|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
A máme tady pondělí, a s ním přichází vyhlášení dalšího tématu našich hrátek, nyní s číslem 65. Vítězkou minulého kola se stává dusička, která se vrací ke klasické jednokitovce a zadává vytvořit ločko z kitu Heart to Heart by SuzyQ scrap - je určena vyjímka, že je možno v případě chuti použít jakékoliv volné template - jinak nic mimo daný kit...
Volnou část kitu stahujte zde http://persnicketyprints.com/suzyqscraps
(je možnost si zahrát i o celý tento kit, více informací najdete na stránkách blogu)
Svá dílka vkládejte zde do galérie v neděli 23. května 2010 v době od 20.00 do 21.30 hod. Prosím, dodržujte čas vložení ! Díky.
Není tady
Nikde nikdo, tak ja zacnu 

Není tady

rychle vložím a pádím fandit hokejistům 

Není tady
Není tady



Není tady
Já jsem udělala vnukovi avatar. Nic jiného mě nenapadlo
Upravil(a) Floranka (23. 5. 2010 20:23)
Není tady

Nahrála jsemlo znova, měla jsem tady místo lo červený křížek 
Upravil(a) dusička (23. 5. 2010 20:56)
Není tady


Není tady

Není tady
Květen 2010, aneb všude samá voda 

Není tady

Není tady
Hurááááááááááááááááááááá, jsme mistři světa 



Pardon, já musela a teď už dávám prostor Jirkovi 

Není tady

Omlouvám se za pozdní hodnocení a hlavně asi za podivní hodnocení, protože mám díky hokeji místo krve adrenalin... 
sillwan
No, velmi zajímavé! Moc se mi to líbí!
lentilkayes
Paráda, snad možná to nechtělo klonovat jednu fotku třikrát a dát i jiné? Ale stejně se mi to líbí!
Jiruska
Sprábně, nač to komplikovat? Krásný důkaz, že v jednoduchosti je síla!
dagi
jaj, být ta fotka barevná, poskakoval bych tady jako u druhého gólu! 
Gabka
Skvělá práce! Netradiční, zajímavě barevně sladěná, jo!
Floranka
Ty jo, dobrý úlet! Ale v tom nejlepším slova smyslu! 
dusička
Hodně zajímavé, to beru, hlavně barvy jsou zajímavé...
kindle
Parádní práce, jenom škoda menší fotky... Ale stejně je to super práce!
spirula
Děvčata, dneska jste všechny úžasně originální, i toto je paráda!
AndreaP.
Smutný obsah, ale hodně povedené ločko!!
Štěpánka.Š
Nebýt ta písmena černobílá, tak bych smekal klobouk!
čarodějka
Pěkná čarodějnická práce, moc se mi to líbí!
EvaR
Výborně! Čisté, bezchybné a hlavně hodně povedené!
Verulinka76
Naprostá bomba! Stejně jako náš první gól!! 
Není tady

Vítězí Verulinka76 
Není tady
zdravím po tom úžasném hokeji...
moc moc gratuluji Věrce k vítězství 
a Jirkovi za pěkné komentáře 
Není tady
Jirko dík za super komentáře,jistě nikdo nepochyboval , že budeš sledovat hokej a komentovat až po jeho skončení . A Věrulinko, gratuluju. Doufám, že budeš mít stejnou radost jako celý národ z mistrovského titulu. A šťastný výběr nového zadání
Není tady
Verulinko, moc gratuluju, ločko opravdu fantastické
A těším se na SZ od Tebe 
Jirko díky za komenty, to je adrenalin dneska, viď? 

Není tady
AndreaP. napsal(a):
Hurááááááááááááááááááááá, jsme mistři světa
Pardon, já musela a teď už dávám prostor Jirkovi
aktuální příspěvek 
Není tady
Verulinko velká gratulace 
Jirko díky za komentíky opět milé (a někdy milosrdné)
po tom hokeji jsem je ani tak brzo nečekala,jsi super 
Není tady

Verusko gratuluji k výhře 
Není tady