Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 6. 2010 20:05

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Koníčky a zájmy....co vás baví?

Ahoj, mám poslední dobou fajn život, ale přemýšlím mj. o jedné věci. Chybí mi nějaké hobby, které by mě pohltilo, zaujalo, na které bych se mohla těšit a ve volné chvíli se na něj vrhnout. Připadám si i tak trochu nezajímavá, nudná nebo jak to říct. Má to i ten aspekt, že bych ráda byla v něčem dobrá. Je mi 25 let, dodělávám VŠ, chystám se na hledání první "pořádné" práce, mám skvělého přítele (vlastně už snoubence:)) a nemůžu říct, že bych se v životě nějak zvl᚝ nudila. Přesto mám dojem, že mi něco chybí. Nějaký můj vlastní zájem - koníček nebo kůň :-).

Proč to píšu? Chtěla bych se zeptat vás ostatních, jestli máte koníčky, zájmy, to kterých jste jak se říká zažrané. Nebo to patří spíš k mládí (resp. dětství)....a je "normální", že v dospělém věku už člověk "vystačí" s prací (studiem), domácností, vztahem...později dětmi.

A ještě jinak - jaké máte koníčky, co vás baví, na co si vždy najdete čas a těšíte se na to? Ráda se třeba i inspiruju a rozšířím si obzory smile

Není tady

 

#2 19. 6. 2010 20:26

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Ahojky, tak já ráda jezdím na kole, chodím na tůry, hlídám děti smile... Dělám taky VŠ. Během semstru teda moc volno nemám, ale když se vyskytne nějaká chvíle, tak třeba korálkuju smile Z korálků vyrábím zvířátka. Tohle mě fakt baví! Jinak si ráda zkusím plno jiných věcí... z dětma jsem dělala ubrouskovou techniku, zažehlování korálků, atd atd smile Ale je pravda, že toho volného času je čím dál tím míň smile


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#3 19. 6. 2010 20:38

Hnevka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 36

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Znám dost lidí co si vystačí se vztahy, s prácí, se studiem a s domácností. Někdo si dokonce vystačí sám se sebou.  Nechci je odsuzovat, možná jim ten jejich svět přináší radost a já nejsem od toho, abych je za to posuzovala nebo odsuzovala. Ale zkušenosti ukazují, že když o ten svůj svět přijdou, a už proto, že dostudují, dostanou výpověď, partner je opustí a děti vypadnou z hnízda, zůstanou s prázdnýma  rukama, ale hlavně s prázdnou duší a najednou nemají vůbec nic. Děkuji za to, že mi byl dán dar umět se pro něco nebo nečím zaujmout, schopnost poznání, přináší mi to radost, lidský kolektiv a bytí  s lidmi při určíté činnosti, sdílet s nimi ten čas zážitku. Při tom poznávám různé lidi, někteří jdou vedle mě, s některými jdu kousek cesty a pak se zase naše cesty rozdělují, ale zůstali v srdci  a někdy, když na to srdce sáhnu, tak tam jsou, i když už jsme každý někde jinde.
A doufám, že mi to nakročení vždycky k něčemu umožní, že i když třeba budu sama, tak nikdy nebudu osamělá.

Upravil(a) Hnevka (19. 6. 2010 20:42)

Není tady

 

#4 19. 6. 2010 20:58

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Zajímavá otázka, celkem jednoduchá odpověď ... krom mé práce a mých dvou dětí mě neskutečně baví digiscrap (to je opravdu velký "kůň") a focení smile

Není tady

 

#5 19. 6. 2010 21:04

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Možná by bylo fajn zjistit, co dělají lidi v tvém okolí vě svém volnu, přidat se k nim a zkoušet nové věci.
Já jsem vždycky ráda tancovala a v poslední době se rozrostly taneční studia, kde si můžeš vyzkoušet různé sólo tance, např.Zumbu. Je to paráda!

Není tady

 

#6 19. 6. 2010 21:30

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Díky za vaše reakce!
Jenom abych ještě trošku přiblížila, proč takováhle podivná otázka. Vždy každého něco baví a není třeba o tom dlouze přemýšlet. U mě je to tak, že po cca 8 letech plácání v anorexii a přidružených problémech (hlavně rodinných) jsem nějak zapomněla, jaké to je pro něco se zaujmout. Pomalu se vracím k focení, sportu, knížkám, ale není to, co to bývalo. Zdravotně i psychicky jsem v pořádku a hledám cestu i k těm příjemným stránkám života. Ale nějak se nedokážu zaujmout jako před tím. Ráda bych našla sama sebe a potěšení z nějaké činnosti pro radost. Proto hledám inspiraci a proto se takhle ptám :-). A taky jsem se chtěla někde svěřit - i když je to taková pitomost big_smile

Není tady

 

#7 19. 6. 2010 21:34

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Alyssa napsal(a):

Možná by bylo fajn zjistit, co dělají lidi v tvém okolí vě svém volnu, přidat se k nim a zkoušet nové věci.
Já jsem vždycky ráda tancovala a v poslední době se rozrostly taneční studia, kde si můžeš vyzkoušet různé sólo tance, např.Zumbu. Je to paráda!

Chodila jsem na orientální tanec a ve dvou na salsu - až bude víc peněz, vrátíme se k tomu. Tanec mám moc ráda, akorát lekce jsou dost drahé. Ale děkuju za tip!

Není tady

 

#8 19. 6. 2010 21:37

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Hnevka napsal(a):

Znám dost lidí co si vystačí se vztahy, s prácí, se studiem a s domácností. Někdo si dokonce vystačí sám se sebou.  Nechci je odsuzovat, možná jim ten jejich svět přináší radost a já nejsem od toho, abych je za to posuzovala nebo odsuzovala. Ale zkušenosti ukazují, že když o ten svůj svět přijdou, a už proto, že dostudují, dostanou výpověď, partner je opustí a děti vypadnou z hnízda, zůstanou s prázdnýma  rukama, ale hlavně s prázdnou duší a najednou nemají vůbec nic. Děkuji za to, že mi byl dán dar umět se pro něco nebo nečím zaujmout, schopnost poznání, přináší mi to radost, lidský kolektiv a bytí  s lidmi při určíté činnosti, sdílet s nimi ten čas zážitku. Při tom poznávám různé lidi, někteří jdou vedle mě, s některými jdu kousek cesty a pak se zase naše cesty rozdělují, ale zůstali v srdci  a někdy, když na to srdce sáhnu, tak tam jsou, i když už jsme každý někde jinde.
A doufám, že mi to nakročení vždycky k něčemu umožní, že i když třeba budu sama, tak nikdy nebudu osamělá.

Přesně tak to cítím také. Potvrzuje to můj pocit, že má smysl hledat cestu k něčemu, co člověka těší. Budu se o to pokoušet.

Není tady

 

#9 19. 6. 2010 21:39

Hnevka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 2. 2010
Příspěvky: 36

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Lilly1984 napsal(a):

Díky za vaše reakce!
Jenom abych ještě trošku přiblížila, proč takováhle podivná otázka. Vždy každého něco baví a není třeba o tom dlouze přemýšlet. U mě je to tak, že po cca 8 letech plácání v anorexii a přidružených problémech (hlavně rodinných) jsem nějak zapomněla, jaké to je pro něco se zaujmout. Pomalu se vracím k focení, sportu, knížkám, ale není to, co to bývalo. Zdravotně i psychicky jsem v pořádku a hledám cestu i k těm příjemným stránkám života. Ale nějak se nedokážu zaujmout jako před tím. Ráda bych našla sama sebe a potěšení z nějaké činnosti pro radost. Proto hledám inspiraci a proto se takhle ptám :-). A taky jsem se chtěla někde svěřit - i když je to taková pitomost big_smile

Pitomost to není, držím ti palce a určitě to je dobrej začátek. Každá cesta začíná prvním krokem. Možná je to o tom, že se vracíš po nějakým "divným" období a duše a rozum jsou ještě trošku v mlze a nebo jsi jenom dozrála jinýmu stupni pocitu, ale na tom není nic divnýho a nebo nedostatečnýho. Někdo, když odejde z dětství a z mládí tak ztratí tu jiskru a trošku pocitově otupí, někdo tomu i třšeba říká zrání nebo ...
Držím palce, nemusíš hned zdolávat s partou osmitisicovku.

Není tady

 

#10 19. 6. 2010 21:48

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

AndreaP. napsal(a):

Zajímavá otázka, celkem jednoduchá odpověď ... krom mé práce a mých dvou dětí mě neskutečně baví digiscrap (to je opravdu velký "kůň") a focení smile

tak jsem si vygůglila, co je digiscrap, nikdy jsem to neslyšela :-). Focení je i moje láska a postupně k ní zase hledám cestu - k té digitální. Moje srdce tak trochu zůstalo v temné komoře a ve vývojce big_smile.

Není tady

 

#11 19. 6. 2010 21:52

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Hnevka napsal(a):

Možná je to o tom, že se vracíš po nějakým "divným" období a duše a rozum jsou ještě trošku v mlze

Asi tak. Prostě jsem se po tom divným období vrátila do "normálu" a moje duše i tělo už mají kapacitu i na jiné věci, než jsou základní životní funkce :-D. Objevilo se prázdné místo a hledám cestu, jak ho zaplnit.

Totiž před rokem jsem se rozloučila s psychoožkou s tím, že ted budu hledat sama sebe a to co mě baví. A že už to bude příjemné. Ale ono to nějak nejde. Proto hledám inspiraci.

Není tady

 

#12 19. 6. 2010 21:56

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Hnevka napsal(a):

Někdo, když odejde z dětství a z mládí tak ztratí tu jiskru a trošku pocitově otupí.

To je právě to, co bych nerada :-) Otupělá snad ještě nejsem, spíš roztěkaná a spousta myšlenek mě rozptyluje....hledám

Není tady

 

#13 19. 6. 2010 22:27

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Od malička čtu. Hodně, hodně, hodně. Dnes už není tolik času jako na střední, kdy jsem přečetla tři knihy týdně, ale stejně bez knížky nevyrazím nikam. Čtu ve vlaku, v autobuse, v letadle, v čekárně u doktora, na lavičce v parku.

Na střední a vysoké mě hodně bavily kreativní věci: batika, savo, patchwork, korálkování, malba na hedvábí, decoupage. Něco jsem i prodávala, tenkrát to byl vítaný přivýdělek. Dnes (když už se odstrhnu od počítače) tak raději udělám něco v domě: ráda peču a vařím, ale baví mě i vymalovat, restauruju starý nábytek (pomalu, ale jistě).

S manželem oba milujeme cestování a turistiku, ale to jsou spíš víkendy/prázdniny a na to se asi neptáš.

Co mě vnitřně naplňuje nejvíc a bez čeho by se mi žilo jen těžko je hudba. Hraju každý den, i kdyby byl stres, i když je mi zle...aspoň pár minut. Někdy pár hodin. Flétny, kytara, v posledním roce ale hlavně klarinet. Dává mi to něco, co je slovně nevyjádřitelné a nesrovnatelné a žádným jiným "koníčkem"....prostě - hudba smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#14 19. 6. 2010 22:35

Agatha
♥♥-----
Registrovaný: 2. 5. 2010
Příspěvky: 58

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Lilly, držím ti palce, a se v něčem naplno najdeš smile.

Částečně bych se podepsala pod slova Ronji - knihy taky miluju. Není nad to zklidnit mysl a ponořit se do světa jejich moudrosti,...příběhů...
Taky mám ráda cestování a nedokážu si představit život bez blízkosti přírody,...bezcílných procházek, lesa, západů slunce nebo pěších tůr...

Není tady

 

#15 19. 6. 2010 23:10

Lilly1984
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2010
Příspěvky: 34

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Agatha napsal(a):

Částečně bych se podepsala pod slova Ronji - knihy taky miluju. Není nad to zklidnit mysl a ponořit se do světa jejich moudrosti,...příběhů...
Taky mám ráda cestování a nedokážu si představit život bez blízkosti přírody,...bezcílných procházek, lesa, západů slunce nebo pěších tůr...

Tak pod to se můžu podepsat také :-)

Hudba je krásná záležitost, ale nemám na ni bohužel buňky. Ráda bych měla!

P.S. jak o tom ted večer přemýšlím, tak ten zádrhel bude asi v tom, že mě pořád otravuje ten sebehodnotící hlas, který mi říká, že to co dělám já je nějak méněcenné a nemá to smysl. To bude asi jádro pudla. To mě napadlo po tom, co mi přišly první reakce od vás. Tak díky za ně! A těším se i na další podněty :-)

Není tady

 

#16 20. 6. 2010 8:27

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Muj pes,internet,vareni,pokojove kytky.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#17 20. 6. 2010 10:20

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

eremuruss napsal(a):

Muj pes,internet,vareni,pokojove kytky.

Moje hobby jsou  odjakziva zviratka . Role matky a manzelky mne nikdy neuspokojovala a velmi brzy  jsem si prosadila zvire. Zacala jsem  s kockama a az v 35 letech jsem si splnila svuj sen mit psa. Nepredpokladam, ze by to mohlo byt nekdy jinak.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#18 20. 6. 2010 12:15

REŇAS
Host

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

No já myslím,že se dá podnikat spoustu věcí,ale i s rodinou a dětma se dá dělat spoustu věcí. A myslím,že je fakt důležité mít koníčky nebo dělat věci co člověka baví.
Já třeba ráda cestuji (a to můžu i společně s manželem a dětma,brzdí to spíš finance a volný čas). Dále mám ráda turistiku (hlavně hory a občas i nějaké památky a zajímavá místa,no a tohle by šlo klidně provozovat s  nějakým klubem, sama nebo s přáteli,já momentálně nyní s rodinou) a zase jediné co mi k tomu chybí je volný čas. Pak strašně ráda čtu,takže chodím do knihovny a občas utratím nějakou tu kačku v knihkupectví. Dále ráda kouknu na nějaký fajn film,takže návštěva kina,aspoň někdy to jistí. Je to jiné než si film pustit doma.
Pak mám  ráda metalovou a rockovou hudbu (to oba s manželem),takže tu poslouchám,známý nás informuje o novinkách. rock Někdy ještě zajdem na nějaký koncert,ale spíš výjmečně,ale zas pak to stojí zato. A je to paráda. tummenupp
A ještě se momentálně ponořuji do tajů numerologie,astrologie a tak. Jedna mladá kočka z práce mi půjčila nějaké knížky,tak to pročítám.
No a v hlavě mám ještě,že bych si pořídila nové kolo..začla zas pilovat nějaký jazyk,jelikož nyní bohužel zas budu bez práce tak by se to i  hodilo.  No a momentálně se budu učit řecky(jelikož se chystáme na dovolenou). Uvažuji o cvičení pro zpevnění postavy,třeba o pilatesu. No a ještě jsem uvažovala o onlinech bruslích,jenže kdo by mě tohle naučil..aniž bych přišla k úrazu.. big_smile big_smile Dcera to ještě sama neumí a syn je sportovní antitalent ten zvládne tak to kolo,maximálně.. big_smile
No a ještě jsem zapomněla na surfování na netu,kde se dozvím také spoustu věcí,já spíš pročítám různé fora(hry mně téměř nebaví) a nesmím zapomenout na Babinet.. tummenupp
Musím říct,že mám štěstí v tomhle asi na manžela a děti,že spousta věcí nás baví dělat společně,hudbu máme také rádi stejnou. Ale manžel ze synem zas mají svého koníčka,kterému se většinou věnují doma,syn ještě  v kroužku,ale dá se kvůli tomu i vyjíždět ven. A to zas s něma sdílíme my někdy s dcerou. Ale jinak si umím najít i své aktivity bez nich a jediné co mě brzdí je spíš ten čas,když člověk pracuje na směny,až do večera a někde začíná cvičení v šest a člověk pak  pravidelně vynechává tak to nemá ten efekt.. a doma mě to nepřinutí a není to ono.

 

#19 20. 6. 2010 13:13

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Zahrádka, domácnost, spinning, brusle.  Potřebuju fyzickou aktivitu, abych se "příjemně" unavila .
Reni, bruslit se naučíš sama, chce to jen rovný plácek a zpočátku chrániče na ruce, lokty a kolena. A hlavně - nebát se !

Upravil(a) aprill (20. 6. 2010 13:14)

Není tady

 

#20 20. 6. 2010 15:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Lilly1984 napsal(a):

Agatha napsal(a):

Částečně bych se podepsala pod slova Ronji - knihy taky miluju. Není nad to zklidnit mysl a ponořit se do světa jejich moudrosti,...příběhů...
Taky mám ráda cestování a nedokážu si představit život bez blízkosti přírody,...bezcílných procházek, lesa, západů slunce nebo pěších tůr...

Tak pod to se můžu podepsat také :-)

Hudba je krásná záležitost, ale nemám na ni bohužel buňky. Ráda bych měla!

P.S. jak o tom ted večer přemýšlím, tak ten zádrhel bude asi v tom, že mě pořád otravuje ten sebehodnotící hlas, který mi říká, že to co dělám já je nějak méněcenné a nemá to smysl. To bude asi jádro pudla. To mě napadlo po tom, co mi přišly první reakce od vás. Tak díky za ně! A těším se i na další podněty :-)

Lilly, jestli Ti něco přináší radost a uspokojení - cokoliv - tak to je to ono. Asi to chce nějaký čas a vývoj, hledání. Ale rozhodně nic nemůžeš brát jako méněcenné. Vždy jsme různí a každý má proto i jiné zájmy a neznamená to, že nějaký je lepší a nějaký horší. Vůbec nic není na tom, že něco zkusíš a uvidíš, jestli Ti to sedí či ne. Jsou lidé činorodí, kteří mají hodně koníčků a jsou velice šikovní a zase Ti druzí, kterým stačí daleko méně. Vychází to z typu člověka.
Já, protože pracuji s lidmi, tak si nejlépe odpočnu v přírodě. Vezmu kolo a jedu - nejraději sama. Hudba, to je taky nádhera. Stačí poslouchat. Mně baví kytara a zpěv, někdy si zpívám i na tom kole (proto taky jezdím ráda sama smile ).
O občas taky pletu. Uklidňuje to. Focení je taky moc fajn, ale s tím digitálem mě to nějak nebaví - odpadá taková ta radost a čekání, jak ty fotky budou vypadat.
A co zvířátka? Pro někoho je to kůň jak blázen. Tak hodně štěstí a do ničeho se nenu - nech to plynout.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#21 20. 6. 2010 16:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Ja som mala vždy nejaké koníčky, niekedy bolo na ne viac času, niekedy menej. Okrem učenia sa cudzích jazykov (vrátane dos exotických), ktoré ma bavilo odjakživa a baví stále, som kedysi skúšala písa a chodila do literárneho odboru ZUŠ, neskôr som robila sprievodkyňu turistov, trempovala, učila som sa country tance, latino a orient - to posledné mi zostalo dodnes a zrejme už zostane navždy. Na vysokej a nejaký čas po nej som chodila s jednou TJ partiou na lyžovačky a splavy a celoročne na tréningy do telocvične. Skúšala som tai-či a jógu - tai-či vyhovuje viac, ale nestíham všetko. Teraz snívam o lepšom foáku a o tom, že by som sa na fotenie vrhla "vážnejšie", zatiaž si fotím s turistickým foáčikom pre seba, ale určite by ma bavilo ís viac do hĺbky. Až raz budem ma veža vožného času, vrátim sa ku keramike. A ako celoživotnú lásku mám psov.  wink Hádam som na nič nezabudla.
Ja som taký hžadačský typ smile , ale napr. pri oriente som okamžite vedela, že TO JE ONO a tento tanec mi dal a dáva ohromne veža, otvoril mi nové obzory, priviedol do života nových žudí, nové informácie...

Upravil(a) Selima (20. 6. 2010 16:29)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#22 20. 6. 2010 16:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Grainne napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Muj pes,internet,vareni,pokojove kytky.

Moje hobby jsou  odjakziva zviratka . Role matky a manzelky mne nikdy neuspokojovala a velmi brzy  jsem si prosadila zvire. Zacala jsem  s kockama a az v 35 letech jsem si splnila svuj sen mit psa. Nepredpokladam, ze by to mohlo byt nekdy jinak.

Moje hobby taky, od mala jsem vyrustala s kockama.Psa jsem vlastne poridila dceri pres velke premlouvani poridit si staforda.Ted bych nasi fenecku za nic nedala mam ji jako dalsi dite


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#23 20. 6. 2010 17:19

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

Kdysi jsem ráda četla,Dnes se radši podívám na film i když vím není to ono! jenže já chci prostě vědět hned jak to dopadne!.lol
filmy,seriály.jsem televizní maniak lol u toho budu klidně plést,skládat puzzle.(i když taky už to upadá,svetr se dá levně sehnat a puzzle skládám na pc).
Hodně výlety.s partou samo i s manželem lol,pak vnoučata:lol:....a moje práce -zaměstnaní.,ale workoholik nejsem lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#24 20. 6. 2010 17:21

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

eremuruss napsal(a):

Grainne napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Muj pes,internet,vareni,pokojove kytky.

Moje hobby jsou  odjakziva zviratka . Role matky a manzelky mne nikdy neuspokojovala a velmi brzy  jsem si prosadila zvire. Zacala jsem  s kockama a az v 35 letech jsem si splnila svuj sen mit psa. Nepredpokladam, ze by to mohlo byt nekdy jinak.

Moje hobby taky, od mala jsem vyrustala s kockama.Psa jsem vlastne poridila dceri pres velke premlouvani poridit si staforda.Ted bych nasi fenecku za nic nedala mam ji jako dalsi dite

Taky bych moc pejska,ale počkám si na důchod ;)pokud se ho dožiji!lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#25 20. 6. 2010 17:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Koníčky a zájmy....co vás baví?

eremuruss napsal(a):

Grainne napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Muj pes,internet,vareni,pokojove kytky.

Moje hobby jsou  odjakziva zviratka . Role matky a manzelky mne nikdy neuspokojovala a velmi brzy  jsem si prosadila zvire. Zacala jsem  s kockama a az v 35 letech jsem si splnila svuj sen mit psa. Nepredpokladam, ze by to mohlo byt nekdy jinak.

Moje hobby taky, od mala jsem vyrustala s kockama.Psa jsem vlastne poridila dceri pres velke premlouvani poridit si staforda.Ted bych nasi fenecku za nic nedala mam ji jako dalsi dite

Ja mam mensi psy, takze stafordy apod.moc  nemusime.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů