Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 21. 5. 2010 12:42

Gepardi;ce777
♥------

Postinor a menstruace

Ahoj,potřebuji poradit.Třeba s tím máte někdo zkušenost.Dne 21.4. - 27.č. jsem měla poslední menzes.Dne 3.5.jsem měla Postinor-první tabletu 71 hodin po styku a druhou po 12 hodinách (přítel se do mě neudělal,ale měla jsem strach z kapiček lásky).Dne 18.5. nebo 19.5. jsem měla dostat menzes.V neděli večer dne 16.5.jsem špinila.V pondělí dne 17.5.jsem silně krvácela,v úterý slabě,ve středu jsem špinila a vypadalo to že to končí.Ve čtvrtek špinění a dnes taky špinění.Včera jsem si dělala 3 těhotenské testy(každý jiný) a vyšli mi všechny negativní.Chci se zeptat,zda je to způsobeno tím Postinorem.Normálně to mám těch 5-7 dní a ted jsem krvácela první den silně a druhý den slabě jinak špiním.Dále se chci zeptat,jestli těh.test neovlivnuje tato doba,kdy jsem měla mít normální menzes.Ještě by mě zajímalo,zda to je tedy skutečná menstruace nebo jen krvácení které vyvolal Postinor.Mám se i přesto těhotenství obávat i když testy vyšli negativní?Může se stát že se HCG v moči ještě neobjevil.Prosím poradte mi já jsem už úplně na dně.Děkuji moc všem a přeji krásný den.Petra

Není tady

#2 21. 5. 2010 14:12

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Web

Re: Postinor a menstruace

Ahoj, já jsem celkově za život použila Postinor 3x a pokaždé mi to totálně rozhodilo cyklus - myslím, že jsem tenkrát začala krvácet pár dnů po tom užití tabletky a pak ještě i v dobu, když jsem to měla dostat, ale už si teda moc nepamatuji, jak to probíhalo. Takže si myslím, že to může být z toho postinoru, ale samozřejmě je lepší si ještě za pár dní udělat pro jistotu těhu test.

Upravil(a) Maharishi (21. 5. 2010 20:45)

http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

#3 22. 5. 2010 15:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Postinor a menstruace

postinor vždycky rozhodí cyklus. je to spíš jen poslední záchrana, taky jsem ho párkrát měla, nadělal mi v tom ale slušnou paseku. nějákou dobu trvalo, než se mi cyklus vrátil do normálu. prostě sis ho tím rozhodila, za čas se to zase ustálí. těhotná bys být neměla, ale klidně si pro jistotu a klid v duši udělej znovu test.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí