Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 27. 5. 2010 14:04

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Ahoj všem,

Duši, to byl teda pohovor va Je mi líto, že ti to nevyšlo, ale určitě tě čeká něco lepšího pussa
Krásný ráček tummenupp
Paci, krásný tummenupp

Topi tummenupp, zvl᚝ to druhý se mi líbí moc tummenuppgodlike

Violett chválím hromadně, už jsem áchala na fóru. Mě to teda tentokrát moc nešlo rodna
http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/100527/13/f2918509.jpg

Není tady

 

#127 27. 5. 2010 14:58

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Ahojky šikulky, Duši, co to tu vidím? My nebudeme "kolegyně"? My teď s Ústím bojujeme, kdo že bude lepší wink To mě mrzí, je to škoda... ale co, asi to tak má být... a něco určitě najdeš!!! Ta účtařina je taky dobrá ne? Já se na ten kurz ptala na ÚP, říkala, že začnou zase kurzy od září, tož jestli mě v srpnu vykopnou asi si udělám ten kurz. Pohovor koukám, že jste měli skoro stejný jako u nás.. síla co? Chvilkama jsem si připadala jako ve škole u zkoušek... dumbom Ale kdo ví, jestli mě si tam nechají, mám smlouvu prozatím jen do srpna, čekám na 15.6. na první výplatu big_smile

Není tady

 

#128 27. 5. 2010 15:00

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Jsem ostuda ostudná, jsem zapomněla pochválit vaše úžasná dílka!!!! tummenupp

Není tady

 

#129 27. 5. 2010 15:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Ju holky - krásná dílka tummenupptummenupptummenupp
a díky že jste na mě mysleli pussapussapussa
Debi - díky i tobě - moc pussa a ted co si psala - že mᚠsmlouvu jen do srpna vava No tak to jsem ráda, že mě nevzali. Protože léto v prd... a pak by mě vyšoupli tillfreds Tedy ti to nepřeju, ale už takovou jednu zkušenost mám. Když jsem nastoupila po klukách z rodičáku jako fakturantka - nechali si mě na tři měsíce - zkušebku - zrovna přes prázdniny a pak konec . Tak se jim to asi hodilo. Já jdu na pracovní úřad v úterý, tak to zjistím.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#130 27. 5. 2010 15:11

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

A musím se přiznat, že jsem děsně líná. Nevím, co se mnou je. Nic jsem za celý dopoledne neudělala a ted jsem chlapa s Markétku poslala ke tchyni a jdu konečně makat, už se na to nemůžu koukat. Včera celý den včudu, večer jsem s ní usla a tady bordel jak  v tanku.
Topi - ločka hezký, ale na tom prvním jak Matýsek hooooooodně moc mázlej tak to celkový dojem kazí stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#131 27. 5. 2010 15:27

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Duši, já jsem taky nějaká líná a jsem jak přejetá parním válcem... poslala jsem Ti maila... smile

Není tady

 

#132 27. 5. 2010 15:57

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Week of life - streda:

http://i647.photobucket.com/albums/uu194/sillwan_2009/StredaWOL.jpg

1. raňajky, dnes "opičkové" mliečko ako hovorí Tomáško, 2. čakáme na autobus, ideme do hudobnej školy, 3. ydravíme pracujúci žud - úžasná záhradka, 4. chvížu sme sa ešte kochali a preto sme takmer prišli neskoro, 5. spievame a tancujeme v Yamahe, 6. chystáme gumáky, lebo vonku je stále mokro a blato, 7. po poobedňajšom... odpočinku sa hráme s plastelínou, zatiaž je stále v rukách a nie v žalúdku, Danko ju totiž s obžubou konzumuje, 9. aj rekonvalescent Danko potrebuje trocha čerstvého vzduchu, tak sme šli aspoň na nákup, 9. ešte unavi chlapcov, aby dobre spali, zvolili sme kuželky smile

Není tady

 

#133 27. 5. 2010 17:00

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

ahoj holky,
já jsem nějak bez šávy... potřebuji vzpruhu, nic mě nebaví... takový stavy nemám často a vůbec je nemám ráda... řikám si, že je to tím, že moc nemám tu vizi před sebou.. nevim jestli budem mít to třetí mimi, nebo si hledat tu práci... takový divný období... no jo, musim to probrat s manžou a už se konečně vyjádří a já si to budu moci nějak plánovat...
Paci - LOčka z golden sun jsou krásný... takový veselý a hravý tummenupp
Duši - to mě mrzí, že Ti zavolali, že Tě neberou... ale určitě bude jiná a třeba lepší příležitost... jinak sis odložila krásné věci... od Violet jsou přímo luxusní
Gabko - pefektní, to druhé se mi líbí opravdu hodně moc, jsi šikulka tummenupp
Verulinko - violetí LOčko mᚠparádní, moc se mi líbí pussa
Spirulko - to modré je boží tummenupp
Topi - taky moc krásné LO z nové Lily, jen Matýska by to chtělo doostřit  tummenupp a to druhé též povedené
Lentilko - krásné to fialové pro Pacinku... všimla jsem si, že nedělᚠstíny... to schválně?
Kindle - tak nová Lilibule Ti sedla... skvělá práce, tleskám tummenupp
Dagi - tvoje dílka jsou parádní... mᚠsamá zajímavá CT... moc se mi to zamlouvá to tvoje tvoření
Annave - nevím, co Ti nešlo, protože to mᚠnaprosto super tummenupp jak jsme u Tebe zvyklé
Silwi - ty jedeš... parádní den.. a jsi dobrá, že mᚠuž hotovo, to se mi nikdy nestalo.. já furt čekala, že se ještě do večera něco přihodí a já to budu moci fotit.. je to krása, hodně se mi líbí gumáky a ty kuželky... jsi dobrá, fakt že jo tummenupp

já mám v troubě korpus na dort, tak jsem ráda, že jsem to zmákla... děti jsou venku, tak jdu za nima, nakonec se tu udělalo hezky po tom propršeném dopoledni... zítra jsem měla jet do Prahy do divadla, ale kamarádka to zrušila, že nestíhá, tak jedu nakonec jen do Plzně k té mé Ivce, měla narozky, tak jí dám dort a popřeju, večer to tam oslavíme a v sobotu jedu zpátky... tak to zatím vše ode mě... smile

Není tady

 

#134 27. 5. 2010 17:05

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Jirusko diky, no tohle je vcerejsi den, dnes jeste dofoceno nemam, ale ja musim koncit driv, nez vecer, protoze vecer pak ukladam kluky a je toho nejvic za cely den, co je potreba udelat. A tak rada bych si v klidu vyfotila neco krasneho, treba sklenici vina smile

Není tady

 

#135 27. 5. 2010 17:18

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Není tady

 

#136 27. 5. 2010 18:55

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

ahojky reta

topaz, na tohle mi před chvílí poslal odkaz táta.. to je teda fakt něco dumbom

a jsem dneska taky nějaká jetá.. ale to bude nejspíš počasím. prostě nemám na nic moc chu ani náladu..
navíc jsem zas včera večer přemýšlela nad tím miminkem.. tak strašně bych to chtěla stihnout ještě v průběhu mateřské, ale nevím nevím kapitulation. cykly mám úplně rozhozené, tak beru zase duphaston, to je taky svinstvo.. problémy máme s mužem asi oba.. no joo, co nadělám smile. ale věřím, že když to nakonec šlo s filípkem, půjde to i teď stolt. a omlouvám se, že vás tím zatěžuju, jen to na mě teď nějak dolehlo a já si to prostě nechci připouštět a babrat se v tom, páč to bych si moc nepomohla hmm

 

#137 27. 5. 2010 18:57

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Dagisku, vubec neobtezujes a moc ti preji, aby to brzicko vyslo!!!

Není tady

 

#138 27. 5. 2010 19:32

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Dagi, fakt síla, toho kluka by měli zavřít do léčebny.

Taky bych si moc přála mimi, ale bohužel už žádné nebude grater .

Není tady

 

#139 27. 5. 2010 20:12

Jiruska
♥♥♥♥♥--
Místo: Nejdek
Registrovaný: 17. 2. 2010
Příspěvky: 747
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

ahoj všem holky,
Silwi - já jsem pako, to jsem si nevšimla, že to je včerejšek... a sklenku vína si určitě za ten týden někdy vyfotíš...
Dagi - neboj se, miminko bude... čekání není asi nic příjemného, ale jak bude hezky, budete víc venku a hned se bude líp žít.. pussa
Topi -  moc bych Ti to mimi přála.. třeba tu holčičku dudlik
jinak ten odkaz, to je síla.. ve dvou letech, to snad ani neni možný... dumbom

Upravil(a) Jiruska (27. 5. 2010 20:21)

Není tady

 

#140 27. 5. 2010 20:34

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

topazio napsal(a):

Dagi, fakt síla, toho kluka by měli zavřít do léčebny.

Taky bych si moc přála mimi, ale bohužel už žádné nebude grater .

No, spise by mely zavrit jeho rodice... Topi, a neuvazovali jste o adopci?

Není tady

 

#141 27. 5. 2010 20:45

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

přesně tak, někdo mu ty cigarety musí kupovat... ty rodiče nejsou normální...

Dagi hjarta moc vám přeju, aby to brzy vyšlo dudlik

Upravil(a) spirula (27. 5. 2010 20:45)

Není tady

 

#142 27. 5. 2010 22:15

evajs
Letňátka 2008
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 9597

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Týýý kráááso,to je nářez teda va va va Chudák malej,to je děs...se diví že mlátí hlavouo zeď,když je na tom závislej...já bych ve svý době taky mlátila kdyby mi někdo nechtěl dát cigáro..a to jsem kouřila s bídou půlku co ten "prcek" dumbom
http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/100527/22/f2919513.jpg
Filípkovi už mám v šupleti reta


http://www.tickerclub.com/cache/b954e19c9c.png http://evajs365.blogspot.com/ 

Za minulostí se ohlížej jen tehdy, působí -li ti to potěšení.

Není tady

 

#143 27. 5. 2010 22:19

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

holky děkuju, jste zlatíčka moje hjarta

topi, co toho kluka, ale ti rodiče by se měli léčit.. normální magoři.. ten se nedožije puberty. tlustý jako prase a 40 cigaret denně.. uff.. kapitulation

a já teda čvaňhala taky fest, ale co jsme se začali snažit o fildu už nekouřím a hnusí se mi to.. si dám radši vínko big_smile

 

#144 27. 5. 2010 22:34

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Manža adoptované dítě nechce, ale zkusím ho přemluvit až bude Matýsek starší.

Rodiče toho kluka jsou magoři, nedávno jsem četla, že v Maurentanii rodiče dcery vozí do vykrmovacího tábora, prý jen tlusté se dobře vdají. Čím tlusčí dcera, tak tím lépe se vdá. A nejhorší je, že se , že nemohou bránit, patří buď otci nebo pak manželovi offtopic .

Upravil(a) topazio (27. 5. 2010 22:35)

Není tady

 

#145 27. 5. 2010 22:46

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

A ja jsem nejaka vadna, ja totiz cigaretu jakziv v puse nemela yikes Topi,to musi chtit oba,to je jasny.Myslim,ze muj by do toho take nesel.

Není tady

 

#146 27. 5. 2010 22:53

Tutule
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 16849
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Ahoj holky!!!
Kristinka moc děkuje, Kindle nádherný ráček, díky moc!!!!! pussapussapussahjarta
Tady jsou fotky z dneška, Kice jsem narychlo uplácala včera dortík, aby si mohla sfoukat svíčky, oslava bude s dalšími dětmi zítra odpoledne. Dneska se taky Kika dočkala kamarádky Aničky pussa
A protože tu teď moc nejsem, nestíhám, určitě nesmím zapomenout popřát Kačence Andrejky k narozeninám!!! Kačenko dodatečně vše nej!!!!!!!!! hjarta
http://img411.imageshack.us/img411/3523/kika1.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/6964/kika2.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/8259/kika3.jpg


http://www.tickerclub.com/cache/59dac1956b.png
http://www.tickerclub.com/cache/a003200884.png

Není tady

 

#147 27. 5. 2010 23:44

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Kristince, přeji všechno nejlepší k narozeninám smile.

Není tady

 

#148 27. 5. 2010 23:53

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 3102
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Ahojda.
S tím wol jste tedy dobré děvčata-já myslela, že je to jako celej tejden a vono to je jako jeden den jo? lollol Ty bláho-nechcete některá zaskočit místo mne aspoň na víkend do aasu a vzít to za mne hjarta jsem totálně vyflusaná usch
Přidávám pár dnešních fotek a doplŇky jsou Palvinka D. samo koupené jako S4H wink

http://resize.like.cz/images/1274996885100NCD801-1.jpg

http://resize.like.cz/images/1274997164DSC_0108-1.JPG

http://resize.like.cz/images/1274997126100NCD80-2.jpg

Oslavencům vše nej!

Není tady

 

#149 28. 5. 2010 0:02

Leda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 3102
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

dusička napsal(a):

Sillwy - Bylo to na celý den
Jde o místo telefonní operátorka . Požadavky - matura a znalost wordu.
Bylo nás tam v zasedačce hned v devět. NEjdřív jsme dělali zátěžový test. Měli jsme na to 15 minut - 15 řádku - na každým řádku - kolečka,trojůhelníky, prostě tvary a my měli zakroužkovat správný a podrhnout špatný, po minutě odpípnul a museli jsme na další řádek. K tomu nám pustili na hlas rádio, jestli se dokážeme soustředit. Musím se pochválit - po třech řádcích sem dojížděla až na konec - a to nikdo nedal.
Pak jsme měli zkušební hovor po telefonu - to chodil každý zvlášt.
A pak jsme dostali matematický úkoly (počítání slovních úloh).
A nakonec osobní pohovor. Takže já jsem skončila ve dvě hodiny (bylo to od 8.30)
Ne negativní vlastnosti se měli neptali (ty jsem měla připravený) jen na pozitivní - tak jsem řekla nepřipravená - že se ráda učím nový věci,
Proč jsem se vybrala právě toto místo. To jsem možná podělala, protože jak už jsem byla z toho vyštavněná, tak jsem řekla, toto - abych pravdu řekla, vím, že se nemá mluvit o penězích, ale zaujaly mě platový podmínky a motivační prémie. Pak že je pracovní doba od osmi, dojíždění že je fajn - že je to do Ustí (krajský město) ale od nás hned na kraji, takže nemusím zajíždět do centra).
Tak jsem zvědavá. No když to nevyjde, pořád čekám, kdy se mi ozvou z pracáku kvůli té rekvalifikaci na účetnictví.

Duši Ústí? Ty jsi z Ústí nad Labem?

Není tady

 

#150 28. 5. 2010 0:09

Floranka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Přerov
Registrovaný: 23. 6. 2009
Příspěvky: 1310

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.48

Silwi, Tuli, Leduš, krásné fotky, Evajsku super Ločko. Holky u nás zas byla bouřka. Já jsem odpoledne okopala zahrádku, a to prosychá a zítra chtěla sázet papriky a byla hrozná bouřka a liják . Já jsem šla cvičit v potocích vody. Přišla jsem pak domů s mokrýma botama a ponožkama. No hrůza. Ale ten tanec je suprový. Držte v neděli palce, a se podaří to natočit a pak vám to určitě ukážu. nebo aspoň fotky.dobrou a krásné sny

Upravil(a) Floranka (28. 5. 2010 0:10)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů