|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Téma zavřeno
Dobré ránko holky.
Tak tady je dneska ale krásně, jen kdyby mi před oknama od rána neřvali v parku se sekačkama. 
Tak sem byla skálopevně přesvědčená, že v tomto chlívečku porodím a ejhle, už sme na konci a já pořád nic. Tak sem teda zvědavá, kdy se ten můj špuntík uráčí vykouknout. A doufám, že mně už žádná nepředběhne!!! 
Rustynce fakt závidím, že už má maličkého u sebe. 
Není tady
Denny, neboj, jednou to prijit musi!! :-)
Me teda od vcera boli kriz, a pri chuzi zacalo tvrdnout bricho..jestli to takhle bude az do porodu, bude to dlouhe :-( chudak dHonzik se uz tesi az Barus vyklepu abych pry uz mohla zacit behat :-))


Není tady

Denny ty jsi držák
tak já tyuiji dnes v noci
že do tý poradny zítra nedorazíš

(kolik jsi měla váhový odhad chlapečka?)
Karal běhat jako běhat
? nebo běhat,rychle chodit a být zas čilá
?
už se těším na ty vaše miminečka a na Majdalenku od Olii 
Není tady
Gabu napsal(a):
Denny ty jsi držák
tak já tyuiji dnes v noci
že do tý poradny zítra nedorazíš
![]()
(kolik jsi měla váhový odhad chlapečka?)
Karal běhat jako běhat? nebo běhat,rychle chodit a být zas čilá
?
už se těším na ty vaše miminečka a na Majdalenku od Olii
já se taky těším 
Není tady
ahoj holky, Rustince gratuluju a těším se na fotečky
Sakur díky moc za tu tabulku, no jsme těsně nad zelenou čárou, když beru jakobychom pozadu nebyly.. ale straší mě to strašně, včera jsem to prostě obrečela.. i když jsme podle doktora v limitu a vše ostatní je v pořádku, tak mi to přišlo nějak strašně líto
Tak nakonec začínám být ráda, že jdu k tomu Hubáčkovi, třeba mi ultrazvuk udělá a třeba naměří jiné hodnoty, i když tomu moc nevěřim, mam strach
ach jo
Není tady
Gabu napsal(a):
Denny ty jsi držák
tak já tyuiji dnes v noci
že do tý poradny zítra nedorazíš
![]()
(kolik jsi měla váhový odhad chlapečka?)
Karal běhat jako běhat? nebo běhat,rychle chodit a být zas čilá
?
už se těším na ty vaše miminečka a na Majdalenku od Olii
Váhový odhad mi nikdo nedělal, tak netuším, ale tipuju to na sloníka 
Ale jinak kéééž by si měla pravdu, v noci sem ještě nerodila, tak bych to mohla prubnout. 
Není tady
Čau holky, u nás je dnes taky krásně! Ale jsem naprosto KO, oči držím otevřené silou vůle. Nespala jsem do 4, pak jsem Lucinku už nějak zpacifikovala a probudila jsme se po 8. Teda ona až kolem půl 10. Ale musela jsem vylézt a trochu uvařit, abysme měli co jíst.
Sakuro já žehlím, ale nijak se s tím nese.... plenu složím na půlku, pak na 1/4 - vznikne mi čtverec, ten přejedu žehličkou, složím novosklad a dám do krabice. A je hotovo. Je to rychlé. Já mám čtverců asi 20 plus nějaké ty moderny - Bum Genius, Flipky, bambusky... Peru každý druhý den, protože Lucinka je blinkací miminko, takže za ty 2 dny jsou pleny a poblinděné věci a stačí to do pračky....
Není tady
Tak máme nový chlíveček, tak se přesuňte, přeju Denny, aby v té 13. už konečně porodila - a ještě spousta Vás jiných abyste měli brzo prcky u sebe..
Není tady
Téma zavřeno