Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 25. 6. 2010 10:03

Lapka
♥------
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 5

Najdu kamarádku/y nadšené zemědělkyně?:)

Ahoj, mám 3 měsíční holčičku a k jejímu narozenéí jsem místo šperků a tak dostala kozy:) děsně jsem vždycky chtěla hospodařit. Teď jsem se odstěhovala na chalupu, kterou za tímto účelem rekonstruujem, oplotila pole na zeleninu, mam tu stadecko koz a ovci, a par zviratek navic. k tomu jeste budujem skromne ubytovani pro dalsi nadsence, abysme mohli delat workshopy na filcovani, pleteni kosiku a pod. Zjistila jsem taky, ze malá je tu nadsená! S šátkem jsem se naučila dokonce i dojit, na poli se s nim pracuje super. Kdyžv jsem v Praze, mala breci, ale tady spi jak dudek je spinava a spokojena:) Tak me napadlo, jestli by se tu nasli nejake maminky, kterym by se chtelo tu se mnou obcas/idealne pres tyden, to jsem tu sama, pobyt, navzajem si pomoct, pokecat...kdybyste se chteli podivat na NEDODELANE stranky www.u3slepic.webnode.cz

Není tady

 

#2 25. 6. 2010 21:46

Teru99
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 6. 2009
Příspěvky: 187

Re: Najdu kamarádku/y nadšené zemědělkyně?:)

Ahoj Lapko,

nejsem mamina a čas přes týden taky nemám, ale na stránky jsem koukla a jsem nadšená. Hrozně moc vám držím palce, něco podobného by se mi taky líbilo, ale obávám se, že na to "nemám koukle" ;o)
Každopádně parádní nápad a jen tak dál!
Tereza

Není tady

 

#3 26. 6. 2010 8:03

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Najdu kamarádku/y nadšené zemědělkyně?:)

Ahoj Lapko, nakoukla jsem na stránky a obdivuji, jak to zvládáte.
Něco podobného je můj sen, ale jaksi na realizaci není čas. Zatím rekonstruujeme domek, zvířata žádná nemáme, kupuji louku skoro hektar, chci mít koníka. No zatím jsem nevyřešila takové ty věci, jako kam dám seno a kde seženu kůly na ohradu. Napadlo mě ohradit jen část a vypěstovat si ohradu z rychleroustoucích japonských topolů.
Ubytovat pomocníky bych zatím ani neměla kde, snad jen bych mohla poskytnout tu louku u řeky pro hezké kempování :-) Jezdí nám pomáhat kamarádi z Prahy, pro ně je to u nás asi příjemná změna.
Se životem na vesnici u lesa jsem spokojená, bydlíme na chalupě u lesa a řeky celý rok.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů