Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 6. 2010 14:17

Kiks
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 18

Konizace děložního čípku

Zdravím,
jsem cca týden po šetrné konizaci děložního čípku. Zajímalo by mě jak dlouho se to hojí? Můj gynekolog říkal, že šest týdnů, operatér tvrdil pět.  Venku je tak krásně a já vlastně nemůžu nic (koupání, kolo, brusle, tůry, na vodu, sex jsou pro mě prý na šest týdnů tabu)sad Po zákroku ani teď se neobjevily ani bolesti ani krvácení a dokonce ani špinění.
Nemá některá z Vás zkušenosti s dřívějším "uzdravením" než za šest týdnů??

Není tady

 

#2 28. 6. 2010 21:46

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Konizace děložního čípku

A proc to chces tak uspechat? Delali ti to ambulantne nebo pod narkozou a v nemocnici? Novy cipek se ti ted tvori a nesmis se namahat z duvodu pripadneho krvaceni, koupat, soulozit z duvodu infekce.... A sest tydnu preci neni nic hrozneho ve srovnani s pripad. komplikacemi.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#3 28. 6. 2010 22:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Konizace děložního čípku

Určitě  dodržovat zásady- nekoupat se, jen spršit, nemít  styk kvůli možnému zánětu.Nic netahat a nesportovat.Čípek se ti hojí!
i přesto ,že si přijdeš fit -buď ráda.Ono taky záleží kolik čípku ti braly.Vím ,že to musí být hrozné přes léto,ale vydrž to!Určitě bych to neuspěchala!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#4 29. 6. 2010 7:30

Kiks
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 18

Re: Konizace děložního čípku

Uspěchat rozhodně nic nechci, spíš se chci jen informovat. Nikdo z mého okolí na tomhle zákroku nebyl, takže vyzvídám tady smile)

Není tady

 

#5 1. 7. 2010 23:09

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Konizace děložního čípku

To je jasný,kdo to podstoupí chce o tom něco vědět!
ty se opatruj a vše bude dobré,jen to člověk musí vydržet wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#6 2. 7. 2010 9:06

Kiks
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 18

Re: Konizace děložního čípku

Nejvíc člověka, ale naštve, když se dozví, že zákrok absolvoval úplně zbytečně! sad Změny na čípku prý byly způsobeny chronickým zánětem a prý stačilo aby paní doktorka zánět přeléčila.
Zákrok jsem absolvovala bez předchozího histologického vyšetření, stěry vždy na I, navíc jsem se nechala očkovat Silgardem před cca dvěma lety. sad

Není tady

 

#7 2. 7. 2010 22:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Konizace děložního čípku

no počkej to si jako šla na konizaci čípku kvůli zánětu..va
Většinou se to pozná z cytolky,že se jedná o rakovinotvorné buňky. proto se chodí na konizaci ,kde ti z čípku odeberou tu špatnou tkáň a dále chod횠 te´d už si přesně nepamatuji minimálně 2 roky na KO.Kde ti čípek neustále sledují.
..a pokud si to absolvovala zbytěčně asi bych změnila paní doktorku!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#8 2. 7. 2010 22:08

Kiks
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 18

Re: Konizace děložního čípku

No s tím vědomím jsem tam nešla, doktorka mi říkala, že na čípku jsou změny a že to chce radikální řešení a že je zbytečný dělat cytologii, protože by to stějně konizací skončilo sad
Tak já nána blbá šla, holt jsem věřila "profíkovi".
No jo, pozdě bycha honit sad

Není tady

 

#9 3. 7. 2010 9:00

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Konizace děložního čípku

...hmm..chronickým zánětem? Já bych chtěla vědět,jakým, že nebyl léčen, nebo přešel do chronicity !!! To je tedy "odborník " ! Za předrakovinovým a rakovinoým stadie je vždycky nějaká  neléčená nebo špatně léčená infekce, to je prokázané. Vyšetření mělo být uděláno.....

Není tady

 

#10 3. 7. 2010 17:28

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Konizace děložního čípku

no právě,taky bych si nechala udělat vyšetření..a podle toho by se to ukázalo.Teď je fakt ,že už nic nenadělᚠ,rozhodně bych dr já teda osobně nevěřila.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#11 4. 7. 2010 7:48

majkafa
Host

Re: Konizace děložního čípku

Kiks napsal(a):

Nejvíc člověka, ale naštve, když se dozví, že zákrok absolvoval úplně zbytečně! sad Změny na čípku prý byly způsobeny chronickým zánětem a prý stačilo aby paní doktorka zánět přeléčila.
Zákrok jsem absolvovala bez předchozího histologického vyšetření, stěry vždy na I, navíc jsem se nechala očkovat Silgardem před cca dvěma lety. sad

Kiks nedělej z toho aféru. Prý prý prý
Konizace čípku je malinkatý zákroček. Já na něm byla po narození druhého dítěte před 22 lety a už bych si na něj ani nevzpomněla, kdybych to tady nečetla. Myslím, že to dost přeháníš. Mᚠto za sebou, mᚠklid, že lékař udělal vše, a je to.
Já po konizaci žádný problém neměla, milovali jsme se snad necelé dva týdny po něm, nic mi nebylo, žádné výtoky, vše v pohodě. Žila jsem úplně stejně, jako před konizací čípku. Nekoupala jsem se, ale to jen proto, že jsme měli doma jenom sprchový kout. big_smile Jak tě čtu, mᚠto stejné, tak proč dělat zbytečnou paniku. Klid.

Upravil(a) majkafa (4. 7. 2010 8:02)

 

#12 4. 7. 2010 8:01

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Konizace děložního čípku

Majkafo, zdravi je to nejdulezitejsi, co mame, a neni radno nic podcenovat!! Myslim, ze je dobre se informovat, nez na to pak doplatit. A jakykoliv zasah na deloznim cipku neni zadna legrace. Kdyz potom zena otehotni, vetsinou je pak na rizikovem tehotenstvi. Nerikam, ze jsou potom komplikace, ale lekari cele tehu cipek hlidaji a asi vedi proc.

Není tady

 

#13 4. 7. 2010 8:08

majkafa
Host

Re: Konizace děložního čípku

Nejdůležitější je pozitivní stav mysli. Většina nemocí, ne-li všechny, jsou psychosomatického původu. Po svých životních zkušenostech vím, že to tak je.
Já byla na rizikovém těhotenství u obou dětí. No a co? Člověk má alespoň větší jistotu, je víc hlídán, že bude vše v pořádku.

 

#14 4. 7. 2010 8:28

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Konizace děložního čípku

majkafo,ty znᚠvšechny nemoci na světě a všechny znᚠze zkušenosti?
jinak s doktorama je to jako s jinýma odborníkama..člověk se má informovat. v bance taky nemůžete slepě věřit, ale musíte být informovaní,aby vás někdo neokrádal..u doktora by zas lidi měli něco vědět, a ne slepě svěřit SVOJE zdraví někomu cizímu. oni doktoři kmitají,když jim do toho člověk začne kecat.

Není tady

 

#15 4. 7. 2010 15:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Konizace děložního čípku

majkafa napsal(a):

Kiks napsal(a):

Nejvíc člověka, ale naštve, když se dozví, že zákrok absolvoval úplně zbytečně! sad Změny na čípku prý byly způsobeny chronickým zánětem a prý stačilo aby paní doktorka zánět přeléčila.
Zákrok jsem absolvovala bez předchozího histologického vyšetření, stěry vždy na I, navíc jsem se nechala očkovat Silgardem před cca dvěma lety. sad

Kiks nedělej z toho aféru. Prý prý prý
Konizace čípku je malinkatý zákroček. Já na něm byla po narození druhého dítěte před 22 lety a už bych si na něj ani nevzpomněla, kdybych to tady nečetla. Myslím, že to dost přeháníš. Mᚠto za sebou, mᚠklid, že lékař udělal vše, a je to.
Já po konizaci žádný problém neměla, milovali jsme se snad necelé dva týdny po něm, nic mi nebylo, žádné výtoky, vše v pohodě. Žila jsem úplně stejně, jako před konizací čípku. Nekoupala jsem se, ale to jen proto, že jsme měli doma jenom sprchový kout. big_smile Jak tě čtu, mᚠto stejné, tak proč dělat zbytečnou paniku. Klid.

majkafo ona to není taková sranda, jak to tu popisuješ. zlehčuješ něco, co se zlehčovat nedá.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 5. 7. 2010 22:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Konizace děložního čípku

majkafa napsal(a):

Kiks napsal(a):

Nejvíc člověka, ale naštve, když se dozví, že zákrok absolvoval úplně zbytečně! sad Změny na čípku prý byly způsobeny chronickým zánětem a prý stačilo aby paní doktorka zánět přeléčila.
Zákrok jsem absolvovala bez předchozího histologického vyšetření, stěry vždy na I, navíc jsem se nechala očkovat Silgardem před cca dvěma lety. sad

Kiks nedělej z toho aféru. Prý prý prý
Konizace čípku je malinkatý zákroček.á na něm byla po narození druhého dítěte před 22 lety a už bych si na něj ani nevzpomněla, kdybych to tady nečetla. Myslím, že to dost přeháníš. Mᚠto za sebou, mᚠklid, že lékař udělal vše, a je to.
Já po konizaci žádný problém neměla, milovali jsme se snad necelé dva týdny po něm, nic mi nebylo, žádné výtoky, vše v pohodě. Žila jsem úplně stejně, jako před konizací čípku. Nekoupala jsem se, ale to jen proto, že jsme měli doma jenom sprchový kout. big_smile Jak tě čtu, mᚠto stejné, tak proč dělat zbytečnou paniku. Klid.

fakt bomba..
Příště až někdo přijde třeba o nohu. Tak mu můžeš rovnou napsat.to nevadí mᚠještě druhou..
.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#17 6. 7. 2010 18:46

Kiks
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 18

Re: Konizace děložního čípku

Majkafo, takže ty jsi to "šestinedělí" po zákroku nedodržovala?
Já z toho aféru rozhodně dělat nechci. smile) Jen mě to štve, teď ještě dvakrát tolik, protože přítel nám koupil, ještě před zákrokem, tajně jako překvapení romantický prodloužený víkend od 15.července, akorát si ho asi moc "romanticky" neužijeme sad(

Není tady

 

#18 6. 7. 2010 20:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Konizace děložního čípku

doufám, že jen proto, že majkafa ho nedodržovala, tak tě nenapadne si ho ty sama zkrátit. dr asi dobře vědí, proč to nařizují a to, že u majky se to obešlo bez problémů a komplikací neznamená, že to tak musí být i u tebe.

Upravil(a) PPavlaa (6. 7. 2010 20:05)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 6. 7. 2010 21:15

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Konizace děložního čípku

Vis me zarazi nekolik slov, ktere pises o zakroku. Pokud dr. konstatovala zanet, tak prece tym - nebo operater si musel zkontrolovat operacni pole. Tudiz kdyby to zhodnotil jako zanet, tak by na cipku nic nevidel a nic by se mu nevysvitilo po aplikaci roztoku. Oni totiz rezou to, co sviti. Taktez je nekolik variant jak osetrit cipek - bud to odrezou v plne narkoze a jde to na rozbor nebo ti to udelaji ambulantne a laserovou klickou, ktera vse spali a tudiz nic nejde na patologii na rozbor.

Co se tyka romantickeho vikendu - prece nemusite hned soulozit, jsou jine formy jak si udelat hezky vecer ve dvou. A partner bude mit urcite pochopeni a opravdu nestoji za to neco riskovat, jednou by te to mohlo mrzet.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#20 6. 7. 2010 22:29

majkafa
Host

Re: Konizace děložního čípku

Kiks napsal(a):

Majkafo, takže ty jsi to "šestinedělí" po zákroku nedodržovala?
Já z toho aféru rozhodně dělat nechci. smile) Jen mě to štve, teď ještě dvakrát tolik, protože přítel nám koupil, ještě před zákrokem, tajně jako překvapení romantický prodloužený víkend od 15.července, akorát si ho asi moc "romanticky" neužijeme sad(

Nu, my ani jednou nedodrželi ani šestinedělí po narození dětí. Dokonce ani třínedělí. smile Ale každý by se měl rozhodovat podle sebe, jak to cítí on. Já to tak dělám. Co se mého těla týká, poslouchám svou intuici a funguje to.

 

#21 6. 7. 2010 23:09

Kiks
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2010
Příspěvky: 18

Re: Konizace děložního čípku

Ptám se jen ze zvědavosti. smile Já to "šestinedělí" holt nějak přetrpím, riskovat raději nebudu:(
Doktorka zánět nekonstatovala, to mi řekl operatér druhý den po zákroku, když jsem byla na vyndání toho tampónu nebo, co to bylo. Řekl, že podle něj byl ten zákrok zbytečný, protože ty změny na čípku byly způsobeny chronickým zánětem. A když jsem se ptala proč mě tada řezal, tak jen pokrčil rameny....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů