Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 28. 5. 2010 8:15

PetraVolna
♥------

Dovolená s dětmi či bez?

Ahoj,
jak jste na tom s dětmi na dovolené? Berete je s sebou nebo necháváte u babiček? Považujete dovolenou s dětmi za super relax nebose spíše pohádáte a lezete si na nervy? Kamarádka takhle nadšeně loni vyrazila s manželem a dětmi (4 a 7 let) do Chorvatska, vrátili se pohádaní, děti otrávené a prohlašuje, že letos bude společná dovolená jen přes její mrtvolu. Přesto si připadá nesvá, že by eventuálně nechala děti doma. Nevím, co jí poradit?

Není tady

#2 28. 5. 2010 21:51

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Dovolená s dětmi či bez?

Já bych si dovolenou bez dětí neuměla představit,.Dokonce jezdíme i parta třeba 15 lidí a to i s dětma!Jsou ale rodiny ,kde určo jezdí na dovolenou bez dětí.My jsme k babičkám pokud nějaká hlídala.Děti daly .bu´d ,že jsme šli pařit lol a nebo když v létě nebyla školka a chodili jsme do práce.

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#3 28. 5. 2010 23:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Ani já si dovolendou bez dětí nedovedu představit. Ano dát k babičce - a být doma - odpočnout si od dětí, poklidit, to jo. Ale prostě dovolená - u mě jedině s dětmi. Přišla bych si jak krkavčí matka a ani by mě to nebavilo

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#4 28. 6. 2010 18:15

Kokino
♥♥♥----

Umím si představit prodloužený víkend bez dětí, jinak bych asi byla smutná...

100 krát upadneš, 100 krát vstaň.

Není tady

#5 28. 6. 2010 21:24

Vanda
♥♥♥♥---

Bez dětí bych si dovolenou neužila a ani by mě nebavila.Vždyt´celej rok to u nás jde jak na běžícím pásu,doběhnu z práce ,pohonit to doma,navařit,zahrádka rychle kontrola úloh, no prostě všechno v takovém jakémsi poklusu a často mám výčitky,že se jim málo věnuju a čas běží tak rychle .Proto vyrážíme několikrát za rok, kdyby jen na 3dny a ideální je 2-3 rodiny a čím víc dětí tím líp.Pořádáme různé soutěže, rodina proti rodině a užijem si spousta srandy.Máme pěkné vzpomínky a haldy fotek, kterýma se probíráme při dlouhých zimních večerech.Děcka si třeba pamatují dovolené kde jim byly 2-3roky,ne město, ale ,,mamko to bylo tam, co jsme nad strýcem vyhráli v kuželkách".Prostě se snažím si to s dětmi užít ,pokud to jde. Až jim bude 18,19....už s náma pravděpodobně jezdit nebudou chtít, spíš je to potáhne ke svým vrstevníkům.A s manželem až děcka odrostou a vyletí z domu si myslím ještě užijeme samoty do aleluja.

Jo, jo život není peříčko..

Není tady

#6 23. 2. 2011 11:30

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Počítám, že tak do dvou, tří let malé budem jezdit samozřejmě s ní, po Čechách, moře si ještě neužije, pěkně do nějaké chatky u lesa..
Ale pak bych ráda obnovila aspoň prodloužené víkendy (občas, tak dva do roka) strávené jen s taťkou.. stát se matkou přece neznamená přestat být ženou, milenkou..
No a až budou školáci, tak to vidím týden s dětmi, týden bez nich.. tak jako to dělali naši, když jsme byli mladí.. jeli jsme na tábor(tenkrát na 3 týdny!! dnes děcka kolikrát nezvládají 10 dní..) a naši v tu dobu jeli sami na dovču, a pak jsme ještě jeli s nima na týden..

Nedávno mě překvapila kamarádka.. děcka maj v 5 a 2 třídě, a ještě s nima nebyli na dovolené sami. Vždycky jen v partě.. kterou máme skvělou, plno dětí, každej rok tábor, a ještě víkendovky (Hnutí Brontosaurus).. ale mně to přijde strašně smutné.. ona řekne, že jsou přece s nima furt doma sami, tak ať jsou v kolektivu.. ale já si moc dobře vzpomínám na dovolené s našima, na Šumavě, nebo v Konstantinvých lázních, a jinde, kolik nám toho předali, jak si s náma hráli, chodili jsme na dlouhé i krátké výlety, kolik nám toho tatka vykládal o hradech a zámcích, jak tam žili, kolik nás naučili znát rostlin a hub, jak jsme v kempu vařili na lihovým vařiči, jak jsme leželi ve spacácích v dešti a hráli karty.. prostě rodina pohromadě, a dodnes na to vzpomínám s láskou.. a dodnes, když do těch míst zavítám, jdu se podívat na ty věci, které si pamatuju a hlásím jim, jak se to změnilo..

Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

#7 23. 2. 2011 11:49

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Tak my zásadně jen s dětma, bez nich by to nebyla dovolená, patří k nám, a proto s náma taky jezdí, a to od nejmenšího věku. Jsou to úžasné vzpomínky.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí