Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#101 13. 6. 2010 9:36

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: CHAT LETNÍCH SKRÍTKU - predprázdninový

Ahoj Ledo,
když se ráno adam převlíkal tak jsem zjistila že má na zádech to samý... va-já myslím že to jsou potničky...-a včera měl jahody.... tak ted taky nevím.....skusím heřmánkový odvar-to mi radí naše dr na potničky a když to nepomůže tak asi fenistil........

Není tady

#102 13. 6. 2010 9:51

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Web

Ledo, já bych taky tipla potničky, ...

Upravil(a) Gabrielle (10. 2. 2020 10:52)

Není tady

#103 13. 6. 2010 9:59

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

jj, pravda, že i jahody jsem tipovala - Tobík za celý týden denně vypil 2 jahodové džusy!

Není tady

#104 13. 6. 2010 10:19

Stranpa
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahoja kočky..tak se trošku ochladilo,tak si to užívám tummenupp ideální počásko pron mne
štěpin už je od rána veenku,k obědu bude kuře v pytlíku,tak snad nebude exploze a místo odpo.vyjíždky na kolách nebuddeme malovat vissla ale stejne to mám v plánu..jednouuuuu lol Jak často malujete????
Ledo,já bych to videla bude reakce na ATB a nebo kombinace ještě s tím sluníčkem a teplo
Jinak štěpin ted taky dlabe Zyrtec,atopák rozjetej,rozškrábanej,do toho sem tam štípanec a vypadá jak když prolezl ostružiním va
V pondelí jdeme na ORL,ucho celkem lepší a že nemažu tak pečlivě jak bych mela,jsem na tohle hroznej zmer...co se nějaké pravidelnosti týče dumbom
Takže pokudd to nebude akutní,nechala bych to vyfiknout až po dovolené,sice moře léčí,ale přeci jen by bylo o starost méně,kdyby mu to nejak hnisalo nebo tak...no uvidíme,podám hlášení smile
Jinak u nás nic nového,začínám plašit s dovolenou,co kde nakoupit,co upíct,co zamrazit..co kde zhubnout lol
Docela se děsím  té cesty,páč dětičky jsou na zabití v autě,furt se o něco rvou a dohadujou,vloni měl štěpin skoro celou ccestu v hubě dudák a byl pokoj dudlik
Co sem komu chtěla...hmmmm...ani nevím...těhule v těch vdrech obdivuji tummenupp Andri,dooufám,že tě moc netrápej oteklý nožky a ruce smile já když si vzzpomenu,když jsem čekala štěpina a mladej měl vystoupení s tancováním v divadle,tyjo jako zakonečení sezony a oobr představení,tak já šla v pantoflích od číňanů lol páč jsem nic jinýho neobula...a tam všechny ve střevíčkách a žabičkách..dumbom
Noo jdu přebrat prádlo,tak zatímmmm papa páá a krásnou nedeli hjarta

Není tady

#105 13. 6. 2010 13:50

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Web

Holky díky-byla tu tchýně se na to mrknout a prej určo reakce na ATB roll takže v pondělí hned k Dr. odnést moč a napsat do karty reakci + výsledky z motola z rozboru moče-mno to se mám hjarta program zábavnej jako brno dumbom
Naštěstí nemusím s atb kvaltovat-Dr. říkala, že tam měla nepatrné množství bakterie-tak jí to dala jen aby se to nepřemnožilo, mám vysadit a dát urolog čaj-ještě, že ho pije hjarta
Kdyby mi horečkovala-asi by to bylo horší kapitulation
Jdu připravit aas na meg - malá jela s tchýní na zmrzku. Jezdí do Ra na lynfodrenហani nevim jak s to píše lol dumbom tak mi jí vždy před tím vyvenčí lol aspoň v klidu pofotím

Není tady

#106 13. 6. 2010 13:54

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

sudina napsal(a):

Ahoj Ledo,
když se ráno adam převlíkal tak jsem zjistila že má na zádech to samý... va-já myslím že to jsou potničky...-a včera měl jahody.... tak ted taky nevím.....skusím heřmánkový odvar-to mi radí naše dr na potničky a když to nepomůže tak asi fenistil........

AHoj Sudi-jakpak se vede? Dlouuuho jsem tě nikde nečetla smile

Není tady

#107 13. 6. 2010 17:37

Márci
♥♥♥♥♥♥♥

Leda napsal(a):

Márci napsal(a):

ahoj..
dneska je venku jak u moře.. vlhko , dusno .. jak pršelo se to vypařuje.. i takový opar tu máme.. úúff.. ( ale nestěžuju si lol ) jen jsem radši dneska víc doma v chládku  lol
Já před chvílí ostříhala Vojtíka.. tak je zas o pár dní mladší .. big_smile
odpol se možná vrhnu do bazénu .. aspoň smočit palce u nohy. a mám pocit , že jsem se letos koupala. lol
Holkýýý.. to tak letí.. já za 14 dní nastupuju do rachoty .. úúff.. kde jsou ty necelé 4 roky doma ?? vadumbomlol

Márci a kam dᚠmalého když už jdeš do práce?

ledo.. bude u babičky .. a L. má nějakou dovču o prázdninách - tak to musíme nějak pořešit..
každopádně z toho mám obrovské obavy.. hmm jesti to pro mého mamánka nebude mít nějaké psychické trauma
skoro ho přes týden neuvidím.. sad

Není tady

#108 13. 6. 2010 17:42

Márci
♥♥♥♥♥♥♥

jinak zdravím... dneska je odpočinkový klidný den.. co se týká pařáků.. ale je docela fajne. wink

Andri.. příští víkend asi nebudu moci dojet.. chceme oslavit Vojtíkovi nerozeniny wink ( ještě nevím kdy .. v sobotu nebo v neděli )
Ledo, tak aspoń, že to je jen reakce na atb .. ta vyrážka.. wink

Jo jinak taky zážitek včera při koupání dumbomgloria Vojta mi v bazénu, z krokouše spadl do vody.. tak jsem ho lovila na dně.. dumbom ale dobrý... jen byl vyjukanej , jak se tam dostal... pak nechtěl do vody , ale pak už tam zase řádil, že nechtěl ven.. Takže aspoň má další zkušenost za sebou.. vissla njn.. musí poznat i jiné stránky vody a ne jen dovádění.. tongue

Není tady

#109 13. 6. 2010 17:59

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Mno tak to jste dobří Márci, že to pokrejete. To u nás by nehrozilo, manžel by nehlídal ani za milion na střídačku o matce nemluvě a tchýně teĎ dodělává tu vejšku, tak dokud se ona sama nenabídne neotravuju jí.
Přidávám pár fotekček meg. Má krásné bříško-Kubča je šikula dudlik
Navlékla jsem jí do mého letního oblečení a bot lol já vim, že když to viděla měla určitě radost chudák lol
http://resize.like.cz/images/1276444576DSC_0486-1.JPG

http://resize.like.cz/images/1276444640DSC_0498-1.JPG

http://resize.like.cz/images/1276444673DSC_0513-1.JPG

http://resize.like.cz/images/1276444720DSC_0524-1.JPG

Není tady

#110 13. 6. 2010 18:01

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

roll je to tu hrozná kvalita-nahraju je i na stránky, kdyby někdo chtěl v lepší kvalitě wink
http://phmary.blogspot.com/2010/06/tehulka-meg.html

Upravil(a) Leda (13. 6. 2010 18:07)

Není tady

#111 13. 6. 2010 19:34

leenka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Severní Čechy..
Web

hezkou neděli všem.. smile

já zas nějak nestíhám nic lol včera jsem byla na "diskošce" tady no super,jsem zas přišla k ránu,manža byl na prasatech a střelil,tak jsem dneska narvala mrazák zas k prasknutí lol no a už odjel do práce,Matěj odjede dopo k babí a já tady budu asi celý týden uoplně sama..

Leduš boží.. Meg má fakt krásné bříško a foto s těma rozeplýma kalhotama je super,malej detail a hrozně hezký..

Andri ju byt už jen čekám až se ozve jak pokročil s hypo..počítám,že snad brzy 1.7. by chtěli klíče..

Marci to asi chudák koukal co? já teď umírám jak skáče ty kotrmelce do vody,trošku se bojim,to neskáču ani já a ani za mlada jsem to neskákala lol

jinak narozky jsem proflákla,takže dodatečně prďolům vše nej nej hjarta

a co dál komu jsem chtěla? nevim... lol

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/AtbGKQm.jpghttp://lb5f.lilypie.com/AtbGp2.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/RJi6hkf.jpghttp://lb1f.lilypie.com/RJi6p2.png

Není tady

#112 13. 6. 2010 20:42

megan2
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: praha
Web

AHojky!
Ledus-teeeda,nadhera!!jsi sikovna!! hjarta manza porad vyzvida,jestli jsem uz videla nejakou fotku s nim big_smile big_smile zvedavec smile a Kubik porad chodi a říká-teta měla malinkyho pejska smile
Jinak Lede to moooc sluselo a bylo to moc fajn smile

vikend docela dobry,byli jsme pryc-vcera teda sileny dusno hmm bricho mi tvrdne cim dal vic,jakmile chvili stojim,nebo i kousek jdu hmm  tenhle tyden toho mam docela hodne a hlavne v utery velky UZ a pak,pokud to dr nezakaze,tak v sobotu na tyden Šumava.

Andri-gratuluji k holcicce!taky se opatruj.Ja mam nahoře 6kg,co ty? a tak nejak pokupuju,ale nevim,co driv..s Kubikem se v klidu nikam daleko jit neda a manza me vozit nemuze hmm vyprala jsem prvni varku a musim to vyzehlit..

cizi-jakpak se citis?
leeni-drzim palce,at se na byt ozve,co nejdrive
marci-tedy,to je zazitek s tim bazenem hmm hlavne,ze to ma dobry konec

Není tady

#113 13. 6. 2010 20:45

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Márci napsal(a):

Andri.. příští víkend asi nebudu moci dojet.. chceme oslavit Vojtíkovi nerozeniny wink ( ještě nevím kdy .. v sobotu nebo v neděli )

Márci, nakonec hrajou teda finále, v Berouně v pondělí 21.6. od 18h, určitě pojedu. Kdybys chtěla, můžu přijet třebas na 16h na kafe, pak půjdeme fandit wink

Není tady

#114 13. 6. 2010 20:46

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

fotky krásný, už se moooc těším na moje smile

Není tady

#115 14. 6. 2010 8:09

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahojda
Meg díky za pochvalu, ale fakt jsem si před vaším příjezdem pouze vyčistila zuby lollollol  Jinak všechny fotky máte moc pěkné už jsem jukala a pro manžu a malého určo až bude čas nějaké ještě upravím a pošlu.
My razíme k Dr. malá celou noc brečela, že jí vše svědí! Nechápu ATB juž 1 den neměla! Dávám jí ten urolo. čaj tak nevím - z něho by to být přeci nemělo né? Dala jsem jí v noci zyrtek páč už jsem fak nevěděla co-do rána by byla rozškrábaná do krve a nic! Vůbec to nezabralo má to stále stejné - a teď tu na ní koukám a drbe se furt!
Mno fakt nevim razíme hned na 9 k babče a se na ní Dr. podívá a pokud to nebude infekční musíme ještě na hudebku dumbom 
Tak páčko hjarta

Není tady

#116 14. 6. 2010 8:14

megan2
♥♥♥♥♥♥♥
Web

AHojky,
ledus-s malou me to mrzi,drzim palecky.Fenistil si nezkousela??my meli na svedivou vyrazku ten gelik-da se normalne koupit a v pohode.Ono chvili trva,nez se ty ATB z tela vylouci,tak moc drzim palce hjarta

jinak ti to fakt moc sluselo a to nekecam!!!!a na fotky se tesim,takovou zvedavost ze strany manza jsem dlouho nevidela

Není tady

#117 14. 6. 2010 8:19

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

nakukuju co Ledy malá......já že adamovi to po těch heřmánkových obkladech zmizelo-takže u něj to byli potničky........tak to jsem zvědavá co malé zjistí.....je fakt že ona to měla ty pupínky víc červený než adam..... va
jinak teda chválím fotky.....no nádhera.......samozřejmě i krásná těhulka tummenupp

Není tady

#118 14. 6. 2010 10:31

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Web

Cau kocky,

fakturuju a fakturuju, tak nemam casek...ale musim pochvalit Megan a Ledusce fotky tummenupp Meg ti chybi deset tydnu, to je nic...si pamatuju, jak to tady psala Gabi, ze se jede do finale smile A taky si pamatuju, jak jsi byla smutna, ze ti dorazila MS...to uz ani neni pravda vid lol Jinak ja jsem v pohode moje nechute pokracuji, takze mam jeste o kilo min nez pred tehu.... Vcera jsme sli se znamyma na prochazku a na zmrzlinu, vsichni si dali kopce a ja nemohla ani ochutnat, ja si normalne dala pivo lol takze jsme sedeli s detma v cukrarne vsichni ty zmrzlinky a prede mnou pivo dumbom Ale meli nealko, nastesti wink

Mates uz se urcite racha v mori a opaluje co muze smile

Není tady

#119 14. 6. 2010 13:02

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

jééé já mám 100 dní do porodu big_smile

Není tady

#120 14. 6. 2010 14:16

leenka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Dobré odpo..

Téda Meg jen 6kg.. hele,aby si tě tam nakonec nechtěli nechat jak tě bolí břuch.. fakt se šetři co to jde..

Andri tý jo tak slavíme kulatiny lol to uteče jak voda.. taky si pamatuju den s fotkou lol

Leduš tak co jak jste dopadli?

já jsem v práci,nikdo tady neni takže nůďo.. večer se zajedu podívat do tý druhý hospody za tou pinglicí tak podrbem. mám já to vegáč fakt lol

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/AtbGKQm.jpghttp://lb5f.lilypie.com/AtbGp2.png

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/RJi6hkf.jpghttp://lb1f.lilypie.com/RJi6p2.png

Není tady

#121 14. 6. 2010 14:43

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahojda holky

Tak u Dr. jsem byla snad 2 minuty i s čekáním. Babča měla narváno tak jsem předběhla asi 20 lidí a jen tak na rychlovku. Do toho volala tchýně výsledky kultivace co jí dělala v pátek v motole. Mno tak prý tam není žádná malá neškodná bakrétie jak mi bylo řečeno-ale bakterie, která spůsobuje záněty močáku. Tak jsme dostali jiné ATB co už kdysi měla jak profukla předloni na letišti cestou z dovči.
Pupínky jen jsem stahla košilku a hned mno to je 100% alergie na atb roll ani na to nešahla.
Dali jsem dašlí moč ve čtvrtek na kontrolu-na vyrážku nám nic nedala-místo urol. čaje mi známá psala, že dělají spešl dětský čajík na močák a prý zabral v těhu i jí a mám tu katalog s homeo-tak jsem taky něco vybrala sad
Ach jo za 14 dní na dovču. Teploty nemá 5 dní bude brát atb a snad by to mělo být bez problému-ale...že
Ale jinak je moc hodná, člověk by nepoznal, že je nemocná a má ATB vava teplotu nemá, čůrá a jí normálně-jen ta mrška malá tam je mno. Tedy byla výsledky z dnešní moče budou zítra hmm
Meg - díky ty jedna lichotnice lol
Jsem ráda, že manžel má zájem hjarta večer na to juknu a něco pošlu

Není tady

#122 14. 6. 2010 15:10

leenka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Leduš tak dobrý taky jsem si myslela,že je to reakce na atb. tak snad to rychle zmizne a na dovču už pojedete v klídku hjarta

Není tady

#123 14. 6. 2010 15:59

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥

Ahoj kočky smile
Ledo to mě moc mrzí,že máte problémy s močákem..my je měli rok a půl..takže vím co to je :(ale co jsme chtěla napsat...zkus koupit ještě sirup,brusinkový je taky na ty záněty a na tu jednu bakterii,tedka si nevzpomenu jak se jmenuje,ale vsadím se,že přesně tu má malá taky sad no a ten čaj opravdu dětský prodávají...a nebo ještě sušený brusinky,brusinkový džus,..... no a atb. na 5 dní se mi zdá dost málo,víš aby se ji to za chvíli nevrátilo dumbom
My je měli vždycky na týden až 10 dní,apak třeba na měsíc ještě noční atb. ..a neboj taky jsme s tím byli u moře ..a malá taky neměla žádný teploty,nic ji nebylo a poznalo se to až z moči..jen jsme se s tím potýkali fakt dlouho..ted už máme půl roku klid,tak snad to vydrží smile
tak vám držím palce at se toho brzy zbavíte a všem hezký léto smile

Není tady

#124 14. 6. 2010 20:14

megan2
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ledus-to me mrzi to trapeni sad snad tyhle ATB pomuzou.jen bacha,u nekterych se nesmi kysely-tak aby se to netloutklo s tema brusinkama. na tu vyrazku zkus ten fenistil,nam to pomohlo,maly se prestal skrabat

andri-toto leti,co?ja jsem uz pod 70...
leeni-nesmi si me tam nechat sad snad to bude v pohode,myslim,ze mi rekne,ze to je normalni,ze je to preci jen JINEJ stav

cizi-teda,pivo a v cukrarne,joo big_smile big_smile

ja dnes nakoupila hromadu jahod a hrachu,asi prasknu big_smile

Není tady

#125 14. 6. 2010 20:16

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Lucka 1 napsal(a):

Ahoj kočky smile
Ledo to mě moc mrzí,že máte problémy s močákem..my je měli rok a půl..takže vím co to je :(ale co jsme chtěla napsat...zkus koupit ještě sirup,brusinkový je taky na ty záněty a na tu jednu bakterii,tedka si nevzpomenu jak se jmenuje,ale vsadím se,že přesně tu má malá taky sad no a ten čaj opravdu dětský prodávají...a nebo ještě sušený brusinky,brusinkový džus,..... no a atb. na 5 dní se mi zdá dost málo,víš aby se ji to za chvíli nevrátilo dumbom
My je měli vždycky na týden až 10 dní,apak třeba na měsíc ještě noční atb. ..a neboj taky jsme s tím byli u moře ..a malá taky neměla žádný teploty,nic ji nebylo a poznalo se to až z moči..jen jsme se s tím potýkali fakt dlouho..ted už máme půl roku klid,tak snad to vydrží smile
tak vám držím palce at se toho brzy zbavíte a všem hezký léto smile

Luci díky - Brusinky už máme, teď se chystám na Just přírodní léky. Uvidíme.
To si mě docela potěšila, že i k moři jste to zvládli.
Koukala jsem, že jste taky měli vyrážku jako my? JAk jste dopadli-taky to bylo na ATB?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí