Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 20. 6. 2010 21:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Doléčení přírodními prostředky

Maminka má zřejmě znovu po 4 letech boreliozu - měla klasický "flek" ale bez klíštěte. Teď dobírá Doxybene, na krev jde až za 2 měsíce. Při ant. brala laktobacily. Nyní jsem na doléčení koupila na doporučení známé lékárnice ještě čaj Borelin a hlívu ústřičnou na posílení imunity. Poradili byste ještě něco? Děkuji.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#2 20. 6. 2010 22:24

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Doléčení přírodními prostředky

Možná bych zkusila řasu chlorella - obsahuje všechny potřebné živiny, vitamíny a minerální látky,pomáhá detoxikovat organismus.

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#3 22. 6. 2010 17:28

JitkaP
♥------

Ahojky Judyno, loni před plánovanou operací jsem pila bylinky ALVEO, abych si vyčistila organismus. Na předoperační vyšetření mě doktor řekl, že jsem podle krve zdravá jako rybička. Syn pije bylinky na lupenku a lepší se to. Je pravda, že to něco stojí, ale v lékárně je dnes taky všecko drahé a mnohdy chemicky upravené,což je pro tělo spíš zátěž.
Alvea se musí vypít aspoň 4 láhve. Sestra pije bylinky na revma a i ona se cítí líp a nemá takové bolesti kloubů a je to vidět i na krevním obraze. Mohu jenom doporučit.
Nejsem dílerka!!!

Není tady

#4 22. 6. 2010 20:09

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Borelie jsou vnitrobuněčné infekce, které způsobují mnoho zdravotních problémů od stavl jakoby chřipek, přes neuroboreliozu až po ochrnutí celého těla!  Mám boreliozu, vím, o čem to je !
Doporučila bych ti se zaregistrovat na www.borelioza.cz, je tam hodně lidí fundovanějších , než lékaři. Zcela jistě odborně poradí, popiš všechny skutečnosti.  Ale maminka je již jistě chronik a pár tablet Doxy jí zcela jistě nepomůže. Snad jen dočasně. Možná má i jiné potíže, které nikdo nedává do souvislosti s boreliozou nyní. Borelin neublíží, ale jistě nepomůže, hlívu by musela jako podpůrně maminka konzumovat mnohem déle, ale sama o sobě také nepomůže. Např. MUDr Bojar boreliozu bagatelizuje a přitom se jí tak slušně živí! Je to smrtelná nemoc, ale naše standardy ji léčit neumí!

Není tady

#5 22. 6. 2010 20:13

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Infekcím uvnitř buněk je úplně jedno, jestli je organismus  /střeva / vyčištěn, či ne.......ty mají svoji jistotu - buňku a pokud se do ní nedostane antibiotikum, které by ho včaszničilo, zacystuje se, třeba na kloubech....takže mnoho lidí, kteří se léčí na revma revma ani nemá! Podobné potíže způsobuje i chlamydie.
Kolik Doxy maminka dostala???

Upravil(a) Aneri (22. 6. 2010 20:14)

Není tady

#6 22. 6. 2010 20:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Brala 14 dní jednu tabletu ráno a jednu večer. Ona jí už před těmi lety byla diagnost. chronická borelioza, ale dosud neměla žádné zdravotní potíže, snad až na občasné bolesti kolen, ale je jí 74 let a je na svůj věk velice vitální, bere léky pouze na cholesterol a to až poslední dobou. Jinak teď žádné výraznější projevy neměla a nemá, pouze je více unavená, ale to přičítám i těch antibiotikám.
Děkuji všem za reakce, na vše se podívám.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7 22. 6. 2010 21:42

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

To je málo, pokud má reaktivaci ! No a kolena, tam budiou také zacystované borelie a unavená není díky ATB, ale infekcím a cholesterol může být také vyšší díky infekcím.
   http://www.borelioza.cz/cs/lecba_boreliozy/?
Záleží, jako má maminka imunitu, jak se s tím vypořádá.

Není tady

#8 25. 11. 2012 2:49

Magda7787
♥------

K tý chlorelle bych se taky přikláněla. Má prý učinek odstraňovat z těla jak těžké kovy (což není zdejčí případ), ale také prý zbavovat tělo většiny "nečistot", které se v něm nashromáždilo. Dokonce jsem viděla i video a četla článek, že mladý ječmen a chlorella dokázaly velmi zmírnit následky rakoviny. Což bylo pro mě docela šokující. Poprvé jsem na to narazila zde: http://greenfit.cz/content/5-zajimave-informace Takže věřím, že by si mohly poradit i s boreliozou (alespoň částečně).

Není tady

#9 25. 11. 2012 10:23

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Já jsem četla několik článků o tom, že všechny nemoci vznikají díky překyselení organizmu. Protože pokud tělo není překyselené, tak si se vším poradí dříve než nemoc propukne.
Na internetu se o překyselení, zásodotvorných a kyselinotvorných potravinách dá najít spousty, zkuste se podívat...
Neříkám, že změna stravy je jednoduchá. Já sama jsem to několik týdnů zkoušela, ale nevydržela jsem to. Nicméně na překyselení je dobrá i obyčejná jedlá soda, ač někdo o ní píše, že pouze "hasí", ale dlouhodobě odkyselit nedokáže.
Tak ať je mamince dobře smile

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#10 25. 11. 2012 11:59

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Pila jsem několik týdnů na překyselení organismu jablečný ocet, ráno, nalačno. Ale nevydržela jsem:-) jak mi bylo líp nechala jsem toho, nojo slabá vůle je mojí silnou stránkou:-))))

Není tady

#11 25. 11. 2012 14:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Holky, musím napsat, že mamka je i po dvou letech od mého posledního příspěvku zde naprosto v pořádku. Už ani ty kolena ji nebolí a dokonce začíná poslední dobou i odkládat brýle na čtení.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#12 25. 11. 2012 15:13

holcina
♥♥♥♥♥♥-

tummenupp

Není tady

#13 25. 11. 2012 15:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Nemám ráda znovuotevírání starých příspěvků big_smile

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#14 27. 11. 2012 22:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Tulipánka napsal(a):

Nemám ráda znovuotevírání starých příspěvků big_smile

Náhodou, v tomhle případě to může pomoct někomu, kdo boreliozu zrovna má. Ať vidí, že to nemusí dopadnout vždy špatně hjarta
Nakonec, jestli za všechno můžou borelie, tak jsou možná i za tím mamčiným "prozřením" gloria
(Ale nechci to zlehčovat. Já jen, že to může dopadnout i dobře)

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí