Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 5. 2010 20:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: ...chtěl bych bojovat...

Ra napsal(a):

hmmm ............. nějak se nám ztratil Bitik, všimli jste si? va

škoda ..... nedivím se sad

kapitulation

Ra a to já ase zase divím.
Chtěl poradit a já tuhle diskuzi opravdu nevnímám jako spory, ale jako výměnu názorů. Bohužel došlo k nedorozumění, protože naše psaní o tom, že nepovažujeme za rozumné měnit se kvůli "manželství", nebylo pochopeno tak, jak bylo myšleno.
Nikdo tu proti manželství nevystupuje, naopak, já osobně si myslím, že je to pořád instituce lidské společnosti prospěšná stolt
Ale je to pořád jen pouhá "instituce". Navíc taková, kterou mnozí lidé ke svému životu vůbec nepotřebují.
Tak proč se kvůli ní měnit?
Důležitý je přece vztah, vzájemná láska a především úcta. A toho všeho je schopna jen lidská bytost, vyzrálá lidská bytost.
Chce-li se někdo změnit, měl by to udělat především sám kvůli sobě. Pak jedině to má smysl a výsledky. Pak jedině je schopný vytvořit pevný vztah, který v sobě zahrne všechno to, co mu prospívá a co ho upevňuje. A jestli to je v manželství a nebo mimo něj, to přece už vůbc není podstatné.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#27 26. 5. 2010 21:00

majkafa
Host

Re: ...chtěl bych bojovat...

Pan, ANO. godlike

Možná autor vlákna nepíše, ale čte si. A když ne on, tak jiní. Vše je, jak má být. smile

 

#28 17. 6. 2010 16:43

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: ...chtěl bych bojovat...

Bitiku,

držím palce.......

Cyrano

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů