Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 5. 2010 21:20

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak jste se naučili řídit?

stavili mne policajti....jela jsem rychle...bylo mi to jasné...ale tam se snad nedá jet 50....dost aut mě ještě předjelo....zastavili pouze mne....paní řidičko, doklady...víte, že jste jela rychle...ano, ale ostatní jeli rychleji...viděli jste, že....koukli na sebe....tak jeďte....a nic....ty brďo

Není tady

 

#27 20. 5. 2010 21:34

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak jste se naučili řídit?

Zlatynka: Byla to tedy šílená buzerace, páč měl vedle ty druhý pedály a v podstatě si řídil furt podle svého

big_smile big_smile To bylo fakt nefér! big_smile

Není tady

 

#28 20. 5. 2010 21:40

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Jak jste se naučili řídit?

já měla v autoškole taky pedanta. Už první jízda.. 5min. na parkovišti.." rozjeďte, zastavte, rozjeďte, zastavte..dobrý, tak jedem." Prý co bychom se tam asi tak naučili.Takže hned první jízda z Budějovic na Hlubokou a zpět. V půlce autoškoly jsem tam už nechtěla, řval na mě, když jsem udělala chybu..ale je fakt, že naučil. Taky jsem si hned troufla jet 70km za kamarádkou i s dětmi


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#29 20. 5. 2010 23:58

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jak jste se naučili řídit?

Teru99 napsal(a):

Ahoj,

bohužel patřím přesně do té kateogire žen, které opravdu nechcete potkat na silnici, když řídí auto. Zajímalo by mne dámy, jak to máte vy ostatní. Jsem přesvědčená, že se tady najde dost takových, které řídí jako Schumacher, ale vy ostatní? Jak dlouho vám trvalo dostat řízení do ruky?
Já jsem zoufalá, naprosto nevnímám vzdálenosti, netuším, kdy můžu vjet z vedlejší na hlavní, přednosti na křižovatkách pro mne stále představují jednu z největších záhad vesmíru, projet mezi dvěma auty - no to už snad raději umřít a zaparkovat tam, kde nemám k dispozici aspoň pět volných parkovacích míst vedle sebe, je prostě nemožné.
Prosím utěšte mne, že jste v začátcích také takhle bojovaly a dnes řídíte stejně automaticky, jako dýcháte tongue

Jo jezdit ,jezdit ,jezdit.
Zaparkovat auto není až takový problém.Holt si buddeš hledat místo o trochu déle a nebo jinde.Tak ,aby ti to vyhovovalo,Problém je spíš ten pokud neumíš rychle reagovat a jestli mᚠstrach a nejseš si jistá...no nevím radši bys za volant v tomto případě vůbec neměla sedat!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#30 21. 5. 2010 0:02

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jak jste se naučili řídit?

PPavlaa napsal(a):

a byly chvíle, kdy jsem zalitovala, že nejsem chlap,  nemůžu vylízt z auta, pár řidičů vytáhnout z auta a jednu jim natáhnout.

na to nepotřebuješ být chlapem.lollol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#31 21. 5. 2010 8:02

marvika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 1747

Re: Jak jste se naučili řídit?

Já si dělala řidičák v 51 (před 3 lety), dneska nechápu, jak jsem to bez auta sama s 3 dětma zvládala. Fakt je, že křižovatky neřeším, ty mám zažitý (jezdila jsem od malička na kole a děti jsem na ulici nepustila-na kole, dokud neuměli křižovatky a značky), parkování podél chodníku-to musí být nejméně 2 parkovací místa, ale to moc neřeším, protože většinou poblíž jsou parkovací místa "na šejbr". Jezdím ráda, i když respekt mám pořád a snažím se dodržovat rychlosti-pořád si říkám, že i při 50 km/hod jsem rychlejší, než pěšky nebo na kole. Chce to jezdit a jezdit. I instruktor z autoškoly mi šel raději pomoct vybrat auto, když viděl, že se nemohu rozhodnout, protože tvrdil, že když nezačnu jezdit hned, tak za 2 měsíce se budu bát do auta sednout. Tak sednout si k mapě nejbližších míst, vyřešit křižovatky a jezdit ! Držím palce.

Není tady

 

#32 21. 5. 2010 8:50

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Jak jste se naučili řídit?

pro začátek stačí, když si trasu, kterou jezdíš nejvíc, projdeš pěšky a podívᚠse hlavně na křižovatkách, jak tam fungují přednosti. Pak si to sama několikrát zkus projet.
Pokud se hodně bojíš, lze si v autoškole připlatit kondiční jízdy


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#33 21. 5. 2010 10:39

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jak jste se naučili řídit?

Já řídit vůbec neumím. jedině, že mám řidičák. Dělal jsem ho nadvakrát, poprvé mě vyhodili z jízd, podruhé jsem to nějak "ukecala". Řídila jsem pak všehovšudy párkrát, BM se se mnou strašně bál a já se bála taky. Nějak jsem nedokázala zkoordinovat volant, řazení, pozorování silničního provozu vpředu i vzadu a ještě značek. i když se říká, že ženy jsou schopné dělat více věcí zaráz, já tedy ne. Nakonec jsem přestala řídit úplně a spadl mi obrovský kámen ze srdce. BM řídil úplně bravurně od svých 18ti let. Po rozvodu jsem si zvykla na MHD a nedělalo mi to absolutně žádný problém. Auto jsem nepotřebovala. Te´d si koupil auto syn, ale kromě toho, že mě jednou svezl do vesnice, odkud jsem chtěla jít na výlet (a kam stejně jede MHD), tak prostě auto nepotřebuju. I kdybych měla peníze, což nemám, auto bych si nikdy nekoupila. Jsem naprosto spokojená bez něj.

Není tady

 

#34 21. 5. 2010 10:48

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: Jak jste se naučili řídit?

Praktickou zkousku v autoskole jsem udelala az na podruhy, byla jsem prilis vystrasena z komise, ktera se mnou v aute sedela, proste strach. Napodruhy uz jsem ridila uvolneneji a zkousku jsem zvladla. Pamatuju si, ze hned ten den co jsem udelala ridicak (bylo mi 19) jsem dostala napad nekam si sama vyjet. Byl docela orisek vubec vyjet ze zahrady, ale plne jsem se soustredila na to aby se mi to podarilo a podarilo se. Jela jsem se proste projet, mela jsem velkou chut si to zkusit poprve uplne sama. Dodnes si pamatuju, ze to byl nadherny pocit, byt v aute sama, sama za sebe to ridit, nikdo mi do toho nemohl kecat, proste parada. Maximalne jsem si tu prvni jizdu uzila. Naprosta volnost, vim, ze me rizeni bavilo a od te doby dodne bavit neprestalo. Nasla jsem si v tom zalibeni smile

A pamatuju si na jednu vtipnou vec z toho prvniho dne. Kdyz jsem se vracela, smrakalo se a proto jsem si rekla, ze by bylo vhodny zapnout svetla. Jenze... tim autem jsem jela poprve a vubec jsem nevedela jak se ta svetla zapinaji, takze jsem nakonec jela bez svetel dumbom Nic se nestalo, ale poucilo me a pristi jizda uz byla bez zavahani. Moje rada: jezdit, hned sednout za volant a jezdit. A niceho se nebat smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#35 21. 5. 2010 10:51

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak jste se naučili řídit?

laminanonte napsal(a):

Grainne napsal(a):

laminanonte napsal(a):


nezlob se, ale tohle je dost zásadní, to ostatní se dá nějak obejít. zapakovat za rohem, ..ale pokud nevíš, kdo má přednost na křižovatce, tak bys raději neměla jezdit a ohrožovat ostatní. Do té doby, než se to naučíš.

Jinak k tématu..mám taky problém s parkováním. Raději jedu o ulici dál..

A kde se to má naučit, když ne v provozu?
Jinak já mám stejný problém, bohužel neřídím. čas od času udělám nový pokus , ale nakonec to vždycky vzdám.

naučit se to dá třeba na trenažérech.. Myslíš, že piloti se učí lítat za provozu? Těžko.

Jinak vím, že to bylo trochu nadnesené od Teru, že nelítá do křižovatky jako blázen,ale i tak.. na netu jsou různé testy průjezdů křižovatek, tam si to osvěžíš. Je to celkem snadné.

To jeste existuje trenazery ?  To bych docela zkusila .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#36 21. 5. 2010 11:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak jste se naučili řídit?

Ivana napsal(a):

Já řídit vůbec neumím. jedině, že mám řidičák. Dělal jsem ho nadvakrát, poprvé mě vyhodili z jízd, podruhé jsem to nějak "ukecala". Řídila jsem pak všehovšudy párkrát, BM se se mnou strašně bál a já se bála taky. Nějak jsem nedokázala zkoordinovat volant, řazení, pozorování silničního provozu vpředu i vzadu a ještě značek. i když se říká, že ženy jsou schopné dělat více věcí zaráz, já tedy ne. Nakonec jsem přestala řídit úplně a spadl mi obrovský kámen ze srdce. BM řídil úplně bravurně od svých 18ti let. Po rozvodu jsem si zvykla na MHD a nedělalo mi to absolutně žádný problém. Auto jsem nepotřebovala. Te´d si koupil auto syn, ale kromě toho, že mě jednou svezl do vesnice, odkud jsem chtěla jít na výlet (a kam stejně jede MHD), tak prostě auto nepotřebuju. I kdybych měla peníze, což nemám, auto bych si nikdy nekoupila. Jsem naprosto spokojená bez něj.

Ja mam stejne problemy, + to, ze nikam netrefim, ale mrzi mne to , moc by se mi toto umeni hodila . Povazuji se vicemene za blba, protoze auto ridi opravdu vicemene kazdy.Takze to uz musi bejt , kdyz to nekde nedokaze.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#37 21. 5. 2010 11:30

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Jak jste se naučili řídit?

Ani po trech letech rizeni nemam vsechno zautomatizovane, respektive jakmile zjistim, ze jedu automaticky, sakra se snazim vratit se myslenkama k rizeni. Nerada jedu nekam, kde to neznam - ve meste, kde zdrzuju ostatni (podotykam, ze 95 % casu ridim v Italii), a autem, ktere neznam. Ale obecne vzato po asi 20 000 km uz to nebylo ja proti autu a provozu, ale ja a moje auto proti provozu.
Urcite by stalo za to vzit si par kondicnich jizd v autoskole a nechat si znova vysvetlit od profesionala to, co te nejvic blokuje. U krizovatek me v autoskole nechali vzdycky rict, kdo a proc ma prednost, nahlas.
S tim parkovanim a projizdenim uzkych mist... to je tezky, u sveho auta casem pochopis, kde zacina a konci, s cizim budes mit tendenci povazovat ho za dvakrat delsi a sirsi. Da se trenovat, nejdriv napr. mezi poplenicema, pak mezi autama - popojet, podivat se, kolik si MYSLIS, ze zbyva mista, vystoupit a podivat se, jak je to ve skutecnosti. A tak porad dokola.

Není tady

 

#38 21. 5. 2010 13:15

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak jste se naučili řídit?

Holky, ..auto , to je nádhera. Rychlý nohy. Když to někde neznám, nevadí, všude je pěkně big_smile.. Někdy i navigátor zmatu ..a chudák neví a vříská: "až to bude možné, otočte se...přepočítat...až to bude možné....."
Bez auta bych byla jako bez nohou. Vůbec si to už nedovedu představit.
Mít své auto -  to je svoboda, volnost, samostatnost, můžu si kdy chci zajet kam chci - na, výstavu se psem, na forarch, na houby, za kamarádkou, nakupovat kamkoliv. Naházet tam haranty a jet lyžovat, do bazénu - cokoliv.... hjarta je to láska. A každých 3-5roků autíčko vyměním a mám furt pěkně zdravé vozítko a jen čistě servisuju.. Kdo to nezažil, tomu to nebude chybět. Kdo ano - ten se toho nevzdá. Jde jen o prvního půl roku strachu a nejistoty, což jde prorazit.
Držím všem palce, a to rychle zvládnete a a nikdo o tuto nádheru nepřijde smile

Nejlépe se mi osvědčilo, abych zjistila kde jsem a kde končím, když jsem přejížděla jabka na silnici předním kolem. Pěkně to křupne a víte.. big_smile První auto jsem měla větší a nevěděla jsem zpočátku kde jsem.

Není tady

 

#39 21. 5. 2010 13:59

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Jak jste se naučili řídit?

Daniela S.- ale v Itálii to je úplně jiná situace:-) nejdřív sem tam byla s cestovkou a zjistila sem, že se tam nedodržujou předpisy a pak sem jela do itálie s holkama autem..a ve městě sem fakt přestala cokoli dodržovat:-) prostě sem jen koukala jestli něco jede...a kupodivu sem tam měla menší problémy s ostatníma autama než v čr.

Není tady

 

#40 21. 5. 2010 14:11

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Jak jste se naučili řídit?

Řidičák mám 20 let a z toho posledních 10 let jezdím hodně intenzivně a každodenně. Nerada jezdím do neznámých končin,i když mám bezvadnou navigaci.To si vždy předem udělám trasu na netu,vypíšu důležité body ( čísla sjezdů,silnic,názvy měst a vesnic). Naštěstí mám velmi dobrý orientační smysl,nebloudím. Nechci aby to vyznělo příliš chlubivě,ale myslím,že jsem dobrý řidič ( někdy trochu neukázněný sad co se dodržování rychlosti týče) a díky parkovacímu asistentovi zaparkuju všude. To je tedy neuvěřitelný pomocník,ale zaparkuju i tak,že mám ze předu i ze zadu třeba 20cm. Ale o údržbu bych se postarat neuměla.To má na starosti manžel a kontrolky v autě. Mám dobré auto s dobrou výbavou a to dělá hodně.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#41 21. 5. 2010 15:35

maia
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 129

Re: Jak jste se naučili řídit?

ako obet dopravnej nehody som sa dopracovala k nazoru, ze auto je svojim sposobom zbran, ktora v nespravnych rukach moze ublizit, alebo dokonca zabit. Je potrebne kriticky prehodnotit, co sa da este cvikom doladit, a co je nedostatok vloh na sebavedome a bezpecne soferovanie. Nerozumiem, preco chcu vsetci silou  mocou soferovat a neuvedomuju si, ze svojimi panikami, strachmi a nespravnymi reakciami ohrozuju inych. Skus porozmyslat, ci nie si tiez ten pripad.

Upravil(a) maia (21. 5. 2010 15:39)


Môžeš stokrát opakova "teplo", ale pokiaž neurobíš oheň, teplo nebude.
rómske príslovie

Není tady

 

#42 21. 5. 2010 18:14

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Jak jste se naučili řídit?

maia napsal(a):

ako obet dopravnej nehody som sa dopracovala k nazoru, ze auto je svojim sposobom zbran, ktora v nespravnych rukach moze ublizit, alebo dokonca zabit. Je potrebne kriticky prehodnotit, co sa da este cvikom doladit, a co je nedostatok vloh na sebavedome a bezpecne soferovanie. Nerozumiem, preco chcu vsetci silou  mocou soferovat a neuvedomuju si, ze svojimi panikami, strachmi a nespravnymi reakciami ohrozuju inych. Skus porozmyslat, ci nie si tiez ten pripad.

souhlasím, auto je zbraň...soused mojí mamky je již starý pán, které když jsem viděla po delší době, myslela jsem si, že je opilý. Nebyl, byl nemocný, po mrtvičce. Divím se jeho lékařce, že mu dovolila řídit. Jeho reakce byly značně zpomalené. Brácha, když ho viděl, že vyjíždí ze dvora, říkal v žertu, že raději nebude vycházet z domu.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#43 21. 5. 2010 20:18

majkafa
Host

Re: Jak jste se naučili řídit?

maia napsal(a):

ako obet dopravnej nehody som sa dopracovala k nazoru, ze auto je svojim sposobom zbran, ktora v nespravnych rukach moze ublizit, alebo dokonca zabit. Je potrebne kriticky prehodnotit, co sa da este cvikom doladit, a co je nedostatok vloh na sebavedome a bezpecne soferovanie. Nerozumiem, preco chcu vsetci silou  mocou soferovat a neuvedomuju si, ze svojimi panikami, strachmi a nespravnymi reakciami ohrozuju inych.

Ano. Přesně tak. Jsem také obětí dopravní nehody.
Neřídím. Protože na to sebekriticky nemám. Nemůže každý umět všechno nebo mít na všechno nadání.
A taky mám strach.

 

#44 21. 5. 2010 20:34

mona1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 260

Re: Jak jste se naučili řídit?

ahojík, já jsem si udělala řidičák v 18.ti letech, pak jsem nechtěla řídit, bála jsem se, občas jsem sedla za volant a hotovo, no nepřidal mi k tomu ani ex manžel, kterej mě spíše vždycky shazoval, že je to děs, jak řídím, a takový ty keci. neřídila jsem až do svých 25.ti let, jen takový občasný krátký cesty, když mi to ex půjčil :-)). ale řídit, když seděl vedle, to byl děs. Pak jsem jednoho dne musela sednout za volant a odvést dítě k lékaři, nikdo jiný doma nebyl, tak jsem sedla a jela. Zjistila jsem že to zase tak těžké není, kor když vám do toho nikdo nekecá :-))  noa překonala jsem ten strach ze řízení a od té doby jezdím jako by nic :-)), takže se holky nebojte a hrdě za volant, držím pěstičky hezký večer přeji.

Není tady

 

#45 21. 5. 2010 22:12

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Jak jste se naučili řídit?

Já se naučila řídit docela rychle, řidičák jsem měla od 18i, ale vůbec jsem nejezdila, nebylo v čem. Pak jsem si vzala Munďáka, odstěhovali jsme na venkov a prostě jednoho dne jsme jeli na výlet ještě sami jen ve dvou. Munďák si v restauraci dal pivo a povídá mi: "Dal jsem si pivo, nemůžu jet, musíš řídit ty" a bylo. A tak jsem po asi 10i letech začala řídit a už jsem nepřestala. Myslím, že řídím docela dobře, naposledy jsem byla sama s dětmi v Chorvatsku a řídila jsem celou cestu tam i zpět "bez ztráty kytičky" a bez nehody. tummenupp


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#46 22. 5. 2010 12:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak jste se naučili řídit?

sisi21 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

a byly chvíle, kdy jsem zalitovala, že nejsem chlap,  nemůžu vylízt z auta, pár řidičů vytáhnout z auta a jednu jim natáhnout.

na to nepotřebuješ být chlapem.lollol

lol ale taky by to mohl být můj poslední hrdinskej čin wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#47 22. 5. 2010 12:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak jste se naučili řídit?

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já řídit vůbec neumím. jedině, že mám řidičák. Dělal jsem ho nadvakrát, poprvé mě vyhodili z jízd, podruhé jsem to nějak "ukecala". Řídila jsem pak všehovšudy párkrát, BM se se mnou strašně bál a já se bála taky. Nějak jsem nedokázala zkoordinovat volant, řazení, pozorování silničního provozu vpředu i vzadu a ještě značek. i když se říká, že ženy jsou schopné dělat více věcí zaráz, já tedy ne. Nakonec jsem přestala řídit úplně a spadl mi obrovský kámen ze srdce. BM řídil úplně bravurně od svých 18ti let. Po rozvodu jsem si zvykla na MHD a nedělalo mi to absolutně žádný problém. Auto jsem nepotřebovala. Te´d si koupil auto syn, ale kromě toho, že mě jednou svezl do vesnice, odkud jsem chtěla jít na výlet (a kam stejně jede MHD), tak prostě auto nepotřebuju. I kdybych měla peníze, což nemám, auto bych si nikdy nekoupila. Jsem naprosto spokojená bez něj.

Ja mam stejne problemy, + to, ze nikam netrefim, ale mrzi mne to , moc by se mi toto umeni hodila . Povazuji se vicemene za blba, protoze auto ridi opravdu vicemene kazdy.Takze to uz musi bejt , kdyz to nekde nedokaze.

no právě, auto řídí víceméně každý a ne každý na to má. a vůbec miluju bezohledný pitomce, co jezdí doslova jako hovada, ohrožují ostatní atd. a někteří motorkáři, to je taky kapitola sama pro sebe hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 22. 5. 2010 23:19

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jak jste se naučili řídit?

Pavla: a vůbec miluju bezohledný pitomce, co jezdí doslova jako hovada, ohrožují ostatní atd

smile Jojo, Pavli, na silnicích je to pestré... Dnes někdo na dálnici v levém pruhu dost zdržoval, dalo se za ním jet max. 110 km/h., byla jsem asi pátá v řadě, takže jsem začala prosit řidiče přede mnou blikáním a blinkrem, aby to vzdal, že se chci posunout, on ovšem měl asi stejný úmysl s autem před sebou, čemuž se nedivím... Načež jsme byli všichni předjeti nějakým Polákem ZPRAVA!! big_smile.
Holt, rychlé hovado se s pomalými hovady nemaže big_smile.
Ovšem ty následky jeho rychlejší jízdy v pravém pruhu radši nedomýšlet...

Holkám začátečnicím bych doporučovala ničeho se nebát - stejně řídíme líp, než mnozí chlapi! wink Tak hlavu vzhůru a za volant! tummenupp

Není tady

 

#49 24. 5. 2010 16:01

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Jak jste se naučili řídit?

Pomalu a bolestivě :-) , hoodně bolestivě, než jsem byla fakt v pohodě trvalo pár let, ale je fakt, že v tu dobu jsem řídila minimálně, v podstatě nebyl důvod a kde pak ty zkušenosti nabrat.

Nicméně...pokud mᚠřidičák x let, celou tu dobu nějak jezdíš ( aspoň párkrát týdně ) a pořád jsou pro tebe křižovatky problém, asi bych to zabalila, než někomu ublížíš.

Není tady

 

#50 24. 5. 2010 16:02

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Jak jste se naučili řídit?

Jo jinak Tercilo sorry, ale tohle vyblikávání je na pár facek, navíc o co ti šlo ? Kdyby uhnul, jela bys rychleji ???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů