Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1001 26. 5. 2010 7:39

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Ahojky holky, přeji hezký den smile.

Blending je míchání smile.

Jiruško, někteří lidé jsou holt zlí. Minule jsem cestovala s Matýskem autobusem, a v autobuse bylo celkem pět kočárků. A jedna důchodkyně nám začala sprostě nadávat, že máme s těma harantama být doma, a nezaclánět v autobuse, že ony s malými dětmi nikdy v autobuse necestovali. A jedna s těch maminek (byla to cikánka) ta jí to nandala, že pomalu celý autobus koukal s otevřenou pusou.

Annave, neboj v nové škole to bude mít Andulka lepší. Jak tu napsla Floranka, chce to hodně chválit. Mě nikdo nikdy doma za nic nepochválil. A to jsem žádný lempl nebyla. Vždycky mi říkali, že je to samozřejmost. Vždycky spíše na mě něco jen vyděli (teď tím myslím, třeba mýho tátu, máma mi umřela ve 14. letech). Táta mi třeba pořád řikal jak jsem tlustá, že by si o mě ani rezavý kolo neopřel, v pubertě jsem vážila tak 67 kg na 163 cm. Akorát ve mě vypěstoval komplexy, nikdy mu nebylo nic dobré. Vždycky mi dával za vzor ultra štíhlé kamarádky.  Jen na mě hledal chyby. Já se takhle chovat k Matýskovi nikdy nebudu.

Dílka máte pěkná, já jdu dneska k zubaři, zlobí mě osmička nahoře, zubaře se moc bojím kapitulation butter .

Není tady

 

#1002 26. 5. 2010 8:30

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.47

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů