pocit, že by si ti sociálně potřební oproti dnešku strašně  pohoršili. Což bych jim nepřála.

A je mi proto velmi divné, jak se tady někteří na toto opatření tak těší.....? va va va

Já se teda těším a mě se ta vize líbí! Nepřeju přihoršení postiženým, maminkám... ale líbí se mi, pokud se přiskřípne tipec všem těm (většinou tmavým) nemakačenkům!!!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#127 29. 7. 2010 19:17

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Ale ZP, kvůli kterému, Kaliku, vznikla celá takhle debata, je o materiálnu, no ni? smile Duši, zvláště té vyspělejší (nebo jak to říct) by mělo být pár eur fuk.

Upravil(a) Daphné (29. 7. 2010 19:18)

Není tady

 

#128 29. 7. 2010 20:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

ZP v konečném důsledku je právě o tu duši, jak to nazýváš. To hmotno má té duši sloužit a ne obráceně. Chňápeš? smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#129 29. 7. 2010 20:48

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Pisatel napsal(a):

Blossom, já jen koukám, tedy česky čumím. smile
Ona je tu nějaká debata? Já měl dojem že zatím tu byla položena otázka většina debatujících zatím jen snáší překonané teorie, a nebo kope těžké zákopy a překážky. ANo moje drahá je těžké debatovat o něčem o čem všichni nic neví, pár moudrejch na myšlence se nějak přiživilo, a dál v myšlence nepokračovalo nebo od ní jako od zcestné odešlo a nebo termínus technikus změnilo a nikdo si toho nevšiml.
No tobě nešlo o debatu nebo debata je o tříbení názorů, ale tys debatu postavila do pozice, buď po mém a nebo je to špatně, Mé argumenty jsou ty pravé zdravé a basta. Budeš se divit četl jsem je a dost důlkadně, nebo mám fůru času a pohledů na obnažená těla žen se mi již zajedlo, ale když si je řádně filozoficky rozeberu tak dojdu i k závěru, že autor si protiřečí, vyhledává jen chyby nebo není tak zdatnýý aby argumentoval, protože mu někdo v debatě dal už zauši. No je to tvá volba jak se k věci postavíš.

Pisateli, tento pocit jsem měla z Blossom ve více debatách na nejrůznější témata, nejen tady.

Není tady

 

#130 29. 7. 2010 21:17

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

KALIK napsal(a):

ZP v konečném důsledku je právě o tu duši, jak to nazýváš. To hmotno má té duši sloužit a ne obráceně. Chňápeš? smile

Ch(ň)ápu. Přesně tohle ale je, myslím si, tvoje utopická vize. Myšlenka hezká, leč neproveditelná. A i když lidí, kteří se obracejí sami k sobě, hledají se a připojují se nějakým způsobem k New Age přibývá, stále je to jen zlomek celkové populace, žádná vzedmutá vlna, natož celosvětová.
To ale celkem neřeší otázku, kde by se vzalo na příjmové straně rozpočtu tolik peněz, i kdyby k nějakému podobnému konsenzu došlo. Můžeme sebevíc chtít, aby lidi měli volné ruce a čas pro svůj osobnostní rozvoj, ale vem chlup na dlani, žejo. Nejsem národohospodář, ale na to stačí selský rozum.

Upravil(a) Daphné (29. 7. 2010 21:29)

Není tady

 

#131 29. 7. 2010 21:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Má to společné prvky s new age, ale není to new age. Obecně jakékoliv náboženství omezuje. Lepší je si intuitivně vyšlapat vlastní cestičku a když následuješ intuici, nemůžeš zabloudit smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#132 29. 7. 2010 21:34

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Dřímá v nás velká moc, jen o tom nevíme. Ti nahoře nás nepřestanou přesvědčovat, že jsme slabí smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#133 30. 7. 2010 7:21

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Daphné napsal(a):

Ale ZP, kvůli kterému, Kaliku, vznikla celá takhle debata, je o materiálnu, no ni? smile Duši, zvláště té vyspělejší (nebo jak to říct) by mělo být pár eur fuk.

No kočko mᚠjistým způsobem pravdu, nebo kromě vzduchu se za vše platí bohužel a nemalý peníz ku prospěchu někoho prý jedinečnému, kdo to "vymyslel", ale on spíš si zorganizoval svůj byznis. Copak se dá s vodou kupčit?, když je dle všech informací majetkem státu? Ono pokud budou k minimálnímu životnímu standardu potřebé bankovky pak je třeba je lidem dát. A pokud někomu nestačí nech pracuje dle libosti.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#134 30. 7. 2010 7:25

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

KALIK napsal(a):

Dřímá v nás velká moc, jen o tom nevíme. Ti nahoře nás nepřestanou přesvědčovat, že jsme slabí smile

No že třímá to i lid ví, ale je tak línej, že tu sílu raději nechá jiným zejména pak politickým stranám vzít, které jejich sílu rozmělní a utlumí v pískových bitvách a svůj osobní prospěch. Ono Kaliku začínám se děsit těch slov demo a krátos tedy vlády lidu to nedopadne jinak než další válkou.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#135 30. 7. 2010 7:26

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

amely napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Blossom, já jen koukám, tedy česky čumím. smile
Ona je tu nějaká debata? Já měl dojem že zatím tu byla položena otázka většina debatujících zatím jen snáší překonané teorie, a nebo kope těžké zákopy a překážky. ANo moje drahá je těžké debatovat o něčem o čem všichni nic neví, pár moudrejch na myšlence se nějak přiživilo, a dál v myšlence nepokračovalo nebo od ní jako od zcestné odešlo a nebo termínus technikus změnilo a nikdo si toho nevšiml.
No tobě nešlo o debatu nebo debata je o tříbení názorů, ale tys debatu postavila do pozice, buď po mém a nebo je to špatně, Mé argumenty jsou ty pravé zdravé a basta. Budeš se divit četl jsem je a dost důlkadně, nebo mám fůru času a pohledů na obnažená těla žen se mi již zajedlo, ale když si je řádně filozoficky rozeberu tak dojdu i k závěru, že autor si protiřečí, vyhledává jen chyby nebo není tak zdatnýý aby argumentoval, protože mu někdo v debatě dal už zauši. No je to tvá volba jak se k věci postavíš.

Pisateli, tento pocit jsem měla z Blossom ve více debatách na nejrůznější témata, nejen tady.

A nejen u ní smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#136 30. 7. 2010 7:34

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Tak válka tu demokracii tady už dávno je, jen není v ČR, ani nikde poblíže, ale třeba v Afghánistánu, Iráku atd. Rovněž jsou některé války za demokracii naplánovány a to s Íráném a Severní Koreou, stačí jen hvízdnout p횝alkou pro start a strhne se hrozná bratrovražedná vřava. Ono dokud je to daleko, tak to lidi nezajímá. Stačí jim se na to podívat v televizi smile To jsou ty skutečné (fyzické) války. A pak tu máme ty války za demokracii, které se vedou spíše v mentální rovině, jsou tedy pro většinu neprobuzené populace skryté. To je možná o to horší. Třeba u nás dostává demokracie docela na frak a lidi jsou laksní, protože o mentálnu jim bylo řečeno, že na tom nezáleží, že to neexistuje, když si na to nemůžeš sáhnou, ochutnat to smile Přitom je to přesně naopak. To mentálno je ten základ, bez kterého není to fyzično možné.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#137 30. 7. 2010 7:53

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

KALIK napsal(a):

Tak válka tu demokracii tady už dávno je, jen není v ČR, ani nikde poblíže, ale třeba v Afghánistánu, Iráku atd. Rovněž jsou některé války za demokracii naplánovány a to s Íráném a Severní Koreou, stačí jen hvízdnout p횝alkou pro start a strhne se hrozná bratrovražedná vřava. Ono dokud je to daleko, tak to lidi nezajímá. Stačí jim se na to podívat v televizi smile To jsou ty skutečné (fyzické) války. A pak tu máme ty války za demokracii, které se vedou spíše v mentální rovině, jsou tedy pro většinu neprobuzené populace skryté. To je možná o to horší. Třeba u nás dostává demokracie docela na frak a lidi jsou laksní, protože o mentálnu jim bylo řečeno, že na tom nezáleží, že to neexistuje, když si na to nemůžeš sáhnou, ochutnat to smile Přitom je to přesně naopak. To mentálno je ten základ, bez kterého není to fyzično možné.

No ono Kaliku na to že ta válka je za humny a nikoli jen v přípravách a myšlenkách lidí jsem říkal už kdysi dávno. ty to jistě umíš dohledat. Dokonce si dovoluji opětovně sdělit, že je to již 3 světová válka.
No jo Kaliku, ale co chceš od státu (USA, nᚠvzor a učitel tongue S USA až na kraj světa  vissla), který přiznal, že nedosahuje kvalitou vzdělání a jejím rozprostřením ve společnosti úrovně něktrerých evropských zemí, zejména zemí bývalých totalitních. S masou polovzdělanců a negramotů vzdělanec - manipulátor udělá hodně, hlavně špatného smile
Pak se nedívím výrokům Petra či Blossom a jiných, když jim stačí jen zprávy JPP či z Rádia (svoboda) tedy Jerevan. No nedivím se, že už ani v Evropě není zájem o moudré mozky a není na ně pořádán tak velký hon.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#138 30. 7. 2010 8:07

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Přiznávám, že se mi zdá, že demokracie prohrává proti vládě pevné ruky, proti křiklounům, kteří strhnou dav. Jaksi podléhá ze své humanistické povahy, a tak se může stát, že například volby jsou na dlouhou dobu poslední, nebo poslední skutečné. Má své chyby, ne že ne.....ale nic lepšího nikdo dosud nevymyslel, proto bychom ji spíš měli chránit, pečovat o ni, než zneužívat jejích "slabších" stránek. A ona má tak trochu samočistící schopnost.
Bourat, Kaliku, je snadné, ale stavět na tom místě něco smysluplného, lepšího, je přetěžké a s nejistým výsledkem. Je to jako se vztahem, který je léta buduješ, opečováváš, který zahrnuje spoustu společných a neopakovatelných prožitků a překonání karambolů (naučíš se v něm ty karamboly řešit), a pak ti začne připadat, že ti život vlastně protéká nudně mezi prsty, že jinde je tráva zelenější a kolem projíždí poslední vagon - a místo, abys měnil stávající, snažil se překonat stereotyp a zachoval to, co je dobré a osvědčené, začneš to bořit a jdeš za vidinou......Nemyslím tebe osobně, to je jen přirovnání. Takové myšlenky - všechno minulé je špatně, tak to rozkopem, zboříme a začnem budovat podle snů a vizí, ty mne fakt děsí. Nechci být obě dalšího pokusu.
V těch válkách o demokracii, jak píšeš, vyhrává demokracie? Spíš všichni prohrávají, bych řekla.

Upravil(a) Daphné (30. 7. 2010 8:10)

Není tady

 

#139 30. 7. 2010 8:32

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Daph, to tvé přirovnání je pěkné. On vlastně celý Babinet, jeho problémy nejsou o ničem jiném než o tom vzít život do vlastních rukou, oprostit se od nevyhovujícího a vytvořit si něco vyhovujícího a lepší. S demokracií, státem, je to to samé, akorát ve větším měřítku. A ten tvůj příklad? Budeš setrvávat ve vztahu, kde ti partner bude lhát, nebude na tebe brát ohledy, bude tě využívat, ponižovat? Já bych v takovém vztahu už nezůstal.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#140 30. 7. 2010 8:34

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Nejdříve je ale potřeba změnit sebe, svoje myšlení, svoje smýšlení o sobě, zvednout si sebevědomé (uvědomit si sám sebe) a hlavně mít se rád. Pak už nemᚠdůvod v tom vztahu setrvávat smile Po rozchodu můžeš hledat něco jiného, lepšího a zpravidla to najdeš, když se opravdu změníš wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#141 30. 7. 2010 8:54

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Daphné napsal(a):

Přiznávám, že se mi zdá, že demokracie prohrává proti vládě pevné ruky, proti křiklounům, kteří strhnou dav. Jaksi podléhá ze své humanistické povahy, a tak se může stát, že například volby jsou na dlouhou dobu poslední, nebo poslední skutečné. Má své chyby, ne že ne.....ale nic lepšího nikdo dosud nevymyslel, proto bychom ji spíš měli chránit, pečovat o ni, než zneužívat jejích "slabších" stránek. A ona má tak trochu samočistící schopnost. Bourat, Kaliku, je snadné, ale stavět na tom místě něco smysluplného, lepšího, je přetěžké a s nejistým výsledkem. Je to jako se vztahem, který je léta buduješ, opečováváš, který zahrnuje spoustu společných a neopakovatelných prožitků a překonání karambolů (naučíš se v něm ty karamboly řešit), a pak ti začne připadat, že ti život vlastně protéká nudně mezi prsty, že jinde je tráva zelenější a kolem projíždí poslední vagon - a místo, abys měnil stávající, snažil se překonat stereotyp a zachoval to, co je dobré a osvědčené, začneš to bořit a jdeš za vidinou......Nemyslím tebe osobně, to je jen přirovnání. Takové myšlenky - všechno minulé je špatně, tak to rozkopem, zboříme a začnem budovat podle snů a vizí, ty mne fakt děsí. Nechci být obě dalšího pokusu.
V těch válkách o demokracii, jak píšeš, vyhrává demokracie? Spíš všichni prohrávají, bych řekla.

Můžeš mi laskavě Daphné vysvětlit zvýrazněné?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#142 30. 7. 2010 8:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Daphné napsal(a):

....
V těch válkách o demokracii, jak píšeš, vyhrává demokracie? Spíš všichni prohrávají, bych řekla.

No spíš bych tohle definoval tak, že demokracie vnucená zbraní je diktát. A pokud jsme už v dobách Říma zazdily demokracii a udělaly z ní nástroj moci vyvolených, pak jsme prohrály už v dobách dávno dávno minulých.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#143 30. 7. 2010 9:01

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Ještě to trochu zlehčím. Nemůžeme čekat, že ze života vyvázneme živí. Tak proč se bát? big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#144 30. 7. 2010 9:08

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

KALIK napsal(a):

Nejdříve je ale potřeba změnit sebe, svoje myšlení, svoje smýšlení o sobě, zvednout si sebevědomé (uvědomit si sám sebe) a hlavně mít se rád. Pak už nemᚠdůvod v tom vztahu setrvávat smile Po rozchodu můžeš hledat něco jiného, lepšího a zpravidla to najdeš, když se opravdu změníš wink

Ano, vo tom žádná. Nejdřív je potřeba změnit sebe, mít se rád, pak se začne měnit i ten vztah. Otázka je, jestli žiju ve vztahu, kde mi ten druhý lže a podvádí, a pak jej nechci měnit, ale odejít - nebo v takovém, ve kterém jen převládla rutina a stereotyp, ale je v něm plno dobrého.
Na tohle se naše pohledy liší....já to vidím jako zlepšitelný, změnitelný vztah, ty zřejmě ten se lží a podvody.
Necháme teda čas, a uvidíme, čí pohled byl objektivnější.smile Teď už nemá cenu se navzájem přesvědčovat.

Není tady

 

#145 30. 7. 2010 9:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Daphné napsal(a):

Ano, vo tom žádná. Nejdřív je potřeba změnit sebe, mít se rád, pak se začne měnit i ten vztah. Otázka je, jestli žiju ve vztahu, kde mi ten druhý lže a podvádí, a pak jej nechci měnit, ale odejít - nebo v takovém, ve kterém jen převládla rutina a stereotyp, ale je v něm plno dobrého.
Na tohle se naše pohledy liší....já to vidím jako zlepšitelný, změnitelný vztah, ty zřejmě ten se lží a podvody.
Necháme teda čas, a uvidíme, čí pohled byl objektivnější.smile Teď už nemá cenu se navzájem přesvědčovat.

Daph, ty sis vážně nevšimla těch podvodů a lhaní? Jo, pokud sis nevšimla, pak je všechno v pořádku a zžejmě ti ten vztah vyhovuje. Možná sis ale všimla, ale bojíš se nového, bojíš se nejistoty, pak mᚠproblém. Strach ti nemůže být vodítkem. Strach je opak lásky. Kde je strach, nemůže být láska smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#146 30. 7. 2010 9:17

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

JJ, Kaliku, nech mě s mým strachem, já už to nějak dožiju. Ty si ve jménu lásky bojuj, za co chceš - to je přece demokracie, ne? smile

Není tady

 

#147 30. 7. 2010 9:22

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Rezignovanost rovná se smrt (přinejmenším duchovní). Kde není duch, není život, není jedinec, není člověk, ... smile Já pevně věřím, žeš nerezignovala, třeba mᚠděti, vnoučata atd. Kdo se zlu nepostaví, jako by ho schvaloval smile A ještě jedno. Zlu postačí, když všichni dobří a spravedliví lidé budou mlčet smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#148 30. 7. 2010 12:55

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

Daphné napsal(a):

JJ, Kaliku, nech mě s mým strachem, já už to nějak dožiju. Ty si ve jménu lásky bojuj, za co chceš - to je přece demokracie, ne? smile

No jo Daphné, ale může on demokraticky žít, když ho tady masírují pro bezvěrectví či kamenují za jiný názor?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#149 31. 7. 2010 21:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

KALIK napsal(a):

Selimo, ale sedět a vézt se, to nefunguje, to zůstaneš pouze tam, kde jsi. Buď ti současná situace vyhovuje, nebo ne, ale musíš si vybrat a podle toho se taky zařídit. Dyk to znáš. Je to o každém z nás. Na každém záleží smile Není to o nějaké oáze, to prostě nefunguje, to musí být celosvětová záležitost a to taky bude celosvětové, tím jsem si jist. Nikdo se nebude moct schovat do oázy a čekat, až to přejde smile

Ja nemusím nič, len zomrie. wink Až uvidím niečo, o čom budem VEDIE, že to je riešenie (reálne, resp. aspoň uskutočnitežné), tak porozmýšžam a možno sa nadchnem a pridám. Dovtedy budem radšej sedět a vézt se, než pomáha niečomu obludnému a zločineckému, ako prví nadšení komouši, ktorých potom ich "vynález", respektíve moloch, ktorý pomáhali inštalova, nakoniec zomlel. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#150 31. 7. 2010 21:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: ZP - základní příjem - čí je to vize?

KALIK napsal(a):

Nejdříve je ale potřeba změnit sebe, svoje myšlení, svoje smýšlení o sobě, zvednout si sebevědomé (uvědomit si sám sebe) a hlavně mít se rád. Pak už nemᚠdůvod v tom vztahu setrvávat smile Po rozchodu můžeš hledat něco jiného, lepšího a zpravidla to najdeš, když se opravdu změníš wink

Ja seba zmením rada, ale vnucova druhým to práve nechcem, ani presviedča ich, že to MOJE je jediné správne... Čo keď je to JEDINÉ SPRÁVNE pre Fera Kaňaráša iné ako JEDINÉ SPRÁVNE MOJE? Čo keď je ZP môj a Fera Kaňaráša odlišný? Hm? Kto nám to odkrokuje a PREČO?

Upravil(a) Selima (31. 7. 2010 21:40)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů