Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#76 10. 6. 2010 21:22

mates
♥♥♥♥♥♥♥

Re: CHAT LETNÍCH SKRÍTKU - predprázdninový

cizi,jen na týden,příští neděli dám info zda žijem stolt tak mám nalité pivečko,turban na hlavě,nohy jako konve-jsem od 12h. byla na nohách-úklid+ta zahradní sláva+oslavička(dort sežraný,fšem chutnalo tummenupp )

Není tady

#77 10. 6. 2010 21:36

megan2
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: praha
Web

ahojky,
jsem dneska KO..
cely den jsme s Kubikem hlidali dvouletyho synovce-ty dva spolu-to je neco neskutecnyho...a jeste k tomu to vedro hmm

mates-uzijte si dovcu
gabco-drzim palce,at je to lepsi.Podle me je to spis tim pocasim,je ji kocicce asi dost teplo hmm

Není tady

#78 11. 6. 2010 7:52

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Spanelsko
Web

Dobre ranko!

Konecne jsem se jednou dobre vyspala sova smile

Tak co Mates nerviky pracujou, litas po byte a hazis do kufru vsechno mozny i nemozny? Vyhoda je, ze jedete autem, tam se toho vejde vic. My jedeme na 14 dni a mame dva kufry a tam se nam musi vsechno vejit. A jeste si musime davat pozr na vahu do letadla dumbom Copak tam je to lehky, ale z CR vzdycky odjizdime jak po Vanocich a ja si sebou vezu pomalu celej obchodak smile

Preji vam vsem hezky zacatek vikendu tummenupp

Není tady

#79 11. 6. 2010 8:48

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka

dobre ranko, tak ja uz mam za sebou nakupy, mati zitra oslavuje narozky, mela je v utery, toz tak jsem ji pomahala tahat piva a mineralky, uf a uz v sedm rano hyc primo na zdechnuti dumbom
mates, ma to cenu vubec odjizdet za teplem? lol
ale preju poklidne baleni, ja uz jsem rada, ze ted dlouho nikam nepojedem, protoze zas balit by me asi polozilo...
jinak doma mame rekord, tatka se se mnou uz od pondelka nebavi, na druhou stranu aspon po mne nic nechce vissla
a taky jsme si privezli ve stredu tchana, tak mam aspon s deckama volneji, ale des je, ze silene smrdi, on se poti a to je fakt chutovka, my tu v byte mame kolem tricitky a to je pak na pobliti usch
no a decka nemuzou ven, tak je to fakt na palici dumbom malou uz dneska pustim, oci ma lepsi, ale fanous se mi zas dusil grater
meg, to se pomalu pripravujes na dve detickyt, co? big_smile
cizi, tak co to nealko? byla kocovina ? lol

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

#80 11. 6. 2010 9:24

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Web

Ahojda
Já akorát dojela z Prahy-byla jsem vyzvednou malou u tchýně-tedy ten provoz dumbom hnus! Centrum děs
Elton včera krása-vyprodáno va
Seděli jsem přímo naproti němu! Krása-ale přijela jsem tak zplavená s kecačky a kafíčka s kamarádku, že jsem foák ani nevzala-mě bolela tak hlava-že jsem si myslela, že si tam sednu a budu jen čumět-ale pak dobrý a litovala jsem, že jsem si ho nezvala! dumbom
Jinak všem oslavencům-nej nej hjarta
Gab v poho...taky Vás ráda uvidím, ale časově to je se mnou hrozný zachvilku, už letíme na dovču-pak hned s tou tchýní...focení-malá - škoda mluvit
Tak pěkný den-my razíme do města a pak na hudebu a plavčko

Není tady

#81 11. 6. 2010 9:27

mates
♥♥♥♥♥♥♥

Nazdárek bábofky!
Zatím je tu klídek vissla klid před bouří,no nervní už trochu jsem stolt
tatka nechá ještě dnes naplnit klimošku v autě,všude maj plno,tak jsem to musela zase honit já no a hned napoprvé sehnánu-to bude asi tím ženským hlasem,pro chlapa nikde volno není lol ted tu byli ty lidi co jedou s náma,berou se od nás eura,no nejdřív chtěli za 10t. a ted že za 9,5 lol se z nich posměju-ekonomové dumbom to pětikilo už by je nevytrhlo a já ted budu mít ve slamníčku stovky dumbom už ted z nich rostu,tedy spíš z ní,asi se budu muset udržovat stále v lihu lol ,no nebylo mi s vámi líp?

Není tady

#82 11. 6. 2010 12:33

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka

no jo mates, to je sila zenskeho hlasu lol
ja prave prijela z vinoteky, jeste jsem mamine skocila pro tocene vinko, mam kapku naladu ho ochutnat, ale clovek nikdy nevi, jestli nebude muset ridit... wink
to vis, ze by ti s nama bylo lip, my by jsme vymenili tisicovku a konec lol
kazdopadne zitra preju hodne stesti pri cestovani, uzijte si dovcu a v poradku se nam vrat!
mi dneska mamina udelala radost, ma sice honicku kvuli pripravam na zitrek, ale slibila mi, ze mi pohlida zitra jeste k tomu vsemu decka, at muzu na posledni zapas sezony, no snad ji neprechvalim at to zitra neni vsechno jinak big_smile

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

#83 11. 6. 2010 13:26

mates
♥♥♥♥♥♥♥

Makčo,díky a hodně úspěchu při zápase!U nás pořád klídek,jsem si musela dočíst knížku lol a zběhnout do knihovny pro nové stolt ,máti naštěstí vyklidila pole-je na chajdě,tak mi nebude do ničeho kecat.

Díky za přání pro Olika hjarta

Upravil(a) mates (11. 6. 2010 13:26)

Není tady

#84 11. 6. 2010 18:30

megan2
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: praha
Web

ahojky,
nejdriv gratulujeme Onraskovi od matese,Ondraskovi od Hofi a maly Kaje od Blue k narozkam!!!!!Holky,co jste kupovali za darky??

Mates-uzijte si dovcu

teda tam je tak hnusne .. sedim doma a jsem spocena az za usima
dneska jsem mela docela litani a pekne me boli bruch sad
musim zabalit veci,jedeme na vikend pryc a v nedeli jedeme k Lede na foceni smile to se moc tesim..

Není tady

#85 11. 6. 2010 21:01

Márci
♥♥♥♥♥♥♥

ahojky a pěkný večer...
dneska to bylo teda úžasný léto.... poprvé se kluci koupali a řádili v bazénu .. Vojta pak ještě v malým .. pořád běhal bosky po tráve a šup zase do bazénku a šup z bazénku... No užil si to fakt super... ani nechtěl jít spát přes den..  jen si furt slíkal triko a čepici , takže je rudej od sluníčka.. hmm prostě byl tak nadšenej , že může po trávě běhat nahejĄa moje prosby a příkazy se oblíct mu byly fuk.. fuckyouvissla  Jen doufám, že nebude mít úpal.. hmm Vytuhnul u pohádky na sedačce.. úplně vyřízenej.. takhle jsem ho dlouho neviděla..va

Andri .. tak už to máte 3x potvrzené.. takže holčička na 100% tummenupp

makčo, tak a vše výjde podle Tvého plánu .. užijte si to a vᚠtým a vyhraje .. tummenupp

megan , ty se šetři holka.. jak mᚠpořád problémy s tvrdnutím.. ještě chvíli klídek.. a pak už to bude v pohodě... wink

mates tak šastný odjezd.. tummenupp

ledo, takže koncert super.. tummenupp a měli jte super místo.. tummenupp

Není tady

#86 12. 6. 2010 9:23

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Hezkou sobotu vsem!

Tak Mates uz je na cestach, drzim ji moc palce a tesime se na shledani pristi nedeli tummenupp

Oslaveneckum vsechno nejlepsi k narozeninam a svatkum hjarta , pomalu ztracim prehled lol

Marci tak snad jste v noci neblinkali ze slunicka a dobre jste se vyspali wink

U nas je tak vselijak, je teplo, ale do toho jsou takovy mraky-cary takze neni uplne jasno, no nevim co z toho vznikne.

Odpoledne se jdu podivat na miminko, ktere se v utery narodilo kamaradce...si ponufam bobicka malyho smile

Není tady

#87 12. 6. 2010 12:44

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Web

taky přeju krásnou sobotu
Matesovi i takhle na dálku přeju hezkou cestu, už jsou možná i tam a hlavně a si pěkně odpočinou, všici a v pořádku se vrátí zpátky...
oslavencům opožděně i dopředu přeju jen to NEj nej nej, hlavně zdravíčko a hlavně dobrý vstup do školek
my jsme skoro pořád venku, včera jsme byli u švagrový na bazénu, tak se kluci opravdu vyblbli, Jindra jak je šikovnější, tak plaval s ježkem a křidýlkama sám, Vojta se vždycky překulil na záda, ale jsou šikulky oba, skákali i z boku, potopili, vynořili, no prostě paráda, ta troška plavání co jsme chodili je u nich znát, hned dneska ráno jak vstali tak říkali, jedeme plavat k tetě...ale dneska švára peče pašíka, teda doufám, že to nezrušili, ale snad ne, tchýně dole od rána pořád něco peče
taka je se staršíma na srazu s motorama, tak snad se taky trošku odreaguje a já večer dojím sama, příjde mi teda pomoct ta holčina co tu pomáhala když jsem byla pryč já....
teď jdeme na polívku a chrnět a já tu zase musím poklidit ten čurbes

Není tady

#88 12. 6. 2010 12:56

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Mates pěknou dovču! Ani nevím kam vůbec razíte? Nějak nestíhám dočítat
Jinak jak je to s tím srazem? Nechali jste to na toho 9. tého? Pokud budem schopní a nezavřou nás na letišti tak bych s malou přifrčela-ale nevím to na 100% procent-tak se raději nehlásím, ale ráda bych info-když to vyjde přijedu.

Není tady

#89 12. 6. 2010 12:57

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Márci napsal(a):

ahoj..
dneska je venku jak u moře.. vlhko , dusno .. jak pršelo se to vypařuje.. i takový opar tu máme.. úúff.. ( ale nestěžuju si lol ) jen jsem radši dneska víc doma v chládku  lol
Já před chvílí ostříhala Vojtíka.. tak je zas o pár dní mladší .. big_smile
odpol se možná vrhnu do bazénu .. aspoň smočit palce u nohy. a mám pocit , že jsem se letos koupala. lol
Holkýýý.. to tak letí.. já za 14 dní nastupuju do rachoty .. úúff.. kde jsou ty necelé 4 roky doma ?? vadumbomlol

Márci a kam dᚠmalého když už jdeš do práce?

Není tady

#90 12. 6. 2010 14:25

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ledus Mates jela do Italie autem wink Toho 9.7. s tim taky plus minus pocitat s tim, ze si pak zavolam s Mates a nejak se domluvime, snad to vyjde. A super ze by jsi kdyz tak taky dorazila, rada te poznam wink

Není tady

#91 12. 6. 2010 14:26

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Clare ja bych ti taky pomohla s dojenim krav, ale nevim co by z toho bylo lol

Není tady

#92 13. 6. 2010 7:10

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ahoj kočky, žiju smile

OSLAVENCŮM přejeme vše nejlepší, krásný další rok, jen samé úsměvy a pohodové rodiče, jak jinak smile

MATES na tebe vzpomínám, snídaně na balkoně, výhled na moře....áááá těžká závist wink užívejte si krásnou dovču bez karambolů, snad i cesta byla ok! těšíme se na hlášení stolt a fotááá!

FOTOGRAFKY z Béďova máte obr pochavlu, fakt se vyvedly tummenupp a prosím Márci o vypálení, přepošlu pak dál.

Celé dny teď trávíme s T. na koupálku, to jediné se dá, je tam šastnej jako blecha a mě ta ledová voda dělá moooc dobře, jen ten odpočinek pořád chybí...

Do třetice máme potvrzenou holčičku, tže Beátka je jasná, zítra mi přivezou 2 2m skříně do šatny, tak se vrhnu na půdu pro hadříky, vše přebrat, vypram prodat,.....nenudím se wink

Tak se mějte krásně, moc vzpomínám na srazík a hned bych jela na další.
Jo a Márci - dnes ten Beroun nedám, D. jede jen na otočku, spěchá na fotbal domů dumbom tže pokud dnes vyhrajou, jedu 100% př. víkend, to budou hrát finále, tak se můžeme sejít na kafčo a pokec smile

už nevím, co jsem komu chtěla...
MEG, opatruj se, někam zalez a chlaď se a moc se těším na fotky od Ledy, to už jedeš na ty těhu asi že? jůůůů se pokochám zase. A jak je jinak? jak přibírᚠtongue ? už mᚠpokoupeno?

LENI, co doma, vše ok? a byt už prodaný?
CIZI, tobě to letí tummenupp jak je?
CLARE, tchýňata už se uklidnili tongue ?
STRANPO, vám se to blíží grater kdy jdete??? abych mohla mačkat palčáky

Není tady

#93 13. 6. 2010 8:50

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Cizinka napsal(a):

Ledus Mates jela do Italie autem wink Toho 9.7. s tim taky plus minus pocitat s tim, ze si pak zavolam s Mates a nejak se domluvime, snad to vyjde. A super ze by jsi kdyz tak taky dorazila, rada te poznam wink

Já též-já též. Budu se snažit-snad to vyjde wink

Není tady

#94 13. 6. 2010 8:51

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Andri napsal(a):

Ahoj kočky, žiju smile

OSLAVENCŮM přejeme vše nejlepší, krásný další rok, jen samé úsměvy a pohodové rodiče, jak jinak smile

MATES na tebe vzpomínám, snídaně na balkoně, výhled na moře....áááá těžká závist wink užívejte si krásnou dovču bez karambolů, snad i cesta byla ok! těšíme se na hlášení stolt a fotááá!

FOTOGRAFKY z Béďova máte obr pochavlu, fakt se vyvedly tummenupp a prosím Márci o vypálení, přepošlu pak dál.

Celé dny teď trávíme s T. na koupálku, to jediné se dá, je tam šastnej jako blecha a mě ta ledová voda dělá moooc dobře, jen ten odpočinek pořád chybí...

Do třetice máme potvrzenou holčičku, tže Beátka je jasná, zítra mi přivezou 2 2m skříně do šatny, tak se vrhnu na půdu pro hadříky, vše přebrat, vypram prodat,.....nenudím se wink

Tak se mějte krásně, moc vzpomínám na srazík a hned bych jela na další.
Jo a Márci - dnes ten Beroun nedám, D. jede jen na otočku, spěchá na fotbal domů dumbom tže pokud dnes vyhrajou, jedu 100% př. víkend, to budou hrát finále, tak se můžeme sejít na kafčo a pokec smile

už nevím, co jsem komu chtěla...
MEG, opatruj se, někam zalez a chlaď se a moc se těším na fotky od Ledy, to už jedeš na ty těhu asi že? jůůůů se pokochám zase. A jak je jinak? jak přibírᚠtongue ? už mᚠpokoupeno?

LENI, co doma, vše ok? a byt už prodaný?
CIZI, tobě to letí tummenupp jak je?
CLARE, tchýňata už se uklidnili tongue ?
STRANPO, vám se to blíží grater kdy jdete??? abych mohla mačkat palčáky

Já měla potvrzeného kluka 5-6x a co mám doma lollol holku s modrym kočárem lol

Není tady

#95 13. 6. 2010 8:53

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Cizinka napsal(a):

Clare ja bych ti taky pomohla s dojenim krav, ale nevim co by z toho bylo lol

lol vzpoměla jsem si na dobu ledovou-jak dojil to ,,kruté zvíře,, lol asi tak by to dpadlo u mne šla bych podojit vola vissla lol

Není tady

#96 13. 6. 2010 8:54

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Jinak všem pěknou neděli hjarta

Není tady

#97 13. 6. 2010 8:55

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Hezkou nedeli!

Vcera jsem byla na veceri s kamaradkama, jsme se nasmaly....prisla jsem si jak v Sexu ve meste, porad jsme probirali chlapy...ta jedna je rozvodena a druha svobodna big_smile tummenupp

Andri diky za optani a super, ze bude holcicka....ja taky cekam, co mi reknou....nejen ze nebudu mit letni mimi ale naopak zimni, jeste mi reknou holcicku a muzu zacit prodavat skoro vsechno co mame lol A jako se mi libi, ze mi pises, ze mi to leti a co ty... 25 tydnu va neuveritelny wink

Není tady

#98 13. 6. 2010 8:57

Cizinka
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Maxik dneska nechce mlicko va Nechapu, vzdycky se na nej klepe a ted tady stoji na stole a ze ne... ze chce susenky hmm

Ledus no tak nejak s tim dojenim lol

Není tady

#99 13. 6. 2010 9:19

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Děvčeta berem ATB a tohle měla od včera večer malá na zádech-vůbec netuším co to je! Nechce se mi vysazovat ATB ale jako potničky mi to nepřijde-ale malá nikdy potničky neměla tak nevim! Jak mam vedět jak vypadaj dumbom
Manžel jí včera vzal ven což prej může-jen né do vody. Tak nevim kapitulation
Ráno už jsem jí dávku nedala-potničky by asi přes noc zmizeli né?
http://resize.like.cz/images/127641365288.jpg
Mno to je zase prekérka fakt! dumbom Obě jsem zase chytli zánět močáku-chodíme ob den na plavčo! JAko už mě to štve-koupou se tam děcka od 6. měsíců a my tam chytnem toto dumbom
Kdyby někdo tušil co to asi je pleas dejte vědět

Upravil(a) Leda (13. 6. 2010 9:22)

Není tady

#100 13. 6. 2010 9:32

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ledo, bych spíš řekla, že je to reakce atb + sluníčko....Tobík to má teď taky, ale méně, mysléím, že z krému + potničky....  dávám Zyrtec, tže se mu to vždy zlepší a včera jsem ho nemazala, tak to má mnohem lepší, ale i potničky myslím mizí tak 2 dny, počkej do zítra, ale atb. bych dávala dál

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí