Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 5. 2010 22:44

lenuska.CZ
♥------
Registrovaný: 23. 10. 2009
Příspěvky: 12

Jak na dovolenou?

AHoj,

chci se zeptat,co si myslíte o dovolené v Řecku...jestli  je to ted bezpečné jít na dovolenou do Řecka...S manželem jsme taky ubažovali nad Chorvatskem nebo Španělskem.

A ještě je tu jedna možnost - nechat to pořešit za nás a dovolenou vyhrát smile Na webu jsem nakupovala krémy na opalování a narazila jsem na soutěž :
http://www.lekarna.cz/shop.php?action=s … la_souteze

Není tady

 

#2 1. 6. 2010 12:32

Sofi1
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 243

Re: Jak na dovolenou?

Čeho se bojíš? Naopak, protože místní se začínají obávat, že zájem o Řecko opadá, tak se snaží a ani ceny nejsou dražší než loni.  Oproti Chorvatsku mᚠvětší jistotu v počasí. Teď je tam už přes 30 a v Chorvatsku 21.
K výhře - opravdu věříš, že se dá jen tak lehce vyhrát? Tohle už tady myslím párkrát bylo. Taky jsem tu nabídku lékárny dostala, ostatně jako miliony dalších. Já spíš preferuji menší cestovky, které fungují už dlouho. Mají přehled o svých produktech a hlavně mají o hodně více osobnější přístup a vše si lépe hlídají. Najeď na orbion, tam jsou celkem fajn odpovědi a recenze.

Není tady

 

#3 1. 6. 2010 14:55

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jak na dovolenou?

Já bych do Řecka nejela,radši Chorvatsko.Hlavně jezdíme autem a pokud bude ošklivo seberu se a pojedu domů.Z toho Chorvatska jsem v Česku za chvilku.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů